باربری شهران حمل بار به صورت حرفه‌ای:

اسباب‌کشی یک کار تخصصی است به‌همین خاطر باید توسط متخصصان انجام شود اسباب‌کشی ترفندهای خاص خود را دارد که شما می‌توانید با انتخاب باربری شهران از این ترفندها مطلع شوید. ما خلاقیت را در اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز به عمل آورده‌ایم با استفاده از نیروهای کاربلد و حرفه‌ای برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید خدمات حرفه‌ای را از باربری شهران  به‌صورت شبانه‌روزی دریافت کنید.

۴.۷/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری شهران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما چندین شعبه مختلف فعال را در سطح تهران قرار داده‌ایم که شما می‌توانید از خدمات باربری‌های ما در هر کجای تهران که هستید استفاده کنید. این باربری‌ها شامل موارد زیر است:

شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از کلیه خدمات باربری و اسباب‌کشی، جابجایی و حمل‌ونقل، استفاده کنید. حمل‌ونقل باید به‌درستی انجام شود زیرا وسایل شما باید با ایمنی کامل جابه‌جا شوند پس به‌همین خاطر ما با ارسال افراد کاربلد و دوره‌دیده برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از ترفندهای ویژه انجام می‌دهیم. قبل‌از اسباب‌کشی باید یک برنامه‌ریزی خاص داشته باشید به‌همین خاطر نگران نباشید شما چندین هفته قبل‌از اسباب‌کشی سعی کنید که وسایل خود را جداسازی کنید وسایل شکستنی و گران‌قیمت را از دیگر وسایل جداسازی کنید. لباس‌های خود را بسته‌بندی کنید یخچال و فریزر را به‌عهده متخصصان باربری شهران بسپارید. آن‌ها لوازم سنگین را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنند نگران بسته‌بندی لوازم سنگین خود نباشید ما جا به جایی آن‌ها را برای شما انجام خواهیم داد. باربری شهران به شما سفارش می‌کند که وسایل خود را درون جعبه‌های چند لایه قرار بدهید. شما می‌توانید تمامی تجهیزات مدرن بسته‌بندی را از باربری شهران دریافت نمایید. اگر خودتان قصد دارید به‌تنهایی وسایل را بسته‌بندی کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که بسته‌بندی را با روش‌ها و متدهای ما انجام دهید.

ترفند‌های بسته بندی برای اسباب کشی بی دردسر:

باربری شهران برای شما دوستان عزیز ترفندهای ویژه اسباب‌کشی را با سرعت و نظم خاصی انجام در شما می‌توانید لوازم شکستنی خود را به ما بسپارید ما با جداسازی لوازم شکستنی شما از دیگر لوازم به‌راحتی برای شما بسته‌بندی و ظروف آشپزخانه و ظروف کریستال و شکستنی شما را انجام می‌دهیم. با استفاده از سلفون‌ها آن‌ها را می‌پیچیم و درون کارتن‌های چندلایه می‌گذاریم و در میان ظرف‌ها مقوا را قرار می‌دهیم. تا در حین جابجایی مطمئن باشیم که به وسایل شما دوستان عزیز صدمه‌ای وارد نمی‌شود. باربری شهران با داشتن چندین سال سابقه در امر بسته‌بندی تمامی لوازم شما را با افراد حرفه‌ای و تیم حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کند. پس برای بسته‌بندی لوازم خود با شرکت باربری شهران تماس بگیرید تا با ارسال نیروهای متخصص برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم را بسته‌بندی کند. خانه جدید را قبل‌از اسباب‌کشی تمیز کنید تا با ارسال تیم چیدمان در منزل جدید شما حضور پیدا کنیم و تمامی لوازم شما دوستان عزیز را چیدمان کنید. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی خدمات بار باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید. باربری شهران اشیای گران‌بها و قیمتی شما را با دقت بیشتری جابجا می‌کند. این اشیا را هنگام اسباب‌کشی در نزد خود داشته باشید تا در حین جابه‌جایی گم نشود و دیگر اشیا قیمتی را می‌توانیم برای شما با بسته‌بندی‌های مخصوص انجام دهیم تا در هنگام جابجائی با دقت بیشتری جابجا شوند. به‌همین خاطر با لیبل‌های مخصوص باربری شهران برای شما ذکر می‌کنیم که این وسایل با دقت بیشتری حمل شود. شما می‌توانید محتویات لباس مجسمه کتاب و لوازم ریز و خود را به افراد و تیم حرفه‌ای بسته‌بندی باربری شهران بسپارید تا آن‌ها با استفاده از بسته‌بندی و تخصصی که در بسته‌بندی برای شما تمامی لوازم را در کارتن‌های چند لایه قرار بدهند و با استفاده از چسب‌های نواری پهن آن‌ها را بسته‌بندی کنند تا در حین جابجایی کارتن‌ها پاره نشوند. همچنین می‌توانیم برای شما لباس‌ها را با استفاده از رگال‌های مخصوص بسته‌بندی و جابه‌جا کنیم. تمامی لباس‌های شما را در کارتن‌های رگال دار قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی لوازم شما سالم به مقصد برسد.

باربری شهران اسباب کشی را برای شما آسان می‌کند:

اسباب‌کشی یکی از کارهایی است که به‌تنهایی ممکن است سخت و زمان‌بر باشد به‌همین خاطر ما با ارسال تیم‌های متخصص و دوره‌دیده برای شما تمامی این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با سرعت بالا انجام خواهیم داد. در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با استفاده از تجهیزات مدرن تمامی لوازم را برای شما بسته‌بندی کنیم و ترفندهای اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز با روش‌های نوین و متدهای روز انجام دهیم. همچنین ما برای شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با استفاده از انتخاب باربری شهران از این بیمه‌نامه تمامی لوازم خود را به‌صورت تضمینی به مقصد موردنظر بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای دریافت نمایید. ما برای شما با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر تضمین را می‌دهیم که بار شما به مقصد موردنظر به‌صورت حرفه‌ای ارسال خواهد شد خدمات اسباب‌کشی منزل و اثاثیه یکی از مهم‌ترین خدماتی است که مجموعه بار سنتر برای مشتریان خود انجام می‌دهد. ما برای شما تمامی مراحل را با هدف و برنامه‌ریزی انجام می‌دهیم قبل‌از هرچیزی باید مطمئن باشید که یک شرکت باربری مطمئن را انتخاب می‌کنید که برای شما تمامی لوازم را بیمه کند به‌همین خاطر باربری شهران برای شما از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را همراه با بیمه و بارنامه دولتی انجام می‌دهد. ما برای شما خدمات بسته‌بندی، حمل اثاثیه، حمل اثاثیه سنگین، چیدمان وسایل، منازل ماشین‌های مجهز باربری، ارسال کارگران حرفه‌ای، ارسال تیم بسته‌بندی و چیدمان را در روز اسباب‌کشی انجام خواهیم داد. تا بدون کوچک‌ترین دغدغه فکری تمامی بار خود را همراه با یک بسته‌بندی مناسب انجام دهید.

ارائه ماشین‌های مجهز باربری در بارسنتر:

همچنین باربری شهران بسته‌بندی اثاثیه سنگین مثل یخچال و تلویزیون، تردمیل، گاوصندوق، را با استفاده از بسته‌بندی‌های دقیق و خاص که با استفاده از نایلون‌های حباب دار، بابل‌ رپ، وکیوم‌ها انجام می‌شود را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید تجهیزات مدرن بسته‌بندی را از ما به‌صورت جداگانه دریافت کنید. باربری شهران با انتخاب ماشین‌های مناسب برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را از تهران به هر شهری که بخواهید انجام می‌دهد. ما با استفاده از ماشین‌های مناسب اسباب‌کشی برای شما جابه‌جایی را انجام می‌دهیم یکی دیگر از خدمات اسباب‌کشی انتخاب ماشین‌های مناسب است که شما می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید و با توجه به نوع بار و مسافت طی‌شده ماشین خود را انتخاب نمایید. ماشین‌هایی که در باربری شهران برای مشتریان ارائه می‌شود شامل موارد زیر هست:

  1. کامیون‌های۶ و ۷متری
  2. نیسان بار
  3. وانت‌بار
  4. ایسوزو
  5. هیوندا
  6. ماشین‌های vip
  7. خاور‌ها

و دیگر ماشین‌های اسباب‌کشی است که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از ماشین موردنظر خود بهره‌مند شوید ما شما را در انتخاب نوع ماشین یاری می‌دهیم. تا ماشینی که احتیاج داری را در روز اسباب‌کشی در کنار خود داشته باشید. به‌همین خاطر نگران انتخاب ماشین‌ها نباشید زیرا ماشین‌ها از لحاظ فنی مطمئن هستند و به‌صورت روزانه توسط پرسنل باربری شهران چک خواهند شد.

باربری شهران با برنامه ریزی دقیق برای مشتریان:

شما می‌توانید با تماس با ما تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را انجام دهید باربری شهران بر آن که از وسایل شما محافظت کند ایمنی کامل را رعایت می‌کند با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار دارد برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کند چیدمان و بسته‌بندی لوازم باید با دقت بالا انجام شود. زیرا ممکن است در حین جابه‌جایی لوازم شما آسیب ببینند و همچنین شما می‌توانید از کارگران بیشتری برای جابجایی بار خود استفاده کنید. اگر قرار است وسایل سنگین را جابجا کنید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که تعداد کارگران ارسالی را بیشتر کنیم تا با خیال راحت وسایل را جابه‌جا کنید. استفاده از کارگران نیرومند و ورزیده باربری بار سنتر باعث جلب رضایت مشتریان ما شد. از تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی کارگران راضی بوده‌اند به‌همین خاطر بار سنتر با ارسال کارگران حرفه‌ای برای شما مراحل اسباب‌کشی را با روند و سرعت بیشتری انجام می‌دهد و شما می‌توانید بعد از تخلیه بار توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر از تیم چیدمان باربری شهران استفاده نمایید. تیم چیدمان برای شما تمامی لوازم سنگین را جابجا می‌کند. آن‌ها آشنایی کامل با دکوراسیون منزل دارد و می‌تواند فضای منزل شما را طبق سلیقه شما چیدمان کنند و وسایل سنگین و غیر قابل جابجایی به‌تنهایی را برای شما با راحتی جابجا کنند. همچنین آن‌ها با استفاده از علم و دانشی که در اختیار دارند برای شما دوستان عزیز نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید یک اسباب‌کشی بدون دغدغه را داشته باشید می‌توانید بار خود را به باربری شهران بسپارید تا با تخصص و علم کافی این کار را برای شما انجام دهند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری شهران بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری شهران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری شهران کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند