شرکت حمل اثاثیه و باربری مجیدیه با قیمت عالی:

هر روزه تعدادی از افراد خانه و محل کار خود را به مکان و موقعیت دیگری انتقال می‌دهند و یا به امید یافتن سرپناه و شغل بهتر، محل زندگی و مکان خود را تغییر می‌دهند. موسسه اتوبار و باربری مجیدیه با ارائه بهترین سرویس‌های باربری در محدوده شمال شرقی تهران، بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود می‌دهد. باربری و اتوبار مجیدیه سرویس دهی سریع و ایمن و حمل بار حرفه ای را انجام می‌دهد. اگر تصمیم به تعویض مکان و منزل گرفتید و فرایند اثاث کشی به صورت صفر تا صد توسط پرسنل باربری مجیدیه در استان تهران برای شما انجام می‌گیرد، در هر ساعتی و حتی ایام تعطیل می‌توانید با دفتر شرکت باربری بارسنتر تماس بگیرید و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۴.۷/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری مجیدیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ارائه خدمات با کیفیت و با هزینه پایین در حوزه اثاث کشی مهم‌ترین هدفی است که باربری مجیدیه در تهران در دستور کار خود به قرار داده و به انجام رسانیده است. موسسه اتوبار مجیدیه در تهران با توجه به دانش فنی و تجربه کاری خود، انواع خدمات اتوبار و حمل اثاثیه را به مشتریان گرانقدر تهرانی و با پشتیبانی از بیمه باربری ارائه می‌کند. اتوبار و باربری مجیدیه یکی از بهترین شرکت‌های باربری در استان تهران و کشور است که دارای نیروی کار ماهر و کار آزموده در انجام امور باربری و خدمت رسانی به مشتریان است.

اگر شما هم به دنبال بهترین خدمات و سرویس‌ها در زمینه حمل بار، اسباب کشی، حمل و نقل اسباب منزلتان و یا جابه جایی هر نوع باری هستید، اتوبار و باربری مجیدیه بهترین خدمات را برای شما فراهم می‌کند. اعتمادسازی در میان مشتریان و جلب رضایت آن‌ها باعث شده است که این شرکت باربری فعالیت‌های خود را به سایر استان‌های دیگر ایران نیز گسترش دهد. همچنین تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتری کاملا با کیفیت سرویس‌های ارائه شده متناسب بوده و زیر نظر اتحادیه هستند و هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد شد. سرویس‌های باربری با کیفیت باربری مجیدیه

اتوبار مجیدیه در کمتار مشتریان این مجموعه:

اتوبار مجیدیه در ابتدای کار فرایند باربری برنامه ریزی دقیقی انجام می‌دهد و در مورد زمان انجام اسباب کشی و هزینه‌ها یکمشاوره رایگان را به کلیه مشتریان ارائه می‌دهد. شرکت باربری مجیدیه با تیم کاری مجرب و رانندگانی با سابقه برای انجام کلیه امور مربوط به باربری از بسته بندی گرفته تا حمل و نقل وسایل و چیدمان آن‌ها در منزل در کنار شما خواهد بود و در صورت تمایل می‌توانید از صفر تا صد پروسه انتقال و حمل بار و وسایلتان را با اطمینان کامل به موسسه حمل بار و باربری بارسنتر بسپارید و با خیال راحت به کارهای دیگر خود بپردازید.

 

در موسسه حمل بار مجیدیه افرادی ممتخصص، حرفه ای و کارکشته با استفاده از اصول درست بسته بندی وسایل منزل و چیدمان کالا و حمل اجناس مختلف به کمک ماشین آلات و تجهیزات مدرن، کار اثاث کشی را به انجام می‌رساند. در شرکت ما وسایل نقلیه متنوعی برای انتقال اقلام مختلف تدارک دیده شده و حمل و نقل وسایل به صورت کاملا کارشناسی شده و تخصصی انجام می‌پذیرد. به علاوه برخورد پرسنل با مشتریان همواره با صبر و شکیبایی بوده و کارکنان در کلیه موارد، نک نک خوسته‌های مشتری را به صورت کامل و اصولی برای آن‌ها انجام می‌دهند.

کارگران نیرومند باربری مجیدیه:

کارکنان حاضر در باربری مجیدیه با استفاده از تجهیزات بسته بندی به روز و لوازم پیش نیاز پیشرفته، بسته بندی کالا را به صورت کاملاً محکم و با استفاده از کارتن‌های با کیفیت انجام می‌دهند. اجناس در هر نوعی روش و متد بسته بندی خاصی را نیاز دارد. مثلا لباس‌ها در کارتن‌های رگال دار چیده می‌شوند یا وسایل شکستنی و حساس در کارتن‌های مخصوص و با نایلون‌های حباب دار محکم می‌شوند تا ایمنی آن‌ها حفظ شود. کلیه لوازم و اسباب مشتریان توسط پرسنل کارآزموده مرکز باربری مجیدیه به شیوه ای دقیق در جعبه‌ها و دسته‌های مشخصی طبقه بندی و انتقال داده می‌شوند.

انتخاب خودروی مناسب باربری برای حمل و نقل در حجم‌ها و جنس‌های متفاوت نیاز به دانش و تخصص دارد و کارشناسان باربری بارسنتر برای هر نوع باری خودروی متناسب با آن را برای شما ارسال می‌کند. به عنوان مثال بارهای کم حجم با وانت بار و نیسان بار و بارهای حجیم‌تر با استفاده از خاور و کامیون‌های مسقف انجام می‌گیرد. در نهایت تمام وسایل قبل از حمل و نقل به صورت کامل در مرکز باربری مجیدیه بیمه می‌شوند و شرکت بیمه گذار، هزینه‌های ناشی از بروز حوادث غیر مترقبه را به عهده می‌گیرند و خسارت‌های احتمالی در پروسه حمل و انتقال را به طور کامل جبران می‌نمایند تا مشتری ضرری نبیند.

اسباب کشی در مجیدیه:

محله مجیدیه یکی از محله‌های قدیمی در شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود شده است. نام این محله از عبدالمجید بختیار (مجید خان بختیار) که در این منطقه زندگی می‌کرد گرفته شده است. محله‌های ارمنی ‌نشین در تهران بسیارند اما مجیدیه یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین آن‌هاست. منطقه مجیدیه از جمله محله‌های قدیمی و خوش‌‌نام شمال شرقی تهران است که از دسترسی خوبی نیز برخوردار است.

 

مجیدیه جز مناطق نه چندان قدیمی شهر تهران به حساب می‌آید، بنابراین بنای قدیمی و تاریخی زیادی ندارد و تقریبا تمامی آثار آن از جمله یک آسیاب، باغ عین الدوله و حمام‌های قدیمی به مرور زمان تخریب شده‌اند. نکته حائز اهمیت در مورد محله مجیدیه دسترسی نسبتا مناسبی است که وجود دارد و همین موضوع آن را به یکی از محلات پرتراکم تهران تبدیل کرده است. از ویژگی‌های بارز این محله سکونت تعداد زیاد مسیحیان ارمنی در کنار مسلمانان در آرامش و مسالمت است.

پیشینه محله مجیدیه به دوره قاجار برمی‌گردد که ارزش تاریخی آن را دو چندان می‌کند. یکی از نکات جالب درباره محله مجیدیه، دو قسمتی بودن منطقه شهرداری این محله است. مجیدیه جنوبی در منطقه ۸ شهرداری واقع است درحالی‌ که مجیدیه شمالی در منطقه ۴ قرار دارد. کلیسای ارامنه، مسجد مسلمان‌ها، سه راه ارامنه یا درمانگاه قدیمی آن همه نقل زبان پیرمرد و پیرزن‌هایی است که سال‌ها از سکونتشان در مجیدیه می‌گذرد. اما با گسترده شدن تهران کم کم این خاطره‌ها در حال کم رنگ شدن هستند.

 

بزرگراه‌های همت و رسالت و صیاد راه‌های ارتباطی اصلی رسیدن به این منطقه هستند. مثل بسیاری از نقاط تهران این محله هم با تراکم جمعیت روبرو شده است و از این رو ساخت و ساز و تبدیل خانه‌های قدیمی به آپارتمان‌های چندطبقه رونق دارد و به محله‌ای که ترافیک ماشین‌ها جزئی از زندگی روزمره آن شده تبدیل شده است. ازجمله خیابان‌های مهم و معروف محله مجیدیه می‌توان به ریحانی، منصوری، شانزده متری‌ها، امیر نیا، شهید کرد و کاووسی اشاره کرد.

 

در صورتی که در نزدیکی‌های مجیدیه ساکن هستید و اسباب کشی و حمل و نقلی در پیش رو دارید، همین حالا با شرکت اتوبار و باربری بارسنتر تماس حاصل کنید و سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید. کارشناسان باربری به صورت شبانه روزی و در کلیه ایام هفته آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند. همچنین با استفاده از لینک‌ها و شماره‌های تماس زیر همین صفحه می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

اطلاعات تکمیلی در ارتباط با خدمات شرکت باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. اتوبار افسریه
حمل بار و اتوبار ارزان در باربری مجیدیه

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری مجیدیه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری مجیدیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری مجیدیه خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.