اتوبار و باربری دزاشیب:

امروزه دیگر مانند گذشته تصور اینکه یک شرکت و موسسه باربری تنها وظیفه حمل و انتقال بار در سطح شهری و یا حمل اثاثیه را بر عهده دارد از بین رفته است. اتوبار و باربری دزاشیب برای ارائه خدمات اسباب کشی باکیفیت و دقیق، نیروی انسانی با سابقه و کارآزموده را به خدمت گرفته است و هدف اصلی شرکت بارسنتر این است که حمل وسایل و اثاث کشی مشتریان گرامی به صورت مطمئن و ایمن انجام شود و همچنین خدمات تمام و کمال حمل و نقل جاده ای اسباب و حمل به شهرستان را ارائه دهد.

۴.۹/۵ - (۲۳ امتیاز)

باربری دزاشیب

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اگر قصد اثاث کشی یا انتقال وسیله ای را دارید ما برترین خدمات باربری را با نازل‌ترین قیمت ممکن و بهرین کیفیت در اختیار شما قرار خواهیم داد. باربری دزاشیب کلیه خدمه و پرسنل خود را به خدمت گرفته است تا به انجام خدمات حمل و نقل و اسباب کسی به بهترین شکل ممکن برسد. اتوبار و باربری دزاشیب با داشتن سال‌ها سابقه، در کلیه شرایط ممکن در تلاش بوده تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. مدیریت باربری از تیم باتجربه و کارآزموده، خودروهای حمل و نقل استاندارد و تجهیزات بسته بندی اصولی لوازم و روش‌های چیدمان صحیح با استفاده از تجهزات مدرن استفاده می‌کند.

باربری دزاشیب اماده ارائه خدمات باربری و اتوبار اعم از حمل و نقل اسباب منزل و ادارات و شرکت‌ها و یا حمل وسایل سنگین و یا منجمد از مبدا محدوده منطقه ۱ تهران به سرتاسر کشور است. در این باربری بسیار مطمئن انواع مختلف وسایل نقلیه متنوع با امکانات رفاهی گوناگون موجود است و مشتریان هیچ گاه به دلیل نیاز به خودروی مورد نظرشان معطل نخواهد شد. در نظر داشته باشید که پارامترهایی مانند: حجم، وزن، جنس و مسیر انتقال در انتخاب وسیله نقلیه مناسب مهم هستند. بر اساس نکات ذکر شده در موسسه دزاشیب ماشین‌های مناسبی برای کالا و اثاث متفاوت انتخاب می‌شود.

ارائه خدمات حمل بار و اسباب کشی با تخفیفات ویژه و کیفیت بالا:

در باربری دزاشیب افرادی باتجربه و کاربلد وجود دارد که در زمینه حمل لوازم و اسباب کشی سال‌های زیادی تجربه دارند و با مهارت تمام لوازم شما را منتقل می‌کنند. از این رو برای حمل و نقل بار اتوبار دزاشیب انواع وسایل نقلیه باربری از قبیل وانت بار، نیسان بار و کامیون‌های مسقف و موکت کاری شده و انواع خودرو‌های سنگین و سبک را در اختیار دارد، تا بدین صورت مشتریان بتوانند با توجه به نوع و اندازه بار و اجناس خود، هر کدام از این ماشین‌ها را سفارش دهند.

نکته مثبت دیگر باربری دزاشیب بسته بندی با استفاده از فوم و وکیوم و کارتن‌های رگال دار است که اتوبار و باربری بارسنتر کلیه این امور را برای مشتریان به صورت صفر تا صد انجام خواهد داد، علاوه بر رعایت اصول بسته بندی صحیح، چیدمان بار در درون وسیله نقلیه نیز از اصولی خاص پیروی می‌کند. کادر باربری دزاشیب به خوبی بر اصول و تکنیک‌های چیدمان درست بار مسلط هستند و در کلیه پروژه‌های کاری اتوبار، اصول و قوانین را لازمه رعایت می‌کنند.  از آنجا که افراد باسابقه و حرفه ای مسئولیت بسته بندی کالا را در اتوبار و باربری دزاشیب به عهده دارند، هر نوع بار با روشی که مناسب آن است بسته بندی می‌شود.

کاکرنان ما انتفال وسایل شما را از وسایل سنگین منزلتان شروع کرده و در درون وسایل نقلیه  می‌چینند و و سپس کلیه وسایل را به نوعی که صدمه ای به آن‌ها وارد نشود در درون خودروهای مسقفی که مخصوص اثاث کشی هستند چیده و آماده حمل خواهند نمود. شرکت ما برای اطمینان خاطر کالای مشتریان را به صورت رایگان بیمه می‌کند، با بیمه وسایل در صورت مواجه شدن با هر نوع حوادث اتفاقی در فرایند انتقال و اسباب کشی، شرکت بیمه خسارت مالی وارد شده را جبران می‌نماید و کلیه موظف می‌شود تا خسارات را به صورت تمام و کمال برای مشتری پرداخت نماید.

َاشنایی مختصر با منطقه دزاشیب و باربری دزاشیب:

گفته می‌شود که دزاشیب شکل تغییر یافته دزآشوب (دژآشوب) است. شغل مردم کشاورزی و دام‌داری بوده و بقیه را کاسبان محل تشکیل می‌دادند. دزاشیب از محله‌های قدیمی شمالی تهران است که بافت اصیل خود را حفظ نموده و عرض خیابان آن تغییر نکرده است. دزاشیب(کبیری)تهران از شمال به جماران، از جنوب به فرمانیه، از شرق بهحصاربوعلی و از غرب به تجریش محدود شده است. این منطقه از نظر قشربندی اجتماعی متوسط رو به بالا است. دزاشیب(کبیری) محل زندگی افراد حکومتی از جمله اکبر هاشمی رفسنجانی، آیت الله کاشانی، حسین اعلا، اسدالله اعلم و… است.

جالب است بدانید که دزاشیب در واقع، محل گذر به نیاوران و فرمانیه بوده‌ است. این منطقه هنوز بافت سنتی خود را حفظ کرده و عرض خیابان آن تغییری نکرده‌ است. دو قنات، جنب مسجد امیرالمؤمنین و قنات پایین، در خیابان شهید امیرحسین کریمی (بوعلی)، همچنان جریان دارند. جمعیت دزاشیب را دو طایفه اصلی عباسی و قاسمی تشکیل می‌دهند که پدران این دو طایفه، عباس و قاسم، اولین زمین‌های دزاشیب را آباد کردند. از دیگر طوایف این منطقه مؤمن بیگی‌ها، از مهاجران گرجستان، هستند.

در نهایت اگر قصد اثاث کشی و باربری با منصفانه‌ترین هزینه را دارید و نیازمند یک شرکت معتبر هستید، شرکت بارسنتر کلیه خدمات باربری را با تخفیف ویژه برای مشتریان گرامی ارائه می‌نماید. کارکنان ما با استفاده از تجهیزات به روز و بدون هیچ گونه خسارت و صدمه ای وسایل شما را در محل مورد نظر به شما تحویل می‌دهند. شرکت باربری دزاشیب به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود و حمل بار و اثاث کشی به سراسر کشور است.

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. اتوبار هنگام

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری دزاشیب انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری دزاشیب استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری دزاشیب مورد اطمینان است؟

شعبه باربری.. زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

در چه زمان‌هایی سرویس دهی دارید؟

شرکت ما در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شماست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.