چرا باید باربری پردیس را انتخاب کنیم:

اگر در محدوده پردیس زندگی می‌کنید و می‌خواهید مراحل اسباب‌کشی یا باربری را انجام دهید ما به شما باربری پردیس را پیشنهاد می‌دهیم. باربری پردیس که یکی از زیرمجموعه مجموعه بار سنتر است توانایی حمل بار و جابجایی وسایل شما دوستان عزیز را از تهران به هر شهر دلخواهی که بخواهید دارد. شما می‌توانید تنها با ۱ تماس تلفنی از خدمات باربری پردیس بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری پردیس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری پردیس برای شما دوستان عزیز خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید جهت مشاوره بیشتر تنها با ۱ تماس تلفنی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت کسب اطلاعات به شما دوستان عزیز بازگو کنند. در هر کجای تهران که قرار داشته باشید می‌توانید شعبه‌های مختلف بار سنتر را در اختیار داشته باشید ما برای شما از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. اسباب‌کشی باید به‌صورت اصولی انجام شود زیرا ۱ کار تخصصی است به‌همین خاطر با ارسال نیروهای حرفه‌ای و آموزش‌دیده در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و این خدمات توسط تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده برایتان انجام می‌دهیم. شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌هایی که در صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا از ۱ مشاوره رایگان توسط مجموعه بار سنتر برخوردار شوید.

تخفیف‌ها و خدمات ویژه را از ما دریافت نمایید:

باربری پردیس برای شما دوستان عزیز تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید از هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی با انتخاب این باربری دور بمانید که ما در جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستیم تا این خدمات را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کنیم. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید.

باربری پردیس برای مشتریان خود خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید با انتخاب باربری پردیس با پرداخت هزینه‌ای مناسب از خدماتی مثل بیمه نامه‌ی معتبر ارائه بارنامه دولتی، استفاده از تیم‌های مختلف اسباب‌کشی و باربری، و جابجایی برون‌شهری و درون‌شهری، ارسال وانت‌بار و نیسان بارهای ارائه تیم‌های بسته‌بندی حرفه‌ای استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی و ماشین‌های مجهز برخوردار شوید.

اما به‌صورت شبانه‌روز در تلاش هستیم تا خدمات اسباب‌کشی خود را مدرن‌تر و پیشرفته‌تر کنیم. با انتخاب باربری پردیس شما می‌توانید وسایل خود را بسته‌بندی کنید ما برای شما در محدوده شرق تهران بسته‌بندی اثاثیه منزل تهرانپارس را نیز می‌توانیم ارسال نماییم تا شما خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این مجموعه بسپارید. به افرادی که به وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود آن‌ها را برایتان بسته‌بندی وجا به جا  می‌کنند.

نوبت اسباب کشی را توسط مشاوران رزرو نمایید:

شما می‌توانید با انتخاب این تیم حرفه‌ای از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید ما برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم و وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر ارسال می‌کنیم. ایمن یکی از شرط‌های اصلی کار ما است به‌همین خاطر ما با دقت و دلسوزی تمام وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم تا این خدمات را برایتان انجام دهیم. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری پردیس ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی باربری پردیس در ایام تعطیل نیز در کنار شما دوستان عزیز شما می‌توانید حتی در ایام تعطیل خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به ما بسپارید. ما به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول فعالیت هستیم و خدمات اسباب‌کشی را برای مشتریان انجام می‌دهیم. اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید تنها با ۱ تماس تلفنی می‌توانید به باربری پردیس دسترسی داشته باشید. نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی چیدمان جابجائی دیدند. و مهارت خاص خود را دارند و می‌توانند به‌راحتی تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنند شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید ما با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های ویژه‌ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بار شما را بسته‌بندی و به مقصد موردنظر ارسال می‌کنیم.

ایمنی و سرعت یکی از مراحل مهم اسباب کشی در باربری پردیس است:

ما در کار خود سرعت امنیت دقت را بسیار مهم می‌دانیم به‌همین خاطر در تلاش هستیم که در کم‌ترین زمان و با استفاده از ایمنی تمرین روش‌ها برای شما مراحل اسباب‌کشی را انجام دهیم. شما می‌توانید جهت تماس با یکی از شماره‌هایی که در بالا درج شده‌ است تماس بگیرید و از ۱ مشاوره رایگان توسط کارشناسان باربری پردیس بهره‌مند شوید. و سوالات مربوط به به‌هرحال اسباب‌کشی و نحوه عملکرد کارگران و انتخاب نوع ماشین‌ها و دیگر سوالات باربری و اسباب‌کشی را می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید تا بدون هیچ مشکلی مراحل اسباب‌کشی خود را انجام دهید. باربری پردیس با چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و جابجایی وسایل شما توانایی این را دارد که بار شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید انتقال دهید. ما با استفاده از رانندگان باتجربه و کارگران دلسوز و همچنین پرسنل حرفه‌ای در محل موردنظر شما حضور پیدا می‌کنیم تا لوازم شما را بسته‌بندی و با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های روز دنیا آن‌ها را جابه‌جا کنیم. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید باربری پردیس با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی این روزها تخفیف۴۵% برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است که در سطح تهران بالاترین تخفیف در باربری‌ها است. شما می‌توانید با انتخاب این باربری با پرداخت ۱ هزینه مناسب بیکار باکیفیت را تحویل بگیرید کیفیت کار را قربانی قیمت‌های ارزان نکنید و گول تبلیغات ارزان باربری و اسباب‌کشی را نخورید زیرا قرار است تمام وسایل خود را به این شرکت بسپارید. پس شرکتی را انتخاب کنید که معتبر باشد و برای مشتریان خود ۱ بیمه‌نامه و بارنامه را در نظر گرفته باشد که بتواند تضمین سلامت بار شما به مقصد باشد به‌همین خاطر ما به شما باربری پردیس را پیشنهاد می‌دهیم.

باربری پردیس با سابقه درخشان آماده اسباب کشی است:

باربری پردیس چندین سال سابقه در امور اسباب‌کشی و بسته‌بندی دارد و تا امروز تمامی مشتریان ما از نحوه خدمات ما راضی بودم و خدا را شکر باعث افتخار باربری پردیس است شما می‌توانید با خیال آسوده وسایل خود را به ما بسپارید و وسایل را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد مورد نظرتان تحویل بگیرید. شما می‌توانید این خدمات را تنها با پرداخت هزینه مناسب از ما دریافت نمایید همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری پردیس ثبت نمایید. جهت رزرو خدمات باربری پردیس ان لازم نیست که حضوراً به دفتر ما تشریف بیاورید بلکه می‌توانید با تماس با مجموعه بار سنتر به نزدیک‌ترین شعبه باربری در محل زندگی خودتان متصل شوید و خدمات باربری را از این شرکت دریافت نمایید.

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته با ما تماس باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید همچنین ما برای شما دوستان عزیز خدمات چیدمان را نیز انجام می‌دهیم بعد از تخلیه بار توسط کارگران تمامی لوازم شما را در مقصد موردنظر چیدمان خواهیم که دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید نیروهای حرفه‌ای خود را برای شما ارسال می‌کنیم تا لوازم سنگین شما را جابه‌جا کرده و کارتن‌ها را آنباکس کرده و در جای خود قرار دهند.

همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم با انتخاب باربری پردیس شما می‌توانید تمامی لوازم الکترونیکی خود را نصب و راه‌اندازی کنید. همچنین با ارسال نیروهای حرفه‌ای برای شما روند اسباب‌کشی را سرعت می‌بخشیم دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها وقت را جهت جابجایی وسایل سنگین و یا بازکردن کارتن‌های بسته‌بندی‌شده بگذارید زیرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما تمامی این خدمات را انجام می‌دهیم بدون این‌که کوچک‌ترین آسیبی به وسایلتان وارد شود. پس کار را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید تا برای شما دوستان عزیز این خدمات را از ۰ تا ۱۰۰ انجام دهیم هر کجای تهران که هستید می‌توانیم به مجموع خدمات باربری بارسنتر دسترسی داشته باشید و منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم. تا چندین روز قبل‌از اسباب‌کشی برای شما ۱ برنامه‌ریزی خاص و دقیق داشته‌باشیم تا با استفاده از نظم و برنامه‌ریزی در محله اسباب‌کشی شما حضور پیدا کنیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز با روش‌ها و متدهای خاص روز دنیا انجام  خواهیم داد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری پردیس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری پردیس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری پردیس اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند