باربری شمال تهران بارسنتر:

هر کدام از ما همواره به دنبال کشف راه‌هایی بوده ایم که انجام اوامر و کارها سخت را برای ما آسان‌تر و سریع‌تر کند باربری شمال به شما کمک می‌کند اسباب کشی راحت شود. یکی از عواملی که در سال‌های اخیر انرژی و زمان بسیار زیادی را از مشتریان مختلف گرفته است، فرآیند بسته بندی، حمل و نقل و اسباب کشی منزل و انواع اقلام سبک و سنگین بوده است.

۴.۸/۵ - (۳۸ امتیاز)

باربری شمال

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

 

در گذشته افراد این فرایند را به تنهایی و یا به کمک اعضای خانواده انجام می‌دادند که می‌توانست انرژی زیادی را از افراد بگیرد. اما امروزه به شکل کامل‌تری یک راه حل ساده و سریع‌تر برای انجام این کار ارائه شده است. باربری شمال تهران با ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی در زمینه حمل و نقل و جا به جایی و حمل اثاثیه منزل و انواع دیگر کالا‌ها این پروسه را بسیار آسان‌تر نموده است.

باربری شمال که در منطقه شمال تهران فعالیت دارد، یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات باربری در استان تهران است که بسته بندی، چیدمان بار، حمل و نقل و اسباب کشی اثاثیه را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. قطعا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید کالاها و وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگری جابه جا نمایید، یا قصد داشته باشید لوازم و اثاثیه سنگین و گران قیمتی را که برای منزل خود خریداری نموده اید از جایی به جای دیگر انتقال دهید. انتقال این گونه اثاثیه و اقلام به هیچ وجه با وسایل نقلیه معمولی شما امکان پذیر نیست و چنانچه شما در این زمینه تجربه کافی را نداشته باشید قطعا ممکن است به خودتان و یا وسایلی که قرار است جابه جا کنید، آسیب برسانید.

اگر یک شرکت خدماتی با افراد با تجربه خود وظیفه جابه جایی و انتقال بار شما را به عهده بگیرد، قطعا تمام مراحل کار راحت‌تر پیش خواهد رفت. از این رو شما را با خدمات باربری شمال تهران آشنا خواهیم کرد، تا بتوانید شما هم با آرامش بیش‌تری اسباب کشی و بسته بندی وسایل یا حمل و نقل هر گونه باری را به سادگی انجام دهید. از آنجا که فرایند حمل و نقل و انتقال اسباب و اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر کار بسیار پیچیده و تخصصی است، وجود مرکزی که بتواند به این نیاز مشتری پاسخ بدهد و  از طریق انجام صحیح این عوامل، کارهای اسباب کشی را عهده دار شود مسئله مهمی است که به راحتی نمی‌توان از آن گذشت. ارائه خدمات در باربری شمال تهران همراه با اعتماد سازی بین مشتریان این باربری اهمیت زیادی برای شرکت بارسنتر دارد.

 

بسته بندی و چیدمان اصولی با باربری شمال:

یکی از مراحل خیلی مهم اسباب کشی و جابه جایی اثاثیه و حمل بار، مرحله بسته بندی کالا و انواع اثاثیه هست. اگر این مرحله بصورت اصولی و درست انجام نشود لوازم در حین چیدمان فضای زیادی را اشغال می‌کنند و ممکن است در اثر ضربه یا حمل و نقل آسیب ببینند. از این رو  باربری شمال شرکت بارسنتر با بهره گیری از کادر با تجربه خود، بسته بندی‌ها را به شکلی اصولی و با توجه به نوع و اندازه بار انجام می‌دهد. از این رو روش بسته بندی و تجهیزاتی که برای بسته بندی هر نوع وسیله بکار می رود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر لوازم بسته بندی شیوه و روشی که به وسیله آن لوازم بسته بندی می‌شوند بسیار حائز اهمیت است. در این راستا در باربری شمال از بهترین نوع کارتن، فوم‌های چند لایه، نایلون‌های حباب دار، موکت ضربه گیر، انواع مختلف چسب و بهترین لوازم بسته بندی استفاده می‌شود و بسته بندی‌ها به شیوه ای انجام می‌شود که در حین حمل بار باز نشوند و جابه جایی آن‌ها راحت‌تر صورت گیرد.

مجموعه باربری شمال تهران با داشتن کارکنان مجرب در خصوص چگونگی بسته بندی اسباب اثاثیه منزل، به نحوی که سالم به مقصد برسند و همچنین ارسال نیروی خدماتی مطمئن که بتواند متناسب با نیاز شما سرویس ارائه می‌دهد، توانسته است رضایت و اطمینان مشتریان را جلب نماید. قابل ذکر است اعتماد سازی تیم بارسنتر در باربری شمال تهران، مشتریان این مجموعه را در اولین همکاری به مشتریان ثابت تبدیل کرده است. نحوه کار در باربری شمال تهران بر اساس مشتری مداری و نیاز مشتری بنا شده است و در همین راستا فعالیت‌های گسترده ای انجام می‌دهد تا بتواند اطمینان و رضایت مشتری را تا حد ممکن کسب نماید و کوچک‌ترین نارضایتی حاصل نشود.

 

تیم و رانندگان حرفه ای با بارسنتر:

مرحله حساس و بسیار مهم هر باربری ارسال خودروهای باربری است که بتواند اثاث و بار مورد نظر را به سلامت به مقصد برساند. باربری شمال با ارسال بهترین نوع کامیون، وانت بار، نیسان بار و بهترین ماشین‌هایی که برای حمل وسایل سنگین وسبک استفاده می‌شوند، باربری را در شمال بسیار راحت و آسان نموده است. کلیه ماشین‌ها کاملا سرویس شده و قبل از ارسال همواره مورد بازدید قرار می‌گیرند. از طرفی همه ماشین‌ها دارای بیمه باربری بوده و با آسودگی خاطر می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در باربری شمال از همه نوع ماشین‌هایی از جمله خودروهای سنگین و سبک برای باربری انواع وسایل و کالا در حجم‌های کوچک و بزرگ استفاده می‌شود. وجود همه نوع وسیله باربری باعث شده است که این باربری بتواند هر نوع جابه جایی اثاثیه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. تمام این وسایل نقلیه دارای بیمه نامه بوده و قبل از شروع فرآیند اسباب به لحاظ ایمنی چک می‌شوند. دیواره‌های داخلی کلیه خودروها موکت کاری شده است تا در اثر برخورد اثاثیه به دیواره‌های خودرو، هیچ شکستگی یا آسیب دیدگی ایجاد نشود،

 

باربری شمال با ارسال افراد با تجربه:

وجود افراد حرفه ای و با مهارتی که با تجربه کاری بالا خود، حمل و نقل اثاثیه شما را مدیریت می‌نمایند از دیگر امتیازات باربری شمال است. راننده‌ها، مشاوران، کارمندها و کارکنانی که وظیفه حمل و جابه جایی وسایل را به عهده دارند، همچنین پرسنل مسئول بسته بندی و چیدمان بار همگی دارای تجربه کاری بسیار بالایی هستند و تیم بسیار پر کار و مسولیت پذیری هستند که امنیت اسباب کشی و حمل و نقل بار شما شما را تضمین می‌نمایند. یکی دیگر از امتیازات باربری شمال، امنیت بسیار بالا مراحل جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه هست. این باربری با جلب اعتماد در میان مشتریان و ارسال کادر با تجربه و مطمئن و ماشین‌های باربری بسیار استاندارد توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید.

برای دریافت خدمات باربری در منطقه باربری شمال تهران و تمام نقاط کشور می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد خدمات شرکت دریافت نمایید. مشاورین بارسنتر شما را در زمینه زمانبندی و نحوه اسباب کشی راهنمایی می‌کنند، انواع هزینه‌ها را به شما اعلام می‌کنند و وسیله باربری مورد نظرتان را به همراه تمام خدمات دیگری که مشتریان به آن‌ها نیاز دارند را در اختیار شما قرار می‌دهند.باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

 

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری شمال انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از سرویس‌های باربری شمال استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری شمال خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.