باربری تیموری شامل افراد متخصص است:

زمان اسباب‌کشی شما فرارسیده‌ است و باید یک باربری را انتخاب کنید ما به شما باربری تیموری را که چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی، بسته‌بندی، چیدمان، باربری و انواع خدمات اسباب‌کشی و باربری دارد معرفی می‌کنیم. این باربری دارای چندین سال سابقه کاری است تمامی پرسنلی که در این باربری مشغول به فعالیت هستند همگی دارای تجربه و علم بالا هستند. آن‌ها کاربلد هستند و آموزش‌های لازم را جهت انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی دیده‌اند.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری تیموری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

خبر خوب این است که مجموعه باربری پارسنتر برای دسترسی راحت شما عزیزان باربری و اتوبارهای مختلفی را  در سطح شهر تهران قرار داده‌ است شما می‌توانید به این باربری و اتوبارها دسترسی سریع و کامل داشته باشید. مثلاً عزیزانی که در محدوده میدان قزوین زندگی می‌کنند می‌توانند با اتوبار میدان قزوین در تماس باشند. تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروهای خود را برای آن‌ها ارسال کنیم. دیگر لازم نیست به‌صورت حضوری در اتوبار و یا باربری‌ها حضور داشته باشید بلکه شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به ما دسترسی داشته باشید.

خدمات قابل ارائه در اسباب کشی به چه صورت هست:

خدماتی که باربری تیموری برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است بسیار متنوع هست. شما می‌توانید با پرداخت هزینه کم از این خدمات بهره‌مند شوید این خدمات شامل موارد زیر هست:

  1. استفاده از پرسنل خوش‌برخورد
  2. استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  3. استفاده از تیم‌های چیدمان
  4. استفاده از تیم‌های بسته‌بندی
  5. استفاده از بیمه‌نامه معتبر
  6.  استفاده از کارگران زبده و نیرومند
  7. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی
  8. ارسال کارشناسان اسباب‌کشی

این بخشی از خدماتی است که باربری تیموری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید برای این‌که از تمامی خدماتی که این شرکت برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند شوی با تیم حرفه‌ای ما تماس بگیرید توجه داشته باشید که حین تماس با مجموعه بار سنتر مشاوره رایگان نیز برخوردار می‌شوید. شما می‌توانید هر گونه سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید از مشاوران ما بپرسید آن‌ها با دقت و صبوری کامل پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستند.

ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل برای شما انجام دهیم. لازم نیست که شما نگران مراحل اسباب‌کشی باشید زیرا شما فقط  کافیست به تیم حرفه‌ای ما اطمینان کنید تا ما در کم‌ترین زمان از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

بسته بندی در باربری تیموری با تجهیزات پیشرفته:

دیگر لازم نیست بسته‌بندی را خودتان به‌تنهایی انجام دهید بلکه با انتخاب باربری تیموری شما می‌توانید تمامی خدمات بسته‌بندی را به ما بسپارید ما تمامی لوازم منزل لوازم ادارات و لوازم شخصی شما را بسته‌بندی می‌کنیم. نمی‌خواهد که ساعت‌ها  به‌دنبال کارتن و مقوا و وسایل بسته بندی باشید. برای شما بسته‌بندی را از صفر تا صد انجام می‌دهیم با استفاده از مقوا و کارتن‌های چند لایه که مجموعه باربری بار سنتر در اختیار ما گذاشته‌ است.

تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتون‌ها قرار می‌دهیم. اگر روی لوازم شکستنی خود حساس هستید  با استفاده از نایلون‌های حباب دار لوازم شکستنی را می‌پیچیم و در کارتون‌ها قرار می‌دهیم تا در حین جابجایی و آن‌ها صدمه‌ای وارد نشود. هرچند کارگران باربری تیموری با دقت کافی تمامی وسایل را جابه‌جا می‌کنند نگران جابجایی وسایل خود نباشیم و به سالم‌ترین شکل ممکن آن را در منزل جدید شما تحویل خواهیم داد.

بسته‌بندی یخچال،‌ فریزر، گاز، ممکن است کار سخت و دشواری باشد به‌تنهایی نمی‌تواند از پس آن بربیایید شما می‌توانید این کار را به افراد کاردان بسپارید. باربری تیموری با در نظر گرفتن تیم حرفه‌ای برای شما عزیزان که آموزش‌های لازم را دیده‌اند تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهند تا هنگام جابه‌جایی صدمه‌ای نبینند. آن‌ها را در ماشین‌های باربری می‌چینند و چیدمان به طوری برای شما انجام می‌شود که با یک‌بار مسیر تمامی وسایل شما به مقصد انتقال یابد. هرچند که این بستگی به میزان بار شما و نوع بار شما و وسایل شما دارد.

ما سعی ما بر این است که هزینه کم‌تری را جهت اسباب‌کشی و باربری صرف کنید. البته شما می‌توانید با انتخاب باربری تیموری از تخفیف‌های ویژه ۴۵% که مجموعه بارسنتر برای مشتریان عزیز در نظر گرفته از برخوردار شوید.

اگر قصد انجام اسباب‌کشی های اداری را دارید کمی متفاوت‌تر با اسباب‌کشی منزل است اما نگران نباشید شما با انتخاب باربری تیموری می‌توانید اسباب‌کشی ادارات را به ما بسپارید. اسباب‌کشی ادارات با حساسیت بیشتری انجام می‌شود زیرا قرار است پرونده‌ها و پوشه‌های مهم یک اداره را جابه‌جا کنیم به‌همین خاطر باید در بسته‌بندی آن‌ها دقت بالایی داشته‌باشیم تا در حین جابجایی وسایل شما گم نشود. شما کار را به تیم حرفه‌ای باربری تیموری بسپارید تا تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنند آن‌ها میزهای اداری، کامپیوترها، پوشه‌ها و پرونده‌ها، را به‌صورت بایگانی‌شده بسته‌بندی می‌کنند و در ماشین‌های باربری تیموری قرار می‌دهند بدون کوچک‌ترین آسیب به میزها و وسایل اداری وارد شود.

همچنین پوشه‌ها و پرونده‌ها در یک جایگاه دقیق قرار می‌گیرند تا در حین تخلیه بار به‌راحتی بتوانید آن‌ها را پیدا کنید. با استفاده از ماژیک‌ها بر روی جعبه‌ها نام اشیا را می‌نویسیم تا در حین جابجایی وسایل شما گم نشوند. شما می‌توانید با اطمینان به باربری تیموری تمامی وسایل اداری خود را جابه‌جا کنید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا لوازم منزل لوازم اداره باربری حمل‌ونقل بسته‌بندی چیدمان را برای شما انجام دهیم شما می‌توانید با اطمینان به تیم حرفه‌ای ما تمامی این کارها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی به‌دنبال کارتون‌ها و همچنین وسایل اسباب‌کشی باشید زیرا می‌توانید با رزرو تجهیزات مدرن بسته‌بندی باربری تیموری تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید. ما با استفاده از تجهیزات مدرن که در اختیار داریم وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم. بدون این‌که کوچک‌ترین آسیبی به آن‌ها وارد شود و آن‌ها را به منزل جدید و یا مقصد موردنظر برای شما دوستان عزیز ارسال خواهیم کرد.

بیمه نامه ضمانت بار به مقصد هست:

بیمه‌نامه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته شد و شما می‌توانید با انتخاب باربری تیموری یک بیمه‌نامه معتبر را دریافت نمایید تمامی وسایل شما بیمه هستند شما می‌توانید از زمانی‌که وسایل خود را در ماشین‌های باربری  توسط کارگران باربری چیدمان می‌کنید تا زمانی‌که وسایل شما به مقصد موردنظر ارسال می‌شود بار خود را بیمه‌شده بدانید. ما در برابر وسایل شما مسئول هستیم به‌همین خاطر تمامی وسایل شما را بیمه می‌کنیم تا در صورت بروز هرگونه خسارت و مشکل و یا صدمه دیدن خسارات واردشده به شما پرداخت شود.

اما با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم شما می‌توانید با انتخاب بیمه باربری تیموری وسایل خود را ایمن نگه دارید ما در برابر وسایل شما مسئول هستیم به‌همین خاطر شما می‌توانید تمامی وسایل خود را از صفر تا صد بیمه نمایید همچنین می‌توانید با تماس با مدیریت بارسنتر سقف بیمه‌نامه را کاهش و یا افزایش دهید. سلامت رسیدن وسایل شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر ضمانت بار شما تضمین‌شده هست و می‌توانید بار خود را از تهران به هر نقطه‌ای که بخواهید انتقال دهید.

باربری تیموری و ماشین‌های استاندارد:

تمامی ماشین‌های باربری تیموری مجهز هستند شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود بار خود را از تهران به هر جای کشور که بخواهید انتقال دهید. ماشین‌های این باربری در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده‌ است بسیار متنوع هست این ماشین می‌تواند شامل کامیون‌ها، خاورها، ایسوزوها، هیونداها، وانت‌بار و نیسان بارها باشد. اگر شما قرار است بار کمی را جابه‌جا کنید و یا در مسافت کوتاهی می‌خواهید بار جابه‌جا کنی ما به شما وانت‌بار و نیسان بار باربری تیموری را معرفی می‌کنیم زیرا می‌توانید در قبال پرداخت هزینه کم‌تر بار خود را با ایمنی بیشتری جابه‌جا کنید.

بیشتر مشتریان ما برای مسافت‌های داخل شهر و یا مسافت‌های کوتاه از وانت‌بار و نیسان‌های باربری تیموری استفاده می‌کنند و سلامت بار خود را تضمین خواهند کرد. زیرا رانندگان با دقت کافی و تسلط بر جاده‌ها و مسیرها بار آن‌ها را به‌سلامت به مقصد می‌رساند. شما می‌توانید برای انتخاب نوع ماشین باربری از مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید و تماس با یکی از شماره‌های بالا می‌توانید یک مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید پس برای انتخاب ماشین باربری نگران نباشید زیرا مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را به شما دوستان عزیز اطلاع خواهند داد پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط باربری تیموری ثبت نمایید.

شما در هر کجای تهران که قرار داشته‌باشید می‌توانید به شعبه‌های مختلف که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم دسترسی داشته باشید. خدمات ما به‌صورت ۲۴ ساعت برای مشتریانمان ارائه می‌شود پس شما می‌توانید هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل نیز با باربری تیموری در تماس باشید و نوبت خود را توسط کارشناسان و مشاوران ما رزرو نمایید تا در روز رزرو شده نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری تیموری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری تیموری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری تیموری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند