باربری توانیر با خدمات  گسترده اسباب کشی :

باربری توانیر ارائه خدمات اسباب‌کشی به عزیزانی که در مرکز تهران زندگی می‌کند شما می‌توانید با یک تماس تلفنی از تمامی خدمات ویژه‌ای که این باربری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. پرسنلی که در این مجموعه مشغول به کار و خدمات هستند همگی آموزش‌های لازم و دوره‌های لازم را جهت انجام خدمات باربری، اسباب‌کشی، حمل‌ونقل، بسته‌بندی، چیدمان و جابجایی دیدند. شما با انتخاب باربری توانیر می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی لوازم خود را جابه‌جا کنید.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری توانیر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

همچنین ما برای شما عزیزان تیم‌های حرفه‌ای را در نظر گرفته‌ایم دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی کارهای بسته‌بندی و جمع‌آوری منزل را انجام دهید شما با انتخاب باربری توانیر می‌توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را بسته‌بندی کنید. کارگران و تیم حرفه‌ای ما برای شما تمامی این لوازم را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهند و با استفاده از نایلون‌های حباب دار و تجهیزاتی که مجموعه بارسنتر در اختیار آن‌ها قرار داده‌ است تمامی این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید.

ارائه خدمات به صورت مدرن و پیشرفته:

بسته‌بندی وسایل برای شما شاید کار سخت و دشواری باشد و به‌تنهایی انجام دادن این کار زمان‌بر است به‌همین خاطر ما با ارسال یک تیم حرفه‌ای که در این کار دوره‌های لازم را دیدند و تجربه‌های بالایی دارند کار را برای شما آسان‌تر می‌کنیم آن‌ها تمامی لوازم شما را در کارتن‌های چند لایه که مجموعه بارسنتر در اختیار آن‌ها قرار داده‌ است چیدمان خواهند کرد. همچنین لوازم شکستنی شما را از دیگر لوازم جداسازی می‌کند و تمامی این لوازم را برای شما با استفاده از بسته‌بندی و تجهیزات مدرن انجام می‌دهند. و در حین جابه‌جایی صدمه به آن‌ها وارد نشود باربری توانیر برای شما خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است که تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به تمامی خدمات دسترسی داشته باشید. عزیزانی که در محدود توانیر مشغول به فعالیت هستند می‌توانند با انتخاب باربری توانیر از خدمات بهره‌مند شوند این خدمات شامل موارد زیر هست:

  1. ارائه بیمه‌نامه کالا
  2. استفاده از تجهیزات مدرن باربری
  3.  راه‌اندازی و نصب لوازم الکترونیکی
  4. ارسال کارگران حرفه‌ای
  5. استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  6. استفاده از پرسنل خوش ‌برخورد
  7. استفاده از رانندگان حرفه‌ای کارگران نیرومند و زبده

شما می‌توانید از تمامی خدمات باربری توانیر استفاده کنید درصورتی‌که فقط با یکی از شماره که در بالا صفحه  قرار دارد تماس بگیرید ما در تلاش هستیم تا این خدمات را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کنیم. به‌همین خاطر برای شما عزیزان محدودیت زمانی و مکانی را برداشته‌ایم یعنی که شما می‌توانید در هر کجای تهران که هستید و به هرکجای کشور که می‌خواهید بار خود را انتقال دهید. یا این‌که در هر ساعت از شبانه‌روز که قرار دارید می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید پس با انتخاب باربری توانیر دیگر محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد.

ماشین‌های vip در باربری توانیر بارسنتر:

خدمات اسباب‌کشی به دو صورت انجام می‌شود خدمات برون‌شهری و خدمات درون‌شهری، در خدمات درون‌شهری شما می‌توانید وسایل خود را در مسافت کوتاه جابجا کنید و برای استفاده از جابجایی از تهران به شهرهای دیگر می‌توانید از خدمات برون‌شهری که باربری توانیر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید ماشینی که در باربری توانیر برای شما دوستان و مشتریان همیشگی این مجموعه در نظر گرفته‌شده است عایق‌بندی و موکت شده هستند. بعضی از مشتریان ما نگران هستند که در حین تردد و جابجایی وسایل آن‌ها صدمه‌ای به وسایل شان وارد نشود یا وسایل آن‌ها نشکند درصورتی ک ما  پیش‌گیری‌های لازم را جهت انجام و وقوع حوادث دیده‌ایم و با استفاده از برنامه‌ریزی‌های دقیقی در اختیار داریم برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. مراحل اسباب‌کشی شما از قبل برنامه‌ریزی‌شده است به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب ماشین موردنظر خود یک جابجایی خوب و بدون مشکل را در پیش داشته باشید. ماشین‌هایی که  مجموعه باربری توانیر برای شما در نظر گرفته شامل وانت‌بار نیسان بار، کامیون‌های شش۶ و ۷ متری، ایسوز، و خاورها، هیوندا، ماشین‌های vip، هست که ما طبق سلیقه مشتریان ماشین‌های درخواستی را برای شما عزیزان ارسال می‌نماییم اگر برای شما انتخاب نوع ماشین کار سخت و دشواری است می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا آن‌ها با استفاده از نوع وسیله شما و مقدار وسیله شما ماشین پیشنهادی را به شما بازگو کنند. شما می‌توانید با انتخاب باربری توانیر یک ماشین خوب و یک اسباب‌کشی خوب را در نظر بگیرید نگران انتخاب ماشین‌ها نباشید زیرا شما هر ماشینی که انتخاب کنید به‌صورت روزانه از لحاظ فنی توسط کارشناسان ما چک می‌شود تا در حین تردد و رفت‌وآمد در مسیرهای برون‌شهری و درون‌شهری مشکلی برای شما و وسایل شما و همچنین کالاهای شما پیش نیاید.

با سلامت کامل بار شما را به مقصد می‌رسانیم:

بیمه‌نامه در باربری توانیر برای شما دوستان عزیز به‌صورت مجزا انجام می‌شود یعنی این‌که تمامی وسایل شما توسط یک شرکت بیمه معتبر بیمه می‌شود تا در حین رفت‌وآمد و تردد ماشین‌ها در مسیرها و در جاده‌ها مشکلی برای شما پیش نیاید یا در صورت بروز هرگونه آسیب و یا صدمه به وسایل شما خسارت وارد شده توسط شرکت‌های بیمه به شما دوستان عزیز پرداخت می‌شود. البته با انتخاب باربری توانیر خیلی کم پیدا می‌شود یا خیلی کم دیده‌شده است که مشتری نارضایتی داشته باشد یا وسایل آن‌ها مورد صدمه قرار گرفته‌ باشد اما ما برای تضمین بار شما بیمه‌نامه معتبری را در نظر گرفته‌ایم که این بیمه‌نامه توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما دوستان عزیز صادر می‌شود. شما می‌توانید با دریافت بیمه‌نامه و بارنامه دولتی بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید. در صورت بروز کوچک‌ترین مشکلی ما به شما تمامی خسارت واردشده را پرداخت خواهیم کرد نگران نباشید بیمه‌نامه برای شما دوستان عزیز صادر می‌شود زیرا ما در قبال وسایل شما مسئول هستیم و سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای باربری توانیر بسیار ارزشمند و اهمیت دار است.

تماس با باربری توانیر می‌تواند به‌صورت ۲۴ ساعت برای شما دوستان عزیز امکان‌پذیر باشد مهم نیست در چه ساعتی از شبانه‌روز هستید و یا این‌که مکان شما کجاست شما در هر کجای تهران که باشید می‌توانید به باربری‌ها و اتوبارهایی که مجموعه بارسنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته است دسترسی داشته باشید.

عزیزانی که در محدوده گاندی مشغول به زندگی هستند می‌توانند به اتوبار گاندی دسترسی داشته باشند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل خود را جابجا کنند. باربری توانیر به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخ‌گو سوالات شما مشتریان عزیز هست شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگانی که مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته از بهره‌مند شوید.

هزینه‌ها در باربری توانیر به چه صورت هست:

باربری توانیر به‌صورت شبانه‌روزی آماده انجام تمامی فعالیت‌های باربری، اسباب‌کشی، حمل جهیزیه، و دیگر خدمات هست. شما می‌توانید با انتخاب این باربری از تخفیف‌های ۴۵% که مجموعه بار سنتر برای مشتریان خود قرار داده و تا به امروز تمامی مشتریان از این‌همه خدماتی که این مجموعه ارائه می‌دهند راضی بوده‌اند.

به‌همین خاطر تمامی قیمت‌ها در باربری توانیر یکسان است و نگران افزایش و کاهش قیمت‌ها نباشید. زیرا این‌ها عواملی است که به اسباب‌کشی نوع اسباب‌کشی شما بستگی دارد اما شما با پرداخت هزینه‌های به‌صرفه می‌توانید یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید همچنین با انتخاب و اتوبار همچنین مناطق باربری توانیر از تخفیف‌های۴۵% ‌درصدی که این مجموعه در اختیار شما گذاشته‌اند بهره‌مند می‌شوید. هزینه‌ها در باربری توانیر برای شما به‌صورت منصفانه در نظر گرفته‌شده است لازم نیز هزینه‌های زیادی را صرف اسباب‌کشی کنید.

شما می‌توانید با انتخاب باربری توانیر با پرداخت یک‌قیمت مناسب کار با کیفیت را تحویل بگیرید. گول تبلیغات و تیزرهای ارزان‌قیمت باربری‌ها و خدمات باربری‌ها را نخورید زیرا کیفیت کار بسیار قابل اهمیت است. به‌همین خاطر شما باید یک باربری را انتخاب کنید که تمامی پرسنل آن و تمامی نواحی عملکرد آن‌ها استاندارد باشد و وسایل شما را سلامت به مقصد برسانند و همچنین دارای بیمه‌نامه معتبر باشد و با استفاده از تیم‌هایی که در نظر گرفته‌ است تا بتواند روند اسباب‌کشی را سریع‌تر پیش ببرد به‌همین خاطر ما به شما باربری توانیر را معرفی می‌کنیم با انتخاب باربری توانیر شما می‌توانید بهترین اسباب‌کشی را بدون کوچک‌ترین مشکلی در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به تمامی خدمات این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است دسترسی داشته باشید و از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید پس همین الان تلفن را بردارید و به یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان از کارشناسان ما داشته باشید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری توانیر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری توانیر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری توانیر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند