باربری کیانشهر آماده ارائه خدمات اسباب کشی در شرق تهران:

باربری کیانشهر با بهترین ماشین‌های مجهز و استاندارد همچون کامیون‌های مسقف جهت انجام ارائه خدمات اسباب کشی و باربری آماده همکاری با شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید برای اسباب کشی لوازم منزلتان با هر اندازه و مقداری که باشد بار خود را به ما بسپارید تا ما از تهران به سرتاسر کشور بار شما را انتقال دهیم.

۵/۵ - (۲۵ امتیاز)

باربری کیانشهر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما حتی می‌توانیم از تهران به شهرستان‌های مختلف تمامی بار شما را انتقال دهیم یک باربری خوب باربری است که خدمات ویژه‌ای را برای مشتریان خود در نظر بگیرد. شما با انتخاب باربری کیانشهر می‌توانید از تمامی این خدمات بهره‌مند شوید.

خدماتی که این باربری ارائه می‌دهد شامل چه مواردی است؟

شاید با خودتان به فکر بروید که این خدمات شامل چه مواردی می‌شود این خدمات شامل موارد زیر است که می‌خواهیم در این مقاله درباره آن توضیح بدهیم خدماتی مثل:

  • باربری و اسباب‌کشی
  • خدمات اسباب‌کشی ادارات و منازل
  • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  • استفاده از بارنامه دولتی
  • استفاده از بیمه نامه معتبر
  • استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
  • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته بسته‌بندی
  • ارسال کارگران و نیرومند و زبده

تمامی این خدمات تنها با یک تماس تلفنی از طرف پرسنل ما برای شما عزیزان انجام می‌شود. فقط کافی‌ست تلفن را بردارید با شماره‌هایی که در بالا درج شده تماس بگیرید. شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

با انتخاب باربری کیانشهر هزینه‌های خود را کاهش دهید؟

مهم‌ترین قسمت یک اسباب‌کشی قیمت‌ها و هزینه‌ها است بطور معمول برای تمامی افرادی که قصد اسباب‌کشی دارند قیمت‌ها و هزینه‌ها مسئله‌ای مهمی است اما لازم نیست شما نگران پرداخت هزینه‌های گران و گزاف باشید. زیرا با انتخاب مجموعه باربری بار سنتر می‌توانید از تخفیف‌های ویژه این مجموعه برخوردار شوید. شما با انتخاب باربری کیانشهر می‌توانید با قیمتی مناسب یک کار با کیفیت را تحویل بگیرید و در برابر تمامی خدماتی که به شما عزیزان ارائه می‌دهیم یک قیمت مناسب را در نظر می‌گیریم. لازم نیست هزینه‌های زیادی را صرف پرداخت اسباب‌کشی و باربری کنید بلکه شما می‌توانید با انتخاب باربری کیانشهر از تخفیف‌های ۴۵% ما بهره‌مند شوید. باید در نظر داشته باشید که جابه‌جایی و اسباب‌کشی شما به عوامل زیادی بستگی دارد. به همین خاطر نمی‌توانیم یک قیمت ثابت را برای اسباب کشی‌ها در نظر گرفت. زیرا اسباب کشی‌ها می‌توانند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد. مثلاً این‌که قرار است از خدمات vip یک اسباب کشی استفاده کنید این خدمات شامل چه مواردی می‌شود. این خدمات شامل مواردی مثل تیم‌های بسته‌بندی، تیم‌های چیدمان و همچنین استفاده از ماشین‌های باربری، تعداد کارگران ارسالی، مسافت طی شده توسط ماشین‌های باربری، استفاده از خدمات ویژه اسباب‌کشی و باربری می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌های شما تاثیر بسزایی بگذارد.

اما جای هیچ‌گونه نگرانی نیست زیرا شما با یک قیمت مناسب یک اسباب‌کشی باکیفیت را از ما تحویل خواهید گرفت پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید ما جهت ارائه خدمات خوب و عالی و باکیفیت بالا در تلاش هستیم که یک باربری و اسباب‌کشی خوب را به شما ارائه دهیم.

در حمل اثاثیه منزل بین شهری ما این مژده را به شما می‌دهیم که می‌توانید از ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار استفاده کنید. و در کم‌ترین زمان ممکن اسباب و اثاثیه خود را از تهران به هر نقطه‌ای که می‌خواهید انتقال دهید. شما با انتخاب ماشین‌های باربری مثل وانت‌بار و نیسان بار باربری کیانشهر می‌توانید از هزینه‌های کم‌تری برخوردار شوید. زیرا قیمت‌های وانت‌بار و نیسان بار مجموع بار سنتر با خاورها و کامیون‌ها بسیار متفاوت است. اما هنگامی‌که اسباب‌کشی برون‌شهری دارید یا قرار است از تهران به شهر دیگری وسایل خود را انتخاب و انتقال دهید. می‌توانید از کامیون‌ها، هیونداها، ایسوزوها استفاده کنید. زیرا قرار است اسباب اثاثیه زیادی را به شهر دیگری انتقال دهید. پس به همین خاطر باید نوع ماشینی که انتخاب می‌کنید متناسب با اسباب و اثاثیه و مسیری که قرار است طی شود باشد. تا ما بتوانیم در اسرع وقت و در کم‌ترین زمان ممکن در هنگام اسباب‌کشی تمامی بار شما را انتقال دهیم.

شرکت باربری کیانشهر این افتخار را دارد که همیشه خدمت‌گزار همشهریان تهرانی عزیز در امر اسباب‌کشی و جابجایی و اسباب‌کشی منازل و همچنین حمل بار ادارات باشد. و شما می‌توانید با تماس با همکاران ما نوبت اسباب‌کشی خود را از طرف آن‌ها رزرو نمایید تا در روز تعیین شده با نیروهای خود در محل اسباب کشی حاضر شویم.

 چرا باید در اسباب کشی از بیمه نامه استفاده کنیم:

بیمه نامه باربری چیست ؟شاید شما اطلاعی از بیمه نامه باربری نداشته باشید اما سعی را بر این داشته باشید که باربری و یا اتوبار را انتخاب کنید که به شما یک بیمه‌نامه معتبر را می‌دهد. مجموعه باربری بارسنتر با در اختیار گذاشتن بیمه‌نامه معتبر برای مشتریان خود توانسته اعتماد آن‌ها را جلب نماید. اما برای تضمین سلامت بار شما به مقصد از یک بیمه نامه معتبر استفاده می‌کنیم باربری کیانشهر با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد پس به همین خاطر تمامی وسایل شما توسط باربری کیانشهر بیمه خواهند شد. نگران شکستن وسایل خود و یا آسیب دیدن و ضربه دیدن به آن‌ها نباشید زیرا تمامی کارگران که درمجموع باربری بار سنتر مشغول فعالیت هستند هم آموزش‌های لازم را دیده‌اند و بدرستی وسایل شما را جابجا می‌کنند. پس نگران ضربه دیدن وسایل نباشیم در صورت ضربه دیدن هر گونه ضربه دیدند و هر گونه خسارت تمامی خسارت وارد شده به وسیله شما توسط شرکت بیمه معتبری که مجموع بارسنتر با آن طرف قرارداد دارد پرداخت خواهد شد. اما این بیمه فقط شامل شکستگی و آسیب‌دیدگی نمی‌شود در صورت گم شدن وسایل تصادف بلاهای طبیعی هم می‌توانید از بیمه نامه معتبر استفاده نمایید. از نگران آسیب دیدن وسایل خود نباشید ما با تضمین این‌که بار شما به سلامت به دست شما در مقصد موردنظر رسیده می‌شود باربری را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

در سرتاسر ایران تنها با یک تماس تلفنی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از باربری کیانشهر به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید.

حمل‌ونقل برای شما دوستان عزیز با روش‌های نوین انجام خواهد شد به‌همین خاطر تیمی را که برای شما ارسال می‌کنیم دارای تجربه کاری بالا هستند و با خیال راحت می‌توانید تمامی بسته‌بندی منزل، ظروف شکستنی، لوازم حساس، لوازم بزرگ، را به افراد  باربری کیانشهر بسپارید تا بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای برای شما حمل‌ و نقل و جابه‌جایی را انجام دهند. باربری کیانشهر ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که کوچک‌ترین صدمه به بارتان وارد نمی‌شود زیرا شما از یک بیمه‌نامه معتبر نیز استفاده می‌کنیم که وجود این بیمه‌نامه در اسباب‌کشی بسیار ضرورت دارد به‌همین خاطر با در دست داشتن این بیمه‌نامه اگر مشکلی برای شما پیش بیاید شما می‌توانید تمامی خسارات خود را از شرکت بیمه از باربری کیانشهر دریافت نمایید. در حین جابجایی مطمئن هستید که وسایل شما صدمه نمی‌بیند و آسیب نمی‌بینند چون از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به‌راحتی می‌توانید جابجایی و حمل‌ و نقل با تمامی ماشین‌های مورد نظر که در باربری و اسباب‌کشی به آن احتیاج دارید انجام دهید هدف باربری کیانشهر رضایت شما مشتریان است شما می‌توانید

بسته بندی و چیدمان را به باربری کیانشهر  بسپارید:

بعد از تمامی این مراحل یکی دیگر از خدمات مفید و ارزنده‌ای که باربری کیانشهر برای مشتریان خود در نظر گرفته است بسته‌بندی وسایل شما است شاید به تنهایی بسته‌بندی وسایل کار سخت و دشواری باشد اصلاً نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ چه وسایلی را باید بسته‌بندی کنید؟ وسایل را در چه کارتون‌هایی قرار بدهید؟ وسایل سنگین و بزرگ خود را چه شکلی بسته‌بندی کنید؟ نگران نباشید! شما با انتخاب و رزرو تیم بسته‌بندی باربری کیانشهر می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن تمامی این کارها را انجام دهید پس کافی‌ست هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی باربری کیانشهر را رزرو نمایید. آن‌ها با حضور به‌موقع در محل اسباب کشی تمامی وسایل شما را در کارتون‌های مستحکم باربری قرار می‌دهند و با استفاده از چسب‌های مخصوص کارتن‌ها را بسته‌بندی می‌کنند تا در حین جابجایی و رفت‌وآمد به کارتون‌ها صدمه‌ای وارد نشود. این کار توسط کارگران حرفه‌ای ما در ماشین‌های باربری چیدمان می‌شوند به طوری که به آن‌ها صدمه وارد نشود ما حتی برای تفکیک سازی لوازم شکستنی شما با دقت بالا عمل می‌کنیم لوازم شکستنی را در جعبه‌های مخصوص قرار می‌دهیم و با استفاده از ماژیک‌ها بر روی آن‌ها قید می‌کنیم که این لوازم شکستنی هستند. تا کارگران با دلسوزی بالا وسایل شما را جابجا نماید تمامی وسایل شما از ریز تا درشت بسته‌بندی شده و در جعبه و کارتون‌های مخصوص باربری کیانشهر قرار می‌گیرد. حتی ما لباس‌های شما را بسته‌بندی می‌کنیم لوازمی مثل کتاب و حتی لوازم بزرگ‌تری مثل یخچال‌ها و گاز لباس‌شویی را برای شما بدرستی بسته‌بندی می‌کنیم خیالتان راحت باشد که هیچ وسیله‌ای در منزل شما بدون بسته‌بندی شدن جا نخواهد ماند.

در هر کجا از تهران هستید به شعبه‌های مختلف باربری بار سنتر دسترسی داشته باشید مثلاً عزیزانی که در محدوده میدان سپاه زندگی می‌کنند می‌توانند به راحتی به اتوبار میدان سپاه دسترسی داشته باشند و در کم‌ترین زمان ممکن خدمات اسباب کشی خود را انجام دهند.

شما می‌توانید در هفت روز هفته به صورت۲۴  ساعت با پرسنل ما تماس بگیرید و نوبت دلخواه خود را رزرو نمایید. تمامی مراحل اسباب‌کشی شما با استفاده از برنامه‌ریزی دقیق از قبل انجام خواهد شد. پس نگران نباشید زیرا تیم حرفه‌ای ما به صورت آموزش‌دیده و همچنین با استفاده از برنامه‌ریزی قبلی در منزل شما حضور پیدا خواهند کرد تا تمامی مراحل اسباب‌کشی را از صفر تا صد برای شما عزیزان انجام دهند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری کیانشهر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری کیانشهر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری کیانشهر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند