شرکت حمل و نقل و باربری هنگام:

می‌خواهید به منزل جدید اسباب کشی کنید؟ در نظر دارید باری را به شهرهای دیگر بفرستید؟ ما به شما انتخاب شرکت مورد اطمینان یعنی باربری هنگام را پیشنهاد می‌کنیم. این شعبه با سابقه طولانی و نیروی کار حرفه ای آماده انجام کلیه امور مربوط به اسباب کشی شما به صورت صفر تا صد است.

رساندن اجناس به صورت سالم، یکی از مهم‌ترین وظایف شرکت باربری هنگام محسوب می‌شود، در واقع سلامت و سریع رسیدن وسایل به مقصد و انجام درست مراحل کار، جز جدایی ناپذیری از از این کار می‌شود. چرا که انتقال هر گونه باری از جمله لوازم حساس منزل و یا بارهای سنگین و گران قیمت، می‌تواند برای هر فردی که تجربه کافی در این زمینه ندارد، خستگی و مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد. برای جابجایی و حمل و انتفال اثاثیه حتی اگر تمام اعضای خانواده نیز مشغول به انجام کار شوند، باز هم خستگی و دردسرهای خاص خود را در پی خواهد داشت.

حمل وسایل منزل در ابتدا شاید کاری سطحی و ساده به نظر برسد، اما مستاجرانی که به شکل مستمر با اثاث کشی و حمل و نقل وسایل دست و پنجه نرم می‌کنند، به خوبی می‌دانند که این پروسه در صورتی که توسط نیروی بی تجربه و بدون برنامه ریزی انجام بگیرد، ممکن است خسارات مالی و فیزیکی زیادی را به وجود بیاورد. کارکنان شرکت باربری هنگام با سابقه طولانی و درخشانی که در حمل و نقل وسایل منزل دارند، در کلیه مراحل کار همراه با شما در اسباب کشی هستند.

اگر در شرف جابه‌جایی هستید و نیازمند یک شرکت معتبر برای انجام این کار هستید، باربری هنگام کلیه وسایل شما را به سراسر کشور منتقل خواهد کرد. بارسنتر یکی از بهترین شرکت‌های اتوبار در تهران است، که با ارائه سرویس‌های منظم و سازمان دهی شده، حمل بار و اسباب کشی را به گونه ای انجام می‌دهد که مشتریان بدون هیچگونه استرس و نگرانی ای وسایل خود را انتقال دهند.  تخصص شرکت ما اسباب کشی‌ است، پس با انتخاب باربری بارسنتر با آرامش اسباب کشی کنید.

۵/۵ - (۷۹ امتیاز)

خدمات شرکت باربری هنگام

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات بی نظیر حمل و نقل انواع لوازم:

اسباب کشی منزل و یا شرکت و محل کار، برای هر شخصی ممکن است اتفاق بیفتد و در یک مقطع از زمان ممکن است مجبور شوید چندین بار نقل مکان کنید و  به محل دیگری حمل و نقل داشته باشید.  باربری هنگام  با حمل و نقل اسباب و وسایل اگر با برنامه ریزی قبلی و توسط شرکتی معتبر انجام گیرد، معمولا با مشکل و در نهایت آسیب رسیدن به وسایل شما تمام می‌شود. شرکت بابری هنگام همواره در زمان حمل لوازم شما با لحاظ نمودن استانداردهای زیادی جهت امنیت و راحتی مشتریان می‌کوشد.

بسته بندی اصولی لوازم منزل بسیار حائز اهمیت است و نباید در مراحل حمل و انتقال اسباب و اثاثیه، صدمه ای به آن‌ها وارد شود. به همین خاطر نحوه ی بسته بندی وسایل بر خلاف اینکه امری بسیار ساده به نظر می‌آید، اما انجام درست این کار، بسیار نیاز به دقت و تجربه دارد. در باربری هنگام بسته بندی وسایل منزل توسط یک تیمی کاملا جداگانه و اموزش دیده انجام می‌شود. شرکت بارسنتر خدماتی از قبیل بسته بندی و چیدمان وسایل در مقصد، را برای انواع اجناس و وسایل شما در ابعاد مختلف با نهایت ظرافت و دقت تمام انجام می‌دهد.

عدم آسیب رساندن به لوازم سنگین و حساس مانند: یخچال‌های ساید بای ساید، اجاق گاز، پیانو و جهیزیه عروس و همچنین از طرف دیگر پیشگیری از صدمه‌های فیزیکی و خستگی‌های ناشی از اسباب کشی، جز مواردی است که باعث می‌شود استفاده از کارگران مخصوص این کار کاملا به سود شما باشد. چرا که استفاده از کارکنان خوش برخورد و حرفه ای که دارای قدرت بدنی فوق العاده ای نیز هستند، بسیار بیشتر از مبلغی که به عنوان دستمزد به آن‌ها پرداخت می‌کنید برای شما مفید خواهند بود.

ارسال وسایل نقلیه استاندارد و نیروی کار حرفه ای:

باربری هنگام با ارسال خودروهای مجهز به موکت و ضربه گیرهای مخصوص. و ارسال وسایل نقلیه متناسب برای حمل اسباب و اثاثیه حساش شما، باعث می‌شود که نگارانی بابت سلامت وسایل خود نداشته باشید. استفاده از خودروهای ایمن و سرپوشیده باعث می‌شود تا حتی در مصافت‌های طولانی و شرایط مختلف آب و هوایی، وسایل شما در سلامت کامل به مقصد برسند.

همچنین در صورتی که کارشناسان باربری هنگام تصمیم بگیرند که برای اثاث کشی نیازی به خودروهای سنگین ندارید، با ارسال ماشین‌های باربری سبک‌تر مانند: نیسان بار و وانت بار و نیروی متخصص حمل بار در محل شما، از هزینه‌‌ اضافی جلوگیری می‌کنند و باعث می‌شود حمل و نقل سریع‌تری را تجربه کنید.

به علاوه کلیه خودروهای ارسالی و کارتن‌ها و اجناس شما قبل از شروع فرایند اسباب کشی شامل بیمه رایگان می‌شوند، تا در صورت بروز مشکلات ناگهانی دچار ضرر و خسارتی نشوید. شرکت بارسنتر به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری و حمل اثاثیه در استان تهران، به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هموطنان گرامی خواهد بود. پس اگر در همین روزهاست که باید اثاث کشی کنید و یا برای حمل وسایل خود نیازمند یک شرکت مورد اطمینان برای انتقال وسایل ارزشمندتان هستید، با باربری هنگام در تماس باشید.

حمل اسباب و اثاثیه در بلوار هنگام:

بلوار هنگام به (خیابان هنگام) نیز مشهور است و در گذشته به چهل مترى زند معروف بود، یک سمت آن یعنی در ضلع شمالی بزرگراه شهید بابائی و سوی دیگر آن در ضلع جنوبی بزرگراه رسالت است. این بلوار (خیابان) شمالی-جنوبی است که در شمال شرق کلان شهر تهران و در زیر مجموعه منطقه ۴ شهر تهران واقع شده‌ است. بلوار هنگام از میان بوستان جنگلی لویزان عبور می‌کند و درب اصلی این بوستان نیز در این بلوار قرار دارد.

یکی از شاخص‌ها توسعه و فرهنگ بالا در شهرها امروزی استفاده بیشتر شهروندان هر منطقه ای از حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از خودروی شخصی است. اگر در محله‌ای اتوبوس‌ها خالی باشند و به اصطلاح استقبال از آن بالا نباشد و استفاده از خودروهای شخصی به هر عذر و دلیل متصور در آن بالا باشد، آن محله مدرن نیست و فرهنگ پایینی در آنجا حاکم است. خیابان هنگام در واقع فاقد خط مترو است و در آینده نیز مترو از باربری هنگام عبور نخواهد کرد، اما از امکانات اتوبوسرانی نسبتاً مطلوبی برخودار است.

در صورتی که در نزدیکی‌های این خیابان و خیابان‌های اطراف نیاز به سرویس‌های باربری و اتوبار دارید، هر چه سریع‌تر با یکی از شماره‌های شرکت باربری بارسنتر تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان و مشاوران ما در باربری هنگام به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند. به علاوه با پر کردن فرم رزرو آنلاین می‌توانید به راحتی و به صورت آنلاین سرویس‌های مورد نظر خود را ثبت و سفارش دهید.

 

لینک‌های مفید و سرویس‌های دیگر باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. باربری فردوسی

 

چرا باربری هنگام انتخاب خوبی است؟

این باربری که زیر نظر شرکت بارسنتر فعالیت می‌کند، از معتبرترین شعبه‌های باربری استان تهران بوده و کلیه خدمات را به صورت صفر تا صد برای شما انجام می‌دهد.

سرویس‌های بسته بندی به چه شکلی ارائه می‌شوند؟

خدمات مربوط به بسته بندی وسایل با استفاده از تجهیزات مدرن بسته بندی و استفاده از نیروی متخصص این کار انجام می‌شود.

چه وسایلی شامل بیمه شرکت شما می‌شوند؟

کلیه وسایل و اجناس شما قبل از شروع پروسه باربری، بیمه رایگان می‌شوند.