اسباب کشی با خدمات استثنایی باربری میرزا بابایی:

باربری میرزا بابایی در تهران آماده خدمات باربری و حمل‌ونقل است با بهترین ماشین‌های اسباب‌کشی تمامی اثاثیه منزل شما را جابه‌جا می‌کنیم. حمل اثاثیه منزل توسط ماشین‌هایی مثل کامیون‌های۶ و ۷ متری و کامیونت‌ها انجام می‌شود. تمامی ماشین‌هایی که در باربری میرزا بابایی مشغول فعالیت هستند برای شما به‌صورت مسقف و روباز در نظر گرفته‌شده‌اند.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری میرزا بابایی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

همچنین با ارسال تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. بار را بدون کم‌ترین آسیب برای شما انجام خواهیم داد تمامی خدمات اسباب‌کشی توسط یک شرکت معتبر انجام می‌شود. بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه و ضربه ای ببیند جابجا خواهیم کرد.

بارسنتر چه خدماتی را برای اسباب کشی به مشتریان ارائه می‌دهد:

شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی بین‌شهری و برون‌شهری را از باربری میرزا بابایی دریافت نمایید ما در غرب تهران هستیم تیم باربری میرزا بابایی یکی از شعبه‌های بار سنتر است که در محدوده میرزا بابایی آماده‌ی فعالیت‌های اسباب‌کشی و جابجایی هست و شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعت از قیمت‌های باربری و رزرو آنلاین پشتیبانی بیست و چهار ساعته مشاوره رایگان و ارائه تیم‌های باربری و اسباب‌کشی برخوردار شوید. باربری میرزا بابایی برای شما عزیزان خدمات اسباب‌کشی را با استفاده از ترفندهای ویژه انجام می‌دهد نکاتی که در اسباب‌کشی باید رعایت کنید بسیار وسیع است اما مهم‌ترین نکته بسته‌بندی وسایل هست زیرا بسته‌بندی یکی از مراحل مهم در اسباب‌کشی هست که اگر به‌درستی انجام نشود بار شما درحین جابجایی صدمه می‌بیند. ما برای جلوگیری از این صدمه یک تیم حرفه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب باربری میرزا بابایی با استفاده از این تیم خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید. حمل بار به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود شما می‌توانید با انتخاب باربری میرزا بابایی از خدمات زیر بهره‌مند شوید:

 • حمل اثاثیه منزل در سرتاسر ایران
 • ارائه بارنامه و بیمه‌نامه دولتی
 • استفاده از ماشین‌های مسقف و روباز
 • ارائه انواع خدمات اسباب‌کشی
 • ارائه تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 • ارسال کارگران نیرومند
 • پشتیبانی بیست و چهار ساعت
 • رزرو آنلاین
 • پرسنل خوش‌برخورد

که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به تمامی خدمات ما دسترسی داشته باشید در صورت نیاز به خدمات بسته‌بندی شما می‌توانید تیم بسته‌بندی باربری میرزا بابایی را از ما دریافت نمایید. کافی‌ست با یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید تا خدمات بسته‌بندی توسط تیم حرفه‌ای ما انجام شود.

با توجه به حجم بار ماشین باربری را انتخاب کنید:

شرکت حمل‌ونقل در سطح تهران برای شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید تمامی خدمات بسته‌بندی باربری را از آن دریافت نمایید.

باربری میرزا بابایی برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی را با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌دهد شما می‌توانید با استفاده از باربری میرزا بابایی تمامی وسایل منزل و یا ادارات خود را بسته بندی کنید.

با بسته بندی وسایل موردنظر ایمنی کار بالا می‌ رود اگر تمامی وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده جابه‌جا شود خیالتان راحت باشد که بدون کوچک‌ترین صدمه و یا ضربه ای به مقصد مورد نظر ارسال شود. باربری میرزا بابایی برای شما ارسال خرده بار از تهران به سایر شهرستان‌ها با استفاده از ماشین‌های مجهز انجام می‌دهد. اگر ارسال خرده بار و بارهای کوچک و بسته‌های کارتن کوچک را به شهرستان‌های اطراف دارید احتیاجی نیست از ماشین‌های باربری بزرگ استفاده کنید بلکه شما می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بار باربری میرزا بابایی استفاده نمایید. ما برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران اسباب‌کشی حرفه‌ای تمامی خرده بارها و حتی بارهای بزرگ را جابجا خواهیم کرد. شما می‌توانید با انتخاب تعداد کارگر مورد نظر خود در روز اسباب‌کشی با توجه به حجم بارتان بار را با خیال راحت جابه‌جا کنید و همچنین ما برای شما دوستان عزیز تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را در سطح تهران انجام خواهیم داد.

باربری میرزا بابایی چه تجهیزاتی را برای بسته بندی آماده کرده است:

باربری میرزا بابایی برای شما دوستان عزیز تمامی قیمت‌ها را زیر نظر اتحادیه باربری قرار داده‌ است که شما می‌توانید با تخفیف‌های ۴۵% از این خدمات بهره‌مند شوید. با مدیریت قوی و حرفه‌ای و همچنین کارگران مسئولیت‌پذیر و پرسنل خوش‌برخورد در تهران شعبه‌های فعال را در نظر گرفته‌ایم و ماشین های مجهز و متنوعی را برای شما در نظر گرفته ایم که شامل: ماشین‌های کامیون، کامیون‌های بزرگ۶ و ۷ متری، ایسوزو، هیوندا، وانت‌بار و نیسان بارها، است. جهت اسباب‌کشی ادارات و منازل و همچنین باربری‌های ارگان‌های دولتی شما می‌توانید به‌صورت صد درصد تضمینی اسباب و وسایل خود را به ما بسپارید. تا ما با استفاده از بسته‌بندی‌ها به روش‌های اروپایی همراه با تجهیزات مدرن مثل:

 1. بابل رپ
 2. کارتن‌های چند لایه
 3. کارتن‌های رگال دار
 4. نایلون‌های حباب دار
 5. بسته‌های مخصوص حمل رختخواب
 6. بقچه و ساک‌ها

برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی کنیم. تلاش شبانه‌روزی پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعت هست و شما می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از باربری میرزا بابایی دریافت نمایید.

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که کیفیت بالای کار باعث رضایت شما مشتریان است شما می‌توانید در کنار ما یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دغدغه را تجربه کنید با قیمت‌های باربری مناسب و تخفیف‌های ویژه برای شما فرایند اسباب‌کشی را با استفاده از پرسنل حرفه‌ای انجام خواهیم داد. حمل بار از تهران به شهرستان‌ها برای شما دوستان عزیز به‌صورت همه‌روزه انجام می‌شود زیرا تمامی کارگران و پرسنل ما در این زمینه دارای تجربه بالا کاری هستند و هدف ما رضایت شما مشتریان است. شما می‌توانید با انتخاب باربری میرزا بابایی خدمات اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید. برای شما حمل اثاثیه را با استفاده از بسته‌بندی‌های درست و دقیق همچنین بیمه‌نامه و بارنامه دولتی و ماشین‌های مجهز و استاندارد انجام می‌دهیم. بعد از تخلیه بار ما برای شما چیدمان بار را در منازل جدید و مقاصد جدید اسباب‌کشی انجام خواهیم داد. با داشتن کادر مجرب و متعهد در بسته‌بندی و جابجایی کالا اثاثیه شما را با استفاده از۴۵% تخفیف جابجا خواهیم کرد. اگر می‌خواهید یک اسباب‌کشی خوب و بدون دغدغه را تجربه کنید بهتر است باربری میرزا بابایی را انتخاب کنید و از خدمات ویژه‌ای که این باربری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته از بهره‌مند شوید و رضایت شما دوستان عزیز باعث افتخار ما است. به‌همین خاطر ما به‌صورت شبانه‌روز در تلاش هستیم تا با تجربه بالایی که در امر اسباب‌کشی و باربری داریم برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا انجام دهیم. شما می‌توانید با ما یک بسته‌بندی مطمئن و یک حمل و جابجایی مطمئن را تجربه کنید خیالتان راحت باشد که با بیمه کردن وسایل شما بار شما با سلامت کامل به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

باربری میرزا بابایی با ارائه یک اسباب کشی خوب در کنار شماست:

ما برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی را با استفاده از بهترین تجهیزات انجام می‌دهیم تا خیالمان راحت باشد که حتی در مسافت‌های طولانی بار شما صدمه‌ای نمی‌بیند و با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر به شما این تضمین را می‌دهیم که در صورت بروز هرگونه مشکل تمامی بار شما بیمه هست. پس می‌توانید خسارت واردشده را از ما دریافت نمایید. چندین شعبه فعال را برای شما در غرب، شمال، جنوب، تهران قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در هر کجای تهران که هستید دسترسی به مجموعه بار سنتر را داشته باشید. مدیریت مجموعه برای راحتی کار شما دوستان عزیز شعبه‌های متعددی را در سطح تهران قرار داده‌ است که می‌توانم برای شما حمل بار در مسافت‌های طولانی و حمل بار به شهرستان را نیز انجام دهد. شما می‌توانید نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را از ما دریافت نمایید:

 1. باربری شوش
 2. باربری علم و صنعت
 3. باربری میدان راه آهن
 4. اتوبار مخبری

با تماس با شماره‌های بالا می‌توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید هر سوالی که درباره اسباب‌کشی، نحوه اسباب‌کشی نحوه جابه‌جایی وسایل، و تعداد کارگران ارسالی دارید را از کارشناسان اسباب‌کشی و از تیم باربری میرزا بابایی می‌توانید دریافت نمایید. راهنماهای ما به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما هستند و شما را به مشاوره رایگان می‌دهند تا هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارید از آن‌ها بپرسید و در انتخاب نوع ماشین باربری به شما کمک می‌کند که مناسب‌ترین ماشین باربری را با توجه به حجم بار و نوع بار خود از ما دریافت نمایید. شما می‌توانید در ایام تعطیل خدمات باربری و اسباب‌کشی رل از ما دریافت نمایید و برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید تا هر سوالی که درباره این خدمات دارید از ما پرس‌وجو کنید. ما برای شما دوستان عزیز و ترفندهای اسباب‌کشی را در مقاله‌های مختلف توضیح دادیم کافی‌ست به سایت بار سنتر مراجعه کنید و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارید در آن‌جا مطالعه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت بارسنتر رزرو آنلاین را از ما دریافت نمایید پشتیبانی به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما انجام می‌شود شما می‌توانید نوبت و روز دلخواه خود را همراه با تعداد کارگران ارسالی و ماشین موردنظر خود از سایت بار سنتر انتخاب نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری میرزا بابایی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری میرزا بابایی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری میرزا بابایی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند