شرکت حمل و نقل و باربری سهروردی

۴.۹/۵ - (۲۴ امتیاز)

 

یکی از مسائلی که اغلب در طول زندگی حداقل یکبار برای هر کسی اتقاف می افتد، درگیر شدن با فرایند اثاث کشی و جابه جایی و نقل مکان منزل و یا محل کار است. از بهترین خدماتی که در سال های اخیر در حوزه ارائه خدمات باربری و اتوبار ارائه شده است، سرویس های اسباب کشی منازل، اداره، فروشگاه ها و کارخانه های مختلف می باشد. باربری سهروردی که در منطقه ۷ شهرداری تهران فعالیت دارد نیز، یکی از ارائه دهنده های خدمات باربری در تهران است که از بسته بندی، چیدمان،  حمل و انتقال گرفته تا جابه جایی اثاثیه و چیدمان آنها در مقصد را به بهترین شکل ممکن و صفر تا صد انجام می دهد.

سرویس های باربری سهروردی

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار دستگردی || سایر باربری های سهروردی

پروسه حمل و نقل و حمل اثاثیه منزل باید حتما توسط شرکت های باربری معتبر و مورد اطمینان انجام می بگیرد. چرا که شرکت های متخصص در این حوزه، با در دست داشتن خودرو های مخصوص، تجهیزات بسته بندی حرفه ای و همینطور نیروی کار با سابقه، که سال ها در این حوزه فعالیت داشته اند، صورت میگیردو این افراد می توانند کلیه کارها را به خوبی و بدون دردسر برای شما انجام دهند. در اتوبار و باربری سهروردی تمامی برنامه ریزی های مربوط به حمل بار و جابه جایی اسباب و وسایل شما از قبل پی ریزی  می شود تا در حین پروسه جابه جایی هیچ مشکل و نگرانی برای شما ایجاد نگردد.

موسسه اتوبار و باربری بارسنتر با ارائه سرویس های بی نظیر باربری در کلیه مناطق کشور و استان تهران بر این تلاش است تا هزینه های دریافتی را برای هموطنان خود کاهش داده، تا هر کسی بتواند از خدمات وسرویس های مطمئن و باکیفیت بهره ببرد و یک اسباب کشی آسان و بدون استرس و نگرانی را تجربه نماید. به راحتی میتوانید خدمات و سرویس باربری مورد نظر خود را با هزینه های منصفانه و متناسب دریافت نمائید. شما هم  با کمترین هزینه می توانید اثاثیه و اجناس گرانقیمت خود را جابه جا نمایید و از سالم بودن انها در مقصد و انجام کلیه امور به شکل دقیق و مطمئن اطمینان داشته باشید.

برای ارتباط مستفیم با مدیریت میتوانید از شماره  ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ استفاده کنید.

خدمات بی نظیر باربری سهروردی

اگر قصد دارید حمل و نقل اثاثیه خود را در منطقه خیابان سهروردی تهران به عهده یک شعبه باربری مطمئن بسپارید و از خدمات باربری سهروردی بهره مند شوید، لازم میدانیم یک سری از خدماتی که در این اتوبار ارائه می شود را برایتان نام ببریم:

  • ارائه برنامه ریزی و مشاوره به مشتریان قبل از شروع فرایند اسباب کشی
  • ارسال نیروی کار حرفه ای خانم و آقا به انتخاب مشتریان
  • بسته بندی اصولی و چیدمان کارتن ها در وسیله نقلیه
  • کادر فنی مجرب و با اخلاق حرفه و خوش برخورد
  • استفاده از خودروهای بیمه شده و مسقف
  • ارسال وسیله نقلیه با توجه به خجم و اندازه بار شما
  • رانندگان حرفه ای و آشنا با مسیر های بین شهری و برون شهری
  • چیدمان وسایل در مقصد و نصب و راه اندازی وسایل مختلف در محل
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و خدمت رسانی شبانه روز

و هر خدمتی که مربوط به اثاث کشی و حمل و نقل بار باشد توسط باربری سهروردی صورت میگیرد. به همین دلیل روش بسته بندی و تجهیزاتی که برای بسته بندی هر نوع وسیله ای استفاده میشود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای سالم ماندن بار حیاتی است. در اتوبار سهروردی کلیه لوازم و اثاثیه مشتریان با استفاده از بسته بندی مخصوص به آن وسیله ، بسته بندی می گردد و در دسته بندی های مخصوص قرار میگیرد همچنین برای پیشگیری از برخورد لوازم به یکدیگر و یا دیواره خودرو، از نایلون ها و پلاستیک حباب دار در بسته بندی ها استفاده میشود تا آسیب دیدگی و صدمه به وسایل جلوگیری شود.

لینک های مفید و سرویس های دیگر باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار

 

پس از بسته بندی اصولی و مطمئن کالا نوبت به انتقال کارتن ها و جعبه ها به خودروی نقلیه میرسد. در این مرحله کارتن ها به طوری در خودرو چیده میشوند که کمترین فضا را اشغال کنند، تا بدین ترتیب هم هزینه نهایی کاهش یابد و هم در صورت امکان کلیه وسایل در یک نوبت جابه جا شوند. همچنین کارتن های شکستنی روی وسایل سنگین تر قرار میگیرند تا آسیب و صدمه ای به انها وارد نشود.

پس از انتقال وسایل به مقصد کارشناسان و کادر فنی مجرب باربری سهروردی وسایل شما را به سلیقه شما در محل مورد نظرتان میچینند. در صورتی هم که نیاز به نصب و راه اندازی وسایل الکتریکی خود را داشته باشید، کارکنان ما کلیه امور را برای شما انجام میدهند. دلیل اینکه کارها به خوبی انجام میشود این است که پرسنل باربری بارسنتر سابقه طولانی و درخشانی در این زمینه دارد و توانسته است مشتریان خود را کاملا راضی و خشنود نگه دارد.

وسایل نقلیه مطمئن و سرپوشیده

یکی از بهترین خدماتی که باربری سهروردی ارائه می دهد، ارسال پرسنل و رانندگان کارکشته به محل مورد نظر است. تیم باربری با اخلاق حرفه ای خود و راهنمایی های لازم به مشتری و تجربه های چندین ساله خود را به شما انتقال میدهند و همگی در زمینه کار خود متخصص هستند و تمام مراحل باربری را از ابتدا تا انتها انجام می دهند.

از دیگر امتیازاتی که باربری سهروردی در اختیار شما مشتریان گرانقدر قرار می دهد، استفاده از وسایل نقلیه ایمن و سرپوشیده و دارای بیمه نامه است، که با توجه به حجم و اندازه بار شما ارسال می گردند. تمامی این وسایل نقلیه دارای بیمه بوده و قبل از شروع فرایند اسباب به لحاظ ایمنی معاینه می شوند تا در در هنگام انتقال دچار مشکل نشوند. همچنین دیواره های این خودروها کاملا موکت کاری شده هستند و خط و خشی به وسایل شما وارد نمیکنند. همچنین رانندگان وسایل نقلیه با تمامی مسیرها آشنایی کامل دارند و بهترین مسیر و زمان را برای جابه جایی بار انتخاب میکنند.

در نهایت استفاده از بیمه باربری باعث میشود بتوانید با خیالی آسوده، خدمات مورد نظر خود را سفارش دهید. چرا که حتی در صورت بروز اتفاقات ناگهانی و حوادث غیر مترقبه، شرکت بیمه گذار موظف خواهد بود تا تمامی خسارت های وارد شده را برای شما جبران کند تا مشتریان دچار زیان و ضرری نشوند. پس هر چه سریعتر و با خیالی اسوده با ما تماس بگیرید و با اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان ما، به خدمات مورد نظر خود دست پیدا کنید.

باربری بدون دردسر در خیابان سهروردی

خیابان سُهرِوِردی (نام پیشین: خیابان فرح) یکی از خیاباهای تهران است که در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود. این خیابان به افتخار شهاب‌الدین یحیی سهروردی فیلسوف و متفکر ایرانی نام‌گذاری شده‌ است. خیابان سهروردی جنوبی در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته و تمام خیابان‌های شمالی، شرقی و غربی منتهی به آن توسط دوربین‌های مکانیزه کنترل می‌شوند. اما خیابان سهروردی شمالی از این قاعده مستثنا بوده و فقط در محدودهٔ طرح زوج و فرد واقع شده‌است. همین امر نیز باعث میشود حمل و نقل سریعتری را در این منطقه تجربه کنید.

کارکنان ما در باربری بارسنتر این اطمینان را به شما میدهند که با رانندگان و کارکنان حرفه ای خود، وسایل و اسباب شما را به صورت سالم به مقصد مورد نظرتان منتقل میکنند. پس از اگر در نواحی سهروردی ساکن هستید و نیازمند خدمات باربری هستید، میتوانید با یک تماس با کارشناسان باربری سهروردی به کلیه خدمات مورد نظر خود دست پیدا کنید و همچنین قادر هستید با استفاده از بخش رزرو آنلاین وبسایت برای سفارش اینترنتی خدمات خود استفاده کنید.

 

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری سهروردی انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات باربری سهروردی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا این باربری مورد اطمینان است؟

شعبه باربری سهروردی زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت میکند و میتوانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.