شرکت اسباب کشی و باربری زعفرانیه:

با باربری زعفرانیه اطمینان داشته باشید که حمل اثاثیه و حمل و انتفال بار به صورت سالم و مطمئن، کار هر کسی نیست. و این طرز فکر که با خودروی خود و با قرار دادن اسباب و اثاثیه ارزشمندتان در پشت خودرو و به همراه خانواده خود می‌توانید این کار را بدون دردسر انجام دهید کاملا اشتباه است، از آن جایی که در حال حاضر کالاها و وسایل منزل بسیار گران قیمت هستند و همچنین به دلیل بزرگ و سنگین بودن یک سری از آن‌ها، انجام این کار به مهارت و تخصص خاصی نیاز دارد، پس به مجموعه و تیم باربری زعفرانیه اعتماد کنید و این شرکت حمل بار و اجناس شما را به صورت تضمینی و ایمن برای شما انجام می‌دهد،

بهره بردن از کارکنان حرفه ای و آموزش دیده‌ی باربری زعفرانیه اسباب کشی و استفاده از انواع وسایل نقلیه‌ مجهز شده جهت ایمنی بیشتر جابه‌جایی لوازم و اثاثیه، از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های باربری و اتوبار بارسنتر تهران است. در اتوبار زعفرانیه برای کلیه مشتریان در گام اول مشاوره رایگانی در زمینه انتخاب وسیله نقلیه متناسب برای حمل بار آن‌ها، زمان و نحوه اثاث کشی و چیدمان و بارگیری وسایل ارائه می‌گردد، تا مشتریان بتوانند بهترین انتخاب‌ها را داشته و با بهترین کیفیت بار خود را جابه جا نمایند.

باربری در زعفرانیه یکی از شرکت‌ها باربری بسیار معتبر و خوش سابقه در کشور است، که فعالیت‌هایی از قبیل بسته بندی دقیق لوازم و اثاثیه منزل، وسایل اداره‌ها، لوازم تولیدی و انواع وسایل سنگین را به صورت کامل انجام داده و با ارائه خودروهای باربری پیشرفته و تیم باتجربه، انتقال و جابه جایی راحت بار را برای مشتری فراهم می‌نماید. این باربری در منطقه شمال تهران فعالیت دارد اما خدمات باربری خود را در سایر نقاط کشور نیز ارائه می‌دهد. در واقع مشتریان در این محدوده می‌توانند جهت حمل وسایل و اسباب‌ کشی به هر نقطه از استان یا کشور از خدمات اتوبار و باربری زعفرانیه بهره ببرند.

انتخاب باربری زعفرانیه چه مزیت‌هایی دارد؟

باربری زعفرانیه با بسته بندی درست و اصولی اقلام و اثاثیه، یکی از مواردی است که باید در حین حمل و نقل و جابجایی باربه آن توجه زیادی را داشت، به این خاطر که اگر بسته بندی را با دقت و طبق روال صحیح انجام دهید، مطمئن خواهید بود که در محل جدیدتان وسایل گرانب‌های خود را سالم تحویل خواهید گرفت. در اتوبار و باربری بارسنتر از تجهیزات بسیار مناسبی از جمله:

 • کارتن‌های ۳ لایه و ۵ لایه
 • نایلون‌های حباب دار
 • برچسب زدن و دسته بدی وسایل مختلف
 • چسب‌های بزرگ و مخصوص
 • سلفون و استرچ رپ
 • کارتن‌های رگال دار

و سایر لوازم دیگر مورد نیاز بسته بندی استفاده می‌شود. با رعایت این اصول نه تنها به اسباب و اثاثیه در حین جابه جایی و ارسال بار صدمه یا خسارتی وارد نمی‌شود، بلکه به دلیل بسته بندی صحیح در هنگام چیدمان، کارتن‌ها و جعبه‌ها در خودروی نقلیه راحت‌تر جا شده و فضای کم‌تری اشغال می‌نمایند. بدین ترتیب هم انرژی کم‌تری صرف می‌شود و هم هزینه‌ها به شکل چشم گیری کاهش می‌ابد و کلیه وسایل در صورت امکان در یک نوبت جابه جا می‌شوند.

یکی دیگر از امتیازهای باربری زعفرانیه این است که تمامی ماشین‌های باربری که برای این امر مجهز شده اند دارای بیمه نامه باربری بوده و سلامت بار را تضمین می‌نمایند.  ماشین‌ها، کامیون‌ها و خودروهای سنگین باربری به وسیله موکت و ضربه گیرهای مخصوص عایق بندی شده اند، تا وسایل و کالایی که در داخل وسیله نقلیه قرار می‌گیرد به دیواره های خودرو برخورد نداشته باشد و صدمه ای نبیند. راننده‌های ماشین‌های باری نیز بر تمام مسیرها و آدرس‌ها تسلط کامل دارند و با رانندگی با احتیاط خود لوازم و اسباب مشتریان گرانقدر را امن و سالم به مقصد می‌رسانند.

پس از رسیدن بار و لوازم شما به مقصد نوبت به چیدمان آن‌ها در محل می‌رسد و در این مرحله کارکنان آموزش دیده و متخصص این کار، به چیدمان کلیه وسایل با سلیقه و انتخاب شما مشغول می‌شوند. یا در صورتی که وسیله الکترونیکی شما نیاز به راه اندازی و نصب دارد این کار را برای شما به بهترین حالت انجام می‌دهند. تعهد و احساس مسولیت رانندگان و پرسنل حمل و باربری زعفرانیه باعث می‌شود که در حین بروز هر گونه مشکلی صبور و شکیبا باشند و امنیت بار و اثاثیه را حفظ نمایند.

یکی دیگر از مهم‌ترین امتیاز‌های اتوبار و باربری زعفرانیه به نسبت سایر شرکت‌ها، دریافت هزینه‌های بسیار مناسب از مشتری است. به صورتی که هزینه‌ها کاملا با کیفیت خدمات متناسب بوده و هیچ هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. به این دلیل که یک برنامه مشخص و از پیش تعیین شده وجود دارد باعث می‌شود تا پروسه باربری با سرعت و نظم بهتری پیش برود. در نهایت  باربری زعفرانیه با بیمه ی کلیه وسایل شما مطمئن می‌شود تا در صورت بروز حوادث ناگهانی مشتری ضرری نبیند و شرکت بیمه گذار کلیه هزینه‌ها را جبران کند.

۵/۵ - (۲۴ امتیاز)

باربری زعفرانیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

منطقه زعفرانیه و حمل بار به صورت صفر تا صد:

زَعفَرانیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است.  باربری زعفرانیه این محله که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، بافتی شبه روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد. زعفرانیه یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی استان تهران به شمار می‌آید. این محله در ناحیه ۲ منطقه ۱ کلانشهر تهران واقع شده است. این محله دارای بافت آپارتمان‌های نوساز و لوکس است. املاک زعفرانیه تهران از بخش غربی به رودخانه ولنجک، از بخش شرقی به تجریش، از سمت جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه و همچنین از بخش شمال به ارتفاعات کلک چال محدود شده است.

بسیاری از افراد عقیده دارند که از آن جا که در زمان قاجار کاخ سعدآباد در این محله قرار داشت و به دلیل رنگ زعفرانی این کاخ نام زعفرانیه برای این محل انتخاب شد. زعفرانیه روستایی واقع در شمال غربی تجریش بین سعدآباد و ولنجک بوده‌ است. زعفرانیه از شمال به آبریز کوه، از جنوب به محمودیه، از غرب به ولنجک و از شرق به تجریش محدود بوده‌ است و یکی از اصلی‌ترین روش‌های دستیابی به کوچه‌های قدیمی این محله، خیابان سرلشکر فتاحی است. پس از اینکه شوکت الملک در سعدآباد حدود پنجاه من پیاز زعفران را کاشت و پس از برداشت محصولات خوب زعفران در این محله، از آنجا که زمین مختص به کاشت زعفران به خیابان زعفرانیه نزدیک بود بعدها این نام برای این محله انتخاب شد.

باربری زعفرانیه یکی از محله اعیان نشین شهر تهران است که در بخش شمالی این کلانشهر و در منطقه شمیران واقع شده است. از آنجا که این محله در ارتفاعات تهران قرار گرفته، دارای آب و هوای مطبوع کوهستانی است. امروزه این محله به عنوان یکی از محله‌های محبوب کلانشهر تهران شناخته می‌شود. از آنجایی که در این محله بوستان‌ها و پارک‌های بسیار زیادی وجود دارد و دسترسی‌های این محله در سطح مطلوب قرار گرفته است بسیاری از افراد مرفه علاقه مند به خرید املاک این محله و سکونت در این منطقه است.

اگر در نزدیکی‌های منطقه زعفرانیه ساکن هستید و نیازمند خدمات و سرویس‌های حمل و نقل بار خود هستید، شرکت باربری زعفرانیه آماده خدمت رسانی و انتقال کالای لوکس شماست. کارشناسان شرکت به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل نیز آمادگی پاسخگویی به سوالات شما را دارند. همچنین می‌توانید با استفاده از بخش رزرو آنلاین وبسایت ما به صورت آنلاین و اینترنتی سرویس‌های مورد نظر خود را ثبت و سفارش دهید.

 

باربری زعفرانیه

 

نحوه ارتباط با شرکت و دریافت خدمات باربری بارسنتر

 1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
 2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
 3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
 4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
 5. باربری فردوسی

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری زعفرانیه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری زعفرانیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

چه تضمینی برای حفظ سلامت و امانت داری از اجناس ما وجود دارد؟

طبق قرارداد باربری، شرکت‌ متعهد می‌شود که از کلیه لوازم و وسایل مشتریان در طول مدت اثاث کشی محافظت کند.

آیا شرکت‌‌ باربری زعفرانیه حمل و نقل بین شهری را نیز انجام می‌دهد؟

بله. به راحتی می‌توانید وسایل خود را به هر نقطه ای از کشور منتقل کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.