4.8/5 - (17 امتیاز)

باربری خلازیر به سایر شهر ها و شهرستان ها

باربری خلازیر به تهران و سایر شهر ها به صورت تخصصی با کمترین هزینه . شرکت بارسنتر از تمامی نقاط تهران خدمات حمل و نقل را ارائه می نماید و خلازیر نیز یکی از مناطق پر طرفدار برای حمل و نقل بار و کالا می باشد . وجود بازارهای فروش لوازمات و قطعات دست دوم و کار کرده در خلازیر سبب شده است که نیاز به انواع خودروی باربری در این محدوده احساس شود .

اگر در محدوده خلازیر قصد حمل بار و جابجایی کالا دارید ، در کمترین زمان ممکن می توانید با انواع کامیون و تریلی و خاور باربری خلازیر بارهای خود را به سایر نقاط کشور ارسال کنید . ارسال بارهای سبک و سنگین در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه با ارزانترین نرخ کرایه از خلازیر به سایر نقاط کشور صورت می گیرد .

 

باربری خلازیر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

 

انواع باربری ها در باربری خلازیر:

  • باربری با کامیون
  • باربری با تریلی
  • باربری با نیسان وانت
  • باربری با کامیونت ایسوزو

 

باربری بارسنتر به شهرستان

اگر قصد دارید از خلازیر به سایر شهرستان ها بار و کالای خود را ارسال کنید ، ما در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالا را برای شما به تمامی نقاط ارسال می کند.بارسنتر از تمامی نقاط تهران خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد تا انواع بار و کالای خود را به سادگی ارسال نمایید . باربری خلازیر یکی از صدها خدمات باربری بارسنتر می باشد . حمل بار با کامیون برگشتی و تریلی و خاور و نیسان از خلازیر به همه نقاط کشور انجام خواهد گرفت.

 

باربری نیسان وانت در خلازیر

اگر قصد دارید بار یا کالا با وزن و حجم کم را به سایر نقاط کشور ارسال کنید ، ما در کمترین زمان ممکن بارهای شما را با نیسان وانت به سایر نقاط ارسال می نماییم . باربری بارسنتر با نیسان وانت به تمامی نقاط کشور انجام می شود .نیسان بار تهران به شهرستان از باربری خلازیر را نیز می توانید با یک تماس تلفنی از ما بخواهید .

 

باربری خاور ارزان خلازیر

اگر حجم یا وزن بار شما بیش از توان باربری نیسان وانت است ، ما انواع خاور و کامیونت را در اختیار شما قرار میدهیم . خاور و کامیونت برای حمل بارهای حدود  ۴ تن از خلازیر بهترین گزینه می باشند. این خودروی باربری علاوه بر حمل بارهای درون شهری ، به صورت همه روزه از خلازیر به شهرستان های اطراف و دور و نزدیک نیز خدمات باربری را به شما ارائه می نمایند . خاور مسقف و خاور روباز برای حمل بار از باربری خلازیر به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد .

 

باربری بارسنتر با انواع کامیون

برای حمل بارهای سنگین و فوق سنگین ما انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم . کامیون ها بهترین گزینه برای حمل بارهای شما از خلازیر به سایر نقاط کشور می باشند .

کامیون ۱۰ _ ۱۵ تن را می توانید برای حمل انواع بارهای سبک و سنگین از خلازیر بصورت شهری و بین شهری از ما بخواهید و بارهای تجاری و صنعتی و شخص خود را با کمترین نرخ کرایه از خلازیر جابجا کنید . ارزانترین نرخ کرایه کامیون از باربری خلازیر به صورت همه روزه . حمل و نقل انواع آهن آلات از باربری شادآباد به سراسر کشور با کمترین نرخ کرایه

 

 

باربری خلازیر یکی از صدها خدمات باربری بارسنتر می باشد . حمل بار با کامیون برگشتی و تریلی و خاور و نیسان از خلازیر به همه نقاط کشور انجام خواهد گرفت.

 

 

باربری تریلی خلازیر

برای حمل بارهای فوق سنگین و حجیم و ابعاد غیر عادی ، ما در کمترین زمان ممکن بارهای شما را با تریلی از خلازیر جابجا خواهیم نمود . حمل و نقل بار با تریلی از باربری خلازیر نیز به صورت همه روزه با انواع تریلی ها و برای انواع تناژ مختلف انجام خواهد گرفت . شما می توانید تریلی مورد نظر را برای حمل بارهای سنگین و فوق سنگین استفاده نمایید . تریلی توان حمل بار ۲۳ تن را دارد و بارهای ترافیکی و عادی را در کمترین زمان به صورت همه روزه از خلازیر به شهرهای دور و نزدیک ارسال می نماید

 

سایر باربری های محدوده ی خلازیر

 

باربری بارسنتر

باربری خلازیر با ارزانترین قیمت ، حمل بار از خلازیر با بیمه نامه رایگان ، باربری خلازیر با بارنامه دولتی به همراه مشاوره رایگان انجام می دهد.

شرکت بارسنتر خدمات حمل بار از خلازیر به تمام نقاط را با بهترین کیفیت به همراه ارزانترین قیمت برای شما عزیزان انجام می دهد.

ما باربری خلازیر را با بارنامه دولتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم تا دیگر نگران امنیت بارهایتان نباشید و شرکت ما بدون بارنامه دولتی هیچ باری را ارسال نمی کند و تمام خدمات ما با بارنامه دولتی می باشد.

حمل بار از خلازیر به تمام نقاط کشور توسط باربری خلازیر بارسنتر با بیمه نامه انجام می شود و بیمه از موارد مهم و ضروری می باشد. ما برای ارسال بار از خلازیر به تمام نقاط انواع کامیون ها و تریلی ها را در اختیارتان قرار می دهیم.

خدمات باربری بارسنتر توسط شرکت بارسنتر با مشاوره رایگان می باشد و شما با مشاوره توسط شرکت بارسنتر می توانید بهترین انتخاب را نسبت به بارهایتان انجام بدهید.

 

حمل بار از خلازیر با بیمه نامه رایگان

شرکت ما خدمات ارسال بار از خلازیر را با بیمه نامه رایگان انجام می دهد که شما نه نگرانی نسبت به بارهایتان داشته باشید و نگرانی در مورد هزینه آن ها داشته باشید. در هنگام باربری خلازیر ممکن است حوادثی مثل آتش سوزی ، تصادف ، آب زدگی و حوادث طبیعی و حوادث غیر طبیعی رخ بدهد که با بیمه نامه تمام این حوادث جبران می شود و بیمه تمام خسارات را نیز پرداخت می نماید.

شرکت ما تا سقف ۳۰ میلیون تومان به صورت رایگان بارهای شما را بیمه می کند و با شرکت ما نگران هزینه بیمه حمل بار از خلازیر به تمام نقاط نباشید.

باربری خلازیر با بیمه نامه رایگان را از شرکت بارسنتر بخواهید و دیگر نگران بارهایتان نباشید.

ارسال انواع کالا و بارهای تجاری و صنعتی و بارهای شخصی به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه به شهرستان ها و استان های مختلف کشور در کمترین زمان ممکن به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر

 

 

سایر باربری های بارسنتر :

اتوبار مرتضی گرد | اتوبار در محدوده مرتضی گرد با 35% تخفیف

باربری مرتضی گرد | باربری در محدوده مرتضی گرد با 35% تخفیف

اتوبار شهرری | اتوبار در محدوده شهرری با 35% تخفیف

 

 

 

ارسال بار از خلازیر به تمام نقاط کشور با بارنامه دولتی

شرکت بارسنتر حمل بار از خلازیر به تمام نقاط کشور را با بارنامه دولتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بارنامه دولتی سندی می باشد که در آن اطلاعاتی مثل نوع بار ، صاحب بار ، اطلاعات گیرنده ، اطلاعات فرستنده و اطلاعات مالی ثبت می شود و ما برای باربری خلازیر آن ها را در اختیارتان قرار می دهیم.

بارنامه دولتی را فقط شرکت های معتبر می توانند صادر کنند و باربری خلازیر بارسنتر به عنوان یک شرکت معتبر و مطمئن برای ارسال بار از خلازیر به تمام نقاط کشور بارنامه دولتی صادر می نماید.

برای حمل و نقل بارهای شما از خلازیر ، ما بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهیم . بیمه نامه برای جبران تمام خسارات بوجود آمده در هنگام حمل و نقل بار و کالا با کامیون و تریلی و خاور و نیسان می باشد.

باربری بارسنتر به صورت همه روزه تحت پوشش چندین میلیون بیمه نامه رایگان قرار می گیرد .

علاوه بر این امکان افزایش میزان پوشش بیمه قرار می گیرد .

 

باربری بارسنتر محدوده خلازیر با کامیون

شرکت بارسنتر انواع کامیون ها را به صورت مجهز و با ارزانترین قیمت برای حمل بار خلازیر به تمام شهرستان های کشور در اختیارتان قرار می دهد.

کامیون ها مدل های مختلفی دارند که شامل موارد زیر می باشند ما برای باربری خلازیر از آن ها استفاده می کنیم :

_کامیون تک : از کامیون های تک برای بارهایی که وزن ده تن دارد استفاده می شود.
_کامیون جفت : از کامیون های جفت برای بارهایی که وزن پانزده تن دارد استفاده می شود.
_کامیون 911 : از کامیون های ۹۱۱ برای بارهایی که وزن پنج تن دارد استفاده می شود.

باربری خلازیر با انواع کامیون ها را از شرکت ما بخواهید و ما حمل بارهای نیمه سنگین تان را با کم ترین قیمت و بهترین کیفیت با کامیون انجام می دهیم.

 

وظیفه اتوبار و باربری چیست؟

این شرکت ها جابجایی وسایل و لوازم شما از محلی به محل دیگر می باشند.

اتوبار ها این قابلیت و قدرت را دارند تا تمامی لوازم و وسایل را با استفاده از ماشین های مخصوص اسباب کشی جابجا نمایند.

مثلا این شرکت ها خودرو مخصوص جابجایی لوازم منزل را دارا می باشند و همچنین جابجایی سایر موارد دیگر مانند مواد غذایی و غیره
این روزها شاهد استفاده از اتوبار برای شرکت هایی می باشیم که در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل فعالیت دارند.

به شرکت هایی که قادر به جابجایی هر نوع باری می باشند باربری می گویند.

خدمات قابل ارائه توسط شرکت های اتوبار چیست؟
همانطور که بیان شد شرکت های اتوبار دارای تخصص در امر جابجایی بار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل و اسباب کشی می باشند.

بسته بندی وسایل منزل و آماده سازی آن ها برای اسباب کشی نیز از دیگر خدمات جانبی قابل ارائه توسط اتوبار ها می باشد.

این شرکت ها همچنین میتوانند کلیه خدمات مربوط به چیدمان وسایل را نیز به شما دوستان عزیز ارائه نمایند.

 

 

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند