اطلاعاتی در مورد باربری جانبازان:

باربری جانبازان از بهترین مناطق تحت پوشش شرکت باربری بارسنتر است که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط اتوبار و باربری جانبازان تهران با نازل‌ترین قیمت‌ها و ارزان‌ترین قیمت‌ها ارائه می‌دهد، اگر ساکن تهران هستید تیم باربری جانبازان در محدوده  منطقه جانبازان تا آماده است بهترین خدمات را به شما  مشتریان عزیزان فراهم کند. حمل اثاثیه به یک خانه جدید نیاز به کارهایی مانند جمع آوری لوازم و وسایل، خرید جعبه و کارتن، بسته بندی و اجاره وسیله ی نقلیه دارد. اگر این مسائل به درستی انجام نگیرند اسباب کشی راحت و بدون دردسری را تجربه نخواهید کرد. اتوبار و باربری جانبازان تمام این کارها را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد.

۴.۶/۵ - (۳۴ امتیاز)

باربری جانبازان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه کرمانشاه ۰۹۱۸۶۳۱۲۹۴۲

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

چرا باربری جانبازان انتخاب مطمئنی است؟

خدمت گزاران شما در شرکت بزرگ باربری جانبازان با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما ارائه کنند. شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در اتوبار و باربری بارسنتر میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اثاث کشی منظم و برنامه ریزی شده دست پیدا کنید و به عنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید. گروه اجرایی باربری جانبازان با مسئولیت پذیری در قبال شما خود را موظف میداند که بهترین خدمات باربری و اتوبار را به شما را ارائه دهد.

باربری جانبازان با تجربه ی چندین ساله ی خود در امر اسباب کشی منزل و بسته بندی اثاثیه منزل آماده است تا خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل را با تجربه ای که کسب کرده است به شما ارائه کند. قطعا اگر بسته بندی و حمل بار به روشی درست صورت بگیرد در خانه جدیدتان وسایل منزل خودتان را سالم تحویل خواهید گرفت. ما بسته بندی را به گونه انجام می‌دهیم که حتی یکی از وسایل منزلتان خط و خش و صدمه نبیند و یا دچار مشکل نشود.

شرکت باربری جانبازان تمامی خدماتش زیر نظر اتحادیه باربری داران تهران است، پس اگر بدنبال یک شرکت معتبر برای حمل و نقل وسایل خود هستید، شرکت باربری جانبازان تهران در خدمت شما ساکنین محترم تهران است. بارسنتر یک تیم کارآزموده بوده که تمامی خدمات باربری و اتوبار را انجام به صورت کامل انجام می‌دهد. باربری بارسنتر در خدمت شماست تا یک جابجایی راحت را برای شما انجام دهد.

حمل بار و اجناس مختلف با پرسنل متخصص:

حمل اثاثیه و حمل و انتفال بار به صورت سالم و اصولی، کار هر کسی نیست. و این طرز فکر که با ماشین خود و با قرار دادن اسباب و اثاثیه منزل خود در پشت خودرو و به همراه خانواده خود می‌توانید کار اسباب کشی را بدون دردسر و به راحتی انجام دهید کاملا غلط است، از آن جایی که در حال حاضر کالا و اجناس منزل بسیار گران قیمت نیز هستند و همچنین به دلیل بزرگ و سنگین بودن تعدادی از آن‌ها، انجام این کار به مهارت و تجربه کافی نیاز دارد،

بسته بندی درست و اصولی اجناس و اثاثیه منزل، یکی از مواردی است که باربری جانبازان در هنگام حمل و نقل و جابجایی بار به آن توجه زیادی دارد، به این خاطر که اگر بسته بندی را با دقت و طبق برنامه ریزی صحیح انجام دهید، مطمئن خواهید بود که در منزل جدیدتان وسایل گرانقیمت و مهم خود را سالم تحویل خواهید گرفت. با رعایت این اصول نه تنها به اسباب و اثاثیه در حین انتقال و ارسال وسایل آسیب یا خسارتی وارد نمی‌شود، بلکه به دلیل بسته بندی اصولی در هنگام چیدمان، کارتن‌ها در خودروی نقلیه راحت‌تر جا می‌گیرند و فضای کم‌تری نیز اشغال می‌نمایند.

پس از رسیدن بار و لوازم شما به مقصد نوبت به چیدمان آن‌ها در منزل جدید می‌رسد و در این مرحله کارکنان آموزش دیده و متخصص باربری جانبازان، به چیدمان وسایل با سلیقه و انتخاب شما به صورت ایمن مشغول می‌شوند. در صورتی که وسیله الکترونیکی شما نیازمند به راه اندازی و نصب دارند، پرسنل باربری جانبازان این کار را برای شما به بهترین حالت انجام می‌دهند.

وسایل نقلیه استاندارد با بیمه رایگان:

از آنجایی که اتوبار و باربری جانبازان خود را در مقابل همشهریان و قوانین مسئول می‌داند لذا اقدام به بیمه نمودن رایگان اسباب و اثاثیه مشتریان قبل از بار زدن آن‌ها می‌نماید. در صورتی که در هنگام جابه جایی متحمل خسارت و زیانی شوید، می‌توانید بدون هیچ مشکلی خسارت خود را از بیمه مربوطه پس بگیرید.  تعهد و احساس مسولیت رانندگان و پرسنل حمل و باربری جانبازان باعث می‌شود که در حین بروز هر گونه حادثه ای صبور و شکیبا باشند و امنیت بار و اجناس را حفظ نمایند.

از مزایای دیگر باربری جانبازان این است که تمامی خودروهای باربری که برای این کار مجهز شده اند و دارای بیمه نامه باربری بوده و سلامت وسایل را کاملا تضمین می‌نمایند. اتوموبیل‌ها، خاورها و خودروهای سنگین و سبک باربری به وسیله پتو و ضربه گیر‌های مخصوص عایق بندی شده اند، تا وسایل و اقلامی که در داخل وسیله نقلیه قرار می‌گیرند به دیواره‌های خودرو برخوردی نداشته باشند و آسیبی نبیند.

شرکت باربری جانبازان در تهران یک جابجایی بدون دردسر را برای شما انجام می‌دهد، همچنین با استفاده از خاور‌های بزرگ شش متری و انواع وسایل نقلیه اتوبار جانبازان، که یکی از بزرگ‌ترین شعبه‌ها در استان تهران است می‌توانید اثاث کشی منزلتان را به وسیله کارکنان متخصص این شرکت بسپارید و نگران هیچ چیزی نباشید.

نحوه دریافت خدمات اسباب کشی در منطقه جانبازان تهران:

خیابان جانبازان (نام پیشین:گلبرگ) نام یکی از خیابان‌های اصلی و پرتردد شرق تهران است که در منطقهٔ ۸ شهرداری تهران و به طول ۶ کیلومتر بین محله‌های نارمک و مجیدیه قرار دارد که پس از جنگ هشت ساله نام آن حدفاصل خیابان دردشت تا میدان سبلان به جانبازان تغییر یافت اما امروزه همچنان به نام «گلبرگ» یا ۱۴۲ غربی حدفاصل فلکه اول تهرانپارس تا خیابان دردشت شناخته می‌شود. این خیابان شرقی – غربی در حال حاضر از خیابان دردشت آغاز شده و در میدان سبلان به پایان می‌رسد، تقاطع‌های اصلی و فرعی زیادی دارد.

میدان میدان نبوت یا «میدان هفت‌حوض» اصلی‌ترین میدان نارمک است و حالتی تجاری و تفریحی دارد در این خیابان واقع شده‌ است. در اطراف این میدان تعداد زیادی رستوران و فست‌فود وجود دارد. میدان نبوت یا هفت‌حوض خیابان جانبازان را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌کند. خیابان جانبازان، از مرکز محلهٔ نارمک عبور می‌کند و این محله را به دو بخش شمالی و مرکزی تقسیم می‌کند. تعدادی‌از میدان‌های صدگانهٔ نارمک در مجاورت این خیابان هستند. این خیابان حدفاصل تقاطع‌های سمنگان و سامان، و همچنین حدفاصل میدان هفت‌حوض تا تقاطع دردشت یکطرفه به سمت شرق است.

اگر در استان تهران و در حوالی محله جانبازان ساکن هستید و اسباب کشی در پیش رو دارید، با یک تماس ساده می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری جانبازان به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از بخش رزرو انلاین در وبسایت برای سفارش اینترنتی سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.


پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط باربری جانبازان انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل مورد نظر شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام می‌شود.

چطور می‌توانم از خدمات باربری جانبازان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا تمامی لوازم و وسایل را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین کلیه اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه را به مشتریان خود ارائه می‌کند.