حمل اثاثیه و باربری دارآباد

5/5 - (22 امتیاز)

 

در این روزها روند حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محیط های اداری و تجاری بسیار آسان و راحت شده است و افراد بدون هیچ دغدغه و نگرانی می توانند کار حمل نقل را به باربری دارآباد بسپارند و با خیالی راحت منتظر جا به جایی وسایل خود باشند. اتوبار و باربری بارسنتر یکی از بهترین شرکت های موجود استان در تهران می باشد که قابلیت های بسیار زیادی در زمینه حمل و نقل وسایل دارد و با رعایت تمامی نکات ایمنی این وظیفه را انجام می دهد. این باربری هم چنین جابه جایی جهیزیه عروس، بار و وسایل مختلف، مبلمان اداری و لوازم سنگین و گرانقیمت را به صورت حرفه ای انجام خواهد داد.

 

باربری دارآباد

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

اتوبار باربری دارآباد یکی از قدیمی ترین باربری های تهران است. اتوبار ما این افتخار را دارد که از کادری مجرب و با سابقه استفاده می کند. کلیه کارکنان باربری دارآباد ساعت ها آموزش باربری دیده‌ اند و نسبت به کار خود تخصص ویژه دارند، اگر در منظقه یک استان و مناطق شمالی تهران ساکن هستید، اتوبار دارآباد همواره در خدمت شما خواهد بود. این اتوبار شناخته شده در تهران، در کلیه ایام، حتی تعطیلات در خدمت رسانی به همشهریان گرامی میباشد.

جابه جایی و حمل بار به صورت ایمن

در اکثر منازل وسایلی وجود دارند که از اهمیت خاصی برای صاحبان آن‌ها برخوردار هستند و یا ارزش مادی زیادی دارند و سلامت آن‌ها مهم است. تیم اتوبار و باربری دارآباد تمام تلاش خود را در این زمینه کرده است که با رعایت اصول و قواعد اثاث کشی، این وسایل و اجناس را به درستی نقل مکان کند و با رعایت نکات ایمنی دغدغه و نگرانی از آسیب به وسایل را برای مشتریان از بین خواهد برد. همچنین جابه جایی کلیه وسایل به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میگیرد و در صورتی که قصد جابه جایی فرش یا مبلمان و وسایل منزل را داشته باشید، توسط نیرو های مجرب، بسته بندی مخصوص آن صورت می گیرد.

 اگر فکر جا به جایی وسایل منزل خود را دارید دیگر نیازی نیست خودتان زحمت بسته بندی را بکشید و نگران این پروسه زمانبر و خسته کننده باشید، می توانید کار بسته بندی وسایل منزل خود را به تیم کاری اتوبار و باربری دارآباد بسپارید و با خیالی آسوده منتظر بمانید. کلیه ی لوازم سنگین و شکستنی شما مانند: یخچال، کامپیوتر، پیانو، میز بیلیارد و کلیه لوازم توسط این باربری به شکل حرفه ای حمل و نقل می شود. بسته بندی ویژه مبلمان و تخت خواب، جهت عدم صدمه دیدن آن ها نیز انجام می شود. همچنین این باربری برای لباس ها نیز بسته بندی خاص را با کارتن های رگال دار در نظر گرفته است.

پرسنل متخصص باربری دارآباد با رانندگان کارکشته

نیروی متخصص و رانندگان زبده، دو فاکتور کلیدی در باربری بارسنتر می باشد که رضایت مندی مشتریان ما را سبب شده اند. کلیه رانندگانی که توسط باربری دارآباد به کار گرفته می شوند با خیابان ها و محله های مختلف استان تهران و اطراف آن آشنایی دارند و هیچ نگرانی از این نظر نیز برای شما وجود نخواهد داشت. برخورداری از خودروهای باربری مسقف در این باربری، حمل وسایل شما را ایمن تر خواهد کرد. این گروه تمامی نکات ایمنی را رعایت می کند تا هیچ خسارتی به اجناس در حین حمل و نقل وارد نشود و میزان خسارت های احتمالی را تا حد ممکن کاهش می دهد.

یکی از مهم ترین مسائلی که در باربری اهمیت دارد کارکنان و تیم کاری آن می باشد. هر چقدر افراد تیم کارآزموده تر و با تجربه تر باشند روند انجام کار آسان تر می شود و با سهولت بیشتری لوازم جا به جا و منتقل می شوند. از دیگر ویژگی های این باربری اخذ هزینه های پایین تر در مقایسه با سایر شرکت های باربری و رساندن سریع و ایمن کالا به مقصد مورد نظر می باشد. با واگذاری حمل و نقل وسایل و اسباب کشی منزل و لوازم شرکت و اداره، ضمن حمل بار مطمئن، از تخفیفات بی نظیر این باربری نیز میتوانید برخوردار شوید و از متحمل شدن هزینه های بالا، جلوگیری نمایید.

نکته مهم دیگر این است که کلیه ماشین های باری شرکت ما مجهز به لوازم ضربه گیر هستند که امنیت بار را در حین انتفال چندین برابر می کند. در پایان نماینده ما بیمه نامه ‌ای را در اختیار شما قرار می‌ دهد تا سبب اطمینان خاطر شما از سلامت وسایلتان باشد. مطمئن باشید اگر در هنگام اثاث کشی آسیبی به وسایل شما وارد آمده باشد، شرکت باربری بارسنتر و شرکت بیمه گذار متعهد می شود تمام خسارت مادی و معنوی شما را جبران نماید.

اطلاعات مختصری از محله دارآباد و اسباب کشی در این منطقه

دارآباد محله‌ای در شمال تهران است که در گذشته جزو روستا‌های این شهر محسوب می‌شده است. دارآباد یکی از محله‌های شهر تهران است که در منطقه شمال این شهر قرار گرفته‌است. دارآباد پیش از این یکی از روستاهای پیرامون تهران به‌ شمار می‌رفت. دارآباد از سوی شمال به رشته کوه توچال و از جنوب به زمین‌های اقدسیه و از سوی شرق به جایی به نام باقلی‌زار و از غرب به بازوی توچال و زمین‌های رحمن آباد مشرف است. پارک ساحلی‌ دارآباد یکی از زیباترین پارک های تهران است.

مردم قدیم دارآباد پیشتر در جایی دیگر در جنوب ازگل و شرق سوهانک سکونت داشتند و نام آن محل کهنه دارآباد می‌باشد، ولی در پی خشکسالی آن زمین‌ها را واگذاشتند و به جای کنونی دارآباد کوچ کردند. نام دارآباد پس از ساختن کاخی در زمان مظفّرالدین‌شاه قاجار در این آبادی، به شاه‌آباد دیگرگون شد ولی بعدها دوباره نام پیشین به آن بازگردانده شد. هنوز کاریز (قنات) این محل به نام شاه‌آباد معروف است.

این محله زیبا از شمال به کوه‌های توچال، از جنوب به اقدسیه و اتوبان ارتش، از شرق به رودخانه دارآباد و یاقالازار و شرق بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین از غرب به ابتدای آجودانیه، خیابان کوه پایه چهارم و خیابان سباری محدود می‌شود. خیابان اصلی این منطقه خیابان دارآباد و میدان اصلی آن میدان دارآباد است که ارتفاع آن ۱۷۰۰ متر بالاتر از سطح دریا است. گفته می‌شود پزشکان فرانسوی به خاطر بیماری آسم مظفرالدین‌شاه قاجار دارآباد را برای درمان بیماری به واسطهٔ آب وهوای خوبش مناسب دانستند. در ساختمان و زمین‌های کاخ، در زمان رضاشاه در سال ۱۳۱۲ هجری خورشیدی بیمارستان مسلولین ساخته شد. از دیگر عمارت‌های قاجاری که نزدیک به کاخ شاهی ساخته شده‌است عمارت فخرالدوله می‌باشد.

اگر شما هم نیازمند خدمات اسباب کشی و حمل بار شرکت ما هستید میتوانید به صورت 24 ساعته با کارکنان و مشاوران ما در باربری دارآباد ارتباط باشید. در ایام تابستان کلیه خدمات ما با تخفیفات ویژه به مشتریان ارائه میشود. برای یک اسباب کشی مطمئن میتوانید با استفاده از لینک ها و شماره های پایین تر همین صفحه با ما تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را به سریع ترین شکل ممکن دریافت نمایید.

اطلاعات کامل تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
بهترین قیمت در باربری دارآباد

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری دارآباد انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات باربری دارآباد استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

چه تضمینی برای حفظ سلامت و امانت داری از اجناس ما وجود دارد؟

طبق قرارداد باربری، شرکت‌ متعهد می‌شود که از کلیه لوازم و وسایل مشتریان در طول مدت اثاث کشی محافظت کند.

آیا شرکت‌‌ باربری دارآباد حمل و نقل بین شهری را نیز انجام می‌دهد؟

بله. به راحتی میتوانید وسایل خود را به هر نقطه ای از کشور منتقل کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.