چرا باید باربری زرکش را انتخاب کنیم:

با انتخاب باربری زرکش می توانید تمامی مراحل اسباب کشی را به متخصصین ما بسپارید آن ها در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل اثاثیه منزل , حمل لوازم اداره ها و شرکت های اداری به صورت حرفه ای با کادری خوش برخورد , مجرب و آموزش دیده  با تجربه و شبانه روزی و هفت روز هفت در خدمت مشتریان عزیزی که در محدوده زرکش می باشدبا تخفیف های ویژه ۴۵% باربری بارسنتر  بهره مند شوید و با قیمتی ارزان اسباب کشی را انجام دهید.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری زرکش

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 اگر قصد جا به جایی دارید و می خواهید یک شرکت باربری مناسب و خوب را برای خود و خانواده ی خود و لوازم زندگیتان انتخاب کنید به شما توصیه می کنم که یک تحقیق کوچک راجب به باربری زرکش بارسنتر انجام دهید . یکی از نکات مهم در انتخاب بهترین شرکت های باربری بارسنتر این است که بهترین نیروهای کاری را در خود داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند به همین خاطر مدیریت بارسنتر با در نظر گرفتن کادری مجرب آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد.

ما با در نظر گرفتن هزینه های مناسب باربری انصاف  را در حق شما رعایت کرده ایم و در اصل در ازای آن مبلغی که دریافت می کنند خدمات متناسبی را نیز به شما ارائه خواهیم داد تمام قیمت های این باربری زیر نظر اتحادیه باربری می باشد تمامی باربری و اتوبار های های ما که در سطح تهران قرار دارند مثل اتوبار میدان تسلیحات  از تخفیف های ۴۵% برخوردار هستند. 

برنامه ریزی اصولی توسط تیم بارسنتر:

ما برای راحتی کار شما در امر اسباب کشی از قبل برای روز اسباب کشی و حمل نقل اثاثیه برنامه ریزی خواهیم کرد یک اسباب کشی آسان و بدون دغدغه نیاز به برنامه ریزی و اجرای صحیح آن دارد که توسط کارشناسان باربری زرکش این کار به درستی انجام خواهد شد. در کنار کارهایی که میبایست انجام دهید، برخی کارها و تصورات اشتباه در مورد جابه جایی لوازم منزل وجود دارد که شما باید از آن ها اجتناب کنید تا یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید کارهایی مثل بسته بندی به تنهایی ممکن است وقت گیر و در عین حال ممکن است به شما صدمه بزند.به همین خاطر ما به شما توصیه می کنیم که این کار را به تنهایی انجام ندهید.

خدمات ویژه باربری زرکش در امور اسباب کشی:

نوبت می رسد به خدمات متفاوتی که این شرکت برای شما عزیزان انجام می دهدحالا میخواهیم راجب به خدمات این شرکت برای شما توضیح دهیم تا شما بتوانید شرکت مناسبی را بین گزینه های موجود انتخاب کنید تا با خیالی آسوده لوازم خود را از مبدا مورد نظرتان به مقصد موردتان برسانید به همین خاطر ما میخواهیم ویژگی های متفاوت این شرکت را برای شما توضیح دهیم تا شما انتخابی درست را انجام دهید . برترین ویژگی های شرکت باربری زرکش به قرار زیر می باشد :

 • انجام کلیه امور اسباب کشی،حمل نقل، کالاهای اداری،جهیزیه عروس
 • تمامی قیمت های باربری زیر نظر اتحادیه می باشند
 • مشاوره رایگان به صورت ۲۴ ساعته
 • بسته بندی تخصصی و حرفه ای توسط تیم بارسنتر
 • ارسال بار از تهران به هر نقطه دلخواه
 • استفاده از ماشین های مجهز باربری
 • استفاده از تجهیزاتی بسته بندی نوین
 • ارسال کارگران به صورت مجزا
 • استفاده از رانندگان حرفه ای با سابقه بالا
 • یکی از مهمترین ویژگی یک شرکت خوب باربری بارسنتر  استفاده از نیروهای کارگر مناسب ، با تجربه و مودب می باشد  تمامی کارگران این مجموعه مطمن بوده و به صورت ثابت در مجموعه باربری بارسنتر مشغول به کار می باشند.
 • ارائه بیمه نامه معتبر جهت تضمیین بار شما به مقصد مورد نظر و شما می توانید سقف بیمه نامه را افزایش دهید.
 • قیمت های مناسب در مقابل کیفیت خوب و کامل می تواند نظر مشتریان را نیز به خود جلب کند همراه با تخفیف های ویژه بارسنتر.

انتخاب یک باربری مطمن:

به طور طبیعی لوازم منزل شما بسیار قابل اهمیت می باشند میزانی که لوازمتان را دوست دارید این امر مهم و واجب می باشد چرا که شما تمام لوازم خانه و یا محل کار و یا هر وسیله ی دیگری را که برایش بسیار هزینه کرده اید می خواهید به دست یک باربری بسپارید و لازم است آن باربری بتواند تمام ان چه نیاز شماست را براورده کند پس باید در انتخاب باربری دقت بیشتری انجام دهیدباربری بارسنتر بار و یا وسیله های شما را از تهران به هر منطقه ای از ایران که بخواهید جا به جا خواهد کرد تا با خیالی اسوده بتوانید لوازم خود را از مبدا به مقصد مورد نظرتان برسانید ما در کنار شما هستیم تا این وسایل را با رعایت نکات ایمنی به سلامت به منزل شما برسانیم .داشتن نیروهای با تجربه، نیرومند و ماهر در زمینه حمل بار و جابه جایی لوازم منزل یکی دیگر از معیارهای باربری زرکش می باشد. کارگران میبایست دارای آمادگی جسمی بالایی باشند و در حمل و جابه جایی اثاثیه منزل تبحر داشته باشند به همین خاطر تمامی کارگران ما مورد تایید مشتریان قرار گرفته اند زیرا آن ها بسیار خوش برخورد می باشند .یکی از مهم ترین معیارها قیمت و هزینه باربری میباشد که لازم نیست شما نگران این موضوع باشید زیرا تمامی قیمت های باربری ما از فیلتر اتحادیه باربری عبور کرده است. قیمت ها باید با کیفیت خدمات تناسب داشته باشند  زیرا شما قرار است که یک کار با کیفیت را تحویل بگیرید به همین خاطر ملاک انتخاب خود را بر روی قیمت های ارزان نگذارید.

پرسنل مجرب باربری زرکش:

تمامی پرسنل بارسنتر بسیار خوش برخورد و صبور هستند پاسخگو بودن و رعایت ادب و احترام به مشتریان از دیگر ویژگی های باربری خوب میباشد که شما می توانید با انتخاب باربری بارسنتر از این خدمات ویژه بهره مند شوید. یک باربری معتبر همواره باید در جهت رضایت به مشتریان خود و ارائه بهتر خدمات باربری وخدمات متفاوتی را ارائه دهد.

در روزهای آخر هفته به دلیل اینکه زمان آزاد بیشتری که وجود دارد، به نظر زمان مناسبی برای جابه جایی اثاثیه منزل میباشد بعضی از افراد زمان اسباب کشی خود را به آخر هفته موکول خواهند کرد.مهم نیست که شما چه زمانی را برای اسباب کشیتان انتخاب خواهید کرد فقط باید از قبل با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید اما برای اینکه یک اسباب کشی بی درد سر و دور از ترافیک های روزانه داشته باشید  اگر برایتان مقدور هست اسباب کشی را در وسط هفته انجام دهید چون حجم ترافیک و شلوغی های روزمره بسیار بالا است البته این فقط یک پیشنهاد است بلکه ما در تمامی روزهای هفته اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

بسته بندی اثاثیه منزل مهم ترین مرحله اسباب کشی میباشد زیرا در این مرحله اگر به درستی بسته بندی انجام نشود در هنگام تخلیه بار ممکن است به وسایل شما صدمه وارد شود . بسته بندی دقیق و مرتب توسط تیم حرفه ای باربری زرکش  باعث سرعت در انجام کار و همچنین ایمنی در هنگام حمل اسباب منزل شما میشود به همین خاطر دیگر شما نگران بسته بندی وسایلتان نباشید و آن را به بارسنتر بسپارید.  و توصیه باربری ما به شما این است که هیچ گاه لوازم منزل خود را بدون بسته بندی جابه جا نکنید زیرا ایمنی کامل وسایل شما به بسته بندیتان بستگی دارد.

شما با انتخاب تیم بسته بندی بارسنتر می توانید از تجهیزات مدرن بسته بندی این شرکت برخوردار شوید بسته بندی اثاثیه منزل تجهیزات مخصوص به خود را دارد که شما می توانید به صورت مجزا آن را از باربری بارسنتر سفارش دهید. استفاده از وسایل مشابه و بی کیفیت به منظور کاهش هزینه های بسته بندی، ممکن است هزینه های بیشتری به شما با آسیب رسیدن به اثاثیه منزلتان تحمیل کند این وسایل دارای جنس و کیفیتی مخصوصی میباشند که به منظور جابه جایی ایمن اثاثیه منزل طراحی شده اند این وسایل شامل مواردی همچون نایلون های حبابدار،سلفون ها،کارتن های چند لایه مخصوص باربری، طناب و دیگر وسایلی که برای بسته بندی لازم می باشد است.

زمانی که تیم حرفه ای باربری زرکش اثاثیه شما را در داخل کارتن های مخصوص بسته بندی قرار هند با استفاده از ماژیک نام هر وسیله را بر روی آن خواهند نوشت تا در هنگام تخلیه بار  سر در گم نشوید. عدم نامگذاری کارتن ها سبب بی نظمی و کندی چیدمان منزل شما میشود به همین خاطر برای سرعت بخشیدن به کارها روی وسایل شما نام گذاری خواهد شد. زمانی که شما کارتن ها را علامت گذاری میکنید، هنگام چیدمان میتوانید به آسانی آنها را بیابید و لوازم منزل خود را بچینید ما در کنار شما هستیم تا لذت یک اسباب کشی راحت و بی درد سر را با تیم ما تجربه نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری زرکش بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری زرکش استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری زرکش کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند