اسباب کشی با باربری نبرد:

امروزه توسعه تبادلات جاده ای به ارائه خدمات با کیفیت در زمینه اثاث کشی منجر شده است. در باربری نبرد برای اینکه وسایل مردم با امنیت و سلامت کامل به مقصد برسد و کار حمل اثاثیه و حمل بار به درستی صورت پذیرد، تعهدات و راهکارهای منظم و منطقی به خدمت گرفته شده است. مدیریت اتوبار و باربری نبرد راه حل‌ها و استراتژی‌های ویژه ای را به کار برده است تا اثاثیه مشتریان به شکل صحیح و سالم به مقصد انتقال یابد تا اعتماد و رضایت مشتری حاصل شود، این باربری که زیر نظر شرکت باربری بارسنتر است خدمات حرفه ای حمل بار را انجام می‌دهد. برای این که کار اسباب کشی به صورت صحیح و مطمئن انجام شود و رضایت مشتری حاصل شود، در مرکز حمل و نقل اثاثیه نبرد استراتژی و تجهیزات مدرن و به روزی به خدمت گرفته است.

۴.۸/۵ - (۲۰۸ امتیاز)

باربری نبرد

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مزایای انتخاب باربری نبرد برای حمل و نقل:

مدیریت شرکت باربری نبرد که زیر نظر شرکت بارسنتر فعالیت می‌کند، برای تمامی هموطنان عزیز ایران حمل و نقل ایمن و اسباب کشی سالم و بدون دردسر را آرزومند است و برای تحقق آن همواره تلاش خواهد کرد. از خدمات ارائه شده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی مطمئن با استفاده از تجهیزات مدرن
 • اعتمادسازی در میان مشتریان و جلبرضایت آن‌ها
 • خدمت رسانی به صورت شبانه روزی
 • پرسنل کاری با کارکنانی مجرب و متخصص
 • حمل و نقل و تراببری به سرتاسر نقاط کشور و پوشش دهی مناطق بیشتر
 • رانندگان با سابقه و مسلط با مسیرها
 • چیدمان بار به سلیقه شما در منزل جدید
 • ارائه سرویس دهی سریع و خدمات با کیفیت
 • سرویس‌های ارزان با تخفیف‌های ویژه
 • ماشین‌های باری استاندارد و مسقف
 • تعیین زمانبندی و برنامه جابه جایی وسایل
 • صدور بیمه نامه به صورت رایگان
 • ارسال تیم متخصص در محل (آقا یا خانم)
 • دارای قابلیت رزرو آنلاین و مشاوره با کارشناسان شرکت

بسته بندی اصولی با پرسنل حرفه‌ای:

مرحله بسته بندی از مهم‌ترین مراحل حمل و نقل اثاثیه است و چنانچه در این مرحله اصول صحیح بسته بندی به خوبی رعایت نشود، در زمان حمل بار در اثر حرکت ماشین و تکان‌های پی در پی در زمان گذر از خیابان و یا کوچه‌های پر پیچ و خم، ممکن است کارتن‌ها تکان خورده و بسته بندی باز شود. باز شدن بسته‌ها ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری به وسایل مشتریان وارد کند. پرسنل اتوبار و باربری نبرد برای پیشگیری از این اتفاق در مرحله بسته بندی و چیدمان نهایت دقت را به کار می‌گیرند و بسته‌ها به شکل صحیج و محکم بسته بندی و در خودرو چیده می‌شوند. با بیمه کالا در صورت  مواجه شدن با هر نوع حادثه اتفاقی در فرایند انتقال شرکت بیمه، خسارت مالی وارد شده را جبران و خسارت را تمام و کمال پرداخت می‌نماید.

بسته بندی وسایل به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحل اسباب کشی باید به صورت کاملا اصولی  و بدون نقص صورت بگیرد، تا صدمه و مشکلی در هنگام عملیات حمل و نقل به وجود ننیامده و مشکلات به حداقل رسیده و ایمنی و سلامت لوازم تضمین شود. باربری عباس آباد با بهره گیری از دانش و مهارت فنی افراد با تجربه خود در زمینه بسته بندی وسایل و همینطور تجهیزاتی که برای بسته بندی بکار می‌برد، پروسه اسباب کشی را برای شما به ساده‌ترین و بهترین روش ممکن انجام می‌دهد. با سپردن فرایند بسته بندی به باربری نبرد می‌توانید نگرانی‌ها و مشکلات ناشی از بسته بندی نادرست را کاهش دهید و در نهایت کلیه وسایل خود را بدون هیچ گونه آسیب و خسارتی تحویل خواهید گرفت.

در مرکز حمل و نقل اثاثیه و باربری نبرد تهران افرادی با تجربه و با مهارت به خدمت گرفته شده اند. وسایل نقلیه متنوع برای انتقال کالا تدارک دیده شده و اسباب کشی به صورت کاملاً حرفه ای و تخصص انجام می‌پذیرد. خدمات این شرکت باربری زیر نظر اتوبار بارسنتر است که در هر منطقه ای از استان تهران سرویس دهی و خدمات حمل بار را انجام می‌دهد، در هر ساعت از شبانه روز تیم باربری ما در خدمت شماست. در باربری نبرد حمایت از کالای مشتری و بیمه اثاثیه، توجه به نیاز کارکنان و کارها و اوامر مشتری در اولویت‌های شرکت گنجانده شده است. اتوبار نبرد در نهایت کیفیت این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود به انجام رسانیده است و خود را متعهد به انجام این اصول در آینده می‌داند.

خدمات بی نظیر حمل بار با قیمت عالی:

در موسسه باربری نبرد نگرانی‌ها و خستگی‌های مشتریان در هنگام اسباب کشی، جابه جایی وسایل یا انتقال لوازم به حداقل می‌رسد، به این خاطر که همه مراحل طبق برنامه ریزی و پی ریزی کاملا سازماندهی شده و از قبل تعیین شده صورت می‌گیرد و به این دلیل که کارها به صورت گروهی انجام می‌گیرد، افراد با کم‌ترین انرژی می‌توانند انتقال بار خود را انجام دهند و به خدمات مورد نظر خود دست پیدا کنند.

برای راحتی بیشتر کار، پس از ارسال گروه‌های باربری از طرف شرکت باربری نبرد به محل و بسته بندی دقیق لوازم منزل و آماده نمودن آن‌ها برای چیدمان در وسیله نقلیه، عملیات حمل و انتقال شروع می‌شود. به علاوه باربری بارسنتر خدماتی مثل حمل بار به شهرستان را توسط خودروهای نقلیه سرپوشیده و موکت کاری شده انجام می‌دهد و کارکنان و رانندگانی که در اتوبار و باربری نبرد مشغول فعالیت هستند، همگی افرادی پر انرژی و با تخصص حرفه ای در امور اسباب کشی هستند،

 اتوبار و باربری نبرد در استان تهران تمامی خدمات باربری خود را با تعرفه‌هایی زیر قیمت، همراه با تخفیف‌های ویژه و همچنین با کیفیت بالا برای شما شهروندان عزیز فراهم نموده است.

دریافت خدمات حمل و نقل در خیابان نبرد در تهران:

خیابان نبرد یکی از خیابان‌های استان تهران در سمت جنوب شرقی این شهر است، که به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه ۱۴ قرار گرفته و مابقی در منطقه ۱۵ است. خیابان نبرد از شمال به مترو نبرد و از جنوب به ترمینال خاوران می‌رسد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب نیز در تقاطع خیابان نبرد جنوبی و خیابان ده حقی قرار دارد.

از دیگر مکان‌های قابل توجه در خیابان نبرد می‌توان به باغ گل ( خ نبرد جنوبی)- آتش نشانی (خ نبرد جنوبی)- دادگاه خانواده (خ نبرد جنوبی) و باغ وثوق الدوله (یا باغ اناری که امروزه به بوستان سهندشناخته می‌شود و مسجدبهشتی اشاره کرد. این خیابان با تأسیس کارخانه کوکاکولا در تقاطع با خیابان پیروزی رونق گرفت و با حضور کارخانه فیلکو و محله صد دستگاه پر جمعیت شد.

در صورتی که در استان تهران و در نزدیکی‌های محله نبرد ساکن هستید و اسباب کشی در پیش رو دارید یا نیاز دارید وسیله ای را جابه جا کنید، با یک تماس ساده می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری نبرد به شکل ۲۴ ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. به علاوه می‌توانید از قسمت رزرو انلاین در وبسایت برای سفارش اینترنتی سرویس‌های مورد نیاز خود اقدام کنید.

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

 1. اتوبار تهران
 2. باربری تهران
 3. اتوبار ارزان
 4. باربری ارزان
 5. اتوبار سراج

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل توسط باربری نبرد انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام می‌شود.

چطور می‌توانم از سرویس‌های باربری نبرد استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و وسایل را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین کلیه اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و تعداد پرسنل ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌کند.