اتوبار و باربری پاسداران در شمال تهران:

باربری پاسداران آرزومند یک اسباب کشی آسان برای تمام همشهریان عزیز در استان تهران است. اتوبار و باربری پاسداران با سال‌ها تجربه در زمینه اسباب کشی، حمل و نقل و حمل بار و جمل اثاثیه در تهران و سایر شهرستان‌ها جز بهترین شرکت‌ها در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما است. امروزه دیگر مانند گذشته تصور اینکه یک شرکت باربری تنها وظیفه حمل و جابجایی بار در سطح شهری و یا حمل بار به بر عهده دارد از بین رفته است. شرکت‌های باربری در حال حاضر وظایف بیش‌تری را بر عهده دارند و کار آن‌ها فقط حمل و نقل کالا نیست. اتوبار و باربری پاسداران با بیش از دو دهه تجربه در زمینه  باربری و اتوبار در استان تهران آماده ارائه بهترین سرویس‌های باربری در تهران جهت اسباب کشی اسباب و اثاثیه منازل و ادارات است. نحوه کار در باربری پاسداران تهران بر اساس مشتری مداری و نیاز مشتری بنا شده است و در همین راستا فعالیت‌های گسترده ای صورت گرفته تا بتوانیم اطمینان و رضایت مشتریان را تا حد ممکن کسب نماییم و کوچک‌ترین نارضایتی برای مشتری حاصل نشود.

۴.۹/۵ - (۲۰۵ امتیاز)

باربری پاسداران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

مدیریت با اقتدار در باربری پاسداران:

مدیریت باربری پاسداران کلیه خدمه و تیم خود را به خدمت گرفته است تا به انجام خدمات حمل بار و اثاث کسی به بهترین شکل ممکن برسد. این مدیریت از کادر با تجربه و کارآزموده، ماشین‌های حمل و نقل استاندارد و تجهیزات بسته بندی اصولی لوازم منزل و روش‌های چیدمان صحیح استفاده می‌کند. با این هدف که اسباب کشی را برای مشتری راحت‌تر و بی دردسر کند. یکی از باربری‌های پیشرو ارائه دهنده خدمات باربری شهری شرکت باربری پاسداران است که کلیه خدمات صفر تا صد اسباب کشی و حمل و نقل شهری را به صورت کامل و با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. هدف ما ارائه برترین سرویس باربری به همشهریان ساکن منطقه‌های استان تهران بزرگ است. اتوبار و باربری پاسداران معتقد است که بزرگ‌ترین سرمایه هر کسب و کاری اعتماد و رضایتمندی مشتریان است و به همین منظور کسب رضایت شما عزیزان را بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین هدف برنامه‌های خود می‌داند.

حمل لوازم بزرگ و سنگین در راه پله‌های طولانی و راهرو‌های تنگ و باریک، به مهارت و به کار بردن یک سری روش و تکنیک خاص نیازمند است. روش هایی که از صدمه و آسیب رسیدن فیزیکی به وسایل و کالای مشتریان جلوگیری کند. اتوبار و باربری پاسداران تهران قبل از هر چیزی هدف خود را بر جلب رضایت و ایجاد مشتریان ثابت بنا نهاده است. از این رو تمام خدمات خود را به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. در باربری پاسداران به دلیل استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی و حمل و نقل لوازم اداری و شرکتی و اسباب منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصول امانت داری انجام می‌گردد. باربری یا اسباب کشی خود  را به کادر مجرب اتوبار و باربری پاسداران بسپارید و با خیالی آسوده به سایر فعالیت‌های خود و یا به استراحت بپردازید. رزومه درخشان تیم باربری بارسنتر بهترین راهنمای شما برای انجام امور باربری و اثاث کشی است.

بسته بندی و کارتن‌های باکیفیت بارسنتر:

اتوبار و باربری پاسداران با استفاده از انواع لوازم بسته بندی از جمله انواع کارتن‌های بزرگ و کوچک رگال دار و نایلون‌های حباب دار برای جلوگیری از صدمه دیدن لوازم شکستنی، انواع فوم‌های چند لایه، چسب‌های مخصوص محکم و لوازم با کیفیت، تمامی وسایل و اثاثیه و بارهای مختلف را بسته بندی و حمل می‌نماید. از آنجا که افراد با تجربه مسولیت بسته بندی کالا را در اتوبار و باربری پاسداران به عهده دارند، هر نوع بار با روشی که مناسب آن است بسته بندی می‌شود. اتوبار و باربری پاسداران متخصص در حمل و بسته بندی اسباب و اثاثیه با پرسنل خوش اخلاق و با مهارت و با امکانات کامل و تعرفه مناسب آماده خدمت دهی به تمامی همشهریان است. ارسال تجهیزات کامل بسته بندی کالا و لوازم با بهترین کیفیت ممکن از دیگر خدمات باربری پاسداران است. مجموعه باربری و اتوبار پاسداران تهران با داشتن کارکنان بانجربه در خصوص چگونگی بسته بندی اسباب اثاثیه منزل، به نحوی که سالم به مقصد برسند و همچنین ارسال نیروی کاری مطمئن که بتوانند متناسب با نیاز شما خدمات خود را ارائه دهتد، توانسته است رضایت و اطمینان مشتریان را جلب نماید.  باربری و اتوبار پاسداران با کادر و تیم با تجربه و کارآزموده خود آسودگی خاطر را برای شما مشتریان عزیز فراهم می‌نماید. می‌توانید صفر تا صد اسباب کشی خود را با خیالی آسوده به پرسنل و اقراد مجرب کادر باربری بارسنتر بسپارید.

تعیین زمان بسته بندی وسایل، نحوه چیدمان بار و بهترین ساعت برای حمل و نقل بار و اثاث کشی از عواملی هستند که در برنامه ریزی اتوبار و باربری پاسداران مورد توجه قرار می‌گیرند. از این رو مشاوران باربری پاسداران به مشتریان زمان‌هایی را پیشنهاد می‌دهند که ترافیک کم‌تری در شهر وجود داشته باشد. همچنین روش بسته بندی و تجهیزاتی که برای بسته بندی هر نوع وسیله و کالایی به کار می‌رود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر تجهیزات بسته بندی شیوه و روشی که به وسیله آن لوازم بسته بندی می‌شوند بسیار حائز اهمیت است. باربری پاسداران و شرکت باربری پاسداران با بهره گیری از پرسنل با تجربه خود، کلیه بسته بندی‌ها را به شکلی اصولی و با توجه به نوع و اندازه بار شما انجام می‌دهد. از آنجا که افراد با مهارت و مسئولیت بسته بندی کالا را در اتوبار و باربری پاسداران به عهده دارند، هر نوع بار و کالایی با روشی که مناسب آن است بسته بندی می‌شود. شیوه بسته بندی‌ها به گونه ای است که بار مورد نظر در اثر جابه جایی صدمه ای نمی‌بیند و کارتن‌ها کم‌ترین فضا را اشغال می‌کنند.

وسایل نقلیه ایمن با تیم حرفه ای باربری پاسداران:

یکی دیگر از امتیازات باربری پاسداران امنیت بسیار بالا در مراحل جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه و وسایل است. پرسنل مسئول بسته بندی و چیدمان بار همگی دارای تجربه کاری بسیار بالایی هستند و تیم کاربلد و مسولیت پذیری است که امنیت اسباب کشی و حمل و نقل بار شما شما را تضمین می‌نمایند. تیم باربری و اتوبار بارسنتر مهارت خود را در طول سال‌ها در تجربه‌های عملی خود به اثبات رسانیده است. دانش و تخصص در زمینه چگونگی بسته بندی و چیدمان اصولی وسایل، حمل ایمن و مطمئن اقلام و وسایل به شکلی که سلامتی کارکنان و لوازم مشتریان به خطر نیافتند و چگونگی برخورد تیم باربری با مشتری و داشتن مهارت و روابط عمومی بالا جز مواردی است که پرسنل اتوبار پاسداران در آن حرفه ای هستند. نیروهای شرکت باربری و اسباب کشی پاسداران در کلیه زمان حمل و نقل و رسیدن به منزل جدید در کنار شما هستند و تا آخرین لحظه همراه شما خواهند بود.

پرسنل اتوبار و باربری پاسداران متخصص عملیات اسباب کشی هستند و می‌توانند کلیه امور باربری را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

باربری پاسداران با ارسال انواع ماشین‌های مخصوص باربری از جمله: کامیون‌های ۷متری، مینی خاور، وانت بار، نیسان بارهای موکت کاری شده و مجهز به پتو و بهترین خودروهایی که برای حمل وسایل سنگین وسبک استفاده می‌شوند، باربری را در شمال تهران و منطفته پاسداران بسیار راحت و آسان نموده است. کلیه وسایل نقلیه کاملا سرویس شده و قبل از ارسال همواره مورد بازدید قرار می‌گیرند. ماشین‌های نقلیه بسیار ایمن و بیمه شده است و با توجه به حجم بار و اثاثیه شما ارسال می‌گردند. ماشین‌های سنگین برای اسباب کشی‌های بزرگ‌تر و حجیم، وانت بارهای باربری برای حمل بارهای کم حجم‌تر و نیسان بار و ماشین‌های باری که می‌توانند برای بار و کالاهایی با حجم متوسط استفاده گردند. همچنین کلیه ماشین‌ها دارای بیمه باربری بوده و کلیه مشتریان با آسودگی خاطر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. در باربری و اتوبار پاسداران از همه نوع ماشین‌هایی از جمله خودروهای سنگین و سبک برای باربری انواع وسایل و لوازم مختلف در حجم‌های کوچک و بزرگ استفاده می‌شود. همچنین این وسایل نقلیه توسط رانندگان بسیار با تجربه ای که به تمام مسیرهای داخل شهری و بین شهری آشنا بوده و بهترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب می‌کنند کنترل می‌شوند. بدین صورت بار شما در زمان کم‌تری و با اطمینان بیش‌تری به مقصد می‌رسد.

پرسنل بارسنتر در کنارتان هستند:

کلیه اعضای تیم اتوبار پاسداران بسیار خوش برخورد بوده و با دانش و مهارت بسیار بالا راهنمایی‌های لازم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. رانندگان خودروهای باربری بر کلیه مسیرها و آدرس‌های داخل و خارج شهری استان تهران تسلط کامل دارند و با دقت تمام لوازم و اثاثیه مشتریان را مطمئن و سالم به مقصد می‌رسانند. همانطور که می‌دانید کلیه این وسایل نقلیه باری مجهز به لوازم ضربه گیر بوده که امنیت بار را در حین حمل و نقل چندین برابر می‌کند.

دیواره‌های داخلی کلیه وسایل نقلیه موکت کاری شده است تا در اثر برخورد اثاثیه به دیواره‌های خودرو، هیچ شکستگی یا صدمه ای ایجاد نشود، یکی از امتیازات بسیار عالی اتوبار و باربری پاسداران، بیمه بار است. مشتریان با بیمه کردن انواع اقلام و لوازم خود آسودگی خاطر بیش‌تری خواهند داشت. پرسنل اتوبار پاسداران بیمه انواع وسایل و بار را بصورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. بارسنتر یکی از بهترین باربری‌ها برای اسباب کشی در استان تهران است.

ترفندهای اسباب‌کشی بسیار پیشرفته است شما باید دقت داشته باشید که لوازم سنگین حتما حتما به‌درستی جابجا شود به‌همین خاطر چرخ‌های پایدار برای شما قرار داده‌ایم تا لازم نباشد که خودتان این کار را انجام دهید. اگر قصد جابجایی لوازم مثل یخچال‌فریزر، تردمیل، گاز، میزهای کنفرانس، مبلمان را دارید لازم نیست که به‌تنهایی این کار را انجام دهید. بلکه کارگران باربری پاسداران کلا با استفاده از چرخ‌های پایدار تمامی لوازم سنگین شما را جابه‌جا و به مقصد موردنظر ارسال خواهند کرد شما می‌توانید این خدمات را از تیم حرفه‌ای باربری پاسداران دریافت نمایید.

مشتریان گرامی اگر قصد اسباب کشی و باربری با منصفانه‌ترین هزینه باربری را دارید و نیازمند یک شرکت معتبر هستید، شرکت بارسنتر تمامی خدمات باربری را با تخفیف ویژه ارائه می‌نماید. جهت سفارش سرویس با شماره تلفن‌های اتوبار و باربری پاسداران تماس حاصل نمایید. هر زمان و هر کجا به وانت بار یا نیسان بار و یا هر وسیله نقلیه دیگری احتیاج داشتید اتوبار و باربری پاسداران با افتخار آماده خدمت رسانی به شماست. شماره تلفن‌های ما همیشه آماده پاسخگویی به شما هستند.

لوازم کوچک‌ و‌خرده را در مسافت‌های کوتاه با استفاده از ماشین‌های مدرن مثل وانت‌بار و نیسان بار باربری پاسداران جابه‌جا خواهد کرد. سپردن این بارها به افراد کاردان باربری پاسداران باعث دلگرمی شما در مراحل اسباب‌کشی می‌شود.

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری پاسداران انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری پاسداران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری پاسداران مورد اطمینان است؟

شعبه باربری زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه‌های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.