حمل بار از تهران به شهرستان با باربری سمنگان:

باربری سمنگان  ارائه تمامی خدمات  اسباب کشی و جا به جایی حمل بار به شهرستان از جمله خدماتی است که توسط رانندگان با تجربه انجام می شود تا امنیت بار ارسالی شما تامین باشد شما می توانید با انتخاب باربری سمنگان از تهران به هر جای ایران بار خود را ارسال نمایید و در هر ساعتی نیاز به باربری و یا کارگر برای حمل بار داشتید فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا در کم ترین زمان همکاران ما برای خدمت رسانی در کنار شما حضور یابند چون در تمام طول شبانه روز فعالیت داشته و پرسنل پاسخگوی تماس های شما عزیزان خواهند بود.اسباب کشی امری راحت و آسان است به شرطی که یک شرکت باربری خوب و مناسب را انتخاب نمایید تا در کمال امنیت و آرامش تمامی وسیله ای خود را از مبدا به مقصد جا به جا نمایید.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری سمنگان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما با انتخاب باربری سمنگان می توانید از ماشین های باربری مسقف  و استاندارد این باربری بهره مند شوید و همچنین می توانید برای جا بجایی اسباب و اثاثیه خود از کارگران نیرومند باربری سمنگان استفاده نمایید آن ها در این امر اموزش های لازم را دیده اند و می توانند با مهارت کافی  اسباب سنگین را جا به جا کنند بدون آنکه آسیبی به آن ها وارد شود و با دلسوزی تمام وسایل شما را به مقصد انتقال دهند. ما در تمامی تهران شعبه های مختلفی را برای دسترسی شما عزیزان قرار داده ایم مثل اتوبار مدائن که در محدوده مدائن قرار دارد.

بسته بندی حرفه ای را از ما بخواهید:

امروزه به دلیل شاغل بودن خانم های خانه و مشغله زیاد آقایان بسته بندی به تنهایی ممکن است زمان بر و  وقت گیر باشد شاید با خودتان فکر کنید که بسته‌ بندی وسایل آسان است و با تهیه چند کارتن می‌توانید بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهید اما ما به شما توصیه می کنیم که این کار را به تنهایی انجام ندهید. زیرا شما در این کار نمی توانید به صورت ایمنی و اصولی  بسته بندی را انجام دهید و ممکن است به وسایل شما آسیب وارد شود. اما با انتخاب باربری سمنگان با در اختیار داشتن مرغوب‌ترین کارتن‌ها و مستحکم‌ ترین آن‌ها شما را در بسته‌ بندی وسایل کمک می‌کنیم تا زمان خود را بابت بسته بندی هدر ندهید.همچنین بعد از قرار دادن وسایل در جعبه، بستن آن‌ها با چسب های مخصوص باعث ایمن‌ تر شدن آن‌ها می‌شود ما با استفاده ازچسب های مخصوص وسایل شما را در کارتن های چند لایه مخصوص به صورت ایمنی قرار می دهیم تا در حین جا به جایی به آن ها صدمه ای وارد نشود.

ما با ارسال نیروهای دوره دیده و کار آزموده به منزلتان شما را در انجام یک اسباب کشی راحت و بی درد سر کمک خواهیم کرد. با استفاده از تجهیزات بسته بندی که نیرو های ما در اختیار دارند می توانید  وسایل خود را به ما بسپارید تا با اصولی ترین روش ممکن آن را برای شما بسته بندی نمایند.

ما تمامی وسایل شکستنی و حساس شما را تفکیک می کنیم همچنین لوازم شکستنی مانند چینی ها را در کارتن های مستحکم قرار می دهند و با استفاده از نایلون های حبابدار آن ها را به صورت چند لایه می پیچند و با ضربه گیر های محکم در کارتن های قطور و چندلایه به طور منظم قرار می دهند تا مطمن شوند در حین جا به جایی به آن ها صدمه ای وارد نمی شود.  و حتی مبلمان شما را بسته بندی خواهیم کرد مبلمان و سرویس چوبی با ضربه گیرهای نایلونی ضخیم پوشانیده شده تا از زخمی شدن آن در حین انتقال جلوگیری به عمل آید و همچنین با سلفون ها بسته بندی می شوند تا از کثیف شدن آن ها در حین جا بجایی  جلوگیری شود.

 اسباب کشی با برنامه ریزی دقیق توسط باربری سمنگان:

در زمان اسباب کشی، برقرار کردن نظم بسیار دشوار است و ممکن است که گیج شوید به  همین خاطر ما اسباب کشی را برای شما طبق نظم و برنامه ریزی انجام خواهیم داد پس بهتر است نام وسایل را بر روی جعبه ها یادداشت نماییم تیم بسته بندی باربری سمنگان نام وسایل را بر روی کارتن ها می نویسند تا هنگام تخلیه به سرعت وسایل مورد نظر را پیدا کنید.

وسایل بزرگ مانند ماشین لباس شویی یا یخچال نیز نیاز به بسته بندی دارند. علت آن نیز جلوگیری از برخورد آن ها با دیوار و صدمه دیدن دیوار و وسایل می باشد؛ زیرا به علت بزرگ بودن اندازه آن ها و سنگین بودن، ممکن است در طول جا به جایی توسط کارگران یا در داخل ماشین باربری دچار آسیب و ضربه شوند بسته بندی وسایلی همچون یخچال های ساید بای ساید ممکن است کار بسیار سخت و دشواری باشد حتی حمل نقل این وسایل باید با دقت تمام انجام شود چه بهتر است که این مسولیت را به کارگران آموزش دیده و حرفه ای بارسنتر بسپارید.

اسباب کشی در روزهای سرد زمستانی:

مجبورید که در فصل زمستان اسباب کشی کنید؟ نگران فصل  و شرایط آب هوایی نباشید زیرا باربری سمنگان در هر فصل دلخواه شما اسباب کشی را برای شما انجام می دهد در هر فصل ، این باربری دارای ماشین های مسقف و روباز می باشد که بسته به انتخاب مشتری آن را ارسال می نماید البته ما طبق تجربه کاری چندین ساله خود به شما این پیشنهاد را خواهیم داد که  اگر زمان حمل وسایل برای شما مهم نیست و امکان موکول اسباب کشی به زمان دیگری را دارید، پیشنهاد می کنیم تا در زمان هایی این کار را انجام دهید که میزان تقاضا از باربری با کاهش روبه رو می شود زیرا هم از نظر کیفیت و هم قیمت به نفع شما خواهد بود و می توانید از تخفیفات ویژه این شرکت بهره مند شوید. در فصل های پاییز و زمستان میزان تقاضا برای باربری کاهش می یابد.از دیگر نکات مهم که در هزینه‌ها نیز به صرف شما می‌باشد، انتخاب یک ماشین باربری مناسب برای وسایلتان است .از نظر رانندگان حرفه ای ما خیالتان راحت باشد پس رانندگان ما مسلط هستند که در هر شرایط آب هوایی رانندگی را انجام دهند حمل و نقل بین شهری توسط راننده های با تجربه و ماهر سبب شده تا با رعایت نکات ایمنی سفری بی خطر تا رسیدن به مقصد رقم بخورد تا بار شما با سلامت کامل به مقصد برسد.کارگران ما بعد از بسته بندی درست وسایل آن ها را به ماشین های باربری انتقال می دهند چیدمان درست و اصولی وسایل در داخل ماشین موجب شده تا از کمترین فضا استفاده شود و هزینه اضافی بر روی دست مشتری نگذارد یعنی به صورتی باشد که شما فقط یک بار رفت آمد را انجام دهید.با این کار در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

بیمه نامه معتبر توسط باربری سمنگان:

بعضی از مشتریان ما نگران وسیله هایشان هستند که  در حین جا به جایی به آن آسیبی وارد شود ما این نگرانی را درک خواهیم کرد به همین خاطر برای شما مشتریان عزیز بیمه باربری دولتی را در نظر گرفته ایم .باربری سمنگان  با در نظر گرفتن تمام جوانب کار سعی کرده تا خسارت را به حداقل برساند و برای کاهش خسارات احتمالی که ممکن است در هر جا به جایی رخ بدهد بیمه نامه باربری را برای شما عزیزان در نظر گرفته است از زمانی که وسایل شما توسط تیم ما در ماشین های باربری بارگذاری می شوند و تا زمانی که به مقصد می رسند برای هر حمل و نقل به صورت جداگانه صادر می شود تا در صورت بروز هر اتفاق پیش بینی نشده ای که منجر به خسارت به اسباب و اثاثیه شود ، بیمه خسارت وارده را به صورت کامل پرداخت می کند و تحت بیمه باربری ما می باشند که در صورت بروز هرگونه خسارت مبلغ خسارت به شما پرداخت خواهد شد.
البته شما با انتخاب باربری بارسنتر احتمال تجربه اینکه به وسایلتان آسیب رسد را اصلا نخواهید داشت بارببری سمنگان تا به امروز در رزومه خود چنین مواردی را نداشته است ما به شما تضمیین خواهیم کرد که بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید.نگران اسیب دیدن به وسایلتان در حین جا به جایی نباشید ورزیده بودن و قدرت بدنی بالای کارگران در حین حمل بار باعث می شود تا اثاثیه ارزشمند ، در حین جابه جایی آسیب نبینند زیرا کارگران ما در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند و بدون بروز کوچکترین مشکلی برای شما وسایل را به ماشین های باربری انتقال خواهند داد.در هر ساعتی از شبانه روز در صورت نیاز به کارگران در حمل بار یا بسته بندی ،  می توانید با پرسنل ما تماس بگیرید و از مشاوره  شرکت بهره مند شوید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری سمنگان بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری سمنگان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری سمنگان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند