باربری شهرآفتاب بارسنتر:

باربری شهرآفتاب با سال‌ها تجربه به عنوان بهترین باربری در محدوده شهر آفتاب آماده خدمت رسانی مطمئن و با کیفیت به همشهریان عزیز در خصوص اسباب کشی، حمل بار منازل و ادارات هست. باربری شهرآفتاب بارسنتر همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان عزیز و محترم در راستای انجام هر چه بهتر و سریع‌تر خدمات حمل و نقل درون شهری و برون شهری به شرح ذیل هست:

۱- ارائه ی بسته‌های مخصوص حمل رختخواب / کارتن حمل لباس / کارتن اسباب کشی حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل
۲- ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ / بابل رپ و کارتن‌های حجیم و محکم
۳- بیمه ی کالا
۴- ارائه ی سرویس‌های مناسب حمل اثاثیه منزل، جهت اسباب کشی ادارات، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

 

۵/۵ - (۲۷ امتیاز)

باربری شهرآفتاب

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

سایر باربری‌های موجود در تهران

تماس با مشاوران باربری شهرآفتاب:

خوشحالیم که توانسته ایم با خدمات متمایز خود در باربری شهرآفتاب بارسنتر بهترین خاطره از اسباب کشی و باربری را برای مشتریان خود ایجاد نموده و همواره در خدمت این عزیزان باشیم. امروزه در وب سایت‌‌های اینترنتی و فضای تبلیغات، انبوهی از شرکت‌‌های مختلف که در زمینه ارائه خدمات باربری مشغول به کار هستند، مشاهده می‌شود. با این حال بدون شک افراد به دنبال این هستند که بتوانند بهترین نوع این شرکت‌‌ها را جهت جابجایی مرسولات خود انتخاب کنند. اولین قدم جهت شناخت یک شرکت خوب توجه به راهنمایی‌ها و مشاوره این شرکت‌ها در زمینه جابجایی مرسوله‌ها هست. به طوری که امروزه بسیاری از شرکت‌های باربری و اتوبار به صورت تلفنی آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی در زمینه تمامی موارد مرتبط به حمل و نقل هستند. باربری شهرآفتاب نیز بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان خود است در هر زمانی از شبانه روز می‌توانید با کارشناسان بارسنتر تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید، همچنین شما می‌توانید از طریق این مشاوره‌ها در خصوص هزینه و تعرفه‌ها سوال بپرسید و این هزینه را با دیگر شرکت‌های باربری مقایسه کنید.

توجه به انتقادات و پیشنهادات:

یکی از ویژگی‌های شرکت باربری شهرآفتاب انتقاد پذیر بودن آن است. به طوری که اگر بنا به دلایلی عملکرد پرسنل و ارائه خدمات این شرکت در زمینه باربری رضایت کامل کسب نشود به راحتی می‌توانید با مدیران این شرکت ارتباط برقرار کرده و از نارضایتی خود به آن‌ها بگویید. از طرفی اگر شخصی در خصوص خدمات ارائه شده توسط این شرکت پیشنهادی داشته باشد پرسنل و مدیران این شرکت باید با روی باز از آن استقبال کنند.

 

خدمات ارائه شده توسط باربری شهرآفتاب :

_جمع‌آوری اثاثیه و لوازم
_بسته‌بندی استاندارد و با جدیدترین روش‌های بسته‌بندی
_انتقال و باربری اثاثیه به داخل ماشین حمل و نقل
_حمل و نقل و جابه‌جایی اثاثیه در سطح شهر یا حتی خارج از شهر
_تخلیه استاندارد بار در محل مورد نظر

باربری و حمل اثاثیه جز جدانشدنی از روال زندگی همه ما بوده است، حتما برای شما هم پیش آمده که برای مدتی دنبال شرکت باربری برای حمل اثاثیه خود بوده باشید. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات باربری به منظور اینکه با اطمینان خاطر بیش‌تری به حمل اثاثیه خود بپردازید مورد توجه شما هستند از همین رو باید شرکتی را انتخاب نمود که اولا تجربه خیلی زیادی در این زمینه داشته باشد دوما از سرعت بالایی برخوردار باشد و علاوه بر همه این‌ها هزینه منصفانه‌تری داشته باشد.

باربری شهرآفتاب بارسنتر به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین باربری‌های تهران با بیش از چندین سال سابقه عملیاتی در حمل بار هست. وجه تمایز این باربری بسته بندی بسیار مناسب اثاثیه هست به این صورت که با کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های سه لایه پوشیده می‌شود همین موضوع باعث می‌شود که از آسیب دیدگی وسایل کاملا جلوگیری شود و اثاثیه صحیح و سالم به مقصد برسند.

اما شاید از خود بپرسید چرا برای انجام خدمات باربری باید این کار را به مراکز باربری در سطح شهر محول کنیم؟ در جواب این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که معمولا بیش‌تر افراد در منازل آپارتمانی سکونت دارند که انجام باربری و حمل و نقل اشیا و لوازم سنگین در آن کار چندان راحتی نیست و باید تمام جوانب کار رعایت شود تا آسیبی به دیوارها و دیگر بخش‌های آپارتمان وارد نشود. علاوه بر این در برخی ساختمان‌ها که آسانسور وجود ندارد یا استفاده از آسانسور برای خدمات باربری ممنوع است، بهترین کار مراجعه به باربری شهرآفتاب بارسنتر است.

سایر باربری‌های ارائه شده توسط بارسنتر :

اتوبار خلازیر | اتوبار در محدوده خلازیر با ۳۵% تخفیف

باربری خلازیر | باربری در محدوده خلازیر با ۳۵% تخفیف

اتوبار مرتضی گرد | اتوبار در محدوده مرتضی گرد با ۳۵% تخفیف

 

مناسب بودن بسته بندی باربری:

مبحث بسته بندی اثاثیه و وسایل جزو آن دسته از موارد مهم است که توسط شرکت‌های باربری انجام می‌گیرد. حال باید توجه داشته باشید که کیفیت بسته بندی اثاثیه و وسایل در اولویت قرار خواهد داشت زیرا هر چه وسایل شما بهتر بسته بندی شود ایمنی آن در طول جابجایی بیش‌تر خواهد بود. با این حال بهتر است از شرکت‌های باربری استفاده کنید که به صورت اصولی و درست وسایل شما را بسته بندی می‌کنند. همچنین توجه داشته باشید که این شرکت‌‌ها برای لوازم شکستنی دو چندان اهمیت قائل هستند. با این وجود باید بدانید که در حال حاضر برای بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، لوازم مخصوصی چون کارتون‌های چند لایه، استرچ رپ و بابل رپ وجود دارد که به صورت حرفه ای می‌توان تمامی وسایل را بسته بندی کرد و این امر یکی از مهم‌ترین وظایف شرکت‌های باربری به شمار می‌رود.

باربری شهرآفتاب با مدیریتی قوی، کارشناسانی مسئولیت‌پذیر و وظیفه‌شناس، کادری مجرب و متخصص با وجود سختی‌ها و دردسرهای بسیار زیاد در پروسه جابه‌جایی هر لحظه آماده‌ی ارائه‌ی کلیه خدمات باربری در تهران و شهرستان‌ها به شما مشتریان عزیز است. این شرکت به صورت شبانه روزی درسطح شهر تهران به تمام نقاط کشور آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی است.

 

خودروها و کارگران در شرکت باربری:

در شرکت باربری شهرآفتاب از خودروهای متعددی جهت حمل مرسوله‌ها اثایه و اسباب کشی استفاده می‌شود. از ماشین‌های متعدد این باربری می‌توان به کامیونت‌ها، کامیون‌ها، وانت بارها، خودروهای باری سبک و سنگین نام برد تا به طور وسیعی بتوانند در زمینه باربری خدمات ارائه دهند. تمام این خودروها بصورت کامل مجهز هستند تا به بهترین نحو ممکن مرسوله‌ها را جابجا کنند. از طرفی طبیعتا در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین پرسنل جهت حمل بار از دیگر ویژگی‌های یک شرکت باربری خوب به شمار می‌رود. باربری شهرآفتاب دارای پرسنلی با روحیه بالای کار، امانت دار، توانایی جسمی بالا، خوش برخورد، ارتباط مناسب اجتماعی و توانایی لازم جهت بسته بندی انواع وسایل و … هست که با توجه به تمام این شرایط حمل بار به بهترین نحو ممکن صورت خواهد گرفت

شرکت باربری شهرآفتاب بارسنتر:

باربری شهرآفتاب با مدیریتی قوی، کارشناسانی مسئولیت‌پذیر و وظیفه‌شناس، کادری مجرب و متخصص با وجود سختی‌ها و دردسرهای بسیار زیاد در پروسه جابه‌جایی هر لحظه آماده‌ی ارائه‌ی کلیه خدمات باربری در تهران و شهرستان‌ها به شما مشتریان عزیز هست. این شرکت به صورت شبانه روزی درسطح شهر تهران به تمام نقاط کشور آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هست.

باربری شهرآفتاب جهت حمل بار برای ساکنین و صاحبین کالا و مرسولات در شهر آفتاب محیا و آماده شده است، اگر به دنبال یک باربری ارزان سریع و مطمئن در شهرآفتاب هستید، باربری شهرآفتاب بارسنتر می‌تواند یک گزینه کامل و مناسب برای شما صاحبین بار عزیز باشد، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این روزهای مردم جابجایی وسایل منزل، ادارات و … است. شرکت‌های باربری بسیاری موجود است که می‌توانند به شما خدمات ارائه دهند اما در انتخاب شرکت باربری باید به نکات مهمی توجه کرد که حائز اهمیت هستند. یکی از مواردی که می‌تواند در انتخاب شرکت باربری برای شما از اهمیت برخوردار باشد نوع خدماتی است که توسط شرکت‌های باربری ارائه می‌شود. شرکت باربری شهرآفتاب بارسنتر با ارائه خدمات گسترده در زمینه حمل و نقل توانسته جایگاه ویژه ای بین مشتریان خود داشته باشد.

انواع باربری:

باربری در یک تعریف کلی و جامع می‌توان گفت باربری، به هر نوع جابجایی و منتقل کردن وسایل، انواع بار، اثاثیه منزل، وسایل اداری، دام، کالا، بسته، خرده بار و… از یک مکان به مکان دیگر هست، که افراد معمولا برای سهولت در کار خود با شرکت‌های معتبر و مطمئن باربری در شهرآفتاب تماس می‌گیرند، باربری از نظر تقسیم بندی به چند گروه شامل: هوایی زمینی دریایی و ریلی تقسیم می‌شود.

حمل بار در شهرآفتاب زیر شاخه‌های گسترده باربری شهرآفتاب را پوشش می‌دهد و از حمل اثاثیه منزل تا کالاهای تجاری شهر آفتاب را شامل می‌شود.

 

چه نوع بار و مرسولاتی در باربری در شهر آفتاب حمل می‌شود ؟

حمل بار مبلمان در شهر آفتاب، حمل بار خوراک دام در شهر آفتاب، سنگ در شهر آفتاب، لوازم ساختمان، درب و پنجره فلزی در شهر آفتاب، درب و پنجره UPVC در شهر آفتاب، پوشاک و چرم در شهر آفتاب، ابزار آلات در شهر آفتاب، تجهیزات برقی در شهر آفتاب، لوازم اداری در شهر آفتاب، مواد شیمیایی، بارهای صنعتی در شهر آفتاب، اثاثیه منزل، جهیزیه در شهر آفتاب، مواد ساختمانی در شهر آفتاب، گل و گیاه آپارتمانی در شهر آفتاب، گلدان، دستگاه در شهر آفتاب پمپ در شهرآفتاب، دستگاه جوش در شهرآفتاب، لوله و اتصالات پلاستیکی در شهر آفتاب، لوستر در شهر آفتاب، میوه و مرکبات در شهر آفتاب سیم و کابل در شهر آفتاب، موتور سیکلت در شهر آفتاب، موتور برق، محصولات کشاورزی در شهر آفتاب،  رنگ پلاستیک و روغنی در شهر آفتاب، ایزوگام، لوازم یدکی اتومبیل در شهر آفتاب، لوازم خانگی در شهر آفتاب، مبل و صندلی در شهر آفتاب،  یخچال و گاز در شهر آفتاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی در شهر آفتاب، کابینت و آبگرمکن در شهر آفتاب، لوازم الکتریکی برقی در شهر آفتاب، لوازم آرایشی بهداشتی در شهر آفتاب، مواد معدنی در شهر آفتاب، مواد پلیمری در شهر آفتاب، باتری شهر آفتاب، لاستیک در شهر آفتاب چادر ماشین، لوازم ورزشی در شهر آفتاب جهت ثبت یا رزرو حمل بار توسط باربری شهرآفتاب می‌توانید با شماره‌های ذکر شده در ابتدای مقاله تماس حاصل نماید.با توجه به اینکه امروزه شرکت‌های متعددی در زمینه باربری و اتوبار مشغول به ارائه خدمات هستند، طبیعتا بررسی ویژگی‌های یک باربری مناسب می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن مرسوله‌های خود را جابجا کنید.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند