باربری شمال تهران

4.8/5 - (26 امتیاز)

 

هر کدام از ما همواره به دنبال کشف راه هایی بوده ایم که انجام اوامر و کارها سخت را برای ما آسان تر و سریع تر کند. یکی از عواملی که در سال های اخیر انرژی و زمان بسیار زیادی را از مشتریان مختلف گرفته است، فرآیند بسته بندی ، حمل و نقل و اسباب کشی منزل و انواع اقلام سبک و سنگین بوده است. در گذشته افراد این فرایند را به تنهایی و یا به کمک اعضای خانواده انجام می دادند که می توانست انرژی زیادی را از افراد بگیرد. اما امروزه به شکل کامل تری یک راه حل ساده و سریع تر برای انجام این کار ارائه شده است. باربری شمال تهران با ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی در زمینه حمل و نقل و جا به جایی و حمل اثاثیه منزل و انواع دیگر کالا ها این پروسه را بسیار آسان تر نموده است.

باربری شمال که در منطقه شمال تهران فعالیت دارد، یکی از بهترین ارائه دهنده های خدمات باربری در استان تهران است که بسته بندی، چیدمان بار ، حمل و نقل و اسباب کشی اثاثیه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. قطعا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید کالا ها و وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگری جابه جا نمایید، یا قصد داشته باشید لوازم و اثاثیه سنگین و گران قیمتی را که برای منزل خود خریداری نموده اید از جایی به جای دیگر انتقال دهید. انتقال این گونه اثاثیه و اقلام به هیچ وجه با وسایل نقلیه معمولی شما امکان پذیر نیست و چنانچه شما در این زمینه تجربه کافی را نداشته باشید قطعا می ممکن است به خودتان و یا وسایلی که قرار است جابه جا کنید، آسیب برسانید.

اگر یک شرکت خدماتی با افراد با تجربه خود وظیفه جابه جایی و انتقال بار شما را به عهده بگیرد، قطعا تمام مراحل کار راحت تر پیش خواهد رفت. از این رو شما را با خدمات باربری شمال تهران آشنا خواهیم کرد، تا بتوانید شما هم با آرامش بیشتری اسباب کشی و بسته بندی وسایل یا حمل و نقل هر گونه باری را به سادگی انجام دهید. از آنجا که فرایند حمل و نقل و انتقال اسباب و اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر کار بسیار پیچیده و تخصصی است، وجود مرکزی که بتواند به این نیاز مشتری پاسخ بدهد و  از طریق انجام صحیح این عوامل، کارهای اسباب کشی را عهده دار شود مسئله مهمی است که به راحتی نمیتوان از آن گذشت. ارائه خدمات در باربری شمال تهران همراه با اعتماد سازی بین مشتریان این باربری اهمیت زیادی برای شرکت بارسنتر دارد.

بسته بندی و چیدمان اصولی

یکی از مراحل خیلی مهم اسباب کشی و جابه جایی اثاثیه و حمل بار، مرحله بسته بندی کالا و انواع اثاثیه می باشد. اگر این مرحله بصورت اصولی و درست انجام نشود لوازم در حین چیدمان فضای زیادی را اشغال می کنند و ممکن است در اثر ضربه یا حمل و نقل آسیب ببینند. از این رو  باربری شمال شرکت بارسنتر با بهره گیری از کادر با تجربه خود، بسته بندی ها را به شکلی اصولی و با توجه به نوع و اندازه بار انجام می دهد. از این رو روش بسته بندی و تجهیزاتی که برای بسته بندی هر نوع وسیله بکار می رود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر لوازم بسته بندی شیوه و روشی که به وسیله آن لوازم بسته بندی می شوند بسیار حائز اهمیت است. در این راستا در باربری شمال از بهترین نوع کارتن، فوم های چند لایه، نایلون های حباب دار، موکت ضربه گیر، انواع مختلف چسب و بهترین لوازم بسته بندی استفاده می شود و بسته بندی ها به شیوه ای انجام می شود که در حین حمل بار باز نشوند و جابه جایی آنها راحت تر صورت گیرد.

مجموعه باربری شمال تهران با داشتن کارکنان مجرب در خصوص چگونگی بسته بندی اسباب اثاثیه منزل، به نحوی که سالم به مقصد برسند و همچنین ارسال نیروی خدماتی مطمئن که بتواند متناسب با نیاز شما سرویس ارائه می دهد، توانسته است رضایت و اطمینان مشتریان را جلب نماید. قابل ذکر است اعتماد سازی تیم بارسنتر در باربری شمال تهران ، مشتریان این مجموعه را در اولین همکاری به مشتریان ثابت تبدیل کرده است. نحوه کار در باربری شمال تهران بر اساس مشتری مداری و نیاز مشتری بنا شده است و در همین راستا فعالیت های گسترده ای انجام میدهد تا بتواند اطمینان و رضایت مشتری را تا حد ممکن کسب نماید و کوچکترین نارضایتی حاصل نشود.

تیم و رانندگان حرفه ای

مرحله حساس و بسیار مهم هر باربری ارسال خودرو های باربری است که بتواند اثاث و بار مورد نظر را به سلامت به مقصد برساند. باربری شمال با ارسال بهترین نوع کامیون ، وانت بار ، نیسان بار و بهترین ماشین هایی که برای حمل وسایل سنگین وسبک استفاده میشوند، باربری را در شمال بسیار راحت و آسان نموده است. کلیه ماشین ها کاملا سرویس شده و قبل از ارسال همواره مورد بازدید قرار می گیرند. از طرفی همه ماشین ها دارای بیمه باربری بوده و با آسودگی خاطر می توانید از آنها استفاده کنید. در باربری شمال از همه نوع ماشین هایی از جمله خودرو های سنگین و سبک برای باربری انواع وسایل و کالا در حجم های کوچک و بزرگ استفاده می شود.

وجود همه نوع وسیله باربری باعث شده است که این باربری بتواند هر نوع جابه جایی اثاثیه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. تمام این وسایل نقلیه دارای بیمه نامه بوده و قبل از شروع فرآیند اسباب به لحاظ ایمنی چک می شوند. دیواره های داخلی کلیه خودرو ها ها موکت کاری شده است تا در اثر برخورد اثاثیه به دیواره های خودرو، هیچ شکستگی یا آسیب دیدگی ایجاد نشود،

وجود افراد حرفه ای و با مهارتی که با تجربه کاری بالا خود، حمل و نقل اثاثیه شما را مدیریت می نمایند از دیگر امتیازات باربری شمال است. راننده ها، مشاوران، کارمند ها و کارکنانی که وظیفه حمل و جابه جایی وسایل را به عهده دارند، همچنین پرسنل مسئول بسته بندی و چیدمان بار همگی دارای تجربه کاری بسیار بالایی هستند و تیم بسیار پر کار و مسولیت پذیری می باشند که امنیت اسباب کشی و حمل و نقل بار شما شما را تضمین می نمایند. یکی دیگر از امتیازات باربری شمال ، امنیت بسیار بالا مراحل جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه می باشد. این باربری با جلب اعتماد در میان مشتریان و ارسال کادر با تجربه و مطمئن و ماشین های باربری بسیار استاندارد توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید.

برای دریافت خدمات باربری در منطقه باربری شمال تهران و تمام نقاط کشور می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد خدمات شرکت دریافت نمایید. مشاورین بارسنتر شما را در زمینه زمانبندی و نحوه اسباب کشی راهنمایی می کنند، انواع هزینه ها را به شما اعلام می کنند و وسیله باربری مورد نظرتان را به همراه تمام خدمات دیگری که مشتریان به آنها نیاز دارند را در اختیار شما قرار می دهند.

 

باربری شمال

 

اطلاعات تکمیلی در رابطه با خدمات ارائه شده توسط باربری شمال

باربری شمال |-| انتقال بار به تمام نقاط کشور
باربری شمال |-| بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
باربری شمال |-| حمل بار با وانت بار و نیسان بار
باربری شمال |-| ارسال نیروی کار جهت حمل بار
باربری شمال |-| بهترین قیمت با بیمه رایگان

 

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

 

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری شمال انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از سرویس های باربری شمال استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری شمال خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه میکند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف میشود کلیه هزینه ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.