سابقه درخشان حمل اثاثیه منزل تهران در امر اسباب کشی:

حمل اثاثیه منزل تهران با چندین سال سابقه کاری یکی از بهترین باربری و حمل و نقل‌ها در سطح تهران است که شما می‌توانید جهت استفاده از تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری با استفاده از پرسنل و کارگران نیرومندی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را انجام دهید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

حمل اثاثیه منزل تهران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شرکت حمل‌ونقل منزل تهران یکی از شرکت‌های برتر در سطح تهران است که با استفاده از تخفیف‌های ویژه‌ای که برای مشتریان قرارداده است رضایت تمامی مشتریان را جذب کرده از شما می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های ۴۹% این مجموعه برای مشتریان خود قرار داده‌ است تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با بهترین و بالاترین کیفیت از ما دریافت نمایید.

بارسنتر با ارائه خدمات متفاوت اسباب کشی در کنار شما:

همچنین ما برای شما دوستان عزیز با بهترین شرکت‌ها طرف قرارداد داریم تا با شما به‌صورت بیمه‌شده به مقصد موردنظر ارسال شود. ارائه خدمات مفید و ارزنده‌ای که این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است شامل موارد زیر است:

 1. پشتیبانی به‌صورت۲۴ ساعته
 2. حمل‌ونقل برون‌شهری
 3. ارسال کارگران زبده و نیرومند
 4. استفاده از خدمات اسباب‌کشی و باربری
 5. تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 6. ارسال کارگران نیرومند
 7. سرعت در انجام امور باربری
 8. ارائه بارنامه دولتی
 9. تخفیف‌های ویژه
 10. نصب و راه‌اندازی لوازم برقی
 11. پرسنل خوش‌اخلاق
 12. ایمن بودن و حرفه‌ای بودن در کار
 13. ارائه ماشین‌های مجهز باربری
 14. ارائه مشاوره رایگان
 15. ارسال تیم‌های بسته بندی
 16. ارسال تیم‌های چیدمان
 17. رانندگان مسلط به مسیر

همچنین دیگر خدمات متفاوتی که شما می‌توانید جابجایی در سطح شهر و یا حمل‌ونقل بار به شهرستان را به حمل‌ونقل اثاثیه منزل تهران بسپارید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی نکات ایمنی را رعایت می‌کنیم و با استفاده از روش‌های باربری بار شما را از تهران به هر شهری که بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد. شما می‌توانید با استفاده از ماشین‌های متنوع این مجموعه برای شما در اختیارتان گذاشته است بار را به‌صورت ایمن جابجا کنید. این ماشینا اعم از کامیون‌های باربری، خاورها، ایسوزوها، هیوندا، وانت‌بار و نیسان بار، است که به‌صورت کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. تا بتوانند به‌راحتی بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهند جابه‌جا کنند. ما برای شما دوستان عزیز با استفاده از ماشین‌های مجهز در اختیار داریم بار شما را حتی به‌صورت برون‌شهری نیز انجام دهیم. حمل بار از تهران به شهرستان توسط انواع کامیون‌ها، ایسوزو، و هیوندا انجام می‌شود. این ماشین‌ها همگی از لحاظ فنی به‌صورت روزانه چک می‌شوند و در حین رفت‌وآمد و جاده‌ها برای بار شما دوستان عزیز مشکلی پیش نیاید. شما می‌توانیم با انتخاب شرکت حمل‌ونقل اثاثیه منزل تهران با استفاده از ماشین‌های مجهزی که در اختیار دارند بار خود را به‌درستی جابجا کنید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی این امکانات را با تخفیف‌های ۴۹% انجام خواهیم داد. این تخفیف در سطح تهران متمایز نسبت‌به باربری‌های دیگر است که رضایت مشتریان را جلب کرده‌ است.

بسته بندی اصولی با انتخاب حمل اثاثیه منزل تهران:

اساس کشی در تمامی فصول سال برای مشتریان انجام می‌شود. ما برای شما دوستان عزیز با کم‌ترین دردسر و خسارت تمامی بار شما را از مبدا به مقصد جدیدتان انتقال خواهیم داد. همچنین ما با استفاده از بسته‌بندی مناسب به شما این اطمینان را می‌دهیم که وسایل شما سالم به مقصد می‌رسد. ترفندهای بسته‌بندی توسط تیم بسته‌بندی حمل اثاثیه منزل تهران انجام می‌شود. ما برای شما تمامی وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم وسایل سبک را در کارتون‌ها و همچنین وسایل بزرگ را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم. برای لباس‌هایتان از کارتون‌های رگال دار استفاده می‌کنیم تا خیال راحت بدونه که به وسایل شما آسیب وارد شود و آن‌ها را جابه‌جا کنیم وسایل گران‌قیمت و به‌صورت جداگانه برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنیم. وسایل کریستالی شما را با استفاده از نایلون حباب دار، می‌پیچیم و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم ما برای شما دوستان عزیز تمامی وسایل با استفاده از نایلون حباب دار و سلفون‌ها بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی تمامی لوازم ضروری است. به‌همین خاطر ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه که در اختیار داریم تمامی وسایل منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام شود با شما بدون کوچک‌ترین مشکل به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. شما می‌توانید برای جابجایی اثاث‌کشی از پرسنل حرفه‌ای ما استفاده نمایید و آن‌ها در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز هستند و تمامی لوازم شما را بسته‌بندی کنند. همچنین لوازم شکستنی شما را با احتیاط حمل‌ونقل خواهند کرد.

ارسال نیروهای آموزش دیده در روز اسباب کشی در کنار شما:

چند روز قبل از اسباب‌کشی کافی‌ست با ما تماس بگیرید تا پرسنل حرفه‌ای شرکت حمل‌ونقل اثاثیه منزل تهران برای شما دوستان عزیز با استفاده از بسته‌بندی‌های مناسب بار را جابجا کنند. شما می‌توانید تمامی وسایل خود را با استفاده از افراد مجرب به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل بگیرید ما برای شما دوستان عزیز با برنامه‌ریزی و نظم خاص مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل خود را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید ما با امنیت کامل تمامی بار شما را بدون هزینه‌ی گران و گزاف جابجا خواهیم کرد.

انجام کلیه خدمات اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز در روز اسباب‌کشی با هزینه‌های مناسب انجام می‌شود. همچنین کارگرانی که جابجایی و اسباب‌کشی وسایل را برعهده دارند همگی مجرب هستند و با دلسوزی تمام بار شما را جابه‌جا می‌کنند.

شما می‌توانید از یک تیم حرفه‌ای کمک بگیرید و با اطمینان کامل تمامی بار خود را جابجا کنید. این کارگران به‌صورت دلسوزانه وسایل شما حتی وسایل سنگین را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا خواهند کرد. ما اسباب‌کشی ارزان و مقرون‌به‌صرفه را با قیمت‌های مناسب برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم تمامی قیمت این باربری زیر نظر اتحادیه باربری است و تمامی مشتریان ما با قیمت‌هایی که برای اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم راضی بودند البته باید بدانید که هزینه‌های اسباب‌کشی تاثیر زیادی بر روی نحوه اسباب‌کشی شما دوستان عزیز دارد و یک هزینه ثابت و نمی‌توان برای اسباب‌کشی در نظر گرفت. اما خیالتان راحت باشد که با انتخاب بار سنتر از هزینه‌های گزاف دور خواهید ماند.

حمل اثاثیه منزل تهران با ارائه چندین شعبه فعال اسباب کشی:

حمل اثاثیه منزل تهران برای شما دسترسی را راحت کرده‌ است شما می‌توانید چیدمان وسایل خود را در زمان تخلیه بار در مقصد به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید. همچنین تمامی مشتریان ما رضایت کامل را از نحوه برخورد پرسنل و نحوه عملکرد کارگرها دارد. ما به‌صورت بیست و چهار ساعته پشتیبانی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم همچنین برای تضمین سلامت امنیت بار شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید برای مشاوره رایگان تنها با یک تماس تلفنی با حمل اثاثیه منزل تهران تمامی سوالات خود را در باره نحوه اسباب‌کشی از ما جویا شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی و باربری را برای شما در هر کجای تهران که قرار دارید انجام دهیم. بله درست است ما برای شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را در سطح تهران قرار دادیم که تمامی این شعبه‌ها  فعال هستند و برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهند. شما می‌توانید با خیال راحت بار را به افراد کاردان و کاربلدی که در این مجموعه هستند بسپارید تا مراحل اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید این شعبه‌ها شامل موارد زیر است:

 1. باربری چیتگر
 2. باربری گیلاوند
 3. اتوبار میدان کتاب
 4. اتوبار تجریش

که شما در هر کجای تهران هستید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به خدمات باربری و اسباب‌کشی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم دسترسی داشته باشید ما برای شما تمامی وسایل را به حمل‌ونقل بسته‌بندی و جابه‌جا می‌کنیم همچنین چیدمان را می‌توانید به تیم حرفه‌ای چیدمان حمل اثاثیه منزل تهران بسپارید. تا با استفاده از سلیقه‌ای که دارند دکوراسیون منزل شما را انجام دهند البته ما طبق سلیقه مشتریان عمل می‌کنیم اما در این امر به‌خاطر تجربه‌ای که داریم می‌توانیم کمک زیادی به شما مشتریان عزیز کنیم. اگر این‌ روزها قصد بسته‌بندی و جابجایی وسایل خود را دارید کافی‌ست با ما در تماس باشید حمل اثاثیه منزل نبرد در محدوده نبرد قرار دارد برای شما خدمات بسته‌بندی را نیز انجام می‌دهد شما می‌توانید تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را توسط افراد آموزش‌دیده و ماهر نیز انجام دهید. ما برای شما صفر تا صد خدمات بسته‌بندی را با استفاده از روش‌ها و متدهای روز دنیا نیز انجام می‌دهیم. حمل اثاثیه منزل نبرد که در محدوده نبرد قرار دارد نیز می‌تواند به شما کمک کند تا خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را توسط این شرکت انجام دهید. منتظر تماس شما در ایام تعطیل و در روزهای تعطیل نیز هستیم و به‌صورت بیست و چهار ساعته از خدمات اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز پشتیبانی می‌کنیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس حمل اثاثیه منزل تهران بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات حمل اثاثیه منزل تهران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس حمل اثاثیه منزل تهران کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند