اتوبار و باربری سیدخندان در محدوده مرکز تهران:

موسسه باربری و اتوبار بارسنتر باربری سیدخندان با سال‌ها تجربه و تلاش در زمینه حمل بار با وانت بار سیدخندان، نیسان بار سید خندان، خاورهای روباز و مسقف در تلاش برای ساده سازی هر چه بیش‌تر امر باربری برای مشتریان عزیز است. باربری سیدخندان با سال‌ها تجربه در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان‌ها  بهترین مشاور در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما است. تجربه سخت اسباب کشی را با انتخاب باربری بارسنتر تهران به خاطره ای خوب تبدیل کنید.

۴.۴/۵ - (۲۰۲۴ امتیاز)

باربری سیدخندان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

منتظر تماس شما دوستان عزیز با باربری سیدخندان هستیم. برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما بتوانید با استفاده از این بیمه‌نامه به روش تضمینی بار خود را  با باربری سیدخندان جابجا کنید.

شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را از صفر تا صد به باربری سیدخندان بارسنتر بسپارید. تا برای شما با استفاده از تجربه بالای کاری که دارند مراحل اسباب‌کشی را انجام دهند.

سرویس‌های ویژه و با کیفیت باربری سیدخندان:

باربری سیدخندان خدمات بی نظیر اتوبار سیدخندان با قیمت مناسب و کیفیت غیر قابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه بالا و کادر باربری متخصص، آن را به مناسب‌ترین باربری و اتوبار جهت انتخاب تبدیل کرده است. ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغ، ارائه خدمات با کیفیت و نیروی متخصص با سطح روابط عمومی بالا و تعهد در ارایه خدمات است و برای رسیدن به این منظور سطح خود را هر روز ارتقاء داده ایم و مفتخر هستیم که جزو برترین‌ها باشیم.

باربری سیدخندان با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه  باربری و اتوبار سیدخندان در استان تهران آماده ارائه برترین سرویس اتوبار در تهران جهت اثاث کشی منزل و اداری است. در اتوبار سیدخندان هدف ما ارائه بهترین سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات اسباب کشی منزل همراه با بسته بندی حرفه ای در تهران است. اتوبار سیدخندان کلیه خدمات خود را از جمله بسته بندی، چیدمان و حمل و نقل سریع وسایل منزل را با قیمتی مناسب و سرعتی باورنکردنی ارائه می‌دهد.

از دیگر خدمات ارایه شده در باربری بارسنتر شعبه باربری سیدخندان حمل بار با کامیون به شهرستان است. باربری ما آماده است تا محموله‌های بزرگ و هر نوع بار را با استفاده از انواع مناسب وسایل نقلیه از تهران به شهرستان حمل نماید. باربری بارسنتر خود را موظف می‌داند که بارهای مشتریان خود را پس از صدور بارنامه دولتی، بیمه کند تا از این طریق در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده، زیان مالی مشتریان با استفاده از این بیمه نامه‌ها جبران شود.

در شرکت بارسنتر شعبه باربری سیدخندان به خاطر استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با نهایت دقت و ظرافت انجام می‌شود. باربری ما خود را موظف می‌داند که  مناسب‌ترین خودرو‌ها را با توجه به نیاز مشتریان و با تجهیزات کامل اثاث کشی با قیمتی مناسب ارسال کند. سرعت و دقت بالا در مراحل اثاث کشی و حمل بار باعث شده تمامی مشتریان ما خاطره ای خوش از اسباب کشی آسان و بی دردسر را در اتوبار و باربری سیدخندان تجربه نمایند.

لیستی از خدمات ارائه شده توسط باربری سیدخندان:

 •  رسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار سیدخندان، نیسان بار سیدخندان) مسقف و روباز – موکت کاری شده
 • حمل و جابجای وسایل و لوازم سنگین  و جابجایی جهیزیه عروس
 • جابجایی و حمل  وسایل سنگین ( پیانو، ساید بای ساید، گاوصندوق، تردمیل )
 • مشاوره و راهنمایی رایگان جهت اسباب کشی و باربری
 • حمل و جابجای وسایل و لوازم سنگین  و جابجایی جهیزیه عروس
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید
 • تضمین سلامت وسایل
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ

تمامی این‌ها بخشی از خدماتی است که باربری سیدخندان در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مشتریان عزیز در صورت هرگونه سوال می‌توانند با کارشناسان تماس گرفته و بهترین راه حل‌ها را دریافت نمایند.

کادر فنی آموزش دیده برای حمل بار:

حمل بار و اسباب‌ کشی باربری سیدخندان تنها محدود به حمل و نقل وسایل در محدوده‌ی تهران و حتی سطح شهر تهران نمی‌شود. در واقع مشتریان این محدوده می‌توانند جهت حمل بار و اسباب‌ کشی به هر نقطه از استان یا کشور از خدمات  اتوبار و باربری سیدخندان بهره ببرند. باربری سیدخندان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات دهنده در زمینه‌ی حمل بار و انتقال اسباب و اثاثیه در منطقه‌ ی  تهران است که خدمات خود را به‌صورت شبانه‌ روزی جهت استفاده‌ی ساکنان این منطقه با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌دهد.

بهره بردن از کارگران خبره و آموزش دیده‌ی اسباب کشی بار و استفاده از انواع وسایل نقلیه‌ ی تجهیز شده جهت ایمنی بیش‌تر جابه‌جایی اقلام و اثاثیه از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های باربری و اتوبار سیدخندان در تهران است. خدمات باربری سیدخندان بسیار گسترده بوده و تنها محدود به منطقه‌‌های جنوب تهران نیست و به تمامی نقاط خدمات می‌فرستد. باربری سیدخندان از جمله فعالان در حوزه باربری و اثاث کشی است که با بهره‌گیری از کادر مجرب در تمامی ساعات مختلف شبانه‌روز اقدام به ارائه خدمات می‌نماید.

بسته بندی و برنامه ریزی اصولی:

اسباب کشی و حمل وسایل فرایندی است که ممکن است در یک روز تمام نشود. بلکه مدت بیش‌تری برای آن باید صرف شود. داشتن یک برنامه مشخص باعث می‌شود تا نظم برقرار شده و اوامر باربری با سرعت بهتری پیش بروند. باربری سیدخندان نیز از این موضوع آگاه بوده و هر اصلی که بتواند به تیم باربری جنوب جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان کمک کند اجرا خواهد شد.

بسته بندی اقلام و اثاثیه یکی از مواردی است که باید در حین حمل و نقل و جابجایی باربه آن توجه زیادی را داشت، اگر بسته بندی را با دقت و طبق اصول انجام دهید مطمئن هستید که در خانه جدیدتان وسایل منزلتان را سالم‌تر تحویل خواهید گرفت. شرکت اتوبار بارسنتر با داشتن تجربه در زمینه اسباب کشی و حمل بار در خدمت مشتریان خواهد بود تا خدمات خود را به شما ارائه دهد،

وسایل نقلیه استاندارد و کادر با تجربه:

بهره‌گیری از وسایل نقلیه استاندارد و حرفه ای یکی از نکات مهم و ضروری برای حمل انواع بار به صورت ایمن است که در امری حیاتی در برنامه‌های شرکت باربری سیدخندان است. نوع و اندازه وسایل نقلیه در نظر گرفته شده برای حمل و نقل انواع بار مخصوصاً وسایل شکستنی و حساس، تأثیر زیادی در کیفیت کار و سرعت عمل در انجام امور اسباب کشی دارد. موسسه حمل و نقل و باربری سیدخندان نیز در محدوده جنوبی تهران به سبکی استاندارد و به روز امور حمل بارها و اثاثیه را انجام می‌دهد، بدین صورت در شرکت باربری سیدخندان متناسب با نوع بار از انواع وسیله نقلیه استاندارد از جمله وانت بار، نیسان بار، کامیون و خاور بهره گرفته می‌شود که کلیه رانندگان آن از تجربه و دانش کافی در این حوزه برخوردار هستند.

باربری سیدخندان با در اختیار گذاشتن چندین کارمند و کارگر با تجربه کلیه عوامل را بدون دخالت شما انجام می‌دهد. کلیه خودروها باید وسایل ایمنی لازم برای حمل را داشته باشند. این مسئله در زمانی که حجم بار بیش‌تر است بسیار مهم‌تر است زیرا اگر ماشین‌ها حجم و اندازه را مناسب نداشته باشند مجبور خواهید شد برای حمل بار، به دفعات مکرر این کار را انجام دهید که همین مسئله موجب اذیت و خستگی بی مورد مشتری می‌شود. باربری سیدخندان کلیه امور اسباب کشی و جابجایی بار را برای شما انجام خواهد داد. در باربری سیدخندان با توجه به حجم بار شما، خودروی مناسب را برای انتفال بار شما ارسال می‌نماید و این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می‌شود.

اسباب کشی راحت در منطقه سیدخندان:

باربری سیدخندان با در اختیار داشتن بهترین و کارازموده‌ترین پرسنل در باربری وسایل شما را بدون هیچ مشکل و آسیبی منتقل می‌کند. در صورت داشتن آسانسور نیز بعضی از وسایل به علت اندازه ی بزرگ‌تر امکان انتقال با آسانسور را ندارند. در این صورت تیم بارسنتر با روشی اصولی این وسایل را از طریق راه پله‌ها منتقل می‌کنند. همچنین رانندگانی با تبحر به ایمن‌ترین شکل لوازم شما را حمل می‌کنند تا طی مسیر خسارتی متوجه وسایل شما نشود.

در صورتی که در نزدیکی‌های منطقه سیدخندان در تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری سیدخندان به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از بخش رزرو انلاین برای سفارش انلاین سرویس مورد نظر خود اقدام کنید.

در بارسنتر تمامی بارها شامل بیمه نامه معتبر باربری هستند.

 

لینک‌های مفید و سرویس‌های دیگر ارائه شده در باربری بارسنتر:

 1. باربری پیروزی
 2. اتوبار پرستار
 3. باربری تهران به صحنه
 4. باربری تهران به قم
 5. باربری تهران به شمال

 


پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

چطور می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار سید خندان استفاده کنم؟

فقط کافیه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۴ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بارسنتر شما را راهنمایی کنند

باربری سیدخندان خدمات بسته بندی لوازم را به چه صورتی انجام می‌دهد؟

کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل شما و با ارسال نیروی کارکشته و حرفه ای در محل شما انجام می‌شوند.

چطور می‌توانم از خدمات بیمه بار استفاده کنم؟

نیازی نیست نگرانی در این مورد داشته باشید، کلیه خدمات مربوط به بیمه لوازم، به صورت رایگان و اتوماتیک توسط مدیریت بارسنتر برای مشتریان انجام شده و به شما ارائه می‌شوند

در شرکت شما قیمت‌ها چطور محاسبه می‌شوند؟

هزینه‌های دریافتی بستگی به وسایل نقلیه و کادر فنی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده در اسباب کشی دارد، اما کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و باربری سیدخندان همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.