ارائه تمامی خدمات با باربری سنایی:

باربری سنایی که در محدوده سنایی قرار دارد و برای شما عزیزان خدمات باربری، حمل‌ونقل، حمل‌ونقل ادارات، حمل‌ونقل شرکت باربری، و اثاث‌کشی منزل، بسته‌بندی، چیدمان، خدمات باربری، و اسباب‌کشی، حمل‌ونقل، با اتحادیه با نرخ اتحادیه باربری، و بسته‌بندی، را انجام می‌دهد. این باربری با ارسال نیروهای آموزش‌دیده و کارکنان به‌صورت بیست و چهار ساعته در اختیار شما دوستان عزیز قرار دارد تا خدمات اسباب‌کشی را انجام دهد.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

باربری سنایی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

خدمات اسباب کشی بارسنتر شامل چه مواردی می‌شود:

ما برای ارائه بهترین خدمات و مناسب‌ترین خدمات با نازل‌ترین قیمت‌ها در کنار شما دوستان عزیز هستیم این باربری با سال‌ها سابقه درخشان در حرفه‌ای اسباب‌کشی و باربری به عزیزانی که در تهران زندگی می‌کنند خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 1. ارائه بیمه‌نامه معتبر
 2. ارائه‌ی بسته‌های مخصوص باربری و اسباب‌کشی
 3.  استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 4. بارنامه دولتی
 5. استفاده از کارگران زبده و نیرومند
 6. ارائه سرویس‌های باربری و اسباب‌کشی
 7. استفاده از بسته‌های مخصوص رگال دار
 8. استفاده از کارتن‌های چند لایه
 9. ارائه تیم چیدمان
 10. ارائه تیم بسته‌بندی
 11. استفاده از ماشین‌های مجهز بسته‌بندی
 12.  استفاده از پرسنل صبور
 13. ارائه خدمات به‌صورت شبانه‌روزی
 14. مشاوره  رایگان

ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا برای شما خاطره خوب یک اسباب‌کشی را رقم بزنیم. با انتخاب باربری سنایی می‌توانید به خدمات اسباب‌کشی و باربری دسترسی داشته باشید. همواره در کوشش هستیم تا این خدمات را با نازل‌ترین قیمت‌ها بدون هیچ دغدغه و استرسی برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. ما با ارسال نیروهای متخصص در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و این‌که با آگاهی کامل می‌دانیم که هر وسیله را باید چگونه بسته‌بندی و جابجایی کنیم. مثلاً برای جابه‌جایی لوازم سنگین برای شما دوستان عزیز چندین کارگر را ارسال می‌کنیم استفاده از تجهیزات نوینی که در اختیار داریم وسایل سنگین شما را جابه‌جا کنند. همچنین با تجهیزاتی مثل پایه‌های چرخ‌دار می‌توانند این وسایل را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا کنند. برای جابجایی وسایل دیگر مثل سرویس‌های خواب، سرویس‌های آشپزخانه، اول برای شما بسته‌بندی را انجام می‌دهیم تا در هنگام حمل‌ونقل ضربه‌ای به وسایل شما وارد نشود و بعد از آن برای شما خدمات جابجایی را انجام می‌دهیم. دیگر وسایلی مثل لباس، و وسایل سبک را در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم. تا هنگام جابه‌جایی توسط متخصصان این کارتن‌ها باز و یا پاره نشوند. با استفاده از چسب نواری پهن، آن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابجائی توسط نیروها و کارگران کاربلد ما صدمه‌ای به وسایل و لباس‌ها و سرویس‌های شما وارد نشود.

انتقال وسایل از تهران به هر نقطه با انتخاب باربری سنایی:

شما می‌توانید با انتخاب باربری سنایی بار خود را با اطمینان خاطر به هرکجای دنیا که می‌خواهید جابه‌جا کنید. ما با چندین سال سابقه کاری در حمل و نقل و استفاده از تجهیزات مدرن برای شما دوستان عزیز خدمات برون‌شهری و درون‌شهری را انجام می‌دهیم. همچنین با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی تغییراتی در زمینه اسباب‌کشی و باربری صورت گرفت و ما با استفاده از این تغییرات و تجهیزات مدرنی که مجموع بار سنتر در اختیارمان قرار داده‌ است تمامی خدمات اسباب‌کشی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان انجام می‌دهیم. شما می‌توانید برای انتخاب باربری سنایی تنها با یک تماس تلفنی با نیروهای ما خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از ما دریافت نمایید. با توجه به مشغله‌های امروزی و مشکلات امروزی اسباب‌کشی به‌تنهایی کار سخت و دشواری است به‌همین خاطر شما باید تمامی وسایل منزل خود را به یک شرکت باربری معتبر بسپارید. که ما به شما دوستان عزیز باربری سنایی را معرفی می‌کنیم می‌توانید اسباب‌کشی، بسته‌بندی، چیدمان، باربری، وسایل منزل خود را به افراد کاردان و کاربلد این مجموعه بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را با ارائه بهترین خدمات و تجهیزات انجام دهند. ما برای شما با تکنیک‌ها و متدهای روز دنیا تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم کیفیت برای ما بسیار مهم است به‌همین خاطر کیفیت کار بالا وسایل شما را به شما تحویل می‌دهیم و همچنین وسایل گران‌قیمت و ارزشمند شما را در کارتن‌های مخصوصی قرار می‌دهیم تا با هم و دقت بیشتری جابجا شود. تا به آن‌ها صدمه وارد نشود.

با سپردن بار به افراد کاردان مجموعه بار سنتر شما می‌توانید یک اسباب‌کشی ارزان و راحت را تا ۴۵%تخفیف از ما دریافت نمایید. باربری سنایی مجموعه‌ای است که دارای کارگران نیرومند و حرفه‌ای است حمل اثاثیه منزل توسط باربری سنایی برای مشتریان بار سنتر به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. باربری سنایی با بهره‌گیری از نیروهای حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز خدمات را به‌صورت شبانه‌روز با کادر مجرب انجام خواهیم داد.  ارائه‌دهنده تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی با تجهیزات مدرن بخصوص وسایل شکستنی که حمل‌ و نقل آن‌ها با کارتون‌های چند لایه و به‌صورت ایمنی انجام خواهد شد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر بار را در مقصد موردنظر جابجا کنید. بدون کوچک‌ترین آسیبی وسایل را برای شما دوستان جابجا خواهیم کرد. بسته‌بندی صحیح و اصولی باعث می‌شود به وسایل شما  صدمه وارد نشود. شما می‌توانید با تیم تخصصی باربری سنایی از یک تیم حرفه‌ای که دارای تجربه بالا بهره‌مند شوید این تیم با امکانات ویژه که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد به آن‌ها کمک می‌کند که حمل‌ و نقل وسایل برایشان به‌راحتی انجام شود بدون کوچک‌ترین صدمه به بار مشتریان وارد شود.

حمل و نقل وسایل سنگین توسط کارگران نیرومند:

باربری سنایی با حمل اثاثیه سنگین برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی اساسی سنگین را جابجا کنید زیرا این کار کار دشواری است و ممکن است به شما آسیب جدی وارد کند به‌همین خاطر برای سلامتی شما عزیزان چندین کارگر که آموزش‌های لازم را جهت حمل‌ونقل آموزش‌های لازم را جهت حمل‌ونقل بار سنگین دیده‌اند و همچنین با نظم و انضباط خاصی وسایل شما را جابه‌جا می‌کنند. مدیریت و زمان‌بندی در باربری سنایی برای ما بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر چندین روز قبل از اسباب‌کشی با استفاده از برنامه‌ریزی خاصی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا وسایل شما را بسته‌بندی و اثاثیه شما را جابه‌جا کنیم. شما می‌توانید با انتخابباربری سنایی به کارگران حرفه‌ای و ورزیده این باربری اطمینان کنید و بار خود را به آن‌ها بسپارید تا آن‌ها برای شما بار شما را بدون کوچک‌ترین مشکلی جابجا کنند. و با انتخاب باربری سنایی می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما دارای مجوز زیر نظر اتحادیه باربری کل تهران هستیم که با استفاده از ماشین‌های مسقف و روباز در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و کارگران مجرب و آزموده خود را برای حمل‌ونقل و باربری و بسته‌بندی آموزش داده‌ایم تا در روز اسباب‌کشی بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما بار شما را جابه‌جا کنند. باربری سنایی با ارسال پرسنل حرفه‌ای و آموزش‌دیده در خدمت شما دوستان عزیز است شما می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما به‌صورت حرفه‌ای با تخفیف‌های ۴۵% دریافت نمایید. ما با استفاده از کارتن و ضرب گیرها، وکیوم‌ها، و سلفون و بابل‌رپ‌ها، تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم تمامی این لوازم درجه یک هستند و می‌توانند از وسایل شما در برابر صدمه دیدن نگهداری کنند.

مشاوره رایگان با انتخاب باربری سنایی:

مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما دوستان عزیز خدمات چیدمان را انجام می‌دهد. شما می‌توانید تمامی وسایل منزل خود را به ما بسپارید تا با دکوراسیونی بی‌نظیر و عالی لوازم سنگین شما را جابه‌جا و در محل موردنظر شما قرار دهیم.  خدماتی که ما برای مشتریان انجام می‌دهیم  تا به امروز خدا رو شکر مورد رضایت تمامی مشتریان قرار گرفته‌اند. ما برای شما دوستان عزیز در هر فصلی که بخواهید خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهیم باربری سنایی برای شما با استفاده از کارتن محکم و  چند لایه حمل وسایل و اثاثیه را انجام می‌دهد و هم چنین تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کند. بدون کوچک‌ترین وسایلی در منزل‌های شما جا بماند. ما تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم همچنین با ارسال تیم چیدمان می‌توانیم برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی شما را انجام دهیم تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز باشیم و این خدمات را با بهترین تجهیزاتی که در اختیار داریم برایتان انجام دهیم.

باربری سنایی برای شما دوستان عزیز تخفیف‌ها ۴۵% را در نظر گرفته‌ است. باربری سنائی با ارائه ماشین‌های عایق‌بندی و موکت بندی شده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. و تمامی بارهای آن‌ها را از تهران به هر شهری که می‌خواهند جابه‌جا کنند و با ارائه انواع خدمات اسباب‌کشی و باربری برای مجهزترین ماشین‌های باربری در منزل‌ها شما حضور پیدا می‌کنیم.

آن‌ها در این زمینه تخصص کافی را دارند و می‌توانند به‌صورت تضمینی هر نوع باری که دارید را بدون هیچ دغدغه‌ای جابجا کند و جابجایی اثاثیه منزل به‌صورت تخصصی و با استفاده از تجهیزات و امکانات برای شما دوستان عزیز صورت می‌گیرد. پس نگران نباشید شما می‌توانید در هر کجای تهران می‌کرد به شعبه‌های مختلفی که مجموعه بار سنتر برای راحتی مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ است دسترسی داشته باشید مثلاً عزیزانی که در محدوده کاووسیه قرار دارند می‌توانند از اتوبار کاووسیه استفاده کنند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این مجموع بسپارد ما در ۷ روز هفته برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید تنها با ۱ تماس تلفنی به این خدمات دسترسی داشته باشید رضایت شما مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر ما روزبه‌روز در حال تلاش هستیم تا برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را گسترش دهیم تنها با ۱ تماس تلفنی می‌توانید از تمامی خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری سنایی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری سنایی ستفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری سنایی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند