شرکت اتوبار و باربری کامرانیه:

باربری کامرانیه با کمک پرسنلی با تجربه، وسایل نقلیه ایمن، رانندگان حرفه ای و بیمه رایگان به مشتریان خود به صورت تمام وقت خدمات اسباب کشی و حمل بار را ارائه می‌دهد. این باربری تمام تلاش خود را می‌کند که وسایل و اشیایی که برای مشتری جابه جا می‌شوند سالم به مقصد مورد نظر برسند. شما هم می‌توانید با اطمینان خاطر تمامی مراحل بسته بندی و حمل و نقل لوازم منزلتان از صفر تا صد را به باربری کامرانیه سپرده و نگرانی بابت حمل وسایلتان نداشته باشید. اتوبار و باربری کامرانیه یکی از مؤسسات مطرح در زمینه حمل اثاثیه بوده و سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

گروه باربری کامرانیه همواره تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به کار گرفته و در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. البته که مشخصا انجام امور اثاث کشی برای افراد معمولی بسیار دشوار خواهد بود و واگذار کردن آن به نیروهای متخصص اتوبار و باربری کامرانیه کمک شایانی در انجام حمل بار و اثاث کشی شما خواهد کرد. خدمت گزاران شما در شرکت باربری و اتوبار کامرانیه با بهره گیری از تجربیات خود آماده اند تا آنچه را که شما از یک اسباب کشی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه کنند.

۴.۹/۵ - (۲۴ امتیاز)

باربری کامرانیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

برنامه‌ریزی دقیق و عدم آسیب رسیدن به اسباب و اثاثیه‌ جزو مهم‌ترین دغدغه‌‌های هر خانواده ای در هنگام اسباب کشی است. در این راستا به منظور بهبود کیفیت خدمات باربری، همراه با یک برنامه‌ریزی دقیق و انجام امور اثاث کشی و حمل بار به صورت کامل، اتوبار و باربری کامرانیه در تهران تمامی خدمات باربری را با تعرفه‌هایی ارزان قیمت و کیفیت بالا برای شما شهروندان عزیز تهرانی فراهم نموده است. شرکت باربری کامرانیه تجهیزات لازم برای انتقال کوچک‌ترین و حتی بزرگ‌ترین وسایل و کالاهای شما را دارد. باربری و اتوبار کامرانیه یکی از بهترین شرکت‌های موجود در زمینه حمل و نقل و اتوبار است که در طی چندین سال توانسته به عنوان یکی از باربری‌های مطمئن در سطح شهر تبدیل شود. شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی درخشان تیم اجرایی فعال در باربری کامرانیه می‌توانید به تجربه ای عالی از اسباب کشی منظم و برنامه ریزی شده دست پیدا کنید و به عنوان خاطره ای خوش در آینده از آن یاد کنید. برای حمل اثاثیه منزل در محدوده کامرانیه دیگر جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، شما می‌توانید این وظیفه را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید و با خیالی راحت امور باربری را انجام دهید.

هر روزه تعداد زیادی از هموطنان ما در سرتاسر کشور، محل زندگی و یا محیط کار خود را عوض می‌کنند و یا برای یافتن کار بهتر و با درآمد بیشتر از یک منطقه به منطقه ای دیگر نقل مکان می‌کنند. شرکت‌های حمل و نقل جاده ای و اتوبارهای مجهز و پیشرفته، کار حمل  و انتقال را به شکل بی نقص برای شما انجام می‌دهند. برنامه‌ریزی دقیق، داشتن دانش  و نیروی انسانی متخصص یکی از مراحل مهم در اسباب کشی و باربری است. همکاران ما در شرکت باربری بارسنتر و باربری کامرانیه در تهران با سال‌ها تجربه در ارائه خدمات باربری در استان و شهرستان می‌توانند، خدمات متنوعی در طول فرایند باربری و حمل بار اعم از حمل و نقل داخل شهری و باربری از تهران به سایر شهرستان را برای شما ارائه نمایند. کالای شما از هر نوع که باشد می‌توانید آن را به شرکت اتوبار و باربری کامرانیه بسپارید و از انتقال سالم، صحیح و به موقع آن اطمینان حاصل نمائید. اتوبار کامرانیه تمام اوامر را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد.

پرسنل باتجربه با بسته بندی دقیق:

در تیم کاری باربری کامرانیه افرادی ماهر و با تجربه وجود دارند که عملیات بسته بندی را به شکل کامل انجام می‌دهند. این افراد با استفاده از تجربه خود در زمینه بسته بندی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را بسته بندی می‌کنند. البته برای بسته بندی از مواد محکم و با کیفیتی استفاده می‌شود که ضمن حرکت و جابجایی دچار آسیب و صدمه نشوند. اگر نیاز به لوازم و تجهیزات برای بسته بندی لوازمتان داشتید می‌توانید با موسسه باربری کامرانیه تماس گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجهیزات و لوازم مورد نظرتان برای بسته بندی را دریافت کنید. اتوبار و باربری کامرانیه در ارائه خدمات اسباب کشی  با مسئولیت کامل و با دقت هرچه بیشتر  و همچنین سرعت بخشی به انجام این فرایند، تواسته است تجربه شیرینی از یک اسباب کشی را برای شهروندان تهرانی فراهم آورد. از این رو اتوبار و باربری کامرانیه با بهره گیری از پرسنل با تجربه خود، بسته بندی‌ها را به شکلی اصولی و با توجه به نوع و اندازه بار انجام می‌دهد.

باربری و اتوبار کامرانیه از بهترین نوع کارتن، فوم‌های چند لایه باکیفیت، نایلون‌های حباب دار، پنو و موکت‌های ضربه گیر، انواع مختلف چسب و مدرن‌ترین لوازم و تجهیزات بسته بندی استفاده می‌کند و کلیه بسته بندی‌ها به شیوه ای انجام می‌شوند که در حین حمل و نقل باز نشوند و جابه جایی و انتقال آن‌ها راحت‌تر صورت بگیرد. تیم باربری کامرانیه در جعبه‌ها و کارتن‌های خود از فوم‌های ضربه گیر استفاده می‌کنند و مابین آن‌ها از سلفون‌های مخصوص استفاده می‌کند. اگر فکر جا به جایی وسایل منزل خود را دارید دیگر نیازی نیست خودتان زحمت بسته بندی را بکشید و نگرانی بابت این فرایند زمانبر داشته باشید. به راحتی کار بسته بندی وسایل منزل خود را به تیم فنی باربری کامرانیه بسپارید و با خیالی آسوده به کارهای دیگر خود برسید. باربری کامرانیه  با استفاده از بهترین لوازم بسته بندی برای جلوگیری از صدمه دیدن لوازم شکستنی از انواع کارتن‌ها و جعبه‌های محکم، چسب‌های مخصوص و وسایل با کیفیت تمام اسباب و اثاثیه و بارهای مختلف را بسته بندی می‌نماید. از آنجا که افراد با سابقه مسولیت بسته بندی کالا را در اتوبار کامرانیه  به عهده دارند، هر نوع بار با روشی که مناسب آن است بسته بندی می‌شود. مثلا وسایل‌تر و خشک از هم جدا می‌شوند و ی لوازم شکستنی جدا از دیگر وسایل قرار می‌گیرند، تا آسیبی به آن‌ها نرسد.

شرکت باربری کامرانیه تهران با دارا بودن کادر و پرسنل مجرب در ارائه خدمات بسته بندی و حمل بار به صورت تخصصی و همچنین با دارا بودن وسایل نقلیه حمل بار استاندارد اعم از: ایسوزو، نیسان بار و وانت بار آماده ارائه انواع خدمات خمل و نقل و باربری در استان تهران مبیاشد. قطعا هر چقدر افراد تیم کارآزموده‌تر و حرفه ای‌تر باشند روند انجام امور باربری آسان‌تر می‌شود و با سهولت بیشتری وسایل جا به جا می‌شوند. گروه کاری باربری کامرانیه شامل افرادی کاربلد و کارآزموده است که تجربه بسیار زیادی در ارائه خدمات باربری و حمل و نقل وسایل دارند. پرسنل باربری در هر قسمت و حرفه ای که باشند، از مدیر گرفته تا رانندگان، مشاوران و تیم حمل بار همه افرادی خبره و کاربلد هستند که دانش تخصصی در زمینه حرفه خود را به خوبی یاد گرفته اند. اتوبار و باربری کامرانیه به منظور رفاه حال شما همشهریان گرامی و برطرف نمودن نگرانی‌های شما در حمل و نقل بار و تسهیل این امور، آماده ارائه کلیه خدمات باربری به صورت صفر تا صد است. در اتوبار کامرانیه افرادی مجرب و با تجربه وجود دارد که در زمینه حمل اثاثیه و اسباب کشی سال‌ها تجربه دارند و با مهارت تمام وسایل را جا به جا و منتقل می‌کنند.

وسایل نقلیه ایمن و استاندارد به همراه بیمه رایگان:

کلیه خودروهای باری باربری کامرانیه تهران مجهز به لوازم ضربه گیر و موکت و پتوهای با کیفیت هستند که امنیت بار را در حین جابه جایی و حمل و نقل کاملا تضمین می‌کنند. همچنین خودروها بسیار تمیز بوده و سبب کثیف شدن لوازم شما نمی‌شوند. رانندگان ما تمامی مسیرهای داخلی و خارجی شهر را می‌شناسند و با بهره گیری از تکنیک‌های رانندگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای شما را به مقصد می‌رسانند. ارسال وسیله نقلیه باربری مناسب با نوع بار جهت حمل وسایل مشتری از اساسی‌ترین نکاتی است که همیشه برای اتوبار بارسنتر مهم بوده است. همچنین شرایط مناسب خودرو باعث تضمین کیفیت و حمل راحت‌تر وسایل می‌شود و همچنین در وقت شما نیز صرفه جویی می‌کند.

در نظر داشته باشید که حمل بار به شهرستان توسط ماشین‌های مسقف و موکت کاری شده صورت می‌گیرد و کارگران و رانندگانی که در اتوبار و باربری کامرانیه کار می‌کنند همگی افرادی پر انرژی و خوش اخلاق و متخصص در امر اثاث کشی هستند.

پرسنل ما باربری را به گونه انجام می‌دهد که حتی یکی از وسایل منزلتان خط و خش و صدمه نبیند و یا دچار مشکل و خسارت‌های فیزیکی نشود. اتوبار کامرانیه با در اختیار داشتن وسایل نقلیه باربری استاندارد و با کیفیت و همچنین رانندگانی حرفه ای، آماده‌ی خدمت‌ رسانی به شما مشتریان عزیز است.

یک شرکت حمل بار معتبر با بیمه کردن بار و وسایل شما در هنگام عملیات اسباب کشی مخصوصا در باربری‌های راه دور و شهرستان، می‌تواند ریسک و خطر خسارت رسیدن به لوازم شما و همچنین اتفاقات ناگهانی را برای شما به حداقل برساند و در صورت بروز هر نوع زیان و یا خسارت احتمالی بیمه تمام خسارت وارده را برای شما جبران نماید. شرکت باربری بارسنتر با دارا بودن بیمه نامه معتبر باربری، اماده ارائه کلیه خدمات باربری و حمل بار و اثاثیه منزل به صورت مطمئن و قابل اعتماد به شما مشتریان گرامی است. همچنین قیمت‌های این باربری بسیار مناسب و ایده آل هستند و اصلا هیچ گونه هزینه اضافی را ایجاد نمی‌کنند. لازم نیست هیچ نگرانی بابت حمل لوازم خود داشته باشید زیرا نیروی مجرب اتوبار و باربری کامرانیه در خدمت شما است.

برای حمل اسباب و اثاثیه خود با موسسه بارسنتر تماس گرفته و برای روز مورد نظر خودرو و پرسنل لازم را رزرو کنید. بدون هیچ نگرانی در هر نقطه از تهران که هستید، حمل لوازم و اسباب کشی تمامی وسایل گران قیمت و لوکس منزل و یا محل کار خود را جهت حمل و نقل در استان تهران به باربری کامرانیه  بسپارید. شرکت اتوبار بارسنتر ضامن امنیت و سلامت اثاثیه شما و حمل بار سالم تا مقصد مورد نظر شما است. در صورتی که قصد استفاده از هر یک از خدمات ما را دارید با یکی از شعبه‌ها تماس حاصل فرمایید. پرسنل ما در کلیه ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

 

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری کامرانیه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری کامرانیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در شرکت باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها مشخصا تغییر می‌کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت‌ها و تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می‌کند.