باربری وحیدیه آماده ارائه خدمات اسباب کشی:

باربری وحیدیه که در محدوده وحیدیه تهران است و از زیر مجموعه‌های باربری بارسنتر است که به صورت ۲۴ ساعته و به همراه بیمه نامه  اماده است که به شما عزیزان خدمت رسانی کند در هر ساعتی از شبانه روز که با پرسنل ما تماس بگیرید می‌توانید نوبت دلخواه خود را انتخاب نمایید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری وحیدیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات باربری وحیدیه به چه نحوی است؟

اما باربری بارسنتر تنها حمل نقل را انجام نمی‌دهد بلکه شما می‌توانید خدمات بسته بندی و چیدمان را با انتخاب باربری وحیدیه استفاده کنید ما به شورت شبانه روز در تلاش هستیم تا خدمات اسباب کشی و حمل نقل را برای شما عزیزان به پیشرفته‌ترین حالت ممکن انجام دهیم. بارسنتر با ارائه تیم بسته بندی در کم‌ترین زمان ممکن برای شما خدمات بسته بندی را انجام می‌دهد تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت از خدمات بسته بندی مخصوص بهره مند شوید و از سلامت بارهای شما را در حین جابه جایی تضمیین خواهیم کرد زیرا بسته بندی ما به صورت حرفه ای و اصولی است و امکان ندارد که در حین جابه جایی به وسایل شما صدمه یا آسیبی وارد شود پس با خیال راحت تمامی وسایل خود را به ما بسپارید تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند ضربگیرها، سلفون و نایلون‌های حباب دار، و کارتن‌های چند لایه مخصوص اتوبار و باربری بارسنتر با رعایت نکات ایمنی وسایل شما را به صحیح‌ترین روش ممکن بسته بندی خواهند کرد فقط کافیست که با ما تماس بگیرید و خدمات باربری را توسط پرسنل ما ثبت نمایید تا در زمان تعیین شده نیروهای خود را برای شما ارسال نماییم. ما در منطقه‌های مختلف تهران شعبه‌های مختلفی داریم مثل اتوبار شیان که در محدوده شیان قرار دارد و دسترسی به آن برای افراد نزدیک به آن محدوده راحت‌تر است.

انتخاب ماشین باربری توسط مشتری:

باربری وحیدیه به شما این امکان را می‌دهد که ماشین مورد نیاز خود را انتخاب نمایید شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای حمل بار و یا اسباب کشی  نوع وسیله جابجایی را اعم از خاور، کامیونت‌های ۶ و ۷ متری، ایسوزوها، ماشین‌های vip و وانت رو تعیین نموده که برای این موضوع هم می‌توانید با ما مشورت لازم را انجام دهید و ما با توجه به میزان بار شما و نوع وسیله‌های شما ماشین مورد نیاز شما را پیشنهاد می‌دهیم. باربری بارسنتر برای سالم رسیدن وسایل شما یک راهکار را در نظر گرفته است ما استرس و نگرانی شما را در حین جابه جایی وسایل درک خواهیم کرد و می‌دانیم که شما نگران هستید که مبادا در حین جا به جایی به آن‌ها اسیبی وارد شود یا اینکه بشکند پس به همین خاطر باربری وحیدیه با معتبرترین شرکت‌های بیمه طرف قرار داد دارد و شما می‌توانید با خیال راحت وسایل خود را به ما بسپارید و کارگران ما با دلسوزی تمام برای شما آن‌ها را جا به جا خواهند کرد. اگر در حین جابه جایی وسایل شما اسیب ببینند شرکت موظف است که خسارت وارد شده را به شما پرداخت نماید توجه فرمایید لازمه داشتن بارنامه و بیمه نامه است و در صورتی که شرکت باربری مورد نظر این موضوع را رعایت کند، نشان بر اعتماد و اطمینان کار است و همین باعث شده است که شما به باربری بارسنتر اعتماد کافی را داشته باشید و این اعتماد باعث افتخار برای شرکت ما است.

باربری وحیدیه که در محدوده وحیدیه قرار دارد تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه حمل بار و اسباب کشی و جا به جایی از تهران به سایر نقاط مختلف کشور را دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند ما در کنار شما هستیم تا لذت یک اسباب کشی بی درد سر و راحت را در کنار ما تجربه نمایید.

تیم بسته بندی بارسنتر:

تیم حرفه ای و آموزش دیده ما به صورت شبانه روزی در تلاش هستند با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌ها، و پرسنل و بهترین مواد اولیه و لوازم پکیج و بسته بندی اثاثیه، بار شما را در اوج راحتی و آرامش توسط متخصصان آموزش دیده به صورت حرفه ای بسته بندی خواهد شد. با بسته بندی مناسب از اینکه بار شما به سلامت به مقصدمی‌رسد کاملا مطمن هستیم زیرا بسته بندی نقش اساسی در اسباب کشی دارد و اگر به درستی انجام نشود باعث می‌شود وسایل شما به سلامت به مقصد نرسند.

ما در اصول بسته بندی با استفاده از تجهیزات درجه یک و پیشرفته وسایل را به طور اصولی و حرفه ای بسته بندی خواهیم کرد. مهم‌ترین خدمات مرکز باربری وحیدیه شامل موارد زیر است:

• بسته بندی لوازم منزل و یا ادارات به صورت حرفه ای
• حمل و نقل با بهترین و مجهزترین ماشین‌ها
• جابجایی اثاثیه بدون کوچ‌کترین اسیب و صدمه
• استفاده از نایلون‌های حبابدار و سلفون‌ها
• استفاده از کارگران دلسوز که در حین جابه جایی وسایل بسیار مراقب هستند.

از این جهت که ما در تک تک مراحل حمل و نقل و جا به جایی بار خود را به جای مشتری می‌گذاریم، در جهت مراقبت و محافظت از اثاثیه و اتمام فرآیند باربری بدون مشکل و دردسر، تمامی مراحل اسباب کشی را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد و دیگر لازم نیست شما نگران اسیب دیدن به وسایلتان باشید زیرا ما به صورت حرفه ای و دلسوزانه برای شما این خدمات را انجام خواهیم داد.

مدیریت باربری وحیدیه با در نظر گرفتن پرسنل و کادری مجرب و آموزش دیده بهترین امکانات و متخصص‌ترین نیروی انسانی را به کارگرفته تا فرآیند اسباب کشی و حمل بار را به خاطره‌ای خوش در ذهن مشتریان عزیز تبدیل کنیم به همین خاطر تلاش تیم حرفه ای ما برا این است که تمامی موارد و نکات را برای سلامت رسیدن بار شما به مقصد رعایت نماییم.

از صفر تا صد اسباب کشی با باربری وحیدیه:

تا حالا به این فکر کردید که قرار است به تنهایی وسایل سنگین خود را چگونه جا به جا کنید؟ما به شما توصیه می‌کنیم که هیچوقت به تنهایی این کار را انجام ندهید زیرا هم به خودتان هم به وسایلتان آسیب خواهید رساند. ما برای جا به جایی وسایل سنگین شما از چند کارگر حرفه ای و آموزش دیده استفاده خواهیم کرد که قادر هستند جابجایی انواع گاوصندوق، پیانو، یخچال ساید، مبلمان، بوفه شیشه ‌ای و میزهای نهار خوری را به راحتی برای شما انجام دهند و به این صورت دیگر شما از لحاظ جسمی اسیب نخواهید دید زیرا حمل این وسایل به تنهایی کار سخت و دشواری است.

نگران این نباشید که محل اسباب کشی شما یا منزل جدیدتان دارای راهروهای باریک و یا تعداد طبقات زیاد است. اگر راهرو آپارتمان شما باریک است و در طبقات بالا و غیر قابل دسترس سکونت دارید اصلا نگران نباشید زیرا کارگران ما در این امر آموزش‌های لازم را دیده اند تا بدون کوچک‌ترین صدمه یا خط افتادگی بر روی وسایلتان آن‌ها را با استفاده از تجربه و مهارت‌های لازم جا به جا کنند.

ما با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته تمامی این مشکلات را برای شما حل کرده ایم و تجهیرات حمل و جابجایی بار را به صورت  ویژه برای وسایل شما استفاده خواهیم کرد تا حمل بار راحت‌تر و با ایمنی بیشتر انجام پذیرد و بار با سلامت کامل به دست شما عزیزان برسد. با پرسنل تخصصی در زمینه اسباب کشی بدون هیچ شکی می‌گوییم که در نهایت دقت، سرعت و کیفیت تمام، شاهد جابجایی وسایل و منتقل شدن آن‌ها به ماشین باربری خواهید بود. ما با استفاده از بسته بندی‌های اصولی و تخصصی به شما اطمینان خواهیم داد که بار شما در حین جابه جایی به مشکلی بر نخواهد خورد. زیرا بسته بندی آن به صورت حرفه ای انجام شده است.

فواید بسته بندی: اولین قدمی که باید برای شروع یک اسباب کشی انجام دهید انتخاب یک باربری مناسب است. زیرا دیگر لازم نیست وقت خود را بابت بسته بندی وسایل تلف کنید با بسته بندی درست و حرفه ای، اسباب شما در سلامت و امنیت کامل جا به جا می‌شوند که شما می‌توانید این کار را به تیم باربری وحیدیه بسپارید تا به صورت اصولی لوازم را برای شما بسته بندی کنند.

تجهیزات و وسایل لازم برای بسته بندی در با بری بارسنتر شامل موارد زیر هست:

  • استفاده از نایلون حبابدار وسلفون‌ها
  • استفاده از ضربگیرها و بابل رپ‌ها
  • ارائه کارتن‌های چند لایه و مستحکم
  • استفاده از چسب بسته بندی محکم

ما با استفاده از هرکدام از این تجهیزات تصمیین سالم رسیدن وسایل شما به مقصد را خواهیم داد تا تمامی وسایل شما به صورت صحیح بسته بندی شوند. پس همین الان تلفن را بردارید و با باربری بارسنتر تماس حاصل فرمایید.

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری وحیدیه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری وحیدیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری وحیدیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند