اتوبار و باربری پاسداران در شمال تهران

 

باربری پاسداران آرزومند یک اسباب کشی آسان برای تمام همشهریان عزیز در استان تهران می باشد. اتوبار و باربری پاسداران با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی، حمل و نقل و حمل بار و جمل اثاثیه در تهران و سایر شهرستان ها جز بهترین شرکت ها در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما می باشد. امروزه دیگر مانند گذشته تصور اینکه یک شرکت باربری تنها وظیفه حمل و جابجایی بار در سطح شهری و یا حمل بار به بر عهده دارد از بین رفته است. شرکت های باربری در حال حاضر وظایف بیشتری را بر عهده دارند و کار آن ها فقط حمل و نقل کالا نیست. اتوبار و باربری پاسداران با بیش از دو دهه تجربه در زمینه  باربری و اتوبار در استان تهران آماده ارائه بهترین سرویس های باربری در تهران جهت اسباب کشی اسباب و اثاثیه منازل و ادارات میباشد. نحوه کار در باربری پاسداران تهران بر اساس مشتری مداری و نیاز مشتری بنا شده است و در همین راستا فعالیت های گسترده ای صورت گرفته تا بتوانیم اطمینان و رضایت مشتریان را تا حد ممکن کسب نماییم و کوچک ترین نارضایتی برای مشتری حاصل نشود.

 

باربری پاسداران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

مدیریت باربری پاسداران کلیه خدمه و تیم خود را به خدمت گرفته است تا به انجام خدمات حمل بار و اثاث کسی به بهترین شکل ممکن برسد. این مدیریت از کادر با تجربه و کارآزموده ، ماشین های حمل و نقل استاندارد و تجهیزات بسته بندی اصولی لوازم منزل و روش های چیدمان صحیح استفاده می کند. با این هدف که اسباب کشی را برای مشتری راحت تر و بی دردسر کند. یکی از باربری های پیشرو ارائه دهنده خدمات باربری شهری شرکت باربری پاسداران است که کلیه خدمات صفر تا صد اسباب کشی و حمل و نقل شهری را به صورت کامل و با قیمت مناسب ارائه میدهد. هدف ما ارائه برترین سرویس باربری به همشهریان ساکن منطقه های استان تهران بزرگ میباشد. اتوبار و باربری پاسداران معتقد است که بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری اعتماد و رضایتمندی مشتریان است و به همین منظور کسب رضایت شما عزیزان را بزرگترین و اصلی ترین هدف برنامه های خود میداند.

حمل لوازم بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راهرو های تنگ و باریک، به مهارت و به کار بردن یک سری روش و تکنیک خاص نیازمند است. روش هایی که از صدمه و آسیب رسیدن فیزیکی به وسایل و کالای مشتریان جلوگیری کند. اتوبار و باربری پاسداران تهران قبل از هر چیزی هدف خود را بر جلب رضایت و ایجاد مشتریان ثابت بنا نهاده است. از این رو تمام خدمات خود را به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت ارائه می کند. در باربری پاسداران به دلیل استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی و حمل و نقل لوازم اداری و شرکتی و اسباب منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصول امانت داری انجام می گردد. باربری یا اسباب کشی خود  را به کادر مجرب اتوبار و باربری پاسداران بسپارید و با خیالی آسوده به سایر فعالیتهای خود و یا به استراحت بپردازید. رزومه درخشان تیم باربری بارسنتر بهترین راهنمای شما برای انجام امور باربری و اثاث کشی میباشد.

بسته بندی و کارتن های باکیفیت

اتوبار و باربری پاسداران با استفاده از انواع لوازم بسته بندی از جمله انواع کارتن های بزرگ و کوچک رگال دار و نایلون های حباب دار برای جلوگیری از صدمه دیدن لوازم شکستنی، انواع فوم های چند لایه ، چسب های مخصوص محکم و لوازم با کیفیت، تمامی وسایل و اثاثیه و بارهای مختلف را بسته بندی و حمل می نماید. از آنجا که افراد با تجربه مسولیت بسته بندی کالا را در اتوبار و باربری پاسداران به عهده دارند، هر نوع بار با روشی که مناسب آن است بسته بندی می شود.  اتوبار و باربری پاسداران متخصص در حمل و بسته بندی اسباب و اثاثیه با پرسنل خوش اخلاق و با مهارت و با امکانات کامل و تعرفه مناسب آماده خدمت دهی به تمامی همشهریان است. ارسال تجهیزات کامل بسته بندی کالا و لوازم با بهترین کیفیت ممکن از دیگر خدمات باربری پاسداران میباشد. مجموعه باربری و اتوبار پاسداران تهران با داشتن کارکنان بانجربه در خصوص چگونگی بسته بندی اسباب اثاثیه منزل، به نحوی که سالم به مقصد برسند و همچنین ارسال نیروی کاری مطمئن که بتوانند متناسب با نیاز شما خدمات خود را ارائه دهتد، توانسته است رضایت و اطمینان مشتریان را جلب نماید.  باربری و اتوبار پاسداران با کادر و تیم با تجربه و کارآزموده خود آسودگی خاطر را برای شما مشتریان عزیز فراهم می نماید. می توانید صفر تا صد اسباب کشی خود را با خیالی آسوده به پرسنل و اقراد مجرب کادر باربری بارسنتر بسپارید.

تعیین زمان بسته بندی وسایل، نحوه چیدمان بار و بهترین ساعت برای حمل و نقل بار و اثاث کشی از عواملی هستند که در برنامه ریزی اتوبار و باربری پاسداران مورد توجه قرار می گیرند. از این رو مشاوران باربری پاسداران به مشتریان زمان هایی را پیشنهاد می دهند که ترافیک کمتری در شهر وجود داشته باشد. همچنین روش بسته بندی و تجهیزاتی که برای بسته بندی هر نوع وسیله و کالایی به کار می رود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر تجهیزات بسته بندی شیوه و روشی که به وسیله آن لوازم بسته بندی می شوند بسیار حائز اهمیت است. باربری پاسداران و شرکت بارسنتر با بهره گیری از پرسنل با تجربه خود، کلیه بسته بندی ها را به شکلی اصولی و با توجه به نوع و اندازه بار شما انجام می دهد. از آنجا که افراد با مهارت و مسئولیت بسته بندی کالا را در اتوبار و باربری پاسداران به عهده دارند، هر نوع بار و کالایی با روشی که مناسب آن است بسته بندی می شود. شیوه بسته بندی ها به گونه ای است که بار مورد نظر در اثر جابه جایی صدمه ای نمی بیند و کارتن ها کمترین فضا را اشغال می کنند.

یکی دیگر از امتیازات باربری پاسداران امنیت بسیار بالا در مراحل جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه و وسایل می باشد. پرسنل مسئول بسته بندی و چیدمان بار همگی دارای تجربه کاری بسیار بالایی هستند و تیم کاربلد و مسولیت پذیری می باشند که امنیت اسباب کشی و حمل و نقل بار شما شما را تضمین می نمایند. تیم باربری و اتوبار بارسنتر مهارت خود را در طول سال ها در تجربه های عملی خود به اثبات رسانیده است. دانش و تخصص در زمینه چگونگی بسته بندی و چیدمان اصولی وسایل، حمل ایمن و مطمئن اقلام و وسایل به شکلی که سلامتی کارکنان و لوازم مشتریان به خطر نیافتند و چگونگی برخورد تیم باربری با مشتری و داشتن مهارت و روابط عمومی بالا جز مواردی است که پرسنل اتوبار پاسداران در آن حرفه ای هستند. نیروهای شرکت باربری و اسباب کشی پاسداران در کلیه زمان حمل و نقل و رسیدن به منزل جدید در کنار شما هستند و تا آخرین لحظه همراه شما خواهند بود. پرسنل اتوبار و باربری پاسداران متخصص عملیات اسباب کشی هستند و میتوانند کلیه امور باربری را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

وسایل نقلیه ایمن با تیم حرفه ای

باربری پاسداران با ارسال انواع ماشین های مخصوص باربری از جمله: کامیون های ۷متری، مینی خاور، وانت بار ، نیسان بار های موکت کاری شده و مجهز به پتو و بهترین خودروهایی که برای حمل وسایل سنگین وسبک استفاده میشوند، باربری را در شمال تهران و منطفته پاسداران بسیار راحت و آسان نموده است. کلیه وسایل نقلیه کاملا سرویس شده و قبل از ارسال همواره مورد بازدید قرار می گیرند. ماشین های نقلیه بسیار ایمن و بیمه شده میباشد و با توجه به حجم بار و اثاثیه شما ارسال می گردند. ماشین های سنگین برای اسباب کشی های بزرگ تر و حجیم، وانت بار های باربری برای حمل بارهای کم حجم تر و نیسان بار و ماشین های باری که می توانند برای بار و کالاهایی با حجم متوسط استفاده گردند. همچنین کلیه ماشین ها دارای بیمه باربری بوده و کلیه مشتریان با آسودگی خاطر می توانند از آنها استفاده کنند. در باربری و اتوبار پاسداران از همه نوع ماشین هایی از جمله خودرو های سنگین و سبک برای باربری انواع وسایل و لوازم مختلف در حجم های کوچک و بزرگ استفاده می شود. همچنین این وسایل نقلیه توسط رانندگان بسیار با تجربه ای که به تمام مسیر های داخل شهری و بین شهری آشنا بوده و بهترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب میکنند کنترل میشوند. بدین صورت بار شما در زمان کمتری و با اطمینان بیشتری به مقصد میرسد.

کلیه اعضای تیم اتوبار پاسداران بسیار خوش برخورد بوده و با دانش و مهارت بسیار بالا راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهند. رانندگان خودرو های باربری بر کلیه مسیرها و آدرس های داخل و خارج شهری استان تهران تسلط کامل دارند و با دقت تمام لوازم و اثاثیه مشتریان را مطمئن و سالم به مقصد می رسانند. همانطور که میدانید کلیه این وسایل نقلیه باری مجهز به لوازم ضربه گیر بوده که امنیت بار را در حین حمل و نقل چندین برابر می کند.

دیواره های داخلی کلیه وسایل نقلیه موکت کاری شده است تا در اثر برخورد اثاثیه به دیواره های خودرو، هیچ شکستگی یا صدمه ای ایجاد نشود، یکی از امتیازات بسیار عالی اتوبار و باربری پاسداران ، بیمه بار می باشد. مشتریان با بیمه کردن انواع اقلام و لوازم خود آسودگی خاطر بیشتری خواهند داشت. پرسنل اتوبار پاسداران بیمه انواع وسایل و بار را بصورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. بارسنتر یکی از بهترین باربری ها برای اسباب کشی در استان تهران می باشد.

مشتریان گرامی اگر قصد اسباب کشی و باربری با منصفانه ترین هزینه باربری را دارید و نیازمند یک شرکت معتبر هستید، شرکت بارسنتر تمامی خدمات باربری را با تخفیف ویژه ارائه مینماید. جهت سفارش سرویس با شماره تلفن های اتوبار و باربری پاسداران تماس حاصل نمایید. هر زمان و هر کجا به وانت بار یا نیسان بار و یا هر وسیله نقلیه دیگری احتیاج داشتید اتوبار و باربری پاسداران با افتخار آماده خدمت رسانی به شماست. شماره تلفن های ما همیشه آماده پاسخگویی به شما هستند.

 

 

 

👇 حتما به این صفحه ها نیز سر بزنید 👇

اتوبار تهران
باربری تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری پاسداران انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات باربری پاسداران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری پاسداران مورد اطمینان است؟

شعبه باربری .. زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت میکند و میتوانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.