چرا باید باربری هاشمی را انتخاب کنیم:

با انتخاب باربری هاشمی می‌توانید از خدمات بی‌نظیری همچون اسباب‌کشی، باربری، حمل‌ونقل، بسته‌بندی، و دیگر خدمات حمل‌ونقل و باربری بهره‌مند شوید. باربری هاشمی دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه باربری در تهران است و همچنین دارای کادر حرفه‌ای و آموزش‌دیده آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

 باربری هاشمی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

این باربری دارای کامیون‌های بزرگ و موکت شده است شما می‌توانید ماشین‌های مورد دلخواه خود را طبق سلیقه خود انتخاب نمایید. و به‌صورت صددرصد تضمینی تمامی وسایل شما به‌سلامت به مقصد موردنظر می‌رسد. شما می‌توانید جهت بهره‌مندی از اطلاعات بیشتر با یکی از شماره که در صفحه درج شده‌ است تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما که به‌صورت شبانه‌روز در خدمت شما عزیزان هستم پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان گرامی باشند. شعبه‌های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفتیم مثل اتوبار در محدوده طوس  عزیزانی که در این محدوده استفاده می‌کنند می‌توانند از آن بهره مند شوند.

خدمات گسترده اسباب کشی را از بار سنتر بخواهید:

خدمات متنوعی در این باربری برای شما عزیزان انجام می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب باربری هاشمی از بسته‌بندی اسباب و وسایل منزل نیز بهره‌مند شوید همچنین ما برای شما دوستان گرامی لوازم ادارات را نیز بسته‌بندی می‌کنیم. خدمات کامل بسته‌بندی برای شما با تجهیزات مدرن که مجموع بار سنتر در اختیار همکاران ما قرار داده‌ است انجام می‌شود. همچنین ما برای شما وسایلی مثل مبلمان، یخچال‌های سایدبای‌ساید، را بسته‌بندی می‌کنیم تا با خیالی آسوده آن‌ها را جابه‌جا کنید. تمامی تجهیزاتی که در بسته‌بندی استفاده می‌شود بسیار مدرن و پیشرفته هستند.

شما می‌توانید برای بسته‌بندی منازل خود تیم بسته‌بندی باربری هاشمی را رزرو نمایید. تا از ریزترین وسایل تا درشت‌ترین وسایل شما را به‌نحو احسن برای شما مشتریان عزیز بسته‌بندی کنیم. شاید بسته‌بندی لوازمی مثل مبلمان کار سخت و دشواری باشد و به‌تنهایی نتواند از پس آن‌ها بربیایید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با انتخاب تیم بسته‌بندی باربری هاشمی مبلمان خود را به‌صورت ایمنی بسته‌بندی کنید.

تا در حین جابه‌جایی توسط کارگران به آن‌ها صدمه‌ای وارد نشود به‌همین خاطر کارگران و تیم بسته‌بندی ما با باسابقه چندین‌ساله ای که در امر بسته‌بندی دارند تمامی لوازم شما را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی می‌کنند تا در حین جابه‌جایی مشکلی برای آن‌ها پیش نیاید. بسته‌بندی مبلمان ممکن است کمی دشوارتر باشد با استفاده از نایلون‌های حباب دار که در اختیار داریم و سلفون‌ها تمامی مبلمان شما را بسته‌بندی می‌کنیم. تا در حین جابه‌جایی کثیف نشوند و برای این‌که از شکستن تاج مبلمان جلوگیری کنیم تا آن‌ها را با استفاده از نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم تا هنگام حمل‌ونقل به آن‌ها آسیبی وارد نشود.

در باربری هاشمی ماشین‌های استاندارد استفاده می‌شود:

تمامی ماشین‌ها و کامیون‌هایی که در باربری هاشمی برای شما دوستان عزیز مورد استفاده قرار می‌گیرند بزرگ و مسقف هستند. باربری هاشمی از لحاظ کامیون و اسباب‌کشی تجهیزات مدرن را برای شما عزیزان فراهم ساخته‌ است زیرا ماشین‌هایی که مجموع بار سنتر برای حمل‌ونقل استفاده می‌کنند بسیار مجهز و تک هست. شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید.

ما برای رفاه حال شما مشتریان عزیز تمامی ماشین‌ها را کف‌پوش و موکت شده تحویل شما مشتریان قرار می‌دهیم. تا در حین تردد در جاده‌ها و یا ضربه دیدن وسایل شما آسیب وسایل شما نرسد و نشکند به‌همین خاطر تمامی ماشین‌های این مجموعه به‌صورت کف‌پوش شده و موکت کاری شده هستند. از آن طرف هم شما می‌توانید در هر نوع آب‌وهوایی اسباب‌کشی خود را انجام دهید زیرا ماشین‌ها که باربری هاشمی برای شما دوستان عزیز استفاده می‌کنند به‌صورت مسقف و روباز هستند. شما می‌توانید در شرایط آب ‌و هوایی و بارندگی هم مراحل اسباب‌کشی را انجام دهید و با استفاده از ماشین‌های مسقف می‌توانید تمامی بار خود را به‌صورت سالم بدون کوچک‌ترین صدمه به آن‌ها وارد شود به مقصد موردنظر برسانید.

باربری هاشمی دارای چندین نوع کامیون‌های بزرگ و همچنین ماشین‌های مسقف هست شما می‌توانید با انتخاب ماشین مثل ایسوزو، کامیون، وانت‌بار، نیسان بار، و دیگر ماشین‌های باربری تمامی بار خود را به مقصد مورد نظر انتقال دهید. همچنین ما برای مقرون‌به‌صرفه شدن هزینه‌های شما وانت‌بار و نیسان بار را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه از آن استفاده کنید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

بسته بندی در کنار پرسنل حرفه ای و آموزش دیده:

تجهیزات بسته‌بندی که باربری هاشمی برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است بسیار مجهز است ما برای ایمنی تمامی وسایل شما از تجهیزات بسته‌بندی استفاده کردیم این تجهیزات بسته‌بندی می‌تواند شامل کارتن‌های چندلایه، سلفون‌ها، چسب‌های نواری پهن، ضرب گیرها، بابل رپ‌ها، نایلون‌های حباب دار، و دیگر تجهیزات بسته‌بندی باشد که شما می‌توانید این مسائل را به‌صورت جداگانه از باربری هاشمی نیز تهیه فرمایید. و همچنین در صورت نیاز از رفاه و حال شما مشتریان عزیز ما برای شما مشتریان این وسایل را به‌صورت تکی و عمده به شما در درب منزل ارسال خواهیم کرد. شما می‌توانید برای بسته‌بندی از این لوازم استفاده کنید زیرا با استفاده از این لوازم می‌توانید ایمنی بسته‌بندی خود را بالاتر ببرید به‌همین خاطر باربری مجموعه‌ بار سنتر برای شما عزیزان با در نظر گرفتن تجهیزات مدرن خدمات بسته‌بندی را آسان‌تر کرده‌ است. هرچه بسته‌بندی با دقت بیشتری انجام شود وسایل شما در ایمنی کامل‌تری به سر می‌برد.

دقت داشته باشید که برای بسته‌بندی وسایل خود حتما باید از تجهیزات مدرن و پیشرفته استفاده کنید و دیگر کارتون‌هایی که در سوپرمارکت‌ها و یا حتی پتوهایی که خودتان مورد استفاده قرار می‌دهیم و ضربگیرها دیگر هیچ کاربردی ندارد. به‌همین خاطر بعد از تجهیزات مدرن بسته‌بندی استفاده کنید و می‌توانید این تجهیزات را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم.

مجموعه بار سنتر با استخدام بهترین پرسنل در تلاش است تا خدمات خود را برای شما عزیزان گسترده‌تر کند. شما بدون هیچ دغدغه‌ای بار خود را به ما بسپارید و در مقصد و محل موردنظر خود تحویل بگیرید. همچنین پرسنل حرفه‌ای و خوش‌اخلاق ما تمامی مراحل اسباب‌کشی در کنار شما عزیزان حضور دارند بدون کوچک‌ترین مشکلی پیش بیاد تمامی لوازم شما بسته‌بندی می‌کنند و به مقصد جدید ارسال می‌کنم. قبل‌از هر کاری ما برای شما عزیزان یک برنامه‌ریزی خاص انجام می‌دهیم با توجه به برنامه‌ریزی دقیقی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته ایم مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. تا در حین جابجایی و همچنین ارسال تیم و همچنین نحوه کار کارگران مشکلی پیش نیاید. پس ما با برنامه‌ریزی جلو می‌رویم تا یک اسباب‌کشی خوب را برای شما به ارمغان بیاوریم. حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری برای شما عزیزان انجام می‌شود و همچنین شما می‌توانید تمامی این خدمات را از باربری هاشمی با تخفیف ۴۵% تحویل بگیرید.

 

بیمه نامه چیست ؟ و هزینه‌ها در باربری هاشمی به چه صورت است:

بیمه باربری برای تمامی همشهریان عزیز در نظر گرفته‌شده است عزیزانی که قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارند می‌توانند با در دست داشتن برگه نامه بیمه‌ تمامی وسایل خود را به‌صورت تضمین‌شده به مقصد موردنظر ارسال کنند. بیمه باربری برای شما عزیزان به‌نحو احسن در نظر گرفته شده‌ است می‌توانید آن را  کاهش و افزایش دهید.

اگر وسایل گران‌قیمت و ارزشمند دارید می‌توانید سقف بیمه را نیز افزایش دهید همچنین شما برای تردد  در خارج شهر و حمل‌ونقل بار به خارج شهر می‌توانید از بارنامه دولتی استفاده کنید. این بارنامه برای شما عزیزان توسط مدیریت مجموعه بار سنتر صادر می‌شود. تا در هنگام تردد در خارج از شهر و اسباب‌کشی برون‌شهری برای بار شما مشکلی پیش نیاید. این بیمه‌نامه تضمین سلامت بار شما به مقصد است پس با در دست داشتن بیمه‌نامه می‌توانیم هر خسارتی که برای وسایل شما پیش می‌آید یا به وسایل شما ضربه و آسیبی وارد شود این خسارت برای شما عزیزان جبران خواهد شد. باربری هاشمی در کنار شما دوستان عزیز است تا بهترین خدمات را برای رفاه حال شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

هزینه‌ها در باربری هاشمی به‌صورت منصفانه هست تمامی هزینه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری تهران است پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا شما با پرداخت یک‌قیمت مناسب کار با کیفیت را نیز تحویل می‌گیرید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با پرداخت یک هزینه مناسب یک اسباب‌کشی خوب را به شما هدیه دهیم. شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما به‌صورت ۲۴ ساعت نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. تا در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما دوستان از اعزام کنیم ما در کنار شما هستیم صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم شما با انتخاب باربری هاشمی می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی را به ما بسپارید و وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده توسط نیروهای ما تحویل بگیرید. از تهران به هر نقطه ای که بخواهید می‌توانید وسایل را انتقال دهید.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری هاشمی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری هاشمی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری هاشمی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند