سابقه درخشان باربری والائیان در اسباب کشی :

شرکت باربری والائیان با چندین سال سابقه درخشان در حال فعالیت در حوزه حمل بار و باربری است. این شرکت فعالیت خود از تهران به سراسر نقاط کشور  انجام خواهد داد و خدماتی با کیفیت و نازلترین قیمت ممکن و دقت عمل بالا، شرکت باربری والائیان را  به نامی درخشان مبدل ساخته‌ است. اگر به دنبال شرکتی مطمئن و پپیشرفته در زمینه انجام خدمات اسباب کشی و یا حمل نقل بار از تهران به سایر نقاط  کشور هستید، باربری والائیان خدمت رسان شما مشتریان عزیز است.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری والائیان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

بیمه باربری رایگان برای حمل بارتوسط بارسنتر:

در امر حمل بار اولویت سلامت اثاثیه و بار برای همه مشتریان بسیار قابل اهمیت می باشد.باربری والائیان همیشه در تلاش است که خدمات را برای مشتریان بدون هیچ مشکلی و در نهایت کیفیت انجام دهد تا بار با سلامت کامل به مقصد برساند. چرا که رضایت مشتری، باعث افتخار شرکت بارسنتر می باشد. به همین خاطر ما با بیمه باربری تضمیین بار شما را ضمانت قرار خواهیم داد. با وجود مسافت های طولانی و پر خطر بتوانیم بار را به سلامت به مقصد برسانیم. از این رو در صورت رزرو سرویس توسط شرکت باربری والائیان ، بیمه باربری رایگان تا سقف مورد نظر مشتری ثبت می‌گردد. بیمه نامه به صورت رایگان برای بار انجام می گیرد. در صورت تمایل در هنگام رزرو سرویس  می توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

انجام خدمات بسته بندی:

باربری والائیان با ارائه تیم بسته بندی،تیم چیدمان ، بیمه باربری کارگران نیرومند و رانندگان مسلط، انواع ماشین های مجهز و البته نوع بسته بندی در سلامت اسباب کشی بسیار موثر است آماده خدمت رسانی می باشد.

طریقه بسته بندی در اسباب کشی ها بسیار مهم می باشد زیرا اگر به درستی وسایل را بسته بندی نکنید احتمال آسیب و خسارت دیدن وسایل در حین جابه جایی بسیار زیاد می باشد.  کارگران ما با دلسوزی تمام این وسایل را جا به جا می کنندچرا که این وسایل شکستنی هستند و در صورت کوچکترین خسارتی و هزینه زیادی  را پدید می‌آورند.مطمن باشید با بسته بندی که توسط شرکت بارسنتر انجام می شود حد زیادی این مشکل را برطرف ساخته ‌است.

شاید با خود تصور کنید که بسته بندی را می توانید به تنهایی بدون هیچ درد سری انجام دهید در صورتی که برای بسته بندی موفق به تیم حرفه ای احتیاج دارید.  بسته بندی تخصصی در کمترین زمان را به تیم بسته بندی بارسنتر بسپارید. این افراد با گذراندن کلاس‌های تخصصی و تجربه بالا تمامی لوازم را به بهترین شکل آماده حمل و نقل می‌کنند؛ با این حال وقت و انرژی شما را نیز نجات می‌دهند و در کمترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای شما این کار را انجام خواهند داد.

تجهیزات بسته بندی :

 •  استفاده از ضربه گیر ها –بابل رپ
 •  استفاده از سلفون برای بسته بندی لوازم
 • کارتن اسباب کشی مستحکم و چند لایه
 • استفاده از پتو و پارچه های ضخیم
 • چسب های نواری مستحکم
 •  استفاده از طناب های محکم

در صورتی که قصد حمل بار تهران به نقاط مختلف را دارید ترجیحاً از این تجهیزات در بسته بندی استفاده نمایید تا درصد اسیب دیدن به وسایل شما کاهش پیدا کند. اگر شما قصد جابه جایی  در مسافت های  طولانی و پر خطر را دارید باید از بسته بندی های مناسب استفاده کنید چنانچه تیم بسته بندی بارسنتر را برای امور بسته بندی اسباب کشی انتخاب نموده اید، از این تجهیزات ویژه در بسته بندی استفاده خواهد شد و دیگر لازم نیست شما نگران بسته بندی باشید.

چرا باید باربری والائیان را انتخاب کنیم؟

 • باربری بارسنتر توسط تمامی مشتریان شناخته شده است. که  شما می توانید با تماس با پرسنل تجربه دیده ما  سوالات و مشاورات خود را پرس و جو کنید.می توانید با خدمات نوین و ویژگی های خارق العاده آشنا شوید و اسباب کشی را بدون هیچ دردسری انجام دهید.
 • شرکت باربری والائیان با داشتن پرسنل مجرب و حرفه ای که تخصص و آموزش های لازم را دیدند آماده ارائه خدمات برای شما مشتریان عزیز می باشند از دیگر دلایلی است که می توان این شرکت را جزو برترین ها معرفی کرد. داشتن برخورد خوب و نیکو پرسنل با مشتریان نکته اصلی در  انتخاب این شرکت توسط مشتریان می باشد.
 • این شرکت زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و تمامی قیمت ها طبق تعرفه باربری تعیین شده اند.با داشتن تاییدیه و مجوز اتحادیه خیال مشتریان از هر بابت باید راحت باشد چرا که تمامی قواعد و قوانین شرکت باید بر اساس دستورات اتحادیه باشد و نرخ ها با قیمت های مناسب تایید شده است.
 • خاور، کامیون های ۶ و ۷ متری، کامیون مسقف و روباز،ایسوزوها،هیوندا و ماشین های vipو … از خودرو های مجهزی هستند که شرکت باربری والائیان در هنگام جابه جایی و اسباب کشی از آن استفاده می کنند.و این انتخاب بر اساس میزان باری است که به وسیله کارگران بارسنتر جابه جا می شوند.شرکت بارسنتر با داشتن تنوع خودرو آماده ارائه هر گونه خدمات باربری و حمل و نقل در تمامی محدوده های درون شهری  مثل اتوبار استخر که در خیابان استخر قرار داردو برون شهری در سرتاسر ایران آماده ارائه خدمات برای مشتریان می باشد.

بارسنتر با استفاده از برنامه ریزی دقیق خدمات را ارائه می دهد:

در واقع کار باربری والائیان از زمان رزرو سرویس  توسط کارشناسان ما شروع می‌شود. به این صورت که  زمانی شما روز و ساعت اسباب کشی را مشخص می کنید بارسنتر، تیم عملیاتی برای روز معین شده ماشین باربری و راننده و کارگران را آماده می‌نمایند تا بدون هیچ اتلاف وقتی برای شما اسباب کشی را انجام دهند تا در روز اسباب کشی و حمل بار کم‌و‌کاستی وجود نداشته باشداگر شما بسته بندی را توسط تیم حرفه ای انجام دهید باید تیم بسته بندی را از قبل توسط مشاوران ما رزرو نمایید.با وجود این برنامه ریزی عملیاتی امور باربری در دلخواه‌ترین حالت ممکن پیش می‌رود و تمامی اسباب کشی به وسیله همکاران ما از صفر تا صد انجام خواهد شد.

کافی است یک تا صد امور باربری و خدمات مرتبط را به شرکت والائیان بسپارید تا یک اسباب کشی اطمینانی را توسط تیم ما انجام دهید.عزیزانی که در محدوده  والائیان سکونت دارند. می توانند جهت حمل و نقل و اسباب کشی با شرکت ما تماس بگیرند. و نوبت خود را توسط مشاوران ما که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند ثبت نمایند.

استفاده از کارگران باربری والائیان با هزینه مناسب:

در اسباب کشی ها اولین نکته ای که برای مشتریان اهمیت دارد قیمت ها و هزینه ها می باشند که با انتخاب شرکت بارسنتر دیگر جای نگرانی برای این موضوع نمی باشد.شرکت باربری والائیان کاملاً این موضوع را در نظر گرفته و  به همین خاطر تخفیفات ویژه ای را برای اسباب کشی و باربری برای شما مشتریان عزیز در نظرگرفته است.پیوسته سعی در آن است با پیشنهاد قیمت و تعرفه‌های منصفانه رضایت مشتریان را جلب نماییم. این تعرفه‌ها بسیار مناسب هستند و توسط اتحادیه تایید شده اند. و بدون شک کیفیت خدماتی که احساس خواهید کرد با توجه به قیمتی که باربری بار سنتر در نظر گرفته است بسیار مناسب است.

اما این قیمت نیست که فقط در اسباب کشی مهم است بلکه کیفیت نقش به سزایی در این امر دارد . شرکت بارسنتر با در نظر گرفتن تخفیف هایی ۴۵% برای اسباب کشی و باربری خدمات ویژه ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. تمامی فعالیت‌های شرکت بر اساس کیفیت خدمات و رضایت مشتری گردانده می‌شود زیرا رضایت شما باعث افتخار شرکت ما می باشد.

هزینه های باربری به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور طبیعی قیمت و هزینه ای یک اسباب کشی به عوامل زیادی بستگی دارد.که شما با تماس با مشاورین ما می توانید از هزینه هایک اسباب کشی با خبر شوید. اما عوامل مهمی که در هزینه‌های باربری مؤثر می‌باشند مانند:

 • مقدار بار قابل جا به جایی
 • تعداد طبقات آپارتمان یا منزل
 • میزان مسافت طی شده توسط خودرو ها
 • تعداد کارگران ارسالی
 • نوع ماشین باربری
 • استفاده از تیم چیدمان و بسته بندی

کارگران با تجربه بارسنتر:

باربری والائیان بسیار بر انتخاب کارگران و همکاری با آنان  در امر اسباب کشی حساس است به همین دلیل با استفاده از پرسنل و نیروهای مورد اعتماد و دلسوز رضایت شما مشتریان را جلب می کند. چرا که حرفه و اخلاق کارگر و طرز برخورد آن ها با مشتریان بسیار بر سابقه درخشان بارسنتر تاثییر خواهد داشت. از این رو مجموعه بارسنتر با همکاری با افرادی پرتوان و با تجربه  یکی از برترین شرکت‌های باربری  شناخته شده است.

ویژگی های یک کارگر خوب و مورد اطمینان:

 1. دارای نیروی انسانی و بسیار قوی
 2. کاردان و با تجربه
 3. مورد اعتماد
 4. صبور و دلسوز
 5. خوش برخورد

برای همکاری با مجموعه بارسنتر می توانید به صورت شبانه روزی با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت دلخواه خود را رزرو نمایید.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری والائیان بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری والائیان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری والائیان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن