باربری شیوا دارای چندین سال سابقه در امر اسباب کشی:

باربری شیوا با چندین سال سابقه درخشان در امر اسباب‌کشی و باربری می‌تواند تمامی خدمات یک اسباب‌کشی را براحتی و بدرستی برای شما مشتریان عزیز انجام دهد. فقط کافی‌ست تلفن را بردارید و با شماره‌هایی که در صفحه درج شده تماس بگیرید و نوبت و روز دلخواه خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید.

۴.۹/۵ - (۳۱ امتیاز)

باربری شیوا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

آن‌ها در روز تعیین شده نیروهای خود را برای شما اعزام می‌کنند تا لذت یک اسباب‌کشی راحت را در کنار تیم حرفه‌ای مجموعه بار سنتر داشته باشید. شما می‌توانید با تماس با باربری شیوا از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه نیز برخوردار شوید.

از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما:

خدمات باربری شیوا برای شما مشتریان عزیز انجام می‌دهد شامل موارد زیر است که شما می‌توانید با انتخاب باربری بار سنتر از این خدمات در تمامی شعبه‌های مختلف بار سنتر بهره‌مند شوید. این خدمات شامل موارد زیر است:

  • استفاده از پرسنل خوش برخورد
  • استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
  • بیمه‌نامه کالا
  • بارنامه دولتی
  • استفاده از خدمات اسباب کشی
  • تیم‌های بسته‌بندی تیم‌های چیدمان
  • نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی
  • دکوراسیون منزل طبق سلیقه دلخواه شما

می‌تواند بخشی از خدمات باشد که باربری بار سنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته است شما می‌توانید چندین روز قبل جهت هماهنگی و رزرو روز اسباب‌کشی خود با نیروهای باربری شیوا تماس بگیرید. تا آن‌ها مشاورات لازم را جهت یک اسباب‌کشی خوب به شما ارائه دهند. شما می‌توانید با تماس با ما از یک اسباب کشی خوب بهره‌مند شوید ما به شما مشاوره رایگان را ارائه می‌دهیم تا تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را توسط تیم حرفه بار سنتر انجام دهید.

این خدمات می‌تواند به بهترین نحو احسن برای شما مشتریان عزیز انجام بگیرد. اما از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما دوستان گرامی هستیم. لازم نیست که شما کوچک‌ترین کار را انجام دهید حتی لازم نیست هنگام رزرو روز اسباب کشی در مراکز مجموع بار سنتر حضور پیدا کنید. و فقط می‌تواند با یک تماس تلفنی به یک باربری و اسباب‌کشی راحت دسترسی داشته باشید.

 

پرسنل خوش برخورد و با تجربه بالا در باربری شیوا:

تمامی پرسنلی که در مجموع باربری شیوا مشغول فعالیت هستند از لحاظ برخورد و رفتار کاملاً به مشتریان ما ثابت شده اند و خدا رو شکر این باعث جلب رضایت مشتریان ما شده است. تمامی پرسنل ما با صبوری تمام وسایل شما را بسته‌بندی همچنین در ماشین‌های باربری قرار می‌دهند و هنگام رزرو می‌توانید با یک مشاوره خوب جهت اسباب‌کشی و حمل و نقل از پرسنل ما تمامی خدمات اسباب کشی را به ما بسپارید. نگران نباشید تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول بکار هستند همگی دارای سوابق بالا و طولانی کاری هستند همچنین آن‌ها آموزش‌های لازم را جهت جابجایی اسباب‌کشی حمل‌ونقل بسته‌بندی چیدمان دیده اند. لازم نیست نگران وسایلتان باشید ما حساسیت شما مشتریان عزیز را برای وسایلتان درک خواهیم کرد پس نگران جابجایی وسایل خود نباشید زیرا ما به‌درستی تمامی خدمات را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

بسته بندی به روش بارسنتر:

بعد از این نوبت می‌رسد به خدماتی که مهم‌ترین خدمات اسباب کشی است اولین قدم برای اسباب‌کشی جمع‌آوری وسایلتان است. ما به چه صورت وسایل شما را جمع‌آوری می‌کنیم؟ نگران جمع‌آوری وسایلتان نباشید زیرا ما تمامی وسایل شما را از صفر تا صد در کارتن‌های مخصوص باربری قرار می‌دهیم. اما این کار زمانی اتفاق می‌افتد که شما هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی باربری شیوا را رزرو نمایید. تا تمامی وسایل شما بدرستی بسته‌بندی و در جای خود قرار بگیرند ما با استفاده از تجهیزاتی که باربری بار سنتر در اختیار همکارانمان قرار داده است تمامی وسایل شما را در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم. حتی وسایلی مثل لباس، کتاب، و خردترین وسایل شما را برای شما جمع آوری می‌کنیم و با استفاده از چسب‌های مخصوص باربری شیوا تمامی وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین رفت و آمد و حین حمل‌ونقل  آسیبی به وسایل شما وارد نشود همچنین وسایل شکستنی را از دیگر وسایل برای شما عزیزان تفکیک خواهیم کرد. تا در حین جابجایی با دقت بیشتری جابه‌جا شود به همین خاطر شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید. تا دیگر لازم نباشد خودتان ساعت‌ها وقتتان را برای بسته‌بندی لوازم هدر دهید. بسته‌بندی به‌تنهایی کار سخت و دشواری است و ممکن است زمان‌بر باشد به همین خاطر ما با ارسال چندین نفر که آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی مناسب و ایمن دیده‌اند این کار را براحتی برای شما عزیزان انجام خواهیم داد نگران وسایل خود نباشید زیرا ما با دقت تمام و طبق استانداردها و ایمنی‌های روز تمامی وسایل شما را در کارتون‌ها قرار می‌دهیم. و آن‌ها را به سریع‌ترین شکل ممکن برای شما مشتریان عزیز بسته‌بندی خواهیم کرد.

 با خیال راحت اثاثیه خود را در ماشین‌های باربری شیوا قرار دهید:

شما می‌توانید با انتخاب باربری شیوا از بهترین ماشین‌های مجهز به باربری بهره‌مند شوید ماشین‌هایی که شرکت بارسنتر در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد همگی از لحاظ فنی کامل هستند. چون آن‌ها به‌صورت روزانه توسط کارشناسان ما چک خواهند شد تا در هنگام تردد و رفت‌وآمد از جاده‌های شلوغ و پرخطر برای بار شما مشکلی پیش نیاید. این ماشین‌ها شامل ماشین‌هایی مثل خاور، کامیون‌ها، ایسوزوها، وانت‌بار و نیسان بارها است. که شما می‌توانید طبق سلیقه خود ماشین موردنظر خود را انتخاب نمایید. اما پیشنهاد ما به شما این است که هنگام انتخاب نوع ماشین با مشاوران ما مشورت لازم را انجام دهید تا آن‌ها بهترین نوع ماشین را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. زیرا انتخاب نوع ماشین بستگی به میزان وسایل شما به حجم وسایل شما نیز دارد مثلاً بعضی اوقات قرار است یک اسباب کشی کوچک را انجام دهید در یک مسافت کوتاه و کم وسیله‌ای را جابه‌جا کنید که ما به شما پیشنهاد می‌دهیم اگر حجم وسیله شما و مقدار وسیله شما کم است از وانت‌بار و نیسان باربری شیوا استفاده کنید. شما با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار باربری شیوا می‌توانید در صرفه‌جویی هزینه‌های خود نقش مهمی داشته باشید. به همین خاطر ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که در انتخاب نوع ماشین باربری دقت زیادی بفرمایید زیرا قرار است تمامی وسایل شما با این ماشین جابجا شود. شما می‌توانید به صورت ۲۴ساعته با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت دلخواه خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. آن‌ها به شما کمک می‌کند تا در اسباب کشی تمامی خدمات را برای شما ارائه دهند شما با انتخاب تیم چیدمان می‌توانید براحتی تمامی وسایل خود را جای‌گذاری کنید با انتخاب تیم چیدمان می‌توانید منزل جدید خود را دکوراسیون کنید. به طبق سلیقه خودتان تمامی وسایل را جای‌گذاری کنید همچنین وسایلی مثل لوازم برقی یخچال‌ها و دیگر وسایل راه با استفاده از تیم چیدمان درجای خود قرار دهید. آن‌ها می‌توانند این وسایل را برای شما نصب و راه‌اندازی کند و در کم‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی کارتن‌های بسته‌بندی شده را باز کنند و در جای خود قرار دهند ما به شما پیشنهاد می‌دهیم برای سهولت کار در اسباب کشی از تیم چیدمان استفاده نمایید. تا تمامی وسایل خود را درجای موردنظر خود قرار دهید. پس فرصت را تلف نکنید ما حتی در روزهای تعطیلم آماده به خدمت‌گزاری به شما عزیزان هستیم شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی تمامی خدمات اسباب کشی و باربری را انجام دهید. نگران این نباشید که چه ساعت از شبانه‌روز است تعطیلی‌ها هم نمی‌تواند مانع کار ما شود زیرا ما به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت‌گزاری به شما عزیزان هستیم شما می‌توانید با انتخاب باربری شیوا یک اسباب‌کشی راحت را تجربه نمایید.

خیالتان راحت باشد که این کارگران دارای چندین سال سابقه کاری هستند و کاملاً قابل‌اطمینان هستند. و می‌توانید با خیال راحت تمامی وسایل را به آن‌ها بسپارید یکی دیگر از مواردی که در اسباب‌کشی و باربری مورد توجه قرار بگیرد این است که باید تمرکز ویژه را برای جابه‌جایی و حمل‌ونقل اسباب اثاثیه شما کارگرانباربری شیوا در نظر بگیرند این است که بدرستی وسایل شما را جابجا کنند. آن‌ها با استفاده از مهارت‌های لازم که دیده‌اند هنگام عبور از راهروها و پله‌ها می‌توانند بدرستی تمامی وسایل را جابجا کنند. و در ماشین‌های باربری شیوا قرار دهند. پس نگران وسایل خود نباشید و با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را جابجا می‌کنند و دقت لازم را برای حمل‌ونقل وسایل شما انجام خواهند داد. شما می‌توانید برای یاربری و اسباب کشی از دیگر شعبه‌های بارسنتر استفاده نمایید مانند اتوبار چهارصد دستگاه.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری شیوا بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری شیوا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری شیوا کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند