شرکت حمل و نقل لوازم و باربری حکیمیه:

اکثر شما در طول زندگی خود یک بار اثاث کشی را تجربه کرده‌اید و با مشکلات و سختی‌های آن تا حدودی آشنایی دارید. می‌دانید که با رخ دادن هر گونه سهل انگاری در مراحل حمل بار، ممکن است خسارات و اسیب‌های جبران ناپذیری به وسایل گرانقیمت شما و همچنین سلامت شما در خظر قرار بگیرد. در باربری حکیمیه کلیه مراحل با استفاده از تکنیک‌های مدرن و به روز انجام می‌گیرد، در این سبک از اسباب کشی، توجه به نیاز مشتری و در اولویت قرار دادن نیاز مشتریان در مرکز توجه قرار می‌گیرد و مهم‌ترین هدف باربری بارسنتر هست.

 

۴.۹/۵ - (۳۳ امتیاز)

باربری حکیمیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

باربری حکیمیه اسباب کشی را راحت کرده است:

انجام مراحل اسباب کشی به شکل راحت و بدون دردسر موضوعی است که باید همواره مورد توجه قرار بگیرد، کارکنان شرکت باربری حکیمیه به شما کمک می‌کنند تا به آسان‌ترین شکل ممکن این مراحل را اتمام برسانید. در واقع آگاه شدن نسبت به مشکلات و خطرات پیش رو در این کار می ‌تواند برای افرادی که تخصص کافی ندارند. بسیار آموزنده باشد و به آن‌ها در برنامه ریزی و انتخاب یک شرکت معتبر برای اسباب کشی کمک کند. باربری اتوبار حکیمیه با به انجام حمل اثاثیه و لوازم شما و به عهده گرفتن مراحل کار از صفر تا صد، شما را از تمامی خطرها و مشکلات باربری خلاص می‌کند.

از مدیریت اتوبار گرفته تا رانندگان شرکت و گارگران حمل بار و بسته بندی، همگی افرادی با سابقه و آموزش دیده هستند که در حوزه ی کاری خود به خوبی آموزش دیده و تخصص کافی دارند. این افراد دانش و تجربه خود را در فعالیت‌های گذشته خود به مرحله تکامل رسانده و مورد امتحان قرار گرفته اند. در باربری حکیمیه برنامه ریزی‌ها به گونه ای انجام می‌شود که هم نیاز مشتریان به بهترین شکل برآورده شود و هم کارکنان شرکت رضایت کامل را داشته باشند.

سرویس دهی کامل با کیفیت بالا و قیمت منصفانه:

در خانه هر کسی معمولا وسایل شکستنی، تزئینی و ارزشمند بسیاری وجود دارد، پس باید برای حمل این وسایل و بسته بندی آن‌ها دقت فراوانی داشت. زیرا در روش‌های اثاث کشی به سبک قدیمی و یا انجام دادن مراحل توسط خود شخص، قطعا بسیاری از این اجناس مهم و گرانقیمت دچار خسارت و آسیب جدی می‌شوند و موجب خسارت‌های سنگینی می‌شوند، اما با سپردن کارها به پرسنل فنی باربری حکیمیه می‌توانید از این خطرها پیشگیری کنید.

پرسنل شرکت کاملا آموزش دیده شده اند که برای بسته بندی اثاثیه شکستنی و حساس از چه تجهیزاتی استفاده کنند، یا بسته بندی را از کدام قسمت شروع کرده و در صورت نیاز مشتری، مبلمان و لباس‌ها را به چه شکلی در نهایت دقت و نظم بسته بندی و آماده بارگیری نمایند. در مرحله بسته بندی، جنس کارتن‌هایی که برای بسته بندی استفاده می‌شوند نیز بسیار مهم هستند. چرا که استفاده کردن از جعبه‌هایی که جنس مقاومی ندارند، باعث ایجاد آسیب‌های جدی به وسایل می‌شود و فشار ناشی از بار ممکن است باعث باز شدن کارتن‌ها و در نهایت موجب صدمه رسیدن به اثاثیه گردد.

 

کادر فنی باربری حکیمیه می‌دانند که از چه اندازه کارتن‌هایی استفاده کنند و اسباب و لوازم را به چه شکلی بسته بندی کنند، به شکلی که هم کارتن‌ها جای کم‌تری در وسیله نقلیه اشغال کنند و هم راحت‌تر حمل شوند.

 

بدین ترتیب هزینه نهایی نیز کاهش می‌یابد و وسایل در صورت امکان با یک نوبت جابجا و منتقل می‌شوند. در نهایت بسته بندی لوازم هرچه دقیق‌تر و استاندارد انجام شود، باز کردن و چیدن آن‌ها در مقصد نیز سریع‌تر و آسان‌تر خواهد بود  باربری حکیمیه با طراحی چرخ‌های پایه دار استاندارد برای شما جابجایی لوازم سنگین را انجام می‌دهد و این لوازم را به ماشین‌ها انتقال خواهد داد. برای جا به جایی وسایل احتیاج به ماشین باربری حکیمیه دارید. جهت حمل بارهای سنگین شما به ماشین‌های باربری از تجهیزات ویژه استفاده می‌کنیم این تجهیزات شامل: چرخ‌های پایه دار است، لازم نیست که کارگران زیادی را برای حمل بار سنگین در نظر بگیرید بلکه می‌توانید با انتخاب چرخ‌های پایه دار بار سنگین را به راحتی جابه جا کنید.

اثاث کشی با بیمه رایگان و تضمین سلامت بار باربری حکیمیه:

پرسنل شرکت اسباب کشی و باربری حکیمیه با نیرو و تجربه ی بالایی که در زمینه حمل اثاثیه و جابجایی اقلام منزل دارند، می‌توانند اسباب و وسایل شما را در سلامت و ایمنی کامل منتقل کنند. تجربه فراوان و سابقه درخشان تیم فنی اتوبار بارسنتر، بهترین راهنمای شما جهت انجام کارهای مربوط به خدمات باربری و اسباب کشی است. فقط کافیست نظاره گر انجام کارها توسط پرسنل حرفه ای شرکت باشید و یا به دیگر فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.

در نظر داشته باشید که اگر در مرحله انتفال بار از وسایل نقلیه استاندارد استفاده نشود و یا چیدمان بار در داخل خودروهای باربری به خوبی صورت نگیرد، اسباب و کارتن‌های مشتریان از هر جنس و نوعی هم که باشد باز هم ممکن است دچار آسیب شده و تمامی این مشکلات ناشی از چیدمان نادرست بار است. باربری حکیمیه از وسایل نقلیه استاندارد و مسقف استفاده می‌کند و آماده انتقال وسایل شما به کلیه نقاط کشور است.

رانندگان این وسایل نقلیه به تمامی مسیرهای شهری و برون شهری نیز تسلط کامل دارند و با رعایت نکات ایمنی به انتقال وسایل می‌پردازند. به علاوه بیمه ی رایگان شامل کلیه وسایل و کارتن‌ها و همچنین وسایل نقلیه می‌شود. پس از این جهت لازم نیست نگران ایمنی و سلامت لوازم خود باشید و جهت انجام مراحل باربری با شرکت باربری حکیمیه تماس گرفته و مطمئن باشید که هر لحظه و در هر مکانی، تیم باربری ما آماده خدمت رسانی به شماست.

حمل انواع اسباب و وسایل در منطقه حکیمیه:

حکیمیه از منطقه‌های ناحیه ۸ شهرداری و منطقه ی ۴ تهران بوده و در شمال شرقی استان تهران قرار گرفته است. محله ی حکیمیه از نقاط خوش آب و هوای تهران بوده و بسیار مورد توجه طبیعت دوستان است. حکیمیه با فاصله اندکی در شمال جاده دماوند و جنوب اتوبان بابایی امروز قرار دارد. در دوره ناصری شخصی به نام میرزا علی نقی حکیم الممالک روستای چاهک را خرید و آن را رونق بخشید و سپس نام حکیمیه را بر روی آن گذاشت و پس از مدتی آن را به میرزا زین العابدین امام جمعه فروخت و اسم امامیه را بر روی آن قرار دادند.

به دلیل ویژگی‌های ممتاز منطقه ۴ تهران، زندگی در آپارتمان‌های حکیمیه تهران پارس که از محله‌های قدیمی و اصیل در شمال شرق تهران هست. محیطی ایده آل و مناسب است. هوای پاکیزه و چشم اندازهای منحصر به فرد این منطقه و همچنین تبدیل سریع بافت‌های فرسوده و قدیمی و جانشینی آن‌ها به آپارتمان‌هایی لوکس و شیک که دارای بالاترین امکانات و استاندارد سازی در ساخت و ساز هستند.

رفت و آمد در منطقه حکیمیه تهران پارس به سهولت توسط وسایل حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس و تاکسی و همچنین ایستگاه مترو نوبنیاد و ایستگاه مترو شهید باقری امکان پذیر هست و رشد آپارتمان‌های نوساز و شیک از جمله عواملی است که منطقه حکیمیه تهران را تبدیل به منطقه ای ایده آل برای زندگی و سکونت کرده است و به سبب نزدیکی منطقه حکیمیه تهران به بزرگراه‌هایی همچون همت و بابایی آپارتمان‌های حکیمیه تهران پارس دارای موقعیتی عالی برای زندگی و سکونت محسوب می‌شوند.

تمامی کارگرانی که در مجموعه باربری حکیمیه مشغول فعالیت هستند همگی مورد اطمینان هستند. این کارگران متعلق به این مجموعه هستند اگر در این روزها اسباب کشی پیش رو دارید و یا دوستان و آشنایان شما نیاز به خدمات حمل و نقل دارند، فقط با یک تماس با کارشناسان ما در اتوبار و باربری حکیمیه می‌توانید این فرایند را به راحتی هر چه تمام‌تر انجام دهید. کارکنان شرکت بارسنتر به صورت ۲۴ ساعته و کلیه ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند. به علاوه با پر کردن فرم رزرو آنلاین قادر هستید به راحتی و به صورت اینترنتی خدمات مورد نظر خود را ثبت و سفارش دهید.

 

لینک‌های مفید و سرویس‌های دیگر باربری بارسنتر:

 

چطور به باربری حکیمیه اعتماد کنیم؟

این شعبه باربری از معتبر‌ترین شعبه‌های شرکت باربری بارسنتر بوده و دارا سابقه درخشان در ارائه خدمات حمل و نقل وسایل است.

قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

نجوه محاسبه هزینه‌های دریافتی بر اساس سرویس‌های سفارش داده شده، تعداد نیروی ارسالی و مسافت حمل بار متفاوت است و برای دریافت قیمت می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید.

بسته بندی‌ها به چه شکلی انجام می‌شوند؟

با توجه به مسافت مورد نظری که برای جابجایی لازم است طی شود، کارکنان ما از انواع جعبه‌ها و کارتن‌ها در جنس‌ها و سایزهای مختلف استفاده می‌کنند و به درخواست مشتری بسته بندی مورد نظر را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.