انتخاب باربری چیذر برای ساکنان محدوده چیذر:

باربری چیذر در محدوده چیذر آماده انجام تمامی خدمات اسباب کشی و باربری برای عزیزانی که در این محدوده ساکن هستند است. مجموعه مدیریت بار سنتر برای دسترسی آسان‌تر شما در هر منطقه از تهران شعبه مجزا قرار داده است. که این شعبه‌ها دارای تجهیزات باربری و بسته‌بندی هستند. از شرق تهران تا غری تهران را می‌توانید با شعبه‌های ما باربری مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مثلا با انتخاب اتوبار شهرک رضویه در شرق تهران می‌توانید به مجموعه بارسنتر دسترسی داشته باشید. شما با تماس با مشاوران ما می‌توانید از تمامی خدماتی که این شعبه‌ها در نظر گرفته اند بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

باربری چیذر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

رزرو تیم بسته بندی باربری بارسنتر:

باربری چیذر با ارائه تجهیزات بسته‌بندی به صورت مجزا برای شما مشتریان عزیز می‌تواند خدمات بسته‌بندی را به شما بسپارد. اما توصیه ما به شما این است که برای بسته‌بندی وسایل خود به‌تنهایی اقدام نکنید بلکه با رزرو تیم بسته‌بندی تک به تک خدمات بسته‌بندی را انجام دهید. دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را صرف دنبال پیدا کردن جعبه‌ها و کارتن‌ها برای بسته‌بندی کنید. تنها با سفارش تیم بسته‌بندی می‌توانید از تجهیزات مدرن بسته‌بندی بهره‌مند شوید. این تجهیزات شامل کارتن‌‌های چندلایه، طناب‌ها، چسب‌های نواری محکم، و بابل رپ‌ها و ضرب گیرها است. شما می‌توانید تمامی این وسایل را به‌صورت مجزا از باربری چیذر دریافت نمایید. تا اگر قصد آن را داشتید که به‌تنهایی بسته‌بندی را انجام دهید از این وسایل مطمئن و ایمن استفاده کنید. تا بتوانید یک بسته‌بندی ایمن را انجام دهید هرچه میزان بسته‌بندی شما دقیق‌تر باشد ایمنی کار را بیشتر رعایت کرده‌اید. ممکن است درحین جابجایی به وسایل شما آسیب و ضربه‌ای وارد شود اما اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام‌شده باشد دیگر جای هیچ نگرانی و استرسی نیست کف‌پوش و تمامی ماشین‌های ما موکت شده است تا درحین جابجایی هنگامی‌که به وسایل شما ضربه می‌خورد برای آن‌ها اتفاقی پیش نیاید. البته نوع رانندگی می‌تواند در ایمن رسیدن وسایل به مقصد بسیار تاثیرگذار باشد. رانندگان ما به‌صورت فوق‌العاده حرفه‌ای توانایی عبور از مسیرهای پرتردد و همچنین طولانی را دارند.

نگران وسایل خود نباشید زیرا تمامی تیم ما با سابقه بالای کاری خدمات اسباب‌کشی را به‌درستی برای شما عزیزان انجام خواهند داد. با استفاده از تیم بسته‌بندی می‌توانید تمامی وسایل خود را به‌صورت ایمنی و با رعایت استانداردهای ویژه به‌صورت بسته‌بندی شده در مقصد موردنظر خود تحویل بگیرید.

بسته‌بندی به روش‌های مختلفی برای شما انجام می‌شود با استفاده از تکنولوژی و متدهای روز که در باربری چیذر استفاده می‌شود شما می‌توانید در نهایت بسته‌بندی خود را  به صورت استانداردتحویل بگیرید.

در باربری چیذرهزینه‌های باربری به چه عواملی بستگی دارد :

بعد از آن نوبت می‌رسد به هزینه‌های باربری شاید هزینه‌های باربری گزاف و گران‌قیمت باشند اما مدیریت بار سنتر در تلاش است که تمامی قیمت‌ها را برای شما مشتریان عزیز کاهش دهد با توجه به شرایط اقتصادی ما سعی بر این داریم که با نازل‌ترین قیمت یک کار باکیفیت را تحویل شما عزیزان دهیم. پس کیفیت را فدای کمیت نکنیم قیمت تا حدودی برای همه ما مهم است اما این‌که یک کار با کیفیت را تحویل بگیریم اهمیت بالایی دارد پس باربری به صورت شبانه‌روز در تلاش است تا بتواند برای شما عزیزان با قیمتی مناسب خدمات مناسب را ارائه دهد. و هزینه‌های باربری به عوامل مختلف بستگی دارد.

این عوامل می‌تواند شامل:

استفاده از آسانسور، تعداد پله‌های آپارتمان، ساعت رزرو ماشین‌ها، تعداد کارگران ارسالی، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان، استفاده از خدمات اسباب‌کشی، قیمت‌ها با وجود عوامل می‌تواند کاهش یا افزایش پیدا کند. اما شما با انتخاب و باربری چیذر می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این باروری بهره‌مند شوید البته لازم به ذکر است بدانید تمامی قیمت‌های ما زیر نظر اتحادیه باربری است. و هنگام اسباب‌کشی و یا باربری لازم نیست که هزینه‌های گزافی پرداخت کنید. زیرا تمامی قیمت‌های ما منصفانه است پس درنتیجه بسته‌بندی و چیدمان و باربری می‌تواند در هزینه‌های اسباب‌کشی تاثیر بسزایی داشته باشد.

صفر تا صد اسباب کشی با تیم حرفه ای بارسنتر:

بعد از آن نوبت می‌رسد به چیدمان اثاثیه شما در ماشین‌های باربری چیدمان باید به‌صورت اصولی و با نظم خاصی انجام شود به همین خاطر ما برای اسباب کشی شما عزیزان از روزهای قبل برنامه‌ریزی دقیقی را طراحی خواهیم کرد که در حین اسباب‌کشی به مشکل برنخورید مشاوران باربری بار سنتر با در نظر گرفتن برنامه دقیق تمامی خدمات اسباب‌کشی را به‌صورت منظم و با برنامه قبلی انجام خواهند داد. با انتخاب باربری چیذر از یک اسباب کشی مطمئن و ایمنی خیالتان راحت باشد شما می‌توانید به صورت بیست و چهارساعته با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. تا اگر سوالی در مورد اسباب کشی و نحوه باربری دارید آن‌ها شما را در اطلاع کامل قرار بدهند. تیم ما به صورت بیست و چهار ساعته درحال فعالیت هستند تا برای شما خدمات اسباب‌کشی را گسترش دهند با انتخاب باربری چیذر می‌توانید از خدمات اسباب کشی به طور کامل بهره‌مند شوید یعنی که دیگر لازم نیست شما دست به وسایل بزنید یا این‌که بخواهید خودتان وسیله‌ای را از جای به جای دیگر انتقال دهید زیرا ما صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد به همین خاطر می‌توانید از تیم چیدمان باربری چیذر استفاده کنید. تیم چیدمان باربری ما برای شما عزیزان قرار داده است بسیار حرفه ای هستند آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند که منزل جدیدتان را طبق سلیقه خودتان بچینید. و آن‌ها با استفاده از علم و پیشرفت و تجربه‌ای که در این کار دارند می‌توانند شما را در چیدمان منزل جدیدتان کمک کند.

 خدمات متفاوت باربری چیذر که باعث تمایز آن با سایر باربری‌ها شده:

مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما بیمه باربری را در نظر گرفته است. تا در حین تردد و رفت‌وآمد با ماشین‌های باربری ما در صورت بروز هرگونه مشکل و آسیب خسارت وارد شده برای شما پرداخت شود شما با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر می‌توانید تمامی وسایل خود را تضمین کنید. تضمین ما به شما برای سلامت رسیدن بار به مقصد بیمه‌نامه معتبر است. همچنین شما می توانید سقف بیمه‌ نامه را کاهش و یا افزایش دهید. که این بستگی به میزان بار شما و نوع بار شما دارد. طرف قرارداد ما شرکت‌های بیمه معتبر است پس به همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن بیمه نامه تضمین سلامت بار شما به مقصد را به صورت صددرصد به شما خواهد داد دیگر نگران و حساس نباشید زیرا تمامی وسایل شما به صورت بسته‌بندی شده به دست شما خواهد رسید. خدماتی که شرکت باربری چیذر برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد بسیار متفاوت است و همین تفاوت باعث شده که باربری چیذر نسبت به سایر باربری‌های سطح تهران متمایز باشد. شما می‌توانید با انتخاب باربری ما از این خدمات بهره‌مند شوید این خدمات شامل بیمه نامه رایگان هست و همچنین بارنامه دولتی و همچنین تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان. و شما می‌توانید از تجهیزات مدرن بسته‌بندی بهره‌مند شوید فقط کافی‌ست تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و نوبت به روز دلخواه خود خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید تا آن‌ها با ارسال کارگران خود به صورت دقیق در تایم مشخص شده تمامی مراحل اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام دهد.

شما می‌توانید هنگام تماس با کارشناسان ما تمامی سوالات خود را درباره اسباب‌کشی بپرسید آن‌ها با برخورد خوب و خوش‌اخلاق پاسخ‌گوی سوالات شما هستند. همچنین ما در تمامی فصول سال برای شما اسباب کشی را انجام خواهیم داد برای ما فرقی نمی‌کند که مسیر شما طولانی باشد یا مسیر شما کوتاه باشد زیرا ما از تهران به هر مقصدی که شما بخواهید بار را برای شما عزیزان انتقال خواهیم داد. حمل اثاثیه و ارائه کلیه خدمات اسباب‌کشی از جمله خدماتی است که باربری چیذر برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته و کلیه خدمات به صورت تخصصی توسط کادر حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام می‌گردد پس کافی است وسایل خود را به ما بسپارید تا به صورت ایمنی آن‌ها را تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید هنگامی‌که با مشاوران ما تماس حاصل می‌کنید تعداد کارگر مورد نیاز با توجه به نوع درخواست شما انجام می‌گردد این‌که شما چه تعداد کارگر را نیاز دارید برای اسباب‌کشی به طبق دلخواه شما است. و البته مشاوران ما می‌توانند در این باره راهنمایی‌های لازم را به شما بدهد البته تعداد کارگر مورد نیاز براساس عوامل دیگری هم نیز تعیین می‌شود این‌که میزان بار شما چقدر است. برای اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا مشاورات لازم را جهت یک اسباب‌کشی بی‌دردسر به شما بدهند. با انتخاب باربری چیذر از انواع ماشین‌ها و تجهیزات استاندارد و به روز به روز این شرکت بهره‌مند شوید بهترین کیفیت و ایمنی بالا را از باربری چیذر بخواهید هنگامی که کالا و اثاثیه شما حمل‌ونقل می‌شود ما به شما این تضمین را می‌دهیم که بار شما با سلامت کامل به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. شما مشتریان می‌توانید برای بسته‌بندی اثاثیه و وسایل و منزل خود از خدمات بسته‌بندی و همچنین برای چیدمان و دکوراسیون منزل خود از خدمات چیدمان و تیم چیدمان ما که به صورت ماهر و حرفه‌ای هستند استفاده نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری چیذر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری چیذر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری چیذر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند