معرفی خدمات باربری تهران به گلستان شرکت بارسنتر:

آیا قصد جابه جایی وسایل خود را با باربری تهران به گلستان دارید؟هرچند که امروزه به دلیل شرایط زندگی و سختی هایی که وجود دارد شاهد تعداد بالای اسباب کشی ها و نقل مکان ها در داخل شهرها های مختلف هستیم  روزانه در سراسر کشور افراد زیادی برای اسباب کشی به باربری های مختلفی  مراجعه می کنند.اما بسیاری از افراد هستند که تمایل دارند زندگی در محیطی دیگر و در شهر دیگر را تجربه کنند و از این رو قصد دارند که از تهران به شهرهای دیگر منتقل شوند. حمل بار و باربری تهران به گلستان دارای تفاوت چشم گیری نسبت به باربری های سطح شهر دارد ک همین تفاوت باعث شده است از دیگر باربری ها سبقت بگیرد. از این رو لازم است  که شما برای انتخاب باربری دقت بیشتری در انتخاب خود داشته باشید. انتخاب یک شرکت مطمئن و قابل اعتماد باید بر اساس فاکتورها و ویژگی های مشخصی صورت بگیرد زیرا آن شرکت در برابر وسایل شما مسئول  است ما به شما شرکت بارسنتر را پیشنهاد خواهیم داد این شرکت با سابقه درخشان و تجربه کاری در میان مشتریان همیشه مورد تایید قرار گرفته است.

۴.۷/۵ - (۲۱ امتیاز)

باربری تهران به گلستان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

میزان تعرفه ها و قیمت های شرکت بار سنتر به چه صورت است؟

اولین نکته ای که مشتریان در هنگام جابه جایی بار برایشان قابل اهمیت است میزان هزینه ها در باربری است. با توجه به آنکه فاصله تهران و گلستان در مقایسه با جابجایی های داخل شهری متفاوت تر است زیرا به زمان، انرژی و تجهیزات و بیشتری نیاز دارد پس باید انتظار برود که قیمت ها کمی متفاوت تر شود،اما لازم نیست شما نگران این موضوع باشید زیرا شرکت بار سنتر زیر نظر اتحادیه است قیمت ها نسبت به سایر شرکت های باربری کمتر است. این شرکت با تخفیف ۴۵% که برای حمل بار خود قرار داده است مورد تمایز نسبت به شرکت های باربری دیگر قرار گرفته است.

حمل با وانت بار چه ویژگی هایی دارد؟

قابل ذکر است که برای داشتن یک باربری با هزینه کمتر  به شهرستان ها وانت بار توصیه می گردد.

رانندگان نیسان می توانند به راحتی در سطح شهر و در جاده ها تردد نمایند و حمل نقل با وانت بار راحت تر است.

همچنین لوازم و تجهیزات بسته بندی مانند پتو انواع چادر ها و ضربه گیر ها برای حمل بار

خودرو های پیکان وانت حدود ۵۰۰ کیلو گرم حمل بار را می توانند جابه جا کنند به همین خاطر برای سهولت کار در هنگام جابه جایی بارهایی با حجم کم از وانت بار ها استفاده خواهیم کرد .

آیا استفاده از وانت بار برای باربری تهران به گلستان مناسب است؟

جالب است که بدانید وانت بار ها علاوه بر شکل ظاهری می توانند وسایلی با حجم زیاد را جا به جا کنند. این صحنه برای خیلی ها آشناست. شاید شما بر این باور هستید که فقط اسباب کشی را باید با ماشین های خاور و کامیون انجام داد در صورتی  که ما برای حمل نقل و باربری تهران به گلستان از وانت بار ها هم استفاده کرده ایم. اتفاقا وانت بار یک وسیله بسیار کاربردی نیز می باشد اما باید توجه کرد که از مقدار ظرفیت آن ها  نباید عبور کرد .ظرفیت وانت بار ها محدود بوده و برای حمل و نقل بار تا وزن محدودی طراحی شده پس برای جلوگیری از خطر های احتمالی نباید از حد محدود ظرفیت آن ها فراتر رفت. درست است که هزینه باربری وانت بار نسبت به کامیون پایین تر بوده و با هم قابل مقایسه نیست اما این دلیل درستی بر جابجایی بارهای زیاد با وانت بار نیست. حجم و وزن بار مورد نظر می بایست متناسب با اندازه و ظرفیت وانت بار باشد پس اگر مقدار بار شما بیشتر باشد نمی توانید فقط به خاطر صرفه جویی در هزینه از وانت بار ها استفاده کنید.

صدور بیمه نامه بار و بار نامه دولتی توسط شرکت بار سنتر

حمل نقل وسایلی که دارای ارزش مالی بالایی هستند ممکن است  که کمی استرس آور باشد. در این شرایط صدور بیمه نامه بار می تواند تضمین امنیت بار و تامین آرامش شما را به همراه داشته باشد. در کشورهای پیشرفته ،بیمه یک قانون اساسی شناخته شده است و در کشور ایران هم این  امر جا افتاده است که شخص برای سلامت عمر خود و وسایل با ارزش خود باید از بیمه استفاده کند.

در شرکت بار سنتر با در نظر گرفتن بیمه کامل برای وسایل  به شما اطمینان می دهد که دیگر جای هیچگونه نگرانی در هنگام حمل نقل و باربری تهران به گلستان  هنگام جابه جایی وسایل وجود ندارد.

شرکت بارسنتر با همکاری شرکتهای بیمه معتبر و شناخته شده، بنا به خواست شما  مشتریان عزیز هر نوع باری از اثاثیه منزل گرفته تا تولیدات شما را بیمه می نماید. ضمانت بیمه ای می تواند به مدت زمان بین بارگیری و تحویل در مقصد محدود شود تا مشتری از سلامت بار خو اطمینان حاصل فرماید.

باربری و حمل بار به شهرستان های اطراف تهران
شرکت بار سنتر بخش زیادی از فعالیت خود را بر روی مهاجرت افرادی  که قصد جابه جایی از شهری به شهر دیگر را دارند متمرکز کرده است. اگرچه حمل بار درون شهری دردسرهایی دارد ، اما بی شک ارسال بار به شهرستان و برون شهری چند برابر مشکل تر و دشوار تر است زیرا در این جابه جایی باید . مسافت زیاد ، خطرات جاده ، خستگی بیش از حد کارگران و راننده و بسیاری از عوامل دیگر ، را در نظر گرفت. برای جابه جایی بار با باربری تهران به گلستان، ما شما را از دقت کارگران و بسته بندی مناسب وسایل مطمن خواهیم ساخت.ارسال بار شما توسط باربری بارسنتر به تمامی نقاط ایران   از شرق تا غرب  در کنار شما هستیم انواع بارهای تجاری اداری و مسکونی شما را به تمام نقاط مثل باربری تهران به گرگان درکمترین زمان ممکن و با ایمنی بالا حمل می کنیم. همواره سابقه شرکت بارسنتر باعث جلب رضایت مشتریان این شرکت شده است.

روال اسباب کشی توسط شرکت باربری تهران به گلستان در بارسنتر :

 1. تماس با ما و رزرو نوبت در روز دلخواه
 2. برنامه ریزی دقیق توسط تیم حرفه ای ما
 3. ارسال تیم به محل مورد نظراسباب کشی
 4. تفکیک اثاثیه سبک و سنگین و شکستنی
 5. بسته‌بندی اثاثیه با لوازم تخصصی
 6. چیدمان وسایل شما در ماشین باربری
 7. حضور تیم از ابتدا اسباب کشی تا مرحله آخر کار
 8. چیدمان اثاثیه به صورت اصولی با کمترین آسیب دیدگی
 9. حمل اثاثیه با ماشین اتوبار استاندارد بار سنتر
 10. بهره‌گیری از راننده مجرب و مسلط
 11. رسیدن به مقصد و تخلیه بار توسط تیم اسباب کشی
 12. چیدمان اثاثیه به طور دلخواه مشتریان
 13. نصب وسایل برقی مثل یخچال توسط همکاران

تیم تخصصی بار سنتر از ابتدا تا انتها کار در کنار شما حضور خواهند داشت تا لذت یک اسباب کشی بدون درد سر و راحت را تجربه کنید. ما خدماتی را که عرضه می دهیم به انتخاب خود مشتری میگزاریم. و این خدمات با هدف بهبود روند اسباب کشی در نظر گرفته شده‌است تا شما  را در این امر همراهی کنیم . تمامی پرسنل ما دست به دست هم خواهند داد تا رضایت شما مشتریان عزیز و همیشگی را جلب نمایند کافیست تلفن را بردارید و جهت رزرو وقت خود برای باربری تهران به گلستان با شرکت بار سنتر تماس بگیرید.

برنامه ریزی دقیق و یادداشت کردن نکات مهم برای یک اسباب کشی راحت و بدون درد سر:

شرکت بار سنتر با برنامه ریزی دقیق و منظم  برای اسباب کشی  و حمل نقل بار  از بروز هرگونه مشکل جلوگیری خواهد کرد تا از سلامت بار شما  در حین جابه جایی و اسباب کشی اطمینان حاصل کند. ما برای هر بخش از حمل اثاثیه شما در هنگام اسباب کشی تیم های مختلفی داریم که وظیفه آن ها در هر بخش از اسباب کشی متفاوت است مثلا  تیم بسته بندی   وظایف متفاوتی نسبت به تیم چیدمان وسیله ها دارند. شاید تا کنون اهمیت این موضوع برای شما چندان مهم نبوده است و به آن فکر نکرده باشید اما باید به  تمامی این نکات خاص و ریز هم توجه داشت تا بتوان شرایط را برای یک اسباب کشی راحت فراهم کرد و خطر احتمالی در حین جابه جایی بار از مبدا به مقصد را کاهش داد. شرکت باربری تهران ببه گلستان بارسنتر خدمات تخصصی اسباب کشی را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام خواهند داد فقط کافیست با ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید . و جهت مشاوره  و هرگونه سوال در مورد اسباب کشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آن ها به صورت دلسوزانه و با صبر تمام پاسخگو شما دوستان عزیز باشند.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری تهران به گلستان انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

طور میتوانم از خدمات باربری تهران به گلستان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری تهران به گلستان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن