شرکت حمل و نقل و باربری هنگام

5/5 - (79 امتیاز)

 

می خواهید به منزل جدید اسباب کشی کنید؟ در نظر دارید باری را به شهرهای دیگر بفرستید؟ ما به شما انتخاب شرکت مورد اطمینان یعنی باربری هنگام را پیشنهاد میکنیم. این شعبه با سابقه طولانی و نیروی کار حرفه ای آماده انجام کلیه امور مربوط به اسباب کشی شما به صورت صفر تا صد میباشد.

رساندن اجناس به صورت سالم، یکی از مهم ترین وظایف شرکت باربری هنگام محسوب میشود، در واقع سلامت و سریع رسیدن وسایل به مقصد و انجام درست مراحل کار، جز جدایی ناپذیری از از این کار میشود.. چرا که انتقال هر گونه باری از جمله لوازم حساس منزل و یا بار های سنگین و گرانقیمت، می تواند برای هر فردی که تجربه کافی در این زمینه ندارد، خستگی و مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد. برای جابجایی و حمل و انتفال اثاثیه حتی اگر تمام اعضای خانواده نیز مشغول به انجام کار شوند، باز هم خستگی و دردسر های خاص خود را در پی خواهد داشت.

حمل وسایل منزل در ابتدا شاید کاری سطحی و ساده به نظر برسد، اما مستاجرانی که به شکل مستمر با اثاث کشی و حمل و نقل وسایل دست و پنجه نرم می کنند، به خوبی میدانند که این پروسه در صورتی که توسط نیروی بی تجربه و بدون برنامه ریزی انجام بگیرد، ممکن است خسارات مالی و فیزیکی زیادی را به وجود بیاورد. کارکنان شرکت باربری هنگام با سابقه طولانی و درخشانی که در حمل و نقل وسایل منزل دارند، در کلیه مراحل کار همراه با شما در اسباب کشی هستند. 

 اگر در شرف جابه‌جایی هستید و نیازمند یک شرکت معتبر برای انجام این کار هستید، باربری هنگام کلیه وسایل شما را به سراسر کشور منتقل خواهد کرد. بارسنتر یکی از بهترین شرکت های اتوبار در تهران است، که با ارائه سرویس های منظم و سازمان دهی شده، حمل بار و اسباب کشی را به گونه ای انجام می دهد که مشتریان بدون هیچگونه استرس و نگرانی ای وسایل خود را انتقال دهند.  تخصص شرکت ما اسباب کشی‌ است، پس با انتخاب باربری بارسنتر با آرامش اسباب کشی کنید. 

 

خدمات شرکت باربری هنگام

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

خدمات بی نظیر حمل و نقل انواع لوازم

اسباب کشی منزل و یا شرکت و محل کار، برای هر شخصی ممکن است اتفاق بیفتد و در یک مقطع از زمان ممکن است مجبور شوید چندین بار نقل مکان کنید و  به محل دیگری حمل و نقل داشته باشید. حمل و نقل اسباب و وسایل اگر با برنامه ریزی قبلی و توسط شرکتی معتبر انجام گیرد، معمولا با مشکل و در نهایت آسیب رسیدن به وسایل شما تمام میشود. شرکت بابری هنگام همواره در زمان حمل لوازم شما با لحاظ نمودن استاندارد های زیادی جهت امنیت و راحتی مشتریان میکوشد.

بسته بندی اصولی لوازم منزل بسیار حائز اهمیت است و نباید در مراحل حمل و انتقال اسباب و اثاثیه، صدمه ای به آنها وارد شود. به همین خاطر نحوه ی بسته بندی وسایل بر خلاف اینکه امری بسیار ساده به نظر می آید، اما انجام درست این کار، بسیار نیاز به دقت و تجربه دارد. در باربری هنگام بسته بندی وسایل منزل توسط یک تیمی کاملا جداگانه و اموزش دیده انجام میشود. شرکت بارسنتر خدماتی از قبیل بسته بندی و چیدمان وسایل در مقصد، را برای انواع اجناس و وسایل شما در ابعاد مختلف با نهایت ظرافت و دقت تمام انجام میدهد.

عدم آسیب رساندن به لوازم سنگین و حساس مانند: یخچال های ساید بای ساید، اجاق گاز، پیانو و جهیزیه عروس و همچنین از طرف دیگر پیشگیری از صدمه های فیزیکی و خستگی های ناشی از اسباب کشی، جز مواردی است که باعث می شود استفاده از کارگران مخصوص این کار کاملا به سود شما باشد. چرا که استفاده از کارکنان خوش برخورد و حرفه ای که دارای قدرت بدنی فوق العاده ای نیز هستند، بسیار بیشتر از مبلغی که به عنوان دستمزد به آنها پرداخت می کنید برای شما مفید خواهند بود.

ارسال وسایل نقلیه استاندارد و نیروی کار حرفه ای

باربری هنگام با ارسال خودروهای مجهز به موکت و ضربه گیرهای مخصوص. و ارسال وسایل نقلیه متناسب برای حمل اسباب و اثاثیه حساش شما، باعث میشود که نگارانی بابت سلامت وسایل خود نداشته باشید. استفاده از خودروهای ایمن و سرپوشیده باعث میشود تا حتی در مصافت‌های طولانی و شرایط مختلف آب و هوایی، وسایل شما در سلامت کامل به مقصد برسند.

همچنین در صورتی که کارشناسان باربری هنگام تصمیم بگیرند که برای اثاث کشی نیازی به خودروهای سنگین ندارید، با ارسال ماشین های باربری سبک تر مانند: نیسان بار و وانت بار و نیروی متخصص حمل بار در محل شما، از هزینه های اضافی جلوگیری میکنند و باعث میشود حمل و نقل سریع تری را تجربه کنید.

به علاوه کلیه خودروهای ارسالی و کارتن ها و اجناس شما قبل از شروع فرایند اسباب کشی شامل بیمه رایگان میشوند، تا در صورت بروز مشکلات ناگهانی دچار ضرر و خسارتی نشوید. شرکت بارسنتر به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های باربری و حمل اثاثیه در استان تهران، به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما هموطنان گرامی خواهد بود. پس اگر در همین روزهاست که باید اثاث کشی کنید و یا برای حمل وسایل خود نیازمند یک شرکت مورد اطمینان برای انتقال وسایل ارزشمندتان هستید، با ما در تماس باشید.

حمل اسباب و اثاثیه در بلوار هنگام

بلوار هنگام به (خیابان هنگام) نیز مشهور می‌باشد و در گذشته به چهل مترى زند معروف بود، یک سمت آن یعنی در ضلع شمالی بزرگراه شهید بابائی و سوی دیگر آن در ضلع جنوبی بزرگراه رسالت می‌باشد. این بلوار (خیابان) شمالی-جنوبی است که در شمال شرق کلان شهر تهران و در زیر مجموعه منطقه ۴ شهر تهران واقع شده‌است. بلوار هنگام از میان بوستان جنگلی لویزان عبور می‌کند و درب اصلی این بوستان نیز در این بلوار قرار دارد.

یکی از شاخص‌ها توسعه و فرهنگ بالا در شهرها امروزی استفاده بیشتر شهروندان هر منطقه ای از حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از خودروی شخصی می‌باشد. اگر در محله‌ای اتوبوس‌ها خالی باشند و به اصطلاح استقبال از آن بالا نباشد و استفاده از خودروهای شخصی به هر عذر و دلیل متصور در آن بالا باشد، آن محله مدرن نیست و فرهنگ پایینی در آنجا حاکم است. خیابان هنگام در واقع فاقد خط مترو می‌باشد و در آینده نیز مترو از بلوار هنگام عبور نخواهد کرد، اما از امکانات اتوبوسرانی نسبتاً مطلوبی برخودار می‌باشد.

در صورتی که در نزدیکی های این خیابان و خیابان های اطراف نیاز به سرویس های باربری و اتوبار دارید، هر چه سریعتر با یکی از شماره های شرکت باربری بارسنتر تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان و مشاوران ما در باربری هنگام به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای شما میباشند. به علاوه با پر کردن فرم رزرو آنلاین میتوانید به راحتی و به صورت آنلاین سرویس های مورد نظر خود را ثبت و سفارش دهید.

 

لینک های مفید و سرویس های دیگر باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

 

چرا باربری هنگام انتخاب خوبی است؟

این باربری که زیر نظر شرکت بارسنتر فعالیت میکند، از معتبر ترین شعبه های باربری استان تهران بوده و کلیه خدمات را به صورت صفر تا صد برای شما انجام میدهد.

سرویس های بسته بندی به چه شکلی ارائه میشوند؟

خدمات مربوط به بسته بندی وسایل با استفاده از تجهیزات مدرن بسته بندی و استفاده از نیروی متخصص این کار انجام میشود.

چه وسایلی شامل بیمه شرکت شما میشوند؟

کلیه وسایل و اجناس شما قبل از شروع پروسه باربری، بیمه رایگان میشوند.