اسباب کشی ارزان را با باربری پرند تجربه کنید:

باربری پرند خدمات مانند اسباب‌کشی ،جابجایی، حمل و نقل ،باربری جهیزیه عروس،حمل لوازم سنگین، را برای شما با کارگران حرفه‌ای انجام می‌دهد تمامی کارگرانی که برای شما ارسال خواهند شد به قصد اسباب کشی در کنار شما هستند با رعایت نکات ایمنی برای شما باربری و جابجایی را انجام خواهند داد. اسباب کشی باید با نکات ایمنی انجام شود همچنین افراد ماهر و کارآمدی این کار را برای شما انجام می دهند.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری پرند

شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اسباب کشی از پیش نگرانی‌های خود را دارد اما جهت برطرف کردن این نگرانی شما می‌توانید با باربری پرند تماس بگیرید ما برای شما با رعایت نکات ایمنی و اصولی خدمات باربری و اسباب کشی را به روش درست و صحیح انجام خواهیم داد. در اسباب کشی باید با سرعت عمل بالا عمل کرد زیرا اگر بخواهید به کندی روند اسباب‌کشی را پیش ببرید بسیار زمان بر و حوصله سر بر می باشد با فرستادن کارگران نیرومند و حرفه ای توسط مجموعه باربری پرند می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان جابجایی را انجام دهید .

نگران سختی ها در اسباب کشی نباشید:

در اسباب‌کشی برای شما تمامی وسایل را بسته بندی خواهیم کرد با انتخاب باربری پرند می‌توانید فشار و استرس های اسباب کشی را کاهش دهید به همین خاطر جهت رزرو و استفاده از خدمات این مجموعه برای شما در نظر گرفته است کافیست با موسسه باربری بار سنتر تماس بگیرید و باربری پرند را انتخاب نمایید و از تخفیف های ۴۵% این مجموعه که برای حمل بار به شهرستان برای شما دوستان عزیز توسط این مجموعه انجام می شودبهره مند شوید. نگران مسیرهای طولانی نباشید زیرا رانندگانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند به مسیرهای طولانی عادت دارند و برای شما بهترین مسیر را جهت اثاث کشی و اسباب کشی انتخاب خواهند کرد .برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است با شرکت باربری پرند تماس بگیرید زیرا این شرکت به شما کمک می کند و شما را راهنمایی می‌کند تا خدمات باربری و اسباب کشی و حمل و نقل را بدون هیچ اشتباهی از ما دریافت نمایید. شما می توانید از تمامی مشاوران و پرسنل ما یاری بخواهید تا به شما کمک کنند یک اسباب کشی بدون دردسر را در کنار تیم حرفه‌ای ما تجربه نمایید.

قبل از اسباب کشی به منزل جدید باید نکاتی را رعایت کنیم ؟

یکی از این نکات جمع‌آوری بسته بندی وسایل می باشد. شما برای انتقال بار به مقصد جدید باید تمامی وسایل خود را بسته بندی کنید قبل از انتقال اثاثیه به منزل جدید آماده کردن و نظافت کردن محل و یا مقصد جدیدی که قرار است در آن اسباب کشی کنید بسیار مهم می باشد. شما می توانید قبل از اسباب کشی منزل جدید را تمیز نگه دارید تا در روز اسباب کشی وسایل جدید سردرگم نشوید .وسایل را دسته بندی کنید با خیال راحت می توانید هر وسیله را در جای خود قرار دهید و بخشی از فضای منزل و یا محل اسباب کشی خود را خالی نگه دارید تا وسایل را در آن قرار دهید. تا در هنگام آنباکس کردن جعبه ها سر در گم نشوید. جداسازی لوازم بسیار مهمی باشد مثلا اینکه لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جداسازی کنید لوازم شکستنی و حساس باید با دقت بیشتری جابه‌جا شوند به همین خاطر باید برای جابجای این وسایل از کارتن های چندلایه یا جعبه ها استفاده نمایید.ما برای شما بسته بندی لوازم را انجام می‌دهیم با انتخاب باربری پرند شما می توانید تیم بسته بندی حرفه ای را در کنار خود داشته باشید و تمام لوازم را بسته بندی کنید .شرکت باربری پرند به شما توصیه می کند لوازم ارزشمند خود نیز مثل طلا، جواهرات، مدارک را نزد خود قرار دهید تا در هنگام اسباب کشی گم نشوند.لوازم شکستنی را به کارگران حرفه‌ای باربری پرند بسپارید نگران صدمه دیدن این لوازم را نباشید زیرا ما با استفاده از کارتن های چند لایه برای شما تمامی این لوازم را بسته بندی خواهیم کرد .

شرکت معتبر باربری پرند در مراحل اسباب کشی در کنار مشتریان می باشد:

شما می توانید از طریق مجموعه بار سنتر تجهیزات بسته بندی را به صورت جداگانه از ما دریافت نمایید ما برای شما ارسال کارتن های چند لایه و کارتن‌های رگال دارد جهت حمل لباس و چیدمان لباس استفاده می‌شود. خدمات جابجایی را انجام خواهیم داد بعد از بسته‌بندی و جمع آوری وسایل نوبت انتقال وسایل به ماشین های باربری می‌رسد. کارگران پر انرژی تمامی کارتن ها را در ماشین های باربری قرار میدهند این کارتن‌ها سبک وسنگین هستند این کارتن ها را به طور قرار میدهیم که وسایل سنگین در زیر وسایل سبک در بالا قرار بگیرند و در حین در مسافت ها صدمه به آنها وارد نشود. شما میتوانید با انتخاب تیم حرفه‌ای باربری پرند تمامی خدمات بسته بندی را از یک شرکت معتبر با تجهیزات معتبر مانند کارتن های مخصوص بسته بندی دریافت نمایید.استفاده از کارتن های بسته بندی یکی از خدماتی است که مجموعه باربری پرند به مشتریان خود ارائه خواهد داد لوازم مورد نیاز برای بسته بندی و اسباب کشی احتیاج دارید برای شما ارسال خواهیم کرد. این لوازم شامل: چسب های نواری ،وکیوم ها، بابل رپ ها،سلفون،میباشد که شما میتوانید با قیمت و هزینه های مناسب تمامی این وسایل را از مجموعه باربری پرند دریافت نمایید .نگران قیمت‌ها و هزینه نباشید زیرا قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری برای شما در نظر گرفته شده است

بسته بندی حرفه ای با تیم باربری پرند:

اسباب کشی یکی از کارهای سخت و زمانبر می باشد اگر آن را به درستی انجام دهید ممکن است بار شما با صدمه روبرو شود اما برای جلوگیری از صدمه دیدن بار شما و هدر ندادن وقت شما با ارسال تیم‌هایvip و ماشین‌های مجهز خدمات باربری و اسباب کشی را انجام خواهیم داد. با سپردن کار به باربری پرند شما می‌توانید علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه خود در کنار تیم حرفه‌ای ما از خاطر شیرینی اسباب‌کشی لذت ببرید. باید در هنگام اسباب کشی به نکاتی توجه کرد تا با خیال راحت اسباب کشی را انجام دهید شما می توانید اولین قدمی که در اسباب کشی انجام می دهید بسته بندی وسایل باشد زیرا بسته بندی در اسباب کشی بسیار مهم می باشد. در بسته بندی کردن وسایل خود نگران صدمه دیدن وسایل تان نباشید زیرا ما خود را در برابر وسایل و بار شما مسئول خواهیم دانست .همچنین با زمان بندی در منزل های شما حضور پیدا می کنیم و با استفاده از این برنامه ریزی خاص برای شما خدمات جابجایی را انجام خواهیم داد .بهترین زمان اسباب کشی را می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما از لحاظ ساعت رفت و آمد هماهنگ کنید آنها به شما کمک می‌کند که بهترین زمان و خلوت ترین زمان را جهت جابجایی بار انتخاب نمایید .همچنین از لحاظ شرایط آب و هوایی اصلاً نگران نباشید

تمامی ماشین های مجموعه باربری پرند به صورت مسقف و روباز برای مشتریان در نظر گرفته شده است که شما می توانید حتی در شرایط آب و هوایی نامناسب از این ماشین‌ها استفاده نمایید.

کارگران ما کاملا مسلط هستند و در این شرایط برای شما انتقال بار را انجام می دهند همچنین ما برای شما یک بیمه نامه را در نظر گرفتیم که از آسیب دیدن لوازم شکستنی در مسافت‌های طولانی جلوگیری می‌کند با در دست داشتن این بیمه نامه در صورت بروز هرگونه صدمه شما می توانید خسارت وارد شده را از مجموعه باربری بار سنتر دریافت نمایید .از زمانی که وسایل شما در ماشین باربری پرند قرار می‌گیرد این وسایل به صورت حفاظت شده به مقصد مورد نظر ارسال می شود زیرا باید بیمه نامه معتبر که تضمین سلامت بار شما می باشد این وسایل جابه‌جا خواهد شد .تک تک اثاثیه شما بیمه خواهند شد و ما در برابر سالم رسیدن وسایل شما به مقصد مسئول هستیم .باربری پرند یکی از بهترین باربری های بارسنتر می باشد که در زمینه انجام خدمات اسباب کشی و باربری در کنار شما دوستان عزیز همراه با پرسنل و کارگران حرفه ای آماده خدمت دهی در استان و شهرهای اطراف می باشد. شما می توانید با تمامی پرسنل با تجربه این مجموعه در ارتباط باشید تا از قیمت‌ها نحوه اسباب کشی و نحوه برخورد این پرسنل برخوردار شوید. شعبه های متفاوت بار سنتر باعث راحتی مردم شده است به راحتی می توانید تمامی شعبه مورد دلخواه خود دسترسی داشته باشند و خدمات باربری و اسباب کشی خود را از این شعبه ها دریافت نمایند. منتظر تماس شما دوستان عزیز در سرتاسر ایران هستیم.

  1. بهترین باربری کرج
  2. باربری ۲۰ متری گلستان
  3. باربری مخبری
  4. باربری شهرک صدرا
  5. باربری میدان اتریش

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری پرند بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری پرند استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس بهترین باربری پرند کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند