باربری شهرک فجر با ارائه خدمات عالی باربری:

باربری شهرک فجر یکی از زیر مجموعه‌های باربری بارسنتر هست که آماده است خدمات باربری و مشاوره در زمینه حمل‌ و‌ نقل و جابجایی را به مشتریان خود ارائه نماید تا با استفاده از تجربیات آن‌ها و مشورت با کارشناسان محترم این باربری بهترین خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ساکن در محدوده شهرک فجر ارائه نمایند. باربری حافظ به عنوان یکی از باربری‌ها در تهران خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت عالی می‌داند و امیدوار است تا با همکاری شما عزیزان هر روز خدماتی متفاوت و بهتر از قبل را به شما عزیزان ارائه نماید.

۵/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری شهرک فجر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

نکات بهداشتی در زمان اثاث کشی:

باتوجه به این که این روزها مشکل ویروس و بیماری کرونا وجود دارد و افراد را از این موضوع نگران و آشفته کرده است باربری ههرک فجر با رعایت تمامی موارد بهداشتی خیال مشتریان را از بابت انجام یک جابجایی و اثاث کشی درست و صحیح راحت کرده است. باربری شهرک فجر این مژده را به مشتریان خود می‌دهد که کارگران و کارکنان حاضر در باربری شهرک فجر بارسنتر با استفاده از مواد شوینده و مواد ضدعفونی کننده مخصوص آماده هستند تا قبل از شروع به کار تمامی وسایل شما را ضدعفونی و تمیز نمایند همچنین تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری شهرک فجر را از کامیون گرفته تا وانت بار روزانه و به طور مستمر ضدعفونی می‌شوند.

مجهز بودن به انواع خودروهای باربری همراه با تمامی امکانات از ویژگی‌های باربری شهرک فجر است. مواقعی که فکر می‌کنید حجم بار و وسیله‌هایی که قرار است جابجا کنید کم است می‌توانید از سرویس وانت بار، باربری شهرک فجر استفاده کنید. تمامی خودروهای موجود در باربری شهرک فجر کاملا سرپوشیده و مجهز هستند.

نیروی انسانی ماهر و سالم و با اخلاق در باربری اثاث منزل بسیار مهم است که باربری شهرک فجر توانسته است با استخدام کارگران کاربلد و آموزش دیده این امر را محقق نماید. کارکنان آماده به کار در باربری شهرک فجر با پوشیدن لباس‌های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر هستند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. باربری شهرک فجر پیشنهاد می‌کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

 

 • اسباب کشی منازل حافظ با بسته بندی ایمن
 • کارگر خانم و آقا برای بسته بندی اثاثیه و حمل
 • کارتن مخصوص برای بسته بندی و استفاده از ضربه گیرهای بادکنکی جهت حمل ایمن اثاثیه
 • معتبرترین و باسابقه‌ترین باربری شهرک فجر
 • سرویس ویژه باربری برای جهیزیه عروس، وسایل شکستنی آشپزخانه، دستگاه‌های ورزشی مشابه تردمیل، وسایل سنگین از جمله گاوصندوق، پیانو
 • استفاده از خودروهای مخصوص حمل بار از جمله خاور، نیسان، وانت بار و استفاده از کانتینر
 • ارائه نیسان و وانت بار با استرچ رپ سراسر شهرک فجر
 • آماده ارائه سرویس به ادارات، سازمان، شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف برای باربری شهرک فجر
 • درج مشخصات کامل در بارنامه معتبر برای حمل بار در داخل شهر و خارج
 • حمل و نقل داخل شهری و حمل و نقل بین شهری در شهرک فجر
 • استفاده از کارتون سه لابه، چسب، فوم، سلفون، موکت و پتو برای جابجایی
 • باربری تخصصی و مستحکم مبلمان، بوفه شیشه ای
 • قیمت مناسب و با انصاف باربری شهرک فجر
 • آسایش و رضایت مشتریان باربری حافظ توسط هزینه مصوب اتحادیه و قوانین مالیات دولتی حمل شهرک فجر

 

ارائه بهترین خدمات باربری شهرک فجر:

برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما لازم است از همان ابتدا، یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و توسط افراد متخصص انجام شود. مهم‌ترین نکته در فرایند اسباب کشی و باربری، رساندن بار با سلامت کامل به مقصد است. برای همین شرکتی پیشتاز خواهد بود که با بکارگیری افرادی مجرب و متخصص در هر زمینه، تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل بار به صورت کامل استاندارد انجام شود. باربری شهرک فجر بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون‌های حبابدار، سلفون‌های مخصوص بسته بندی، کارتون‌های مقوایی مستحکم، جعبه‌های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته‌ها روی آن‌ها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد.

 

سایر باربری‌ها در تهران

 

باربری ارزان قیمت در بارسنتر:

اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار بسپارید. بارسنتر موسسه اثاث کشی در تهران است و می‌تواند برای اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت‌ها و سایر مکان‌ها بهترین گزینه برای اثاث کشی منزل باشد. شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

 

خدمات باربری بارسنتر:

همیشه خوب است که یکسری اطلاعات کلی از شرکت‌های باربری بخواهید مانند این که آیا دارای پروانه کسب و مجوز‌های لازم در حیطه کاری خود هستند. تعداد کارگران حرفه‌ای این شرکت به چه صورت است و این که از چه خودرو‌های باربری برای حمل اثاثیه و لوازم استفاده می‌کنند یا خیر. خدمات باربری شهرک فجر بارسنتر بسیار متنوع است که بارزترین این‌ امکانات شامل خدمات ذیل است:

_بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم
_باربری و حمل به شهرستان‌ها
_حمل و جابجایی جهیزیه عروس
_خدمات حمل و باربری وسایل و لوازم آرایشگاهی
_حمل خودرو یا تجهیزات
_اسباب کشی اداری
_وانت بار تلفنی
_اعزام کارگر بسته بندی و اسباب کشی

 

از وقتی که شما با شرکت باربری شهرک فجر تماس می‌گیرید، در این شرکت مشاوران حرفه ای هستند که به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره در خصوص باربری، حمل اثاثیه و نوع بسته بندی ارائه می‌دهند، اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین شرکت توضیحاتی در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با رازهای اسباب کشی آسان آشنا خواهید شد. این افراد تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند و می‌توانند بهترین‌های اسباب کشی را برای شما به عمل بیاورند. باربری بارسنتر، خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت یا سازمان، ارائه ی پکیج‌های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری، حمل اسباب و اثاثیه به شهرستان و خدمات دیگر ما تنها بخشی جزئی از خدمات باربری شهرک فجر است

سایر باربری‌ها در بارسنتر :

اتوبار آرارات | اتوبار در محدوده آرارات با ۴۵% تخفیف

باربری آرارات | باربری در محدوده آرارات با ۴۵% تخفیف

اتوبار زرتشت | اتوبار در محدوده زرتشت با ۳۵% تخفیف

 

چرا باربری بارسنتر؟

باربری بارسنتر ما سهم زیادی از حمل و نقل‌های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال‌ها تجربه و اعتماد شما هموطنان و اتباع عزیز است. شرکت باربری بارسنتر پس از انجام امور مشاوره در خصوص اسباب کشی قیمت و نرخ باربری را به شما اعلام خواهند داشت این قیمت‌ها که ارائه داده می‌شود همراه با تخفیف است، این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه است و بعد از صدور فاکتور توسط باربری شهرک فجر قابل تغییر نیست. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در این خصوص، خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام داده خواهد شد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می‌شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند و زیر نظر شرکت باربری بارسنتر فعالیت می‌کنند.

 

اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار بسپارید. بارسنتر موسسه اثاث کشی در تهران است و می‌تواند برای اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت‌ها و سایر مکان‌ها بهترین گزینه برای اثاث کشی منزل باشد. شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

 

در باربری شهرک فجر بارسنتر با تمام توان و قدرت با استفاده از کارگران جوان و نیرومند و با سلیقه در زمینه اثاث کشی وباربری اماده هستیم که با تمام توان به شما خدمت نماییم. این شرکت با داشتن تجربه ای چند ساله در خصوص خدمات باربری و حمل بار برای شما انجام می‌دهد که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می‌شود که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند.

هیچ ترسی از مراحل اسباب کشی نداشته باشید باربری شهرک فجر با ایجاد بستری آرام و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل این امر پر استرس را با یک خاطره شیرین برای شما جا به جا خواهد کرد و بار تجربه ای که حاصل از ارائه خدمات باربری شهرک فجر بوده است را در اختیار شما قرار خواهد داد، هیچ چیزی نمی‌تواند مانع یک اسباب کشی آرام برای شما باشد ما کل این مانع‌ها را از سر راه بر خواهیم داشت که این ادعا را بر اساس مشتری‌های راضی که داشتیم می‌گوییم باربری شهرک فجر بارسنتر در شهرک فجر و سایر استان‌های کشور اسلامی ایران، سرویس حمل و نقل در حوزه اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل، دفاتر و … را انجام می‌دهد. باربری شهرک فجر جزو یکی از ناوگان‌های حمل و نقل در استان شما می باشد بویژه به همشهریان سرویس حمل و نقل را ارائه می‌دهد. باربری شهرک فجر با افتخار اعلام می‌دارد که در بین تمام باربری‌ها بهتر و سریع‌تر عمل می‌کند این باربری با دارا بودن کادری حرفه ای و تعداد زیادی خودرو می‌تواند هر نوع اثاث و باربری را از وانت گرفته تا خودروهای سنگین جابجا کند.

 

 

 

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند