باربری نیکنام انتخابی مناسب:

باربری نیکنام با ۴۵% در صد تخفیف این باربری در محدوده نیکنام اماده ارائه خدمات حمل بار ادارات، اسباب کشی منزل، حمل و نقل، حمل جهیزیه عروس،  در هر ساعت شبانه روز می‌توانید با باربری نیکنام تماس  بگیرید تا از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

۴.۷/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری نیکنام

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

علاوه بر اسباب کشی‌های سنگین شما می‌توانید حمل بارهای کم و  خرده بارها را به باربری نیکنام بسپارید تا با استفاده از ماشین‌های مجهز برای شما آن‌ها را جا به جا نمایند در طول تمام ساعات شبانه روز  باربری و حمل نقل برای شما صورت می‌گیرد باربری نیکنام  با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و خوش اخلاق کار بلد برای شما اسان‌ترین و راحت‌ترین اثاث کشی از نوع خودش به ارمغان می‌اورد بدون کوچک‌ترین مشکل و آسیب دیدگی به وسایل شما باربری خدمات اسباب کشی را برای شما انجام می‌دهد.

استفاده از ماشین‌های استاندارد باربری نیکنام:

ماشین‌های باربری نقش بسیار مهمی در حمل اثاثیه و باربری دارند  به همین خاطر شرکت باربری بارسنتر انتخاب ماشین را بر عهده شما گذاشته است  شما می‌توانید از انواع ماشین‌های باربری نیکنام استفاده نمایید این ماشین‌ها شامل  خاور، کامیون‌های ۶ و ۷ متری مسقف، وانت بار، نیسان بار، هیوندا  و  دیگر ماشین‌ها برای حمل و جا به جایی خرده بارها استفاده می‌شود. باربری نیکنام  با توجه به تغیرات و به روز شدن امکانت و تجهیزات باربری همواره می‌کوشد تا خود را با این تغییرات منطبق کرده و بهترین خدمت را به شما همشهریان گرامی ارائه دهد به همین خاطر تیم حرفه ای ما به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا خدمات نوینی را به شما ارائه دهند. باربری  نیکنام در سطح تهران نسبت به باربری‌های دیگر تمایز خود را نشان داده است شما می‌توانید با انخاب باربری ما از ماشین‌های مجهز این باربری برخوردار شوید. مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن کادری مجرب و آموزش دیده با کارگرانی ماهر و زبده اماده است تا به صورت شبانه روزی به شما عزیزان خدمات اسباب کشی را ارائه دهد. باربری نیکنام بارسنتر با افتخار اعلام می‌دارد که در بین تمام باربری‌های بهتر و سریع‌تر عمل می‌کند زیرا ما بدون هیچ اتلاف وقتی در زمان  تعیین شده نیروهای خود را برای شما ارسال می‌کنیم  این باربری با دارا بودن چندین شعبه مختلف در هر محدوده مثل اتوبار مسیل باختر که در محدوده مسیل باختر قرار دارد و عزیزانی که در این محدوده قرار دارند می‌توانند دسترسی راحتی به باربری داشته باشند. لازم نیست که برای جا به جایی وسایل خود  از خاور‌ها استفاده کنید بلکه می‌توانید برای جا به جایی وسایل  کوچک و خرده بارها از وانت بار و نیسان بارهای مجموعه بارسنتر استفاده نمایید  تا در هزینه‌های باربری خود صرفه جویی نمایید و به راحتی وسایل کوچک خود را حمل نقل کنید.

به صورت شبانه روزی آماده خدمتگذاری هستیم :

ما به دلیل بازخوردهای خوبی که از شما همشهری گرامی  گرفته ایم و اعتماد شما به پرسنل و تیم حرفه ای ما باعث پیشرفت نیروهای ما در امر باربری و اسباب کشی  شده است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با پرسنل ما در تماس باشید و مشاوره رایگان را از پرسنل ما دریافت نمایید.  لازم نیست که تمامی این مراحل سخت را به تنهایی انجام دهید این باربری را همیشه در شرایط سخت باربری و اثاث کشی در کنار شما است  تا تمامی خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام دهد. با انتخاب باربری نیکنام  دیگر دغدغه و نگرانی قصد باربری و اثاث کشی نداشته باشید یا اینکه نگران بسته بندی لوازم خود نباشید.

کافیست آن را به تیم بسته بندی بارسنتر بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی لوازم شما را بسته بندی نمایند. باربری نیکنام با ارائه خدمات باربری از محل اسباب کشی به منزل جدیدتان  در کنار شما است حتی شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان این باربری  منزل جدیدتان را طبق سلیقه دلخواه خود دکوراسیون نمایید.

بسته بندی مناسب توسط تیم بسته بندی باربری نیکنام:

اولین مرحله هر اسباب کشی، بسته بندی وسایل است که اگر از خدمات باربری‌های معتبر استفاده کنید، نه زمان زیادی نیاز خواهید داشت و نه فشار اضافه ای را تحمل خواهید کرد؛ به تبع با انتخاب زمان مناسب بسته بندی و جابجایی، بدون خستگی می‌توانید به کار و زندگی روزمره خود بپردازید بسته بندی مهم‌ترین مرحله اسباب کشی است زیرا شما با بسته بندی ایمنی وسایل خود را از شکستگی و آسیب دیدگی حفظ خواهید کرد‌ اما باید گفت که این کار به تنهایی کمی دشوار است به همین خاطر مجموعه باربری نیکنام با در نظر گرفتن تیم بسته بندی حرفه ای برای شما عزیزان سختی‌های اسباب کشی را کاهش داده است. شما می‌توانید هنگام تماس با مشاورین ما تیم بسته بندی را از آن‌ها درخواست نمایید تا در زمان معین شده تیم را برای شما ارسال نمایند. با ارسال تیم بسته بندی تمامی لوازم منزل شما به صورت حرفه ای با تجهیزات مدرن بسته بندی خواهد شد ما با استفاده از نایلون‌های حبابدار، سلفون‌ها، ضربگیرها تمامی وسایل منزل شما را بسته بندی خواهیم کرد و با استفاده از برچسب‌های مخصوص باربری نام هریک از وسایل را بر روی کارتن‌ها نوشته تا در هنگام تخلیه بار به منزل جدید دچار سردر گمی نشوید ‌باربری نیکنام با در نظر گرفتن پرسنل خوش برخورد و با مهارت در کوتاه‌ترین زمان تمامی وسایل شما را دسته بندی خواهد کرد و در ماشین‌های باربری قرار می‌دهند‌.

نگران اسیب دیدن وسایلتان نباشید زیرا ما کف ماشین‌های باربری را کفپوش کرده ایم تا اگر به آن‌ها ضربه ای وارد شد اسیب نبینند همچنین از آنجا که کارگران باربری بر نحوه بلند کردن و جابجایی لوازم بزرگ و سنگین تسلط و تجربه زیاد در این کار دارند، علاوه بر اطمینان از صدمه نزدن به لوازم، امکان صدمه به خودتان در حین جابجایی این چنین وسایلی کاهش می‌یابد کارگران دلسوز باربری نیکنام با استفاده از مهارتی که طی چندین سال سابقه کاری به دست اورده اند با دلسوزی تمام وسایل شما را از راهروهای باریک و حتی پله‌ها زیاد جا به جا خواهند کرد. و به ماشین‌های باربری مجموعه بار سنتر انتقال می‌دهند و به درستی در ماشین جایگذاری می‌کنند تا حد امکان وسایل را طوری می‌چینند که با یک سرویس تمامی وسایل شما به مقصد جدید انتقال داده شود.

خدمات مجموعه باربری بارسنتر:

باربری نیکنام آماده خدمت رسانی نوین به همشهری‌های عزیز است تمامی افرادی که در تهران زندگی می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند، همچنین آماده ارائه خدمات از تهران به سایر نقاط کشور هستیم.

۱.  ارائه خدمات اسباب کشی و حمل نقل همچنین کالاهای اداری

۲. ارائه تیم بسته بندی و چیدمان

۳. ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی

۴. استفاده از وسایل بسته بندی مدرن

۵ نصب و راه اندازی لوازم الکترونیکی

تمامی ماشین‌های باربری نیکنام مجهز به و مسقف هستند و شما می‌توانید با خیالی راحت وسایل خود را درون آن‌ها قرار دهید. یکی دیگر از مزایای استفاده باربری نیکنام بیمه باربری برای لوازم شما است در صورتی که حادثه ای برای هر کدام از وسایل شما رخ دهد، بیمه خسارت آن را پرداخت خواهد کرد پس ما برای تضمیین به شما عزیزان از بیمه باربری استفاده خواهیم کرد. البته همانطور که گفته شد کارگران باربری نیکنام  بسیار با تجربه و حرفه ای هستند و نیازی به نگرانی نیست، چون آن‌ها سابقه طولانی در اسباب کشی و باربری دارند  اما ممکن است به دلایل مختلف ناگهانی در حین جابجایی یا در حین حمل و نقل بار توسط ماشین باربری در مسیرهای طولانی اتفاقی برای لوازم شکستنی یا حساس بیفتد که با داشتن بیمه باربری هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت شما می‌توانید با انتخاب شرکت بارسنتر سقف بیمه را برای لوازم با ارزش خود افزایش دهید.

باربری نیکنام در هفت روزه هفته آماده جا به جایی وسایل شما است ما در هر فصلی از سال برای شما خدمات اسباب کشی را انجام خواهیم داد ما در روزهای سرد زمستانی برای شما عزیزان اسباب کشی را انجام خواهیم داد برای اثاث کشی در زمستان و استفاده از خدمات شرکت نیکنام می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید نگران بارندگی و ریزش برف نباشید زیرا ماشین‌های این مجموعه بسیار مجهز هست و شما می‌توانید از ماشین‌های مسقف ما استفاده نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری نیکنام بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری نیکنام استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری نیکنام کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند