خدمات باربری و اسباب کشی را به باربری وزراء  بسپارید:

باربری وزراء با بیش‌از چندین سال سابقه کاری در فعالیت‌های اسباب‌کشی، جابجایی منازل، بسته‌بندی و چیدمان، جزو آشناترین شرکت‌های باربری در سطح تهران به حساب می‌آید و این شرکت مشتریان ثابت خود را داشته و تا به امروز تمامی تلاش خود را برای رضایت  جذب مشتریان نموده ‌است. ما باداشتن سابقه چندین ساله در امر اسباب کشی محبوبیت خود را توسط مشتریان دریافت نموده ایم. و خوش حالیم تا به امروز تمامی مشتریان از خدمات ما راضی بوده اند.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

باربری وزراء

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما انواع خدمات اسباب‌کشی، اثاثیه منزل، بسته‌بندی، چیدمان، را همراه با کارگران مطمئن و تضمینی انجام خواهیم داد. بسته‌بندی را با استفاده از کارتن‌های چند لایه  انجام می‌دهیم تا در حین رفت ‌و آمد و تردد در ماشین‌های باربری به وسایل شما کوچک‌ترین صدمه‌ای وارد نشود. اگر شما جزو افرادی هستید که در محدوده وزراء زندگی می‌کنید می‌توانید با انتخاب باربری وزراء تمامی مراحل اسباب‌کشی را به ما بسپارید ما از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد.

 ما حتی در ایام تعطیل نیز در کنار شما هستیم:

این خدماتی که باربری وزراء برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد طبق استانداردهای اسباب‌کشی و باربری انجام می‌شود اسباب‌کشی را با استفاده از ماشین‌های مسقف و موکت بندی شده انجام می‌دهیم تا در حین تردد بار شما در مسافت‌های طولانی برای شما مشکلی پیش نیاید. باربری  وزراء برای جلب رضایت مشتریان خود به انتخاب ماشین باربری را به آن‌ها سپرده است. تنها با یک تماس تلفنی از مشاوران ما  راهنمایی لازم را دریافت کنید. تیم حرفه ای ما  برای شما همچنین بسته‌بندی اثاثیه منزل را انجام می‌دهیم. باربری وزراء به مشتریان خود خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید.

در مرحله اول وقتی با شماره تلفن‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده  است تماس می‌گیرید  و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت می‌نمایید. تمامی خدماتی که باربری وزراء برای شما انجام می‌دهد شامل حمل اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، اسباب‌کشی ادارات، بسته‌بندی وسایل و چیدمان وسایل، ارسال تیم چیدمان، ارسال کارگران زبده و نیرومند، ارسال رانندگان حرفه‌ای، شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات نیز بهره‌مند شوید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. این بخشی از خدماتی است که باربری وزرا ء برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ است. ما صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهیم شما می‌توانید حتی در روزهای تعطیل یا ایام تعطیل نیز مراحل اسباب‌کشی خود را توسط تیم حرفه‌ای و پرسنل کار بلد ما انجام دهید.

بسته بندی با استفاده از کارتن‌های چند لایه در باربری وزراء :

خدمات بسته‌بندی در باربری وزراء با استفاده از بهترین تجهیزات مدرن انجام می‌شود و کارتن‌های چندلایه این باربری برای شما استفاده می‌کند. تیم‌های بسته بندی در کاهش آشفتگی اسباب و اثاثیه منزل شما هنگام اسباب‌کشی و چیدمان بسیار تاثیر گذار است. حتی برای سلامت بار شما از کارتن‌های چندلایه استفاده می‌کنیم تا در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. شما می‌توانید با انتخاب  باربری وزراء از خدماتی که این باربری جهت بسته‌بندی وسایل شما برعهده گرفته است بهره‌مند شوید و تمامی وسایل شما را با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم بسته‌بندی می‌کنیم.

همچنین وسایل شکستنی را از سایر وسایل برای شما جدا می‌کنیم تا در حین بسته‌بندی با دیگر وسایل قاطی نشوند. و در هنگام جابجائی شکسته نشوند آن‌ها را در کارتن  و روزنامه‌ها  قرار می‌دهیم و با استفاده از ماژیک‌های مخصوص بر روی آن‌ها می‌نویسیم که این وسایل شکستنی هستند و با دقت بیشتری توسط کارگران باربری وزراء جابه‌جا شود. شما می‌توانید با انتخاب باربری وزراء تجهیزات بسته‌بندی را از ما دریافت نمایید ما می‌توانیم به‌صورت جداگانه برای شما تجهیزات بسته‌بندی و ارسال نماییم. حتی اگر قصد انتخاب تیم چیدمان و بسته‌بندی را نداشته باشید می‌توانید از خدماتی که باربری وزراء برای بسته‌بندی وسایل شما در نظر گرفتند بهره‌مند شوید شما می‌توانید به‌صورت جداگانه از تجهیزات بسته‌بندی این باربری استفاده نمایید. با استفاده از کارتن‌های چند لایه و مستحکم بار شما را از در ماشین‌های باربری قرار خواهیم داد.

 بیمه معتبر و استفاده از ماشین‌های استاندارد در مجموعه بارسنتر:

ماشین‌هایی که در باربری وزراء برای شما دوستان عزیز انتخاب می‌شود همگی عایق‌بندی شده هستند تا در حین تردد و جابجایی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود همچنین شما می‌توانید با انتخاب باربری وزراء ماشین موردنظر خود را توسط راهنمایی‌های لازم پرسنل ما استفاده نمایید و استفاده از وانت‌بار و نیسان بار می‌تواند در هزینه‌های اسباب‌کشی برای شما صرفه‌جویی شود. شما با انتخاب وانت‌بار باربری وزراء می‌توانید در هزینه‌های اسباب‌کشی کاهش قیمت را احساس کنید. همچنین برای جابجایی مسافت‌های کوتاه می‌توانید از وانت‌بار و نیسان‌های این باربری استفاده نمایید اما اگر قرار است اسباب‌کشی منزل و یا ادارات را انجام دهید ما به شما توصیه می‌کنیم با استفاده از ماشین‌هایی مثل خاور‌ها، کامیون‌ها، ایسوزها، هیوندا‌ها، بار خود را جابه‌جا کنید و به این صورت می‌توانید تمامی بار خود را از تهران به هر مسیر دلخواه انتقال دهید. همچنین شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود تمامی مراحل اسباب‌کشی را به تیم حرفه‌ای و کاردان ما بسپارید.

بیمه‌نامه در باربری وزراء برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته شده‌ است باید دقت داشته باشید که هنگام انتخاب باربری، باربری موردنظر برای شما بیمه‌نامه و بارنامه  را صادر نماید زیرا قرار است تمامی وسایل شما در ماشین‌های باربری چیدمان شود پس اگر در حین تردد و جابجایی برای بار شما مشکلی پیش بیاید باید شرکتی باشد که هزینه‌ها و خسارت‌های وارد شده را به شما تقبل کند به‌همین خاطر شما با انتخاب باربری وزراء می‌توانید در صورت وجود هرگونه خسارت و یا آسیب  هزینه‌ها و خسارت‌های واردشده را از این باربری دریافت نمایید. شما با انتخاب باربری وزراء می‌توانند یک بیمه‌نامه معتبر را در دست داشته باشید همچنین مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز بارنامه دولتی را نیز صادر خواهد کرد.

بارنامه دولتی در زمانی به کار شما می‌آید که قرار است از تهران به شهری دیگر وسایل خود را منتقل کنید به‌همین خاطر برای تردد در جاده‌ها می‌توانید بارنامه‌های دولتی را در اختیار داشته باشید تا بار شما و ماشین‌های باربری وزراء به مشکلی برنخورند.

ما به‌صورت بیست و چهار ساعته آماده و پاسخ‌گوی تک‌تک سوالات شما مشتریان عزیز هستیم. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با پرسنل ما صحبت نمایید و خدمات اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید هم چنین مجموعه بار سنتر برای راحتی کار شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را در سطح تهران قرار داده‌ است شما می‌توانید با انتخاب باربری بار سنتر از تک‌به‌تک این شعبه‌ها استفاده نمایید عزیزانی که در محدوده  آرژانتین زندگی می‌کنند  می‌توانند به اتوبار آرژانتین دسترسی داشته باشند. ما برای شما راحتی را در اسباب کشی فراهم خواهیم ساخت با اعتماد به ما تمامی این خدمات را انجام دهید.

دکوراسیون منزل شما توسط تیم چیدمان باربری وزراء:

خدمات چیدمان را در باربری وزراء برای شما دوستان از انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب باربری  وزراء دیگر خودتان به‌تنهایی وسایل سنگین را حمل‌ونقل نکنید. بلکه تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با پرسنل ما در تماس باشید تا برای شما تمامی وسایل را به چیدمان و بسته‌بندی کنند.

تیم تشکیل‌شده چیدمان با استفاده از سلیقه و علم و دانشی که در اختیار دارند تمامی وسایل منزل شما را دکوراسیون می‌کنند. با توجه به سلیقه دلخواه شما دوستان عزیز تمامی وسایل منزل و ادارات شما طبق دلخواه شما چیدمان می‌شود همچنین نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب باربری وزراء لوازمی مثل تلویزیون، ظرف‌شوئی، که نصب و راه‌اندازی آن‌ها کار سخت و دشوار است را به ما بسپارید ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن این لوازم را برای شما دسته‌بندی خواهیم کرد.

تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. و تیم‌های ما متشکل از افراد کاردان و کاربلد هستند که تجربه کاری بالا دارند و به‌راحتی تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز از تهران به هرکجای کشور که بخواهید انجام می‌دهند. همچنین رانندگان ما مسلط به جاده هستند و توانایی آن را دارند که بار شما را از تهران به هرکجا که بخواهید انتقال دهند پس با انتخاب یک باربری دارای چندین سال سابقه کاری است می‌توانید مراحل اسباب‌کشی خود را طی روندی سریع انجام دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری وزراء بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری وزراء استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری وزراء کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند