بابری هفت حوض بهترین در شرق تهران

4.8/5 - (26 امتیاز)

 

اسباب کشی راحت و آسان یکی از مشغله های فکری افرادی است که قصد نقل مکان به منزل جدید خود را دارند. همه ما میدانیم که اسباب کشی کار سخت و دشواری است و زحمت بسیار زیادی دارد که باید برای اثاث کشی محتمل شوید. شرکت باربری معتبر خدماتی را ارئه میدهد که باعث می شود شما اسباب کشی آسان تری داشته باشید. بدون شک مهم ترین عاملی که میتواند خیال شما را از اسباب کشی راحت کند ، استخدام یک شرکت باربری مطمئن است. یک شرکت باربری خوب ، صفر تا صد خدمات اثاث کشی شما را انجام میدهد و شما دیگر لازم نیست کاری انجام دهید. پرسنل باربری هفت حوض متخصص کار حمل و نقل و بسته بندی هستند و میتوانند این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

 

باربری هفت حوض

 

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

دلایل انتخاب باربری هفت حوض برای اسباب کشی

عموما جابه‌جا کردن وسایل سنگین در منازل و ادارات کار بسیار دشواری و طاقت فرسایی است. هر شخص حتی اگر یک‌ بار اقدام به اسباب‌کشی کرده باشد از این مشکلات و سختی ها اطلاع دارد. اما مساله واضح این است که در این مواقع میتوانید به راحتی کار را به کاردان باربری هفت حوض بسپارید. هیچ گاه خودسرانه تلاش نکنید یخچال یا ماشین لباسشویی را خودتان بلند و جابه جا کنید، حتی اگر فکر میکنید کار راحتی در پیش دارید.

اگر زمان کافی تا روز اسباب کشی ندارید میتوانید برای سرعت بخشیدن به کار خود از خدمات شرکت باربری هفت حوض استفاده کنید. پرسنل متخصص باربری هفت حوض اثاثیه منزل شما را به سرعت و با دقت کافی بسته بندی و حمل میکنند. پرسنل ما بار و اثاثیه را به بهینه ترین و نوین تارین شکل ممکن در داخل ماشین حمل بار جای میدهند و از بهترین خودرو های ممکن استفاده میککند. به این ترتیب بارگیری و تخلیه اسباب و اثاثیه با سرعت و دقت بیشتری انجام میگیرد.

 اتوبار و باربری هفت خوض با سال ها تجربه موفق در زمینه اثاث کشی و حمل بار و اسباب مختلف در تهران و شهرستان ها  بهترین راهنمای شما در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل به صورت مطمئن و تضمین شده می باشد. پس با خیال راحت تجربه اسباب کشی وسایل خود را با انتخاب باربری بارسنتر به خاطره ای خوش تبدیل کنید. باربری هفت حوض با هدف ساده سازی نمودن مراحل بسته بندی، چیدمان و حمل و انتقال وسایل شروع به فعالیت نموده اند و با ارائه سرویس های باربری و حمل بار به صورت صفر تا صد، توانسته اند جایگاه خوبی را در میان مشتریان خود کسب نماید.

بسته بندی صحیح و مطمئن در باربری هفت حوض

بسته بندی اثاثیه منزل به شکل درست و اصولی، یکی از اصول اسباب کشی موفق است. بسته بندی صحیح لوازم مزایایی را برای مشتریانی که قصد نقل مکان به منزل جدید را دارند، به وجود میاورد. بسته بندی اگر به صورت اصولی و صحیح صورت نگیرد، به طور قطع در هنگام جا به جایی و حمل بار و اجناس دچار مشکلات و خسارات ناخواسته خواهید شد. کارگران باربری هفت حوض که در این زمینه تجربه و تخصص دارند نه تنها وضعیت فیزیکی آماد‌ه‌تری برای این نوع وسایل سنگین دارند، بلکه شگرد های و تکنیک های خاصی هم برای جابه‌جایی دارند. ترفندهایی که فقط با تجربه و کار مداوم به دست می‌آیند و یک غفلت و سهل انگاری کوچک باعث ایجاد مشکلات جبران ناپذیری برای شما خواهد شد.

افراد با تجربه تیم اتوبار و باربری هفت حوض در زمینه بسته بندی وسایل منزل با تحلیل و دسته بندی و نام گذاری کالا ها و لوازمی که قرار است بسته بندی شوند، از تجهیزات مخصوص و شیوه های به روز بسته بندی استفاده می نمایند. در باربری و اتوبار هفت حوض در تهران کلیه اقلام و اسباب شما با استفاده از تجهیزات متناسب به آن شرایط، بسته بندی می گردند. استفاده از این وسایل و تجهیزات باعث می شود تا بسته بندی ها به صورت درست و منظم صورت بگیرد و از شکستن و صدمه رسیدن به لوازم حساس و ارزشمند شما در زمان چیدمان و جابه جایی بار پیشگیری شود.

باربری هفت حوض با در اختیار داشتن انواع وسایل نقلیه حمل بار از جمله: وانت بار هفت حوض، نیسان بار هفت حوض، انواع کامیون و ایسوزو آماده ارائه خدمات اسباب کشی در استان تهران و حمل بار به شهرستان های مختلف با کمترین قیمت ها می باشد. همچنین برای حمل اسباب منزل و شرکت ها، از ماشین های موکت کاری شده و مسقف جهت سلامت بار استفاده میکند. این شرکت لوازم شما را به صورت حرفه ای بسته بندی میکند، با دقت و ایمنی کامل اسباب و اثاثیه را حمل و منتقل میکند و کار تخلیه و چیدمان را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد.

حمل و نقل به شهرستان با قیمت منصفانه

شرکت باربری هفت حوض از شعبه های باربری مدرن ارائه دهنده سرویس دهی باربری داخل شهری و برون شهری است، که کلیه خدمات اثاث کشی و حمل اجناس مختلف را به صورت کامل و با قیمت مناسب و کیفیت عالی ارائه میدهد. رانندگان خودرو ها به تمام مسیرها و آدرس های داخل شهری و خارج شهری استان تسلط کامل دارند و با دقت و احتیاط کامل، لوازم و اثاثیه مشتریان را مطمئن و با سلامت کامل به مقصد می رسانند و همانطور که اشاره شد، کلیه این وسایل نقلیه مجهز به لوازم ضربه گیر های مخصوص هستند که امنیت بار را در حین فرایند انتفال و جابه جایی کاملا تضمین می کنند.

مشتری همیشه و هموار به دنبال کیفیت خدمات بالا به همراه قیمت های معقول و منصفانه است. به همین خاطر در باربری هفت حوض قیمت های خود را کاهش داده ایم تا فشاری به شما وارد نشود و نگرانی بابت حمل و نقل وسایل منزل خود نداشته باشید. همچنین پرسنل باربری هفت حوض خود را موظف می دانند که اثاثیه مشتریان خود را پس از صدور بارنامه دولتی بیمه رایگان کنند، تا از این طریق در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده و غیر مترقبه، کلیه ضرر و خسارات مالی با استفاده از این بیمه نامه ها برای مشتری کامل جبران شود.

طریقه دریافت خدمات اسباب کشی در منطقه هفت حوض تهران

میدان نبوت (نام پیشین: میدان هفت‌حوض) یکی از بزرگترین میادین شرقی تهران است. این میدان در قسمت جنوبی محله نارمک تهران و در منطقه ۸ شهرداری تهران قرار دارد و حالت مرکزی و همچنین تجاری در این محله دارد. میدان هفت حوض، حدفاصل خیابان بهمن شرقی و مهران­پور، خیابان مدائن، چمن غربی و شرقی و خیابان سروان بختیاری واقع شده است. متروی سرسبز یکی از بهترین گزینه­‌های دسترسی به این میدان می­ باشد که پس از طی مسیر کوتاهی از خیابان آیت می­ توان به میدان هفت حوض رسید. همچنین ایستگاه بی آر تی در خط مترو علم و صنعت به خاوران در ضلع جنوبی آن قرار دارد.

میدان هفت حوض در واقع هسته اولیه محله نارمک تهران می­ باشد که حدود نیم قرن پیش به صورت کاملاً از پیش اندیشیده شده و شهرسازانه به صورت شطرنجی توسط فرانسوی­ها ساخته شده و هفت حوض یکی از ۱۰۰ میدان سرسبز واقع در این محله می­ باشد. علت نامگذاری این میدان وجود هفت حوض در آن می­ باشد که پس از اصلاحات هندسی صورت گرفته بر روی آن این تعداد حوض­‌ها حتی افزایش نیز پیدا کرد.

اگر در نزدیکی های منطقه هفت حوض در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس میتوانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری هفت حوض به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین میتوانید از قسمت رزرو انلاین برای سفارش اینترنتی سرویس ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.

👇 حتما به این صفحه ها نیز سر بزنید 👇

اتوبار تهران
باربری تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط باربری هفت حوض انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل مورد نظر شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام میشود.

چطور میتوانم از خدمات ارائه شده توسط باربری هفت حوض استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین کلیه اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند.

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان خود ارائه میکند.