حمل و نقل آسان را با باربری مخبری تجربه کنید:

تخفیف‌های ۴۵٪ را تنها با انتخاب باربری مخبری از ما دریافت نمایید بار سنتر با داشتن شعبه‌های مختلف و مجموعه‌های مختلف در سطح تهران توانسته‌ است رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند. ما با۴۵٪ تخفیف باربری مخبری را در غرب تهران آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری برای مشتریان بار سنتر قرار داده‌ایم. در این باربری برای شما خدمات به دو صورت انجام می‌شود:

  • خدمات درون‌شهری
  • خدمات برون‌شهری
۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری مخبری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید برای انجام تمامی خدمات اسباب‌کشی ازجمله بسته‌بندی چیدمان باربری حمل‌ونقل لوازم سنگین حمل‌ونقل لوازم ادارات تنها با یک تماس تلفنی نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برایتان با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا انجام دهیم. شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را از باربری مخبری دریافت نمایید لازم نیست به‌صورت حضوری در مراکز ما تشریف‌فرما شوید بلکه شما می‌توانید به دو صورت از طریق رزرو آنلاین و از طریق تماس تلفنی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را رزرو نمایید. برای داشتن یک اسباب‌کشی نمونه و خوب بهتر از چندین روز قبل‌ از اسباب‌کشی با ما تماس بگیرید تا در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات را با استفاده از یک برنامه‌ریزی و نظم خاص برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را به تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر بسپارید تا در کنار شما تمامی لوازم منزل را برایتان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها انجام دهیم.

نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید:

این خدمات را برایتان به‌نحو احسن با روش‌های حرفه‌ای همراه با تکنولوژی‌ها انجام می‌دهیم باربری مخبری برای شما دوستان عزیز خدمات متنوع بسته‌بندی را در نظر گرفته‌ است بسته‌بندی در اسباب‌کشی بسیار اهمیت دارد و باید به تمامی وسایل شما با استفاده از ایمنی بالا جابجا شود. ما برای شما تمامی وسایل را با استفاده از بسته‌بندی دقیق انجام می‌دهیم. تضمین سالم رسیدن بار را نیز به شما خواهیم داد زیرا ما با دقت کافی وسایل را برای شما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم بسته‌بندی می‌کنیم و در منزل‌های شما وسایل را به‌صورت بسته‌بندی ارسال خواهیم کرد. شما می‌توانید تمامی مراحل بسته‌بندی و اسباب‌کشی خود را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید آن‌ها در این زمینه به شما کمک می‌کنند تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با استفاده از روش‌های نوین باربری و اسباب‌کشی انجام دهند. بسته‌بندی را برای شما با استفاده از تجهیزات که در اختیار داریم انجام می‌دهیم تجهیزات مجموعه باربری مخبری برای مشتریان خود در نظر گرفته از بسیار مقاوم هستند و در برابر ضربه دیدن از وسایل شما جلوگیری می‌کند. وسایل کریستال و شکستنی شما را با استفاده از نایلون حباب دار و سلفون‌ها می‌پیچیم و در ماشین‌های باربری مخبری قرار می‌دهیم. این وسایل با دقت بیشتری جابه‌جا شوند زیرا حساس هستند و ممکن است با کوچک‌ترین ضربه‌ای صدمه ببینند اما ما برای جلوگیری از این عمل از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها استفاده می‌کنیم تا مقاومت وسایل را در برابر شکستن چندین برابر کنیم. شما می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را با استفاده از خدمات ویژه باربری از ما دریافت نمایید.

هزینه‌های اسباب کشی با باربری مخبری کاهش خواهد یافت:

باربری مخبری برای شما دوستان تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته از هزینه‌های باربری یکی از عوامل مهمی است که مشتریان بسیار به آن در اسباب‌کشی اهمیت می‌دهند با توجه به وضعیت اقتصادی این روزها ما برای شما سعی بر این داریم که با در نظر گرفتن تخفیف‌های ویژه هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی را کاهش دهیم شما می‌توانید با انتخاب باربری بارسنتر از تخفیف‌های متعددی که برای شما در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. ما تا ۴۹٪ تخفیف برای شما قرار داده‌ایم که شما می‌توانید با توجه به محدوده‌ای که زندگی می‌کنید نزدیک‌ترین باربری به آن محدوده را انتخاب کنید و از تخفیف‌های ویژه‌ای که باربری بار سنتر برای مشتریان قرارداده است بهره‌مند شوید. باربری مخبری برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم را با استفاده از بسته‌بندی‌های مناسب و مقاوم در ماشین‌های باربری قرار می‌دهد برای شما حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهیم. حمل بار به شهرستان کمی متفاوت‌تر از باربری‌ها در سطح شهر است شما می‌توانیدباربری‌های خود را با تجهیزات مناسب بار سنتر از تهران به هر شهری که می‌خواهید جابجا کنید. باربری برون‌شهری با دقت بیشتری انجام می‌شود زیرا قرار است مسافت طولانی‌تری توسط ماشین‌های باربری طی شود به‌همین خاطر ماشین‌های باربری مخبری به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما چک می‌شوند تا از لحاظ فنی خیالمان راحت باشد این ماشینا هیچ‌گونه مشکلی ندارد و توانایی جابه‌جایی بار شما در مسافت‌های طولانی را دارد. همچنین رانندگانی که باربری مخبری برای جابجایی بار شما استفاده می‌کنند همگی باتجربه بالا کاری هستند به تمامی راه‌ها و مسیرها مسلط هستند و شما با خیال راحت می‌توانید هر شهرستانی که قصد انجام تخلیه بار در آن‌جا دارید را با تیم حرفه‌ای باربری مخبری ارسال بار را انجام دهید.

ارسال بار به صورت ۲۴ ساعت در ایام هفته با تیم‌های بسته بندی و چیدمان:

ارسال بار برای شما به‌صورت همه‌روزه و بیست و چهار ساعت روز در هفته انجام می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب باربری مطمئن صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. زیرا افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی آموزش‌دیده و کاربلد هستند و مهارت خاصی در انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری دارند بدون این‌که کوچک‌ترین نگرانی برروی وسایل خود داشته باشید می‌توانید بار را به‌صورت سالم در مقصد موردنظر از ما تحویل بگیرید.

باربر مخبری برای راحتی کار شما دوستان عزیز با ارسال نیروهای متعدد باربری برای شما خدمات چیدمان را انجام می‌دهد. چیدمان بار برای شما دوستان عزیز به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود و دکوراسیون منزل شما را برایتان با روش‌ها و تجربه‌هایی که در اختیار داریم انجام می‌دهیم.

همچنین طبق سلیقه شما جابه‌جایی را نیز می‌توانیم انجام دهیم. حمل‌ونقل لوازم سنگین را برایتان با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم انجام می‌دهیم دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید زیرا به‌تنهایی انجام دادن این کار باعث آسیب و صدمه دیدن به بدن و وسایلتان خواهد شد. باربری مخبری با ارسال تیم چیدمان برای شما تمامی لوازم آن باکس و در جای مورد نظر قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که با انتخاب تیم چیدمان هیچ وسیله‌ای بدون بسته‌بندی بدون باز شدن در منزل جدیدتان جا نخواهد ماند. نگران روزهای تعطیل هفته نباشید ما خدمات را در تمامی روزهای تقویم برای شما انجام خواهیم داد با خیال راخت تمامی وسایل ادارات و منزل خود را به ما بسپارید تا با تضمیین کامل به مقصد مورد نظر شما بار را بدون هیچ اسیبی ارسال کنیم.

با انتخاب باربری مخبری کیفیت اسباب کشی را بالا ببرید:

شعبه‌های مختلفی که بار سنتر برای شما در نظر گرفته‌ است در نقاط مختلف تهران است و شما می‌توانید اگر در هر محله‌ای از تهران زندگی می‌کنید از مجموعه باربری‌ها و اتو بارهای مجموعه بار سنتر برخوردار شوید و خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این مجموعه‌ها بسپارید. ما برای شما دوستان عزیز در سطح تهران شعبه‌های فعال را قرار داده‌ایم که تمامی این شعبه‌ها برای شما انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد. همچنین حمل اثاثیه منزل خود را می‌توانید به این شعبه‌ها بسپارید این شعبه شامل موارد زیر است:

  1. حمل اثاثیه منزل قیطریه
  2. اتوبار جوانمرادن
  3. حمل اثاثیه منزل فرشته
  4. حمل اثاثیه منزل جانبازان
  5. اتوبار ۲۰ متری گلستان

که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید و از تخفیف‌های ویژه‌ای که این باربری برای شما در اختیار گذاشته‌ است بهره‌مند شوید. نگران هزینه‌ها و قیمت‌ها نباشید زیرا با انتخاب بار سنتر خیالتان راحت باشد که ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین باربری در سطح تهران را انتخاب کرده و می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی با استفاده از تجهیزات مدرن و روش‌های اروپایی نیز انجام دهید. شما عزیزان می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته پشتیبانی از تیم ما را دریافت نمایید زیرا ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان ب نحو احسن همراه با تکنولوژی‌ها و تجهیزاتی که در اختیار داریم انجام دهیم در کنار شما یک اسباب‌کشی خوب و خاطره ساز را برای شما رقم بزنیم. پس فرصت را تلف نکنید و هررچه سریع‌تر با ما تماس بگبرید تا روز اسباب کشی خود را در کنار ما همراه با نیروهای حرفه ای رزرو نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری مخبری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری مخبری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری مخبری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند