باربری دردشت چه ویژگی‌هایی دارد؟

باربری دردشت یکی از قدیمی‌ترین و  با کیفیت‌ترین و در عین حال یکی از معتبرترین باربری‌های سطح تهران است این باربری که در محدوده دردشت قرار دارد یکی از زیرمجموعه‌های باربری بارسنتر است. ما بر این سعی هستیم تا با برنامه ریزی دقیق و تلاش فراوان رضایت شما عزیزان برای انجام کارهای باربری و بسته بندی اثاثیه و انواع خدمات باربری را جلب نماییم. مجموعه باربری دردشت بر این تلاش است.

  هر موقع قصد اثاث کشی و جابجایی داشتید با اولین فکر به اسباب کشی مجموعه بارسنتر را به خاطر بیاورید از نظر کیفیت کاری و هم از نظر قیمت خیالتان راحت باشد زیرا شما می‌توانید با تماس با پرسنل ما و ثبت اطلاعات خود از تخفیف ۴۵% این مجموعه بهره مند شوید باید دقت کنید که کیفیت در امر اسباب کشی بسیار مهم است و بدانید که باربری بارسنتر زیر نظر اتحادیه باربری تهران است و تمامی قیمت‌های این مجموعه بسیار مناسب و عالی هست.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری دردشت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما در کنار شما عزیزان هستیم تا با ارائه به روزترین سرویس‌ها و خدمات بسیار پیشرفته در زمینه اسباب کشی به شما مشتریان عزیز بهترین خدمات را ارائه دهیم پس لازم نیست شما استرس روز اسباب کشی را داشته باشید زیرا مجموعه بارسنتر صفر تا صد اسباب کشی را در کنار شما عزیزان خواهد بود. و با در نظر گرفتن اینکه شما در کدام منطقه از تهران قرار دارید شعبات و زیرمجموعه‌های مختلفی را برای کمک در امر اسباب کشی به شما عزیزان در نظر گرفته است مثل اتوبار لویزان که در محدوده لویزان قرار دارد.

خدمات اسباب کشی در بارسنتر به چه صورت است؟

اثاث کشی را می‌توان یکی از خسته کننده‌ترین اقدامات در حین جا به جایی منزل عنوان کرد اما ما با راه کارها و ترفندهای ویژه برای شما این کار را آسان خواهیم کرد در زمان بسته بندلی لوازم و اثاثیه سعی کنید لوازمی که نیاز ندارید را  کنار بگذارید و به جمع آوری وسایل مهم خود که به آن‌ها نیاز بیشتری دارید بپردازید. سعی کنید لوازم مهم را در کارتن‌های اسباب کشی قرار دهید و با استفاده از نام گذاری و یا شماره گذاری آن‌ها را از دیگر وسایلتان تفکیک کنید. شما باید وسایل شکستنی را از دیگر وسایل جداکنید و همچنین وسایل ارزشی و قیمتی خود را در کارتن‌های مخصوص قرار دهید اگر نیاز به تیم بسته بندی باربری دردشت نداشتید می‌توانید از این ترفند‌ها برای جمع آوری وسایل خود انجام دهید.

اما در صورتی که تیم بسته بندی را انتخاب نمایید لازم نیست که شما این کارها را انجام دهید بلکه آن‌ها برای شما تمامی خدمات بسته بندی از صفر تا صد را به راحت‌ترین و ایمنی‌ترین روش ممکن انجام خواهند داد. ما از نیروهای مطمن آموزش دیده برای بسته بندی‌های وسایل و اثاثیه شما استفاده خواهیم کرد. در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل اثاثیه منزل، حمل لوازم اداره‌ها وحتی جهیزیه عروس، حمل خرده بارها  صورت حرفه ای  توسط کادر بسته بندی و کادر حمل نقل ما که خوش اخلاق، مجرب و کاربلد با تجربه و شبانه روزی و هفت روز هفت در خدمت همشهریان و مشتریان عزیز هستیم تا شما را در امر اسباب کشی  شما مشتریان همیشگی را یاری نماییم.

بیمه باربری و بارنامه دولتی توسط باربری دردشت:

شاید شما جزو آن دسته افرادی هستید که برایتان اسباب کشی یک کار پر استرس و نگران کننده است تما ما با در نظر گرفتن  بیمه باربری برای شما این مشکل را حل کرده ایم. از جمله عواملی که حس خوب توأم با خیالی راحت را برای مشتری به ارمغان می‌اورد و به مشتری این اطمینان را می‌دهد که سلامت بار آن تضمین است وجود بیمه نامه توسط شرکت‌های باربری هست. در طی انتقال کالا از تهران به هر نقطه‌ای از ایران، بیمه باربری به اثاثیه تعلق می‌گیردیعنی از زمانی که وسایل شما توسط مجموعه باربری دردشت حمل می‌شود تا زمانی که به منزل یا مقصد دلخواه شما می‌رسد.

می‌توانید به ما اطمینان کامل داشته باشید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های باربری دردشت اعتبار تضمین سالم به مقصد رسیدن وسایل هست. و از خدمات آن‌ها می‌توان به صورت ۲۴ ساعته بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی بهرمند شد یعنی اگر شما در شبانه روز بخواهید اسباب کشی و یا باربری را انجام دهید لازم نیست نگران ساعت باشید زیرا ما به صورت ۲۴ ساعته در حال خدمتگذاری به شما عزیزان هستیم شما برای اینکه بتوانید یک جابه جایی و یا اسباب کشی برون شهری داشته باشید احتیاج به یک بارنامه دولتی دارید. اولین سوالی که در ذهن شما ایجاد می‌شود این است که بارنامه دولتی را باید از کجا گیر بیاورید؟نگران نباشید بارسنتر به راحتی برای شما این خدمات را انجام خواهد داد.

این شرکت با ارائه بارنامه دولتی برای بارهای برون شهری تمام مسئولیت انتقال و جابه جایی بار را بر عهده می‌گیرد پس کافیست که مبدا و مقصد را برای کارشناسان ما مشخص کنید. ما با صادر کردن بیمه نامه و بارنامه دولتی به شما تضمین خواهیم داد و شما با خیالی آسوده می‌توانید بار را به هرنقطه کشور ارسال نمایید.

شاید با خود فکر کنید که اگر بارنامه نباشد هیچ مشکلی به وجود نمی آید یا اصلا وجود بار نامه برای اسباب کشی و حمل نقل لازم نیست اما باید بدانید که در حقیقت بارنامه سندی است که شما با آن قادر خواهید بود ثابت کنید که بار خود را به مقصد مورد نظر  محول کنید و در صورتی که برای بار شما مشکلی پیش آید شرکت موظف است خسارت وارد شده را جبران نماید.

بارنامه جزء موارد مهمی است که از طریق آن مشتریان به این اطمینان می‌رسند که قیمتی که به آن‌ها گفته شده طبق نظر اتحادیه باربری است اما شرکت  بارسنتر همان قیمتی را که با شما توسط کارشناسان باربری دردشت هماهنگ شده در آخر کار و تحویل سالم وسایل از شما دریافت خواهد کرد.

بسته بندی در باربری دردشت به چه صورت است؟

شما برای اینکه بارتان سالم به مقصد برسد باید از هرگونه بروز آسیب به وسایلتان جلوگیری کنید در صورتی که بسته بندی وسایل، به نحو مناسبی انجام شود سلامت رسیدن آن به مقصد تضمینی‌تر است.

همچنین از خرابی‌های احتمالی که به خاطر بسته بندی نامناسب ممکن است اتفاق بیفتد نیز جلوگیری می‌شود اما شاید انجام دادن این کار به تنهایی برای شما دشوار باشد به همین خاطر باربری دردشت با ارائه خدمات نوینی همچون تیم بسته بندی و چیدمان شما را از این استرس‌ها و درد سرها دور نگه داشته است.

بعد از اینکه بسته بندی در کم‌ترین زمان توسط تیم ما انجام شد نوبت می‌رسد به چیدمان وسایل داخل ماشین‌های باربری دردشت مهم‌ترین مرحله ی جا به جایی حمل و نقل است به همین خاطر باید توجه داشت که این کار با دقت بالایی انجام شود. در صورتی که این کار توسط افراد نا بلد و کم تجربه انجام شود، می‌تواند خسارات سنگینی را به شما وارد کندو وسایل شما در حین جابه جایی صدمه ببینند. اینجاست که باید به کارگران کار بلد بارسنتر اطمینان کنید زیرا آن‌ها به صورت دلسوزانه و با رعایت نکات ایمنی تمامی وسایل را در ماشین‌های باربری به طور منظم خواهند چیدتا در هنگام حرکت ماشین در مسافت‌های طولانی به وسایل شما صدمه ای وارد نشود.

از جمله خدماتی که شرکت باربری باردشت انجام می‌دهد شامل موارد زیر است:

  • مشاوره ۲۴ ساعته به صورت رایگان
  • استفاده از ماشین‌های مجهز و استاندارد باربری
  • ارائه بیمه باربری رایگان جهت تضمیین بار
  • ارائه بارنامه دولتی
  • استفاده از تیم بسته بندی و چیدمان
  • ارسال کارشناس اسباب کشی
  • استفاده از تجهیزات نوین بسته بندی
  • ارائه وانت بار و نیسان بارها
  • رانندگان با تجربه و سابقه کاری بالا
  • چیدمان وسایل بعد از اسباب‌کشی در منزل جدید

حضور ۲۴ ساعت پرسنل بارسنتر:

تیم بارسنتر به صورت هماهنگ ۲۴ ساعت در تلاش هستند تا خدمات نوینی را برای شما به عمل بیاورندخدمات شبانه‌روزی می‌تواند خبر خوبی برای خانواده و افرادی باشد که به هزار و یک دلیل در روزها و ساعت‌های عادی قادر به اسباب‌کشی و حمل بار نیستند می‌تواند از این شرایط خوب که مجموعه باربری دردشت برای شما فراهم کرده است استفاده لازم را برخوردار شوید فقط کافیست با یک تماس تلفنی اطلاعات خود را توسط پرسنل صبور ما ثبت نمایید تا در اولین زمان ممکن خدمات را برای شما همشهریان عزیز ارائه دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری دردشت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری دردشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری دردشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند