تیم حرفه ای باربری صفا:

باربری صفا، باکارگران اموزش دیده با رانندگانی حرفه ای که به تمامی مسیرها و راه‌ها شناخت دارند و پرسنلی با حوصله جهت انجام یک اسباب کشی و اثاث کشی بدون استرس و  بی سر و صدا با بسته بندی بی نظیر توسط نیروهای مجرب و ورزیده، بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. جهت رزرو تیم باربری صفا کافیست در هر ساعت از شبانه روز با پرسنل ما تماس حاصل فرمایید و نوبت اسباب کشی خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری صفا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

تجهیزات بسته بندی باربری صفا:

تجهیزات بسته بندی باربری صفا بسیار مرغوب و مدرن است ما برای بسته بندی وسایل شما از تجهیزات پیشرفته استفاده می‌کنیم باربری در جهت انجام اثاث کشی با استفاده از واکیوم‌های و کارتن‌های چند لایه و محکم و همچنین استفاده از سلفون‌ها و طناب‌های محکم بهترین بسته بندی را برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند بصورتی که در حین جابجایی اثاث خسارتی به بار و لوزم شما وارد نشود هرچه میزان بسته بندی اصولی‌تر و با کیفیت‌تر باشد ایمنی کار بالا‌تر می‌رود و بار شما به سلامت به مقصد می‌رسد.
بی شک هر فردی که بخواهد اسباب کشی کند برای تضمین و سرعت بخشیدن به پروسه خود باید بسته بندی اثاثیه منزل را به نحو احسنت انجام دهد اما این کار به تنهایی زمان بر و دشوار است به همین خاطر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تیم بسته بندی باربری صفا را انتخاب نمایید. باربری صفا تمامی خدمات را به صورت حرفه ای و با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهد دیگر نگران حمل لوازم محل کار و منزل خود نباشید ما برای اینکه شما استرس روزهای اسباب کشی و جمع آوری و بسته بندی وسایل را انجام می‌دهیم تا شما دچار ناراحتی و اضطراب اثاث کشی نباشید کار را به نیروهای حرفه ای بارسنتر بسپارید.
بسته بندی در باربری صفا به صورت اصولی و ایمنی انجام می‌شود لازم نیست شما ساعت‌ها وقت خود را بابت بسته بندی‌های پردرد سر و زمان بر صرف کنید زیرا ما این کار را به صورت تخصصی و نیروهای حرفه ای برای شما انجام خواهیم داد پرسنل مجهز باربری صفا در کنار خدمات جابجایی اثاثیه منزل خدمات صفر تا صد اسباب کشی که شامل تمامی مراحل اسباب کشی از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا چیدمان را برای شما انجام می‌دهند تجهیزاتی که در باربری صفا برای بسته بندی وسایل شما استفاده می‌شود شامل موارد زیر است.

• کارتن‌های چند لایه مستحکم
• سلفون‌ها
• نایلون‌های حبابدار
باکس‌های بسته بندی
• بابل رپ و ضربگیرها

که با استفاده از این تجهیزات وسایل را به اصولی‌ترین روش ممکن برای شما بسته بندی خواهند کرد پس هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته بندی ما را رزرو نمایید.

قیمت‌های مناسب را از مجموعه بارسنتر بخواهید:

از نظر مشتریان قیمت باربری باید مناسب باشد پس آن‌ها همیشه به دنبال یک باربری با هزینه مناسب می‌گردند ما به شما باربری صفا را پیشنهاد میکنیم که هم از لحاظ قیمت و هزینه مناسب است هم دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران است تمامی قیمت‌های مجموعه بارسنتر از تخفیف‌های ۴۵٪ برخوردار می‌شوند که شما می‌توانید با انتخاب این باربری از خدمات ویژه برخوردار شوید. البته باید بدانید که قیمت‌های باربری به عوامل زیادی بستگی دارد و قیمت‌های اسباب کشی به صورت یکسان نیست به همین خاطر نرخ و هزینه‌ها برای هر اسباب کشی متفاوت است از جمله کارهای که باعث افزاش قیمت باربری می‌شوند عبارتند از: انتخاب تیم بسته بندی، تعداد کارگران، تعداد پله‌ها، استفاده از آسانسور، استفاده از تیم چیدمان، و انتخاب نوع ماشین‌های باربری ما همواره در تلاش هستیم بهترین خدمات را برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر برای مشتریان خود ارائه دهیم در مقابل قیمتی مناسب یک کار با کیفیت را تحویل شما خواهیم داد تمامی مشتریان مجموعه بارسنتر تا به امروز از تمامی خدمات و نحوه اسباب کشی و انتقال بار راضی بوده اند که همین باعث افتخار ما است.

شما هنگام تماس با مجموعه بارسنتر می‌توانید با مشاوران و پرسنل خوش برخورد ما صحبت نمایید و سوالات متداول خود را از آن‌ها بپرسید و در صورت همکاری با باربری صفا می‌توان روز و زمان مشخص از سوی شما مشتریان عزیز تعیین شود تا تیم حرفه ای ما در همان روز و ساعت مشخص شده نیروهای خود را برای شما ارسال نمایند شما می‌توانید تعداد کارگران را مشخص نمایید تا در صورت لزوم کارگران بیشتری برای شما ارسال شود. درصورتی از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ما استفاده کنید ما تیم بسته بندی را به همراه تمامی تجهیزات مورد نیاز برای شما ارسال خواهیم نمود و همچنین شما می‌تواند با انتخاب تیم چیدمان باربری صفا تمامی وسایل را به کمک تیم ما چیدمان نمایید آن‌ها در کنار شما هستند تا با سلیقه دلخواه شما وسایل را برای شما چیدمان کنند همچنین می‌توانند تمامی وسایل برقی و الکترونیکی شما را در منزل جدیدتان نصب و راه اندازی کنند.

بیمه نامه معتبر توسط باربری صفا:

مدیریت بار سنتر با در نظر گرفتن هزینه‌های باربری یک بیمه نامه معتبر را هم فراهم کرده است باربری صفا طرف قرار داد با معتبرترین شرکت‌های بیمه است که می‌تواند تمامی وسایل با ارزش شما را بیمه کند. شرکت باربری صفا با درک بر این که وسایل شما حساس هستند و ممکن است در حین جا به جایی به آن‌ها اسیبی وارد شود تمامی وسایل را برای شما بیمه خواهد کرد تا در صورت بروز هرنوع مشکلی  خسارت وارد شده برای شما پرداخت شود. تمامی بار شما توسط شرکت بارسنتر بیمه می‌شود و در حین جابه‌جایی تمامی وسایل شما به صورت تضمین شده سالم به مقصد خواهد رسید ما حساسیت شما را برای سلامت وسایل درک خواهیم کرد به همین خاطر کارگران مجموعه بارسنتر با دقت کافی و نظم بالا تمامی وسایل را جابجا خواهند کرد تا در حین جابجایی به آن‌ها آسیبی وارد نشود.

ماشین‌های مجهز باربری را فقط از شرکت بارسنتر بخواهید:

تمامی ماشین‌های این مجموعه به صورت مجهز و استاندارد هستند و به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما نظارت می‌شوند تا در حین جابه‌جایی وسایل شما در مسافت‌های طولانی مشکلی برای بار شما پیش نیاید ماشین‌های مجموعه باربری صفا شامل هیوندا، کامیون، ایسوزو‌ها و وانت و نیسان بارها است شما می‌توانید برای جابه‌جایی حمل‌ونقل وسایل کوچک از وانت‌بار و نیسان بارها استفاده کنید و در قیمت‌ها و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. برای جابجایی وسایل خرده و کوچک لازم نیست کامیون‌ها و ماشین‌های باربری بزرگ را استفاده نمایید شما می‌توانید با استفاده از وانت‌بار و نیسان بارها بار خود را از هر مبدا به مقصد انتقال دهید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید مجموعه باربری صفا برای شما با در نظر گرفتن وانت‌بار و نیسان بارها قیمت‌ها و هزینه‌های باربری را کاهش داده است هنگام تماس با مشاوران ما می‌توانید در انتخاب ماشین باربری راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کنید پرسنل ما به‌صورت شبانه‌روزی پاسخ‌گوی سوالات شما هستند و شما را در انتخاب نوع ماشین باربری کمک خواهند کرد ما به‌صورت شبانه‌روزی آماده هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری را برای شما عزیزان انجام دهیم شما می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و هر روز مورد دلخواه خود را ثبت نمایید.

تمامی هزینه‌های شرکت باربری صفا زیر نظر اتحادیه باربری است اما شما با انتخاب مجموعه بارسنتر می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برخوردار شوید. قیمت‌های ما کاملاً منصفانه است و در عوض یک قیمت مناسب یک کار باکیفیت را به شما تحویل خواهیم داد.

باربری بارسنتر حتی در روزهای سرد زمستانی آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با پرسنل ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید حتی در شرایط بد آب ‌و هوایی ما برای شما خدمات اسباب کشی را انجام خواهیم داد. ماشین‌های باربری ما به صورت مسقف و روباز هستند و به همین خاطر در هر شرایط آب‌ و هوایی آماده جابجایی وسایل شما از هر مبدا به هر مقصدی را داریم برای تماس با مشاوران ما فقط کافیست با یکی از شماره‌های بالا تماس حاصل فرمایید تا در هر منطقه‌ای از تهران زندگی می‌کنید آن‌ها نزدیک‌ترین باربری را به شما پیشنهاد دهد باربری بار سنتر در هر منطقه از تهران شعبه‌های متفاوتی دارد ماندد اتوبار میدان امام حسین که در محدوده امام حسین قرار دارد که برای راحتی کار شما و دسترسی زودتر به باربری می‌توانید از این شعبه‌ها استفاده نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری صفا بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری صفا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری صفا کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند