خدمات اتوبار و باربری نارمک در محدوده شرق تهران

امروزه شرکت های باربری مانند سایر شرکت های خدماتی دیگر، به جز حمل و نقل وسایل شما، کار هایی همچون مشاوره در زمینه اسباب کشی، بسته بندی کردن وسایل شما، مشاوره در مورد چیدمان وسایل در مکان جدید را بر عهده دارند و مسئول انجام این کارها به صورت کامل و صحیح می باشند تا نیاز های مشتریان را پاسخگو باشد. باربری نارمک با سال ها تجربه و فعالیت در اثاث کشی و با در اختیار داشتن مجهز ترین تیم باربری آماده ارائه بهترین و مطمئن ترین خدمات باربری در تهران به کلیه منازل و سازمانهای اداری و خصوصی میباشد. سابقه درخشان و خدمات منحصر به فرد و بی نظیر  اتوبار بارسنتر میتواند بهترین راهنمای شما جهت انتخاب تیم مجرب و مطمئن ما باشد.

باربری نارمک

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

یکی از مزایای استفاده از شرکت باربری نارمک ، بیمه ی آن است. در صورتی که اتفاقی بر اثر حوادث غیر مترقبه برای هر یک از وسایل شما بیفتد، بیمه خسارت آن را پرداخت خواهد کرد و از این لحاظ هیچ مشکلی نخواهید داشت. بسته بندی و گذاشتن وسایل شکستنی و حساس از جمله تلویزیون، مانیتور کامپیوتر، ظروف شکستنی، لیوان ها، بشقاب ها و غیره مستلزم بسته بندی با ظرافت و دقیق آنها و بکار بردن موادی مانند فوم برای پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن های این وسایل است.

نارمَکنام محله‌ای واقع در شرقتهران است. در گذشته دهی در ۹ کیلومتری جنوب شرقیتجریشو ۵ کیلومتری راه شوسهٔدماوند به تهران بوده‌است.

باربری نارمک محلهٔ نارمک تهران یکی از قدیمی‌ترین مناطق تهران است که در جنوب ده نارمک ساخته شده‌است. نارمک یکی از مناطق خوش آب و هوا و سردسیری تهران به‌شمار می‌رود.[۳]این محله که در ضلع شمالی محلهتهران‌نوو ضلع جنوبی و شرقی محله شمیران نو واقع شده، به همراه محلهتهرانپارسدر دههٔ ۲۰ توسط فرانسوی‌ها ساخته شد.[۴]این محله در سال ۱۳۳۰ شمسی برای سکونت فرهنگیان آموزش و پرورش ساخته شد

باربری نارمک این محله توسط بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده‌است، قسمت جنوبی آن در منطقه ۸ شهرداری و قسمت شمالی در منطقه ۴ شهرداری واقع شده‌است و دارای ۱۰۰ میدان ( که ۱۳ میدان در قسمت شمالی و ۸۷ میدان در قسمت جنوبی) می‌باشد .همچنینمیدان نبوت(میدان هفت حوض سابق) در نارمک جنوبی حالت مرکزی و تجاری دارد. قسمت شمالی که دارای هوای مطبوع‌تری است در منطقه ۴ شهرداری واقع شده‌است،بازار مبل دلاوراناز مراکز تجاری نارمک شمالی است.

اتوبار نارمک با رعایت حقوق مشتری و ارائه خدمات برتز، همواره به عنوان یک نماد شناخته شده میباشد و به میتوان گفت که در حال حاضر از عالی ترین شرکت ها در زمینه اطمینان و کیفیت در ارائه خدمات باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه در تهران است. هر شرکت اتوبار حرفه ای باید این شرایط را داشته باشد تا سطح وسیعی از خدمات باربری را مناطق مختلف تهران ارائه دهد. علاوه بر نوع خدمات، کیفیت خدماتی که ارائه می شود نیز بسیار پر اهمیت است. همچنین بسیار مهم است که شرکت اتوبار و باربری مورد اطمینان شما باشد تا بتوانید با خیالی آسوده امور باربری را به آن بسپارید. شرکت اتوبار باربری بارسنتر با سال ها سابقه، مورد اعتماد بسیاری از سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی و همچنین اشخاص حقیقی بوده است.

از مهم ترین بخش های اسباب کشی و باربری نارمک در تهران بسته بندی اثاثیه و وسایل می باشد. ما در اتوبار و باربری نارمک با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات این کار را برای شما انجام می دهیم. در باربری نارمک بدلیل استفاده از کارگران و پرسنل کاربلد و آموزش دیده بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با دقت و رعایت اصول باربری انجام می شود. به یاد داشته باشید که وارد شدن آسیب فیزیکی به بدن شما، در زمان اسباب کشی و حمل بار، می تواند علاوه بر ناراحتی ها و مشکلات جبران ناپذیر این پروسه را هم به تاخیر بیندازد و خود این مسئله هم موجب دردسر های بیشتری برای شما و یا خانواده شما شود. به خصوص اگر برای اسباب کشی عجله داشته باشید و یا در زمان مشخصی باید آن مکان را تخلیه کنید.

 

 

لیست خدمات باربری نارمک به شرح زیر می باشد:

  •  | جابجایی و حمل  وسایل سنگین ( پیانو، اجاق گاز، گاوصندوق، میز بیلیارد )
  •  | حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
  •  | مشاوره رایگان برای خدمات باربری و اسباب کشی
  •  | اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
  •  | ضمانت کیفیت کار اسباب کشی و حمل و جابجایی
  • باربری نارمک | بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
  • باربری نارمک | ارسال خودروی مجهز (وانت بار نارمک، نیسان بار نارمک) با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  • باربری نارمک | بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
  • باربری نارمک | ارسال بسته های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه

در هر نقطه از تهران که هستید با نزدیکترین شعبه در منطقه خود تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان اتوبار باربری نارمک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.

خدمات و سرویس های ارائه شده توسط باربری نارمک

باربری نارمک و اتوبار نارمک در سال های اخیر به دلیل ارائه سرویس های عالی و گسترش خدمات ایمن و کامل خود و جلب رضایتمندی مشتریان، قادر شده است که خدمات خود را نه تنها در سطح استان تهران بلکه به سایر نقاط کشور نیز ارائه دهد. اتوبار بارسنتر از تجهیزات کامل و مدرن باربری استفاده میکند و همین موضوع سبب شده است تا در کوتاه ترین زمان موفقیت ها و مشتریان ثابت بسیاری را از آن خود کند.

مدیریت باربری نارمک از تکنیک های به روز مدیریت سازمان دهی و برنامه ریزی شده را برای ارائه هر چه بهتر سرویس های خود در نظر گرفته است. در باربری نارمک مشتری مداری والاترین هدف مدیریت و کارکنان شرکت می باشد. استفاده از پرسنل و تیم فنی ماهر و کارکشته در این حوزه کاری و استفاده از خودرو های نقلیه ایمن و پیشرفته برای حمل و ارسال بار نیز از دیگر تجهیزات موجود در اتوبار جلفا به شمار می آید. 

چرا باید از یک باربری استفاده کنیم ؟

باربری نارمک بعد از پی ریزی یک طرح و برنامه زیزی دقیق برای زمان باربری و جابه جایی اجناس، وقت آن میرسد که لوازم و اسبابی را که قصد حمل آن را دارید، بسته بندی کنید. این نوید را به شما میدهیم که در شرکت باربری نارمک از مدرن ترین شیوه های بسته بندی و حمل وسایل استفاده می شود و سرعت و دقت تیم باربری نارمک در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و در ابتدای فرایند باربری کلیه اثاثیه در کارتن های محکم و ضربه گیر قرار می گیرد سپس وارد بخش چیدمان در خودرو می شود.

در اتوبار و باربری بارسنتر همواره اولویت در کارها با مشتریان باربری بوده است و  رضایت مشتری تنها هدفی است که مدیران باربری نارمک در دستور کار خود قرار داده اند. در نتیجه به کارگیری افراد مجرب و کارآزموده در امور حمل بار و هم چنین تضمین سلامت فیزیکی اجناس مختلف حمل شده از اقدامات شرکت ما می باشد. مراحل طبق استاندارد های خاص و با تجهیزات بسته بندی با کیفیت این مراحل صورت میگیرند، تا وسایل ارشمند و یا شکستنی در حین چیدمان در خودرو و جابه جایی صدمه ای نبینند.

اتوبار <span>نارمک </span> چه خدماتی را ارائه میدهد؟

شرکت اتوبار نارمک کلیه خدمات مربوط به اسباب کشی و حمل بار را به صورت صفر تا صد انجام میدهد.

شرکت شما در چه زمان هایی و به چه مقصد هایی خدمات میفرستد؟

اتوبار و باربری بارسنتر به کلیه نقاط کشور و در کلیه ساعات شبانه روز و به صورت 24 ساعته خدمات میفرسد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

آیا خدمات مربوط به بسته بندی نیز توسط شما انجام میشود؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل شما در محل شما توسط کادر فنی اتوبار انجام میشود.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *