خدمات اسباب کشی متفاوت را با باربری مهستان تجربه کنید:

باربری و اتوبار بارسنتر توانسته‌ است با سابقه درخشان ارائه خدمات اسباب‌کشی و جابجایی را به مشتریان خود در تمامی مناطق پایتخت ارائه دهد. ما در تمام محله‌های تهران شعبه‌های متفاوتی را برای رضایت مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم که آن‌ها می‌توانند با تماس با هر شعبه که به محل زندگی خود نزدیک‌تر است اسباب کشی را انجام دهند. همچنین عزیزانی که در محدوده مهستان زندگی می‌کنند می‌توانند خدمات باربری و اسباب‌کشی را از باربری مهستان دریافت نمایند.

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

باربری مهستان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری مهستان با ۴۵٪ تخفیف تحت پوشش باربری بارسنتر است و به یکی از شعبه‌های مجزای این باربری است که آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری است شما دوستان عزیز می‌توانید اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید خدمات مربوط به حمل‌ و نقل اسباب‌کشی جابجایی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت از ما دریافت نمایید. همچنین با هزینه‌های مناسب اسباب‌کشی به شما این تضمین را می‌دهیم که بار شما تحت پوشش بهترین‌ها قرار بگیرد. ارسال بار برای شما دوستان عزیز از تهران به سایر شهرستان‌ها انجام می‌شود.

در باربری باربری مهستان از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده استفاده می‌شود و بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصل‌های مهم باربری انجام می‌گردد. باربری مهستان با دراختیار داشتن مجهزترین ناوگان باربری آماده ارائه و مطمئن‌ترین خدمات باربری در تهران به کلیه منازل و سازمان‌های اداری و خصوصی تهران است. سابقه درخشان و خدمات منحصر به فرد و بی نظیر  باربری مهستان مشخص‌ترین راهنمای شما جهت انتخاب تیم مجرب و مطمئن است.

بهتر است برای بسته بندی از چه لوازمی استفاده کنیم؟

باربری مهستان با پرسنل حرفه‌ای و کارگران حرفه‌ای در تمامی مراحل اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز هستند. تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی ما راضی هستند و این بزرگ‌ترین سرمایه و دارایی بارسنتر است که شما به این شرکت اعتماد کامل را دارید. بهترین قیمت‌ها و بهترین کیفیت را می‌توانید در مجموعه بارسنتر از ما دریافت نمایید با ما تماس بگیرید. باربری مهستان با مشاوره رایگان جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی تمامی لوازم منزل؛ارگان‌های دولتی ؛ادارات و بسته‌بندی و حمل‌ونقل لوازم بزرگ و سنگین را انجام می‌دهد. اگر می‌خواهید یک اسباب‌کشی بی‌دردسر و مطمئن را داشته باشید فقط کافی‌ست تیم بسته‌بندی حرفه ای باربری مهستان را در کنار خود داشته باشید. ما برای شما دوستان عزیز در فرآیند حرفه‌ای تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم. مطمن باشید که کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما وارد نمی‌شود زیرا ما دارای سابقه کاری بالا می‌باشیم و بسته‌بندی لوازم ادارات را نیز برای شما دوستان عزیز با کارتن‌های مقاوم انجام می‌دهیم یکی از کارهایی است که حتما باید در اسباب‌کشی انجام شود استفاده از کارتن‌های چند لایه هست: امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی برای شما کارتن‌های مقاوم و مناسبی را که دارای چند لایه هستند در نظر گرفته‌ایم این کارتن‌ها شامل:

  • کارتن‌های چندلایه محکم و مقاوم
  • کارتن‌های رگال دار

است کارتن‌های رگال دار در طول اسباب‌کشی برای جابجای لباس‌ها استفاده می‌شود تا از کثیف شدن لباس‌ها جلوگیری شود. اما کارتن‌های چند لایه برای جابجایی و حمل‌ و نقل لوازم خانه مثل یخچال‌ها؛ لوازم کوچک؛ مثل مجسمه‌ها و تمامی لوازم منزل شما دوستان عزیز در ابعاد مختلف استفاده می‌شوند. کارتن‌ها شامل کارتن‌های سه‌لایه و کارتن پنج لایه هستند. که در سایزهای مختلف مورد نیاز شما دوستان عزیز طراحی‌شده است شما می‌توانید برای جابه‌جایی تمامی لوازم منزل و ادارات از این کارتن‌ها استفاده نمایید.

باربری مهستان با تجهیزات مدرن از ضربه دیدن وسایل جلوگیری می‌کند:

ما برای شما عزیزان از نایلون‌های حباب دار نیز در بسته‌بندی لوازم استفاده می‌کنیم که احتمال شکستن وسایل و ضربه دیدن وسایل حساس و شکستنی را به صفر می‌رساند. زیرا این نایلون‌ها دارای ضربه‌گیرهای حباب دار هستند و باعث چند برابر شدن امنیت بار شما است. همچنین برای جابجایی وسایل از سلفون‌ها و استرچ‌ها نیز استفاده می‌کنیم. تمامی بسته‌بندی وسایل شما با نایلون‌های سلفون انجام می‌شود حتی مبلمان شما را با نایلون‌های سلفون می‌پیچیم تا از گرد و خاک و کثیف شدن در امان بمانند.

خیالتان راحت باشد که ما با بسته‌بندی مدرنی که برای شما انجام می‌دهیم هیچ وسایلی در حین جابجائی با باربری مهستان صدمه نمی‌بینند.

باربری مهستان برای بسته‌بندی رختخواب‌های شما از ساک‌ها و بقچه‌ها در سایزهای مختلف استفاده می‌کند. ما برای حمل‌ و نقل و جابجایی این لوازم تمامی رختخواب‌های شما را در ساک‌ها و بقچه‌ها جابجا می‌کنیم تا در حین رفت‌وآمد و انتقال به ماشین‌های باربری کثیف نشوند و یا صدمه نبینند. همچنین برای بسته‌بندی کارتن‌های چندلایه از چسب‌ها و برچسب‌های مخصوص باربری مهستان استفاده می‌کنیم چسب‌های دارای کیفیت بالا هستند و برای بسته‌بندی کارتن‌های چند لایه مورد استفاده قرار می‌گیرند. تا قبل‌از جابه‌جایی بار کارتن‌ها را با چسب محکم بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابجایی وسایلی که داخل کارتن‌ها هستند صدمه نبینند و کارتن‌ها پاره نشوند.

بعد از تخلیه آن‌ها از ماشین‌های باربری برای پیدا کردن کارتن‌ها سردرگم نشوید. ما برای شما تمامی این لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی ما به‌صورت اروپایی انجام می‌شود و با روش‌های روز دنیا بسته بندی انجام می‌شود. برای شما خدمات بسته‌بندی را انجام خواهیم داد حتی برای بسته‌بندی لوازم چوبی شما از سلفون‌ها استفاده می‌کنیم مثلاً اگر قرار است مبلمان شما را جابه‌جا کنیم تاج و دسته مبلمان را با سلفون‌ها می‌پیچیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبیند. اما برای بسته‌بندی لوازم برقی و الکترونیکی شما مثل یخچال از ضرب گیرها و نایلون‌های حباب دار و همچنین کارتن‌های با ابعاد بزرگ‌تر استفاده می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبینند.

بار را به کارگران نمونه باربری مهستان بسپارید:

بعد از بسته‌بندی تمامی لوازم منزل برای شما عزیزان لوازم را توسط کارگران نیرومند ماشین‌های باربری انتقال خواهیم داد و چیدمان را در این ماشین‌ها به طوری انجام می‌دهیم که با خیال راحت و با اطمینان کامل بار را به‌صورت سالم در مقصد موردنظر از ما تحویل بگیرید. پس بهتر است برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب تیم بسته‌بندی حرفه ای باربری مهستان را رزرو نمایید تا برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با سرعت‌عمل بالا و همچنین کیفیت بالا انجام دهیم. برای شما بعد از بسته‌بندی تمامی لوازم انتقال آن‌ها را به ماشین‌های باربری مهستان انجام خواهیم داد پس با سپردن بار به افراد کاردان و ماهری که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند با خیال راحت می‌توانید یک اسباب‌کشی بی‌دغدغه و بی استرس را در کنار تیم حرفه‌ای انجام دهید. انتخاب تیم حرفه‌ای در اسباب‌کشی بسیار تاثیر گذار است و لوازمی که شما قرار است به این افراد بسپارید باید به صورتی سالم تحویل بگیرید. پس دور از هر شکستگی و آسیب دیدن لوازم باید به دست شما برسد به‌همین خاطر تیمی را انتخاب کنید که در این زمینه دارای تجربه و مهارت کافی هسند و برای شما خدمات جابجایی و اسباب‌کشی را به‌درستی انجام خواهند داد.

شعبه‌های باربری در بارسنتر به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

تماس با بارسنتر به‌صورت شبانه‌روز امکان‌پذیر است زیرا ما در بیست و چهار ساعت روز در هفت روز هفته حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری به شما دوستان عزیز هستیم و شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به مجموعه باربری بارسنتر با تخفیف‌های ویژه دسترسی داشته باشید تخفیف این مجموعه تا سقف ۴۹٪ برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است و به‌راحتی می‌توانند خدمات جابجایی و اسباب‌کشی خود را با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب همچنین کیفیت کار بالا از ما تحویل بگیرند. در راستای کیفیت بالا و قیمت‌های مناسب را برای شما در نظر گرفتیم که شما می‌توانید تنها با پرداخت یک هزینه مناسب و متفاوت از یک اسباب‌کشی عالی و بی‌نظیر برخوردار شوید.

ما برای شما دوستان عزیز حمل بار را نیز انجام خواهیم داد با سپردن بار به افراد کاردان و با هر که این مجموعه مشغول فعالیت هستند می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با خیال راحت بار را در مقصد موردنظر جابجا نمایید. برای شما تمامی خدمات باربری یکی از قابلیت‌های مهم مجموعه باربری بارسنتر این است که برای مشتریان خود در سرتاسر تهران از شمال تهران تا جنوب تهران شعبه‌های متفاوتی را قرار داده‌ است که شما می‌توانید در هر محله از تهران که زندگی می‌کنید دسترسی سریع و آسان را داشته باشید. به‌همین خاطر شعبه‌هایی که مجموعه بار سنتر برای مشتریان خود قرار داده‌ است آماده خدمت‌رسانی به تمامی همشهریان عزیز است. در هر کجای تهران که قرار دارید کافی است با شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید با مراجعه به سایت بارسنتر می‌توانید به تمامی شما را دسترسی داشته باشید و همچنین به‌صورت اینترنتی رزرو آنلاین را انجام دهید با ثبت اطلاعات خود در سایت باربری می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید. شعبه‌های فعال بار سنتر شامل:

  1. باربری ۲۰ متری گلستان
  2. باربری پرستار
  3. باربری مخبری 
  4. حمل اثاثیه منزل اکباتان
  5. وانت بار هروی

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری مهستان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری مهستان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری مهستان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند