باربری حقانی در خدمت شما دوستان عزیز:

باربری حقانی با چندین سال سابقه درخشان در امور اسباب‌کشی و باربری در خدمت شما دوستان عزیز می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به باربری حقانی تمامی خدمات اسباب‌کشی،حمل‌ونقل، جهیزیه عروس، باربری، بسته‌بندی و چیدمان را به تیم حرفه‌ای که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید.

باربری حقانی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری حقانی دارای پرسنلی آموزش‌دیده و باسابقه می‌باشد که شما می‌توانید با رزرو نیروهایی مثل کارگران زبده و رانندگان حرفه‌ای و همچنین تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان خدمات خود را از ما به‌صورت حرفه‌ای دریافت کنید. و هدف ما هم و جابه‌جایی بار و کلیه نیازمندی‌های لازم برای اسباب‌کشی و باربری می‌باشد. اموری چون بسته‌بندی، بارگیری، چیدمان و ارسال بار از تهران به هر نقطه ایران را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم.

مسئولیت پرسنل نسبت به بار مشتریان:

ما در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی به همشهریان عزیز تهرانی می‌باشیم و به‌صورت شبانه‌روز توسط کادری مجرب و حرفه‌ای بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی در اختیار شما دوستان عزیز می‌باشیم و دیگر در جابه‌جای بارهای خود نگران کم‌وکاست شدن و همچنین شکستن و صدمه دیدن وسایل خود نباشید. زیرا ما با ارائه یک بیمه‌نامه معتبر تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید جهت رزرو و هماهنگی با باربری حقانی تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشیم .باربری حقانی کارگران و پرسنل خود را به‌صورت متعهد به بار شما در نظر گرفته‌است یعنی که تمامی کارگرانی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند هدفشان سالم رسیدن بار شما به مقصد می‌باشند و در برابر بار شما دوستان عزیز مسئول هستند .ما برای شما حمل‌ونقل را در کوتاه‌ترین زمان  انجام می‌دهیم و همچنین برای شما تخلیه بار را توسط تیم حرفه‌ای انجام می‌دهیم بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وارد شود. بسته‌بندی کالا و بارهای خود را می‌توانید به ما بسپارید بسته‌بندی یکی از خدمات مهم اسباب‌کشی می‌باشد که اگر به‌درستی انجام نشود ممکن است که وسایل شما صدمه ببینند ما با استفاده از بسته‌بندی دقیق وسایل شما آن‌ها را در ماشین‌های باربری مسقف و روباز قرار خواهیم داد. و حمل اثاثیه منزل  از تهران به هر نقطه‌ای از ایران که بخواهید برای شما دوستان عزیز با خیال آسوده انجام می‌شود. یعنی ما می‌توانیم از تهران به تمامی نقاط ایران بار شما را جابه‌جا کنیم و همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز به حمل‌ونقل بارهای کوچک و بزرگ خود را به باربری حقانی بسپارند .

 خدمات قابل ارائه باربری حقانی برای مشتریان:

باربری حقانی بسته‌بندی سریع را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد این باربری دارای خدمات زیادی می‌باشد .این خدمات شامل مواردی مثل:

  1. پشتیبانی بیست و چهار ساعته
  2. بسته‌بندی سریع وسایل شما
  3. چیدمان وسایل شما
  4. سرعت در انجام عملیات باربری و اسباب‌کشی

تضمین می‌کند باربندی حقانی با چیدمان وسایل شما با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار دارد توانایی این را دارد که تمامی لوازم شما را بسته‌بندی کند با ارسال اکیپ منظم و دقیق بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد با استفاده از پرسنل مجرب و کاربران حرفه‌ای تمامی وسایل شما بسته‌بندی و چیدمان می‌کنیم تا اسباب‌کشی را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام دهیم. همچنین شما می‌توانید با تماس با باربری حقانی به بهترین نحو ممکن از یک مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید و قبل‌از رزرو خدمات ویژه ما برای شما مشتریان قیمت را در نظر می‌گیریم که شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع‌به هزینه‌ها با مشاوران ما در ارتباط باشید تا آن‌ها اطلاعات کافی را برای مبالغ و هزینه‌های اسباب‌کشی به شما بازگو کنند.

باربری و بسته‌بندی یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان ما می‌باشد و این روزها ممکن است به دلیل گرفتاری‌ها و مشغله‌ها را به فشارها و استرس‌های زندگی برای شما باربری و بسته‌بندی به‌تنهایی کار سختی باشد یا این‌که زمان نداشته باشید و خود را بسته‌بندی کنید و آموزش‌دیده تمامی وسایل منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتون‌ها و تجهیزات مدرن باربری حقانی در اختیار پرسنل خود قرار داده‌است چیدمان می‌کنند.

شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی روند اسباب‌کشی را سرعت بیشتری ببخشید و ما در کنار شما هستیم تا تمامی لوازم منزل و لوازم ادارات شما را با تجهیزات مدرن بسته‌بندی کنیم این جابجایی و نقل‌مکان در هرسال ممکن است برای شما اتفاق بیفتد با توجه به روبرو شدن با فصل اسباب‌کشی شما احتیاج به یک باربری مطمئن دارید تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام دهد. ما به شما باربری حقانی را معرفی می‌کنیم این باربری برای شما بسته‌بندی را به صورتی انجام می‌دهد که کوچک‌ترین وسایل شما ضربه نبیند و کمترین خسارت به وسایل شما مخصوصاً ظروف شکستنی و حساس وارد شود. به‌همین خاطر برای شما بسته‌بندی مطمئن تمامی لوازم اسباب شما را جابه‌جا می‌کند شما می‌توانید برای رزرو تیم بسته‌بندی و چیدمان این باربری تنها با یک تماس تلفنی این تیم را در کنار خود داشته باشید .مهم‌ترین هدف تنها به کیفیت بالای خدمات می‌باشد و خوشبختانه توانستیم تا به امروز تمامی مشتریان خود را راضی و خشنود نگه داریم و از صفر تا صد اسباب‌کشی و جابجایی را برای آن‌ها به بهترین شکل ممکن و با اطمینان خاطر انجام داده و رفاه و آسایش شما مشتریان برای ما بسیار مهم می‌باشد و ما در تلاش هستیم به‌صورت شبانه‌روز  تمامی این خدمات اسباب کشی را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

بسته بندی وسایل را به تیم جرفه ای بسپارید:

ما به‌صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت باربری و اسباب‌کشی هستیم و می‌توانیم با انتخاب باربری حقانی بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید انتقال دهید. تنها با تماس تلفنی می‌توانید این کار را انجام دهید لازم نیست که در شعبه‌های مختلف بارسنتر حضور پیدا کنید بلکه تنها با تماس تلفنی می‌توانید درخواست خود را ثبت کرده باربری حقانی بهترین شرکت در سطح تهران می باشد و تا امروز توانسته با کیفیت بالا رضایت مشتریان خود را جلب نماید. اصلی‌ترین هدف ما ایجاد تجربه ایده‌آل در امر اسباب‌کشی و باربری برای مشتریان عزیز می‌باشد ما با آن‌ها این اطمینان را می‌دهیم که ما با کیفیت ترین و نازل‌ترین قیمت تمامی خدمات اسباب‌کشی آن‌ها را انجام می‌دهیم در کوتاه‌ترین زمان حمل‌ونقل و با کیفیتی بالا برای شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با رزرو پرسنلی مطمئن و دلسوز تمامی وسایل خود را حمل‌ونقل و جابجا کنید. اما خدمات بسته‌بندی را با استفاده از:

  1. کارتن‌های اسباب‌کشی
  2.  کارتن‌های رگال دار ،
  3. طناب‌ها،
  4. بابل رپ ها،
  5. نایلون‌های حباب دار،
  6. سلفون ها،

و دیگر تجهیزات بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم تا لوازم شما در حین جابجائی هیچ صدمه‌ای نبیند همچنین پرسنلی که در این مجموعه استخدام شدند و مشغول به فعالیت هستند همگی خوش‌برخورد و قدرت بدنی بالایی دارند .که می‌توانند تمامی لوازم شما حتی سنگین‌ترین لوازم را برای شما جابه‌جا و چیدمان کنند آن‌ها با توجه به کیفیت کار به‌صورت دلسوزانه تمامی لوازم شما را حمل‌ونقل می‌کنند.

ارائه ماشین های مناسب توسط  باربری حقانی :

باربری حقانی برای شما انواع ماشین‌های حمل‌ونقل ازجمله :کامیون‌ها و وانت‌بارها، نیسان بارها ،ماشین‌های مسقف و ماشین‌های روباز، ایسوزو، و هیوندای را در اختیار شما قرار داده‌اند. ماشین‌هایی که در باربری حقانی مورداستفاده قرار می‌گیرد  موکت کاری شده هستند تا در حین جابجائی و حمل‌ونقل در مسافت‌های طولانی مشکل و صدمه به بار شما وارد نشود. همچنین رانندگانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند قادر هستند تا در تمامی جاده‌ها بار شما را با سلامت کامل حمل‌ونقل کند آن‌ها به تمامی جاده ها مسلط هستند و می‌توانند به‌راحتی در شرایط بد آب‌وهوایی هم نیز خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهند. صرفه‌جویی در هزینه اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز با انتخاب باربری حقانی میسر می‌باشد. شما می‌توانید با انتخاب باربری حقانی با پرداخت یک هزینه مناسب خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از ما دریافت نمایید. برای محاسبه قیمت‌های باربری و اسباب‌کشی به شما می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید آن‌ها سوالات لازم را جهت استفاده از خدمات اسباب‌کشی و باربری شما از شما بپرسند مثلاً این‌که آیا می‌خواهید تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان را رزرو نمایید؟ چه نوع ماشین را قرار است برای باربری انتخاب کنید؟ مسافت شما چه مقداراست؟  چه نوع بار را قرار است جابه‌جا کنید ؟این‌ها همگی می‌توانند در هزینه‌ها و قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد .برای دسترسی راحت شما مشتریان عزیز به مجموعه باربری حقانی شعبه های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم مثلاً عزیزانی که در محدوده برزیل زندگی می‌کنند می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی به خدمات باربری  در محدوده برزیل دسترسی داشته باشند. شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید نوبت اسباب‌کشی و باربری خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری حقانی بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری حقانی ستفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری حقانی کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند