اثاث کشی با شرکت باربری محلاتی:

شرکت باربری محلاتی این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار  در امر اثاث کشی منزل و حمل بار ادارات و حمل بار شرکت‌ها باشد یک باربری بدون سر و صدا و خسارت به لوازم و اثاث منزل خود را  این بار با باربری ما تجربه ‌کنید تا لذت یک اسباب کشی بی درد سر را تجربه کنید. با انتخاب باربری بارسنتر در سریع‌ترین زمان وسایل خود را جا به جا نمایید. با خدمات باربری محلاتی سریع‌ترین و بهترین تجربه اثاث کشی را در محدوده محلاتی با باربری بارسنتر تجربه کنید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری محلاتی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما می‌توانید با انتخاب باربری محلاتی در محدوده محلات از خدمات و تخفیف‌های ویژه این باربری بهره مند شوید. و شرکت باربری این تعهد و گارانتی را برای مشتریان خود تضمین می‌کند. بلند کردن وسایل به صورت کاملا اصولی و مطابق با استانداردهای روز با حفظ نکات ایمنی دیگر لازم نیست شما به تنهایی وسایل سنگین را جا به جا کنیدما با فرستادن نیروهای آموزش دیده در این امر شما را کمک خواهیم کرد. و شما می‌توانید در هر منطقه ای از تهران زندگی می‌کنید باربری نزدیک به خود را انتخاب کنید زیرا بارسنتر در هر منطقه از تهران شعبه‌های متفوتی دارد مانند اتوباراهنگ.

نحوه بسته بندی باربری بارسنتر به چه صورت است؟

تمامی پرسنلی که در باربری بارسنتر مشغول به کار هستند همگی آموزش‌های لازم را جهت حمل نقل و اسباب کشی دیده اند و توانایی جا به جایی هر نوع وسیله سنگین مانند گاو صندوق‌ها و یخچال‌های ساید بای ساید یا میزهای ناهار خوری و هر وسیله ای که به تنهایی بلند کردن آن برای شما دشوار است را می‌توانید از باربری محلاتی بخواهید کارگران ماهر ما با به کار بردن تمامی نکات ایمنی و رعایت استانداردها، آن را به راحتی جا به جا می‌کنند مهم نیست حجم وسیله شما چقدر سنگین باشد یا چه نوع وسیله ای باشد فقط کافیست وسیله خود را به کارگران ما بسپارید.

همانطور که همه شما عزیزان می‌دانید موضوع بسیار مهمی که در اثاث کشی و حمل وسایل وجود دارد و بسیار اهمیت دارد نحوه بسته بندی وسایل هست اگر بسته بندی وسایل شما به درستی انجام نشده باشد در حین جا به جایی به آن‌ها صدمه وارد می‌شود. اما شاید بسته بندی به تنهایی برای شما کار دشوار و سختی باشد. اگر این مرحله از کار به درستی انجام شود تا پایان کار و مرحله تخلیه بار و چینش آن هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید به همین خاطر شما می‌توانید از تیم بسته بندی باربری محلاتی برای بسته بندی لوازم خود استفاده نمایید باربری بارسنتر یکی از باربری‌هایی هست که برای بسته بندی وسایل از بهترین و آخرین تجهیزات و متدهای روز دنیا استفاده می‌کند به همین خاطر دیگر لازم نیست شما در بسته بندی کوچک‌ترین دخالتی داشته باشید کافیست کار را به ما بسپارید. وسایلی که در بیشتر مواقع باربری برای بسته بندی از آن استفاده می‌کند شامل کارتن‌های چند لایه مستحکم و جعبه‌های بسیار مقاوم و محکم مخصوص باربری بارسنتر، چسبپ‌های مخصوص با مقاومت بالا، فوم‌های مخصوص پوشش  وسایل ظریف و حساس و انواع نایلون‌های ضخیم  و حبابدار هست که استفاده از این وسایل جهت جلوگیری از به وجود آمدن خطرات احتمالی در زمان جابجایی و حمل بار می‌شود و ایمنی کار را بالا می‌برد تیم بسته بندی با استفاده از تجهیزات برای شما خدمات بسته بندی را انجام می‌دهند.

تجهیزات بسته بندی باربری محلاتی:

با انتخاب تیم بسته بندی باربری محلاتی بارسنتر تمامی لوازم و امکانات لازم جهت انجام یک بسته بندی محکم و اصولی به صورت رایگان در اختیار تمامی مشتریان گرامی قرار داده می‌شود حتی شما می‌توانید این وسایل را به صورت جداگانه از باربری ما تهیه نمایید.

کارتن‌های چند لایه برای محافظت از اثاث و وسایل شکستنی به کار برده می‌شود ما تمامی ظروف شکستننی را با استفاده از نایلون‌های حبابدار در کارتن‌های باربری خواهیم چید. کارگران ما بسیار ماهر و زبده هستند به طور دقیق تمامی وسایل شما را بسته بندی می‌کنند و از روش‌های مدرن برای این کار استفاده می‌کنند و با دلسوزی هرچه تمام آن‌ها را برای شما در ماشین‌های باربری بارسنتر قرار خواهند داد. وکیوم‌های نایلون حباب دار و فوم‌های ضربه گیر جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاث شما در هنگام جا به جایی کاربرد دارد ما از سلفون‌ها جهت جلوگیری از آلوده شدن وسایلتان استفاده خواهیم کرد. چسب در اندازه‌های مختلف برای محکم کردن بسته بندی و بر چسب با عناوین مختلف و در اندازه‌های متفاوت با استفاده از دستگاه‌های چسب زن مخصوص تمامی کارتن‌ها را بسته بندی خواهیم کرد و با استفاده از ماژیک‌ها نام وسایل را بر روی آن‌ها قید خواهیم کرد تا در هنگام تخلیه بار در منزل جدید به راحتی پیدا شوند.

خدمات باربری محلاتی به چه صورتی است؟

مهم‌ترین کار برای مستقر شدن در خانه جدید، بردن وسایل و چیدن مبلمان بعد از اثاث‌کشی است شاید جابه جایی وسایلتان به تنهایی کار سخت و دشواری باشد یا چیدمان آن‌ها در منزل جدیدتان کمی دردسر آور باشد اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا شما با انتخاب تیم چیدمان باربری محلاتی بارسنتر می‌توانید دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید. معمولاً در مواقع زیر به خدمات اسباب‌کشی نیاز پیدا می‌کنیم که این خدمات در مجموعه بارسنتر می‌تواند شامل موارد زیر باشد:      

 • بسته بندی وسایل شما با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته 
 • نصب و راه اندازی وسایل الکترونیکی توسط نیروهای آموزش دیده       
 • استفاده از کارگران نیرومند و ماهر  
 • چیدمان وسایل و دکوراسیون منزل 

البته خدمات مربوط به حمل مبلمان و اثاثیه منزل فقط به موارد بالا ختم نمی‌شود و همچنین ما خدمات پیشرفته‌تری را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم و هرگاه نیاز به استخدام کارگر جهت اسباب‌کشی داشته باشید. می‌توانید از خدمات حمل بار و اثاثیه که توسط کارگرهای تخصصی حمل بار ارائه می‌شود، استفاده کنید شما می‌توانید کارگران را به صورت مجزا  درخواست کنید تا با ارسال کارگران کار بلد خدمات اسباب کشی را برای شما انجام دهیم. 

تماس با بارسنتر در هر ساعت شبانه روز:

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز در تمامی ایام هفته و تعطیلات از سرویس‌های باربری محلاتی بهرمند شوید. برای رفاه حال شما ما در ایام تعطیل هم آماده خدمت رسانی در امر اسباب کشی و باربری آماده هستیم. همه ما به دنبال یک اسباب‌کشی آسان هستیم تا بدون آسیب دیدن وسایل کارها انجام شود شاید امروزه به علت گرفتاری‌های زیاد وقت اسباب کشی را نداشته باشیم  یا انجام دادن این کار به تنهایی بسیار زمان بر باشد به همین دلیل می‌توانید با انتخاب باربری محلاتی تمامی این سختی‌ها و دشواری‌ها را به ما بسپاریید. فرق نمی‌کند به دنبال حمل اثاث منزل باشید و یا قصد حمل یخچال ساید بای ساید، مبلمان، پیانو، گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین منزل را داشته باشید، ما از خرده بارها تا بارهایی با حجم بالا را برای شما جا به جا خواهیم کرد.

سرویس‌های برای خدمات مربوط به حمل بار:      

 1. جابه جایی و اسباب کشی، حمل جهیزیه عروس، حمل کالا اداری
 2. استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
 3. ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 4. ارسال کارشناس اسباب کشی
 5. حمل پیانو، مبلمان منزل، سرویس خواب‌ها
 6. ارائه تیم بسته بندی حرفه ای
 7. راه اندازی لوازم برقی
 8. استفاده از رانندگان مسلط به جاده

همان‌طور که می‌دانید انتخاب ماشین حمل بار اهمیت زیادی در موفقیت اثاث‌کشی و ایمنی بار دارد همین‌طور نوع بسته‌بندی وسایل که با توجه به نوع اثاثیه انجام می‌شود پس به همین خاطر باربری محلاتی بارسنتر انتخاب نوع ماشین را به شما سپرده است شما می‌توانید با انتخاب نوع ماشین باربری خود و مشاوره لازم جهت انتخاب ماشین از کارشناسان باربری محلاتی از خدمات این باربری بهره مند شوید. اطمینان شما از صحت و سلامت سرویس‌ها و ماشین‌های  باربری محلاتی ما را بر آن داشته است تا برای سرویس‌های باربری و اثاث کشی خود بیمه نامه را برای شما عزیزان ارائه دهیم تا تضمیین سلامت بار  را به شما بدهیم. در تمامی سرویس‌های باربری ممکن است شما به کاگرانی ماهر و پر انرژی برای جابجایی‌ها نیاز داشته باشید پس کارگران ما مورد اعتماد تمامی مشتریان بوده اند و تا به امروز تمامی مشتریان از خدمات آن‌ها رضایت کافی را داشته اند.

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری محلاتی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری محلاتی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری محلاتی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند