باربری شهرری و ویژگی‌های آن:

باربری شهرری آماده ی ارائه خدمات تمام کار، به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته هستند. شما می‌توانید قبل از اسباب کشی از مشاوره شرکت تمام کار استفاده کنید و با توجه به میزان بار و نوع بار خود اسباب کشی با هزینه مناسب را داشته باشید. کارشناسان اتوبار تمام کار در تلاش اند تجربه متفاوت و خوبی را برای شما از اسباب کشی برای شما ایجاد کنند.

باربری شهرری به تمامی ساکنین مناطق شهرری خدمت رسانی می‌کند. خدمات اتوبار تمام کار در تمامی مناطق شهرری از جمله هلال احمر، ظهیر آباد، محدوده تقی آباد، محله دولت، محله اصفهانیان، محله مهدی‌آباد و دیگر محله‌های شهرری هست.

باربری شهرری برای انجام کار بسته بندی قبل از هر چیزی تجهیزات و وسایل آن را فراهم می‌کند کارتن اسباب کشی و بابل رپ، چسب و مقوا و… از اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسایلی هست که برای انجام کار بسته بندی به آن نیاز دارید البته باتوجه به نوع وسایلی که قرار است بسته بندی شود یک سری تجهیزات مخصوص دیگر وجود دارد که باتوجه به نوع بسته بندی که لازم دارد از آن‌ها استفاده می‌کند البته باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که تمامی تجهیزات خریداری شده توسط باربری شهرری از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هست.

 

۵/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری شهرری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شهر ری کجاست ؟

شهر ری جزو یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان است که امروز در منطقه ۲۰ تهران واقع شده است. تاریخ پیدایش شهر ری به دوران آریایی‌ها بر می‌گردد و پیشینه سکونت رد آن به ۸۰۰ سال قبل از میلاد می‌رسد. باربری شهرری آماده ی ارائه ی خدمات به تمامی شهروندان این منطقه است.

این شهر زمانی پایتخت ایران بود. شهر ری در دوران‌های مختلف، نام‌های متفاوتی داشته مانند رکس، راگا، رام اردشیر، رغه، ری شهر، محمدیه، شیخ البلاد و …

شهر ری از شمال به تهران، از جنوب به شهرستان قم، از شرق به شهرستان ورامین و شهرستان پاکدشت و از غرب به شهرستان‌های اسلامشهر و رباط کریم محدود می‌شود. باربری شهرری با تمامی امکانات در خدمت شماست.

 

برای اطلاع از سایر باربری های شهرری اینجا کلیک کنید.

 

یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت باربری شهرری در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگران حمل بار است. کارگرانی که باید ویژگی‌های مناسبی جهت کار در یک شرکت اتوبار و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری و خانگی و…در اختیار داشتن خودروهای حمل بار از ویژگی‌ها و خصوصیات شرکت‌های مناسب باربری شهرری است.

 

بسته بندی در باربری شهرری به چه صورتی است ؟

بسته بندی اولین گام در اثاث کشی هست و مهم‌ترین مرحله هست. باربری شهرری توجه بسیاری به این نکته دارد.

شما باید اولین گام را همیشه محکم بردارید و این گام اول نیازمند به یک سری تجهیزات و امکانات دارد که باید فراهم شود اگر شما تجربه کافی در این زمینه ندارید لطفا کار را به کاردان بسپارید باربری و اتوبار شهر ری می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. تا یک خاطره خوب از یک جابجایی خوب و مناسب در ذهن شما باقی بماند.

البته باید این توضیح را در این بخش به شما عزیزان بدهیم که تنها استفاده از تجهیزات و وسایل مخصوص و با کیفیت جهت بسته بندی کافی نیست در کنار این موضوع باید افرادی هم باشند تا کار بسته بندی را به روش صحیح و درست و اصولی انجام دهند که باربری شهر ری با استفاده از پرسنل و نیروهای حرفه ای که دارد آماده هست تا کار بسته بندی را به درست‌ترین شکل ممکن انجام دهد البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که باربری شهرری از پرسنل خانم و آقا بهره می‌برد که در صورت نیاز شما به هریک از این افراد می‌توانید جهت انجام خدمات خود از این پیشنهاد ویژه باربری آسایش بار تهران استفاده کنید.

باربری شهرری برای انجام کار بسته بندی قبل از هر چیزی تجهیزات و وسایل آن را فراهم می‌کند کارتن اسباب کشی و بابل رپ، چسب و مقوا و… از اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسایلی هست که برای انجام کار بسته بندی به آن نیاز دارید البته باتوجه به نوع وسایلی که قرار است بسته بندی شود یک سری تجهیزات مخصوص دیگر وجود دارد که باتوجه به نوع بسته بندی که لازم دارد از آن‌ها استفاده می‌کند البته باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که تمامی تجهیزات خریداری شده توسط باربری شهرری از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هست.

 

برای افرادی که قصد دارند در خود شهر ری کار اثاث کشی را انجام دهند و نیازی ندارند که بار و اثاثیه آن‌ها به یک شهر دیگر و یا منطقه ای دور در شهر تهران انتقال پیدا کند بهتر است از سرویس باربری شهرری استفاده کنند به دلیل مسافت کم این کار یک پیشنهاد ویژه هست که باعث می‌شود در صرف هزینه‌های اضافی هم جلوگیری شود

شرکت تمام کار تمام خدمات قبل و بعد از اسباب کشی، باربری و بسته بندی و خدمات VIP دیگر را در باربری شهرری انجام می‌دهد. شهرری یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران هست و ساکنین زیادی در محله‌های مختلف شهرری ساکن هستند و بسیاری از مشاهیر و هنرمندان و ورزشکاران در محله شهرری متولد شده اند.

 

سایر پست‌های باربری بارسنتر :

اتوبار دولت آباد |اتوبار در محدوده دولت آباد با ۳۵% تخفیف

باربری دولت آباد | باربری در محدوده دولت آباد با ۳۵% تخفیف

باربری تهران به ازادشهر |حمل بارتهران به ازاد شهر|با ۳۵%تخفیف

 

 

انتخاب ماشین حمل بار در باربری شهرری:

یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب باربری استفاده درست از ماشین حمل بار هست به همین دلیل باید شرکتی را انتخاب کنید که دارای ماشین‌های متنوع حمل بار باشد تا در صورت وجود وسایل و اثاثیه کم با وزن پایین و حجم کم امکان جابجایی آن وجود داشته باشد. باربری شهرری دارای سرویس‌های مختلف مانند کامیون، خاور، نیسان و…. هست که همه ی آن‌ها مسقف و سرپوشیده هستند و بدنه ی دیوار داخلی اتاقک‌های آن با استفاده از تجهیزات مخصوصی پوشش داده شده تا در طول مسیر جابجایی آسیبی به وسایل نرسد.

 

باربری شهرری از بهترین و حرفه ای‌ترین باربری‌ها هست که به دلیل مسافت کمی که با تهران دارد باربری شهرری تصمیم گرفت تا یکی از شعبات خود را در این شهرستان کوچک نزدیک به تهران تاسیس نماید تا ساکنین این شهرستان به یک باربری خوب و معتبر مانند باربری شهرری در مدت زمان کمی دسترسی داشته باشند و به راحتی بتوانند به خدمات مختلف اثاث کشی مانند بسته بندی، جابجایی، تخلیه و چینش بار دسترسی داشته باشند. درست است که باربری‌های زیادی در سطح شهر تهران و خود شهر ری وجود دارند که آماده هستند خدمات خود را به شهروندان ارائه دهند اما انتخاب یک باربری مناسب یکی از اساسی‌ترین کارهایی هست که باید در انتخاب آن تمام دقت خود را به کار بگیرید تا خدای نکرده در زمان حمل بار و اسباب کشی دچار مشکل نشوید.
بسته بندی که توسط آقایان انجام می‌شود ناراضی هستند به همین دلیل وسایل مربوط به آشپزخانه و وسایل ریز و شکننده و حساس را که نیاز به دقت بیش‌تری دارند به پرسنل خانم می‌سپارند تا این کار را با دقت و ظرافت انجام دهند تا هیچ کدام از وسایل شما دچار مشکل و آسیب نشود. در باربری که توسط باربری شهرری انجام می‌گیرد یک گروه نظارت را تعیین کرده است که به صورت کامل بروی کار نظارت جابجایی وسایل از مرله اول تا پایان کار نظارت کامل دارند و در پایان کار هم به صورت کامل به تمامی مراحل اثاث کشی نظارت دارند تا یک چیز یا مرحله ای از کارها از قلم نیافتاده باشد با انجام این کار می‌توانیم خیال مشتری را از این بابت آسوده کنیم که در زمان اثاث کشی هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

نکات لازم برای اسباب کشی راحت و بی دردسر:

اسباب کشی منزل دردسرها و زحمت‌های زیادی برای مستاجر به همراه دارد چه در زمان جستجوی خانه جدید و چه در حین جابجایی اثاث. در باربری شهرری ما هم قصد نداریم فرمول شگفت‌انگیزی به شما بگوییم که با به‌ کارگیری آن جابجایی اثاث منزلتان بدون هیچ دردسر و زحمتی انجام شود؛ اما نکاتی وجود دارد که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید منظم‌تر و با دردسر کم‌تری جابجا شوید. مثلا اگر بتوانید چند روز قبل از موعد تخلیه منزل فعلی قرارداد جدید را منعقد کنید، فرصت پیدا می‌کنید بخشی از اثاثیه سبک را مرحله به مرحله خودتان منتقل کنید، با این‌کار می‌توانید از شکستن ظروف شکستنی آشپزخانه هم جلوگیری کنید. باربری شهرری آماده ی ارائه ی تمام خدمات به شماست.

نکته دیگر بسته‌بندی وسایل منزل حداقل یک هفته زودتر از روز جابجایی است. در واقع شما سرفرصت هر روز بخشی از وسایل خانه را بسته‌بندی می‌کنید و راحت‌تر می‌توانید اثاثیه‌ها را بچینید. از دو هفته قبل‌تر از جابجایی مطمئن شوید که کارتن به اندازه کافی دارید یا اینکه برای تهیه آن اقدام کنید. بسته‌ها را در دو کارتن بزرگ و کوچک قرار دهید؛ بسته‌های کوچک برای جابجایی توسط خودتان و بسته‌های بزرگ برای حمل توسط کارگر جابجایی است. از چسب پنج سانت و نخ پلاستیکی برای بسته‌بندی استفاده کنید. باربری شهرری توجه بسیاری به سلامت انتقال وسایل شما دارد.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

آیا همراه با سرویس باربری بارسنتر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

چطور می‌توانم از خدمات بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند