باربری کریمخان جهت انجام خدمات اسباب کشی:

باربری کریمخان که در محدوده کریمخان است آماده اسباب‌کشی منازل شما اثاثیه منزل، حمل‌ونقل، اثاثیه ادارات، حمل‌ونقل وسایل، با نرخ اتحادیه است. شما می‌توانید جهت رزرو خدمات با شماره‌هایی که در صفحه درج شده‌ است تماس بگیرید تا از تخفیف ۴۵% این مجموعه برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

باربری کریمخان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری کریمخان بهترین سرویس برای حمل و جابجایی لوازم منزل شما هست هم چنین آن‌ها با ارسال تیم حرفه‌ای می‌توانند تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی کنند. ما با بهترین ماشین‌های مجهز که به‌صورت مسقف و روباز هستند در محل موردنظر شما حضور پیدا می‌کنیم تا خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. باربری کریمخان برای اثاث‌کشی لوازم شما به هر مقدار و هر اندازه که باشد آماده‌ است و تمامی این خدمات را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای برای شما انجام دهد. خدماتی که باربری کریمخان برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد با سرعت و نظم خاصی انجام می‌شود به‌همین خاطر ما با استفاده از یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا بتوانیم خدماتی مثل اسباب‌کشی، باربری، بسته‌بندی، را برای شما انجام دهیم.

خدمات اسباب کشی را از باربری مطمن بارسنتر بخواهید:

همچنین با صدور بیمه‌نامه معتبر و ارائه بارنامه دولتی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای اثاثیه شما را بیمه و به مقصد موردنظر ارسال کنیم. همچنین با استفاده از تجهیزات مدرن اسباب‌کشی تمامی لوازم شما را بسته‌بندی و همچنین چیدمان را نیز برای دوستان عزیز انجام خواهیم داد. باربری کریمخان یک باربری است که برای اسباب و اثاثیه شما اهمیت خاصی برخوردار است. به‌همین خاطر این باربری با توجه به اهمیت و ارزشی که برای شما مشتریان عزیز قائل است سعی بر این دارد که بدون این‌که وسایل شما کوچک‌ترین صدمه‌ای ببینند آن‌ها را جابه‌جا کند و با کیفیت بالا کار اسباب‌کشی را انجام دهد. باربری کریم‌خان با احترام به حقوق مشتریان خود تمامی وسایل آن‌ها را جابه‌جا و تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای آن‌ها عرضه می‌کند. تا به امروز تمامی مشتریان ما از خدماتی که برای اسباب‌کشی و باربری به آن‌ها ارائه داده‌ایم بسیار راضی هستند ما با استفاده از ماشین‌هایی مثل: خاور، وانت، نیسان، هیوندا، ایسوزو، و ماشین‌های اسباب‌کشی می‌توانیم تمامی وسایل سنگین شما مانند: یخچال‌ها، میزهای ناهارخوری، گاوصندوق‌ها، و دیگر لوازم را برای شما دوستان عزیز جابجا کنیم.

باربری کریم‌خان با توجه به امکانات پیشرفته و تجهیزاتی که در اختیار دارد می‌کوشد که با بهترین خدمات و بالاترین کیفیت خدمات اسباب‌کشی و جابجایی شما دوستان عزیز را انجام دهد. ما با کارگران زبده و آموزش‌دیده و همچنین نیروی حرفه‌ای و باسابقه کار بالا در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا با خدماتی گسترده تمامی خدمات اسباب‌کشی شما را انجام دهیم.

کیفیت کار بسیار برای ما مهم است به‌همین خاطر افراد ما با استفاده از دقت و نظم خاص تمامی مراحل اسباب‌کشی شما را انجام می‌دهند. شما می‌توانید با داشتن تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده در روند اسباب‌کشی خود سرعت‌عمل را احساس کنید. ما با ارائه خدمات اسباب‌کشی به بهترین شکل ممکن برایتان در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود ان توسط کارگران نیرومند و حرفه‌ای آن‌ها را جابه‌جا می‌کنیم. شما می‌توانید با انتخاب باربری کریمخان از تخفیف‌های ویژه این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید.

هزینه‌های اسباب کشی باربری کریمخان متفاوت است:

هزینه‌ها در اسباب‌کشی به عوامل مختلفی بستگی دارد به‌همین خاطر ما نمی‌توانیم قیمت ثابت و هزینه ثابتی را برای اسباب‌کشی در نظر بگیریم شما می‌توانید جهت دریافت قیمت کامل اسباب‌کشی با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها سؤالات لازم و واجب اسباب‌کشی از شما بپرسند  و یک‌قیمت ثابت را به شما پیشنهاد بدهند. قیمتی که ما برای شما در نظر می‌گیریم زیر نظر اتحادیه باربری است. پس نگران پرداخت هزینه‌های اسباب‌کشی نباشید شما می‌توانید با انتخاب باربری کریمخان از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه نیز بهره‌مند شوید. این مجموعه با در نظر گرفتن کیفیت کاری بالا و با ارائه خدمات و تجهیزات مفید بسته‌بندی با قیمتی نازل و مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید باربری کریمخان  با داشتن پرسنلی حرفه‌ای و آموزش‌دیده در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کند و خدمات بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهد.

بسته‌بندی اثاثیه با دقت و نظم خاصی باید انجام شود. زیرا اگر به‌درستی انجام نشود ممکن است وسایل شما صدمه ببینند به‌همین خاطر ما برای شما لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جدا می‌کنیم و با احتیاط کامل آن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم در نایلون‌های حباب دار قرار می‌دهیم. بعد آن‌ها را در کارتون‌ها می‌چینیم و روی لوازم شکستنی قید می‌کنیم که این لوازم شکستنی هستند و شما می‌توانید برای انتخاب تیم بسته‌بندی با مشاوران ما در تماس باشید و آن‌ها را توسط مشاوران ما رزرو نمایید. بسته‌بندی مبلمان ممکن است کار سخت و دشواری باشد اما ما با استفاده از نایلون حباب دار و سلفون و مبلمان شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب بسته‌بندی مناسب از این خدمات بهره‌مند شوید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. باربری کریمخان مراحل بسته‌بندی را از صفر تا صد برایتان انجام می‌دهد پس تمامی وسایل خود را به ما بسپارید تا ما برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم را بسته‌بندی کنیم و به مقصد موردنظر ارسال کنیم.

جا به جایی بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما:

حمل‌ونقل توسط کارگران حرفه‌ای و نیرومند انجام می‌شود آن‌ها با دلسوزی تمام و با احتیاط زیاد وسایل شما را جابه‌جا می‌کنم و در ماشین‌های باربری کریمخان قرار می‌دهند تا به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد مورد نظرتان ارسال شود. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما رزرو نمایید جهت ارائه خدمات خوب و عالی شما می‌توانید با باربری کریمخان در تماس باشید و با مشاوران ما در ارتباط باشید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم شما را جهت یک اسباب‌کشی بی‌نقص به شما اطلاع دهند.

در حمل اثاثیه منزل بین‌شهری و برون‌شهری شما می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه بهره‌مند شوید. باربری کریمخان در تمامی مناطق مشغول به فعالیت است ما در تمامی مناطق تهران برای شما شعبه‌های مختلفی را قرار داده ایم مثلاً عزیزانی که در محدوده خردمند شمالی جنوبی زندگی می‌کنند می‌توانند به اتوبار خردمندی شمالی و جنوبی دسترسی داشته باشند تا در اسرع وقت و کم‌ترین زمان ممکن خدمات اسباب‌کشی خود را با نازل‌ترین قیمت‌ها انجام دهند. باربری کریمخان این افتخار را دارد که همیشه خدمت‌گذار مشتریان خود باشد تا حمل بار ادارات و منازل آن‌ها را با نازل‌ترین قیمت‌ها انجام دهند رضایت مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد و ما در برابر تمامی وسایل شما تعهد داریم و مسئول هستیم که بار شما را به‌صورت تضمین‌شده به مقصد مورد نظر ارسال نماییم.

بیمه نامه معتبر توسط باربری کریمخان:

برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که با داشتن بیمه‌نامه معتبر شما می‌توانید بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید. همین الان تلفن را بردارید و با تیم حرفه‌ای ما در تماس باشید تا تمامی لوازم منزل خود را به‌صورت حرفه‌ای اسباب کشی کنید. ما با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را به‌نحو احسن انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب باربری کریمخان تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید و همچنین ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را با بهترین هزینه‌ها برای شما دوستان در نظر بگیریم. شما می‌توانید از تخفیف‌های۴۵% این مجموعه برخوردار شوید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما رزرو نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم و این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. از تهران به هرشهری که بخواهید تمامی وسایل شما را جابه‌جا می‌کنیم مهم نیست مقدار و نوع وسایل شما چه مقداری است بلکه ما با داشتن رانندگان حرفه‌ای و ماشین‌های مجهز توانایی این را داریم که بار شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید به‌صورت بسته‌بندی‌شده به شما تحویل دهیم. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز از خدمات اسباب‌کشی را دریافت نمایید و حتی ما برای شما خدمات اسباب‌کشی را به‌صورت شبانه انجام می‌دهیم. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهیم همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری کریمخان رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم بدون هیچ اتلاف وقتی برای شما خدمات بسته‌بندی و چیدمان و باربری را انجام دهید پس شما با انتخاب باربری کریمخان از تخفیف‌های ویژه این باربری نیز برخوردار می‌شوید ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری کریمخان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری کریمخان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری کریمخان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند