۵/۵ - (۳ امتیاز)

باربری تهران به ابهر

باربری تهران به ابهر بارسنتر یکی از زیر مجموعه های باربری بارسنتر می باشد که آماده است خدمات باربری و مشاوره در زمینه حمل‌ و‌ نقل و جابجایی را به مشتریان خود ارائه نماید تا با استفاده از تجربیات آن ها و مشورت با کارشناسان محترم این باربری در تهران بهترین خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ساکن در ابهر ارائه نمایند. باربری تهران به ابهر به عنوان یکی از باربری ها در تهران خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت عالی میداند و امیدوار است تا با همکاری شما عزیزان هر روز خدماتی متفاوت و بهتر از قبل را به شما عزیزان ارائه نماید.

 

باربری تهران به ابهر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری حرفه ای در بارسنتر

برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما لازم است از همان ابتدا، یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و توسط افراد متخصص انجام شود. مهمترین نکته در فرایند اسباب کشی و باربری، رساندن بار با سلامت کامل به مقصد است. برای همین شرکتی پیشتاز خواهد بود که با بکارگیری افرادی مجرب و متخصص در هر زمینه، تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل بار به صورت کامل استاندارد انجام شود. باربری تهران به ابهر بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون های حبابدار، سلفون های مخصوص بسته بندی، کارتون های مقوایی مستحکم، جعبه های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد. اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار بسپارید. بارسنتر موسسه اثاث کشی در تهران است و می تواند برای اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت ها و سایر مکان ها بهترین گزینه برای اثاث کشی منزل باشد. شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

 

نحوه بسته بندی صحیح اثاثیه در باربری تهران به ابهر بارسنتر

قبل از هرچیزی وظیفه خود می دانیم که این موضوع را بیان کنیم که باربری تهران به ابهر بارسنتر آماده می باشد که خدمات بسته یندی انواع اثاثیه و وسایل را با بهترین وسایل و تجهیزات برای تمامی مشتریان خود انجام دهد. اما در صورتی که تمایل داشته باشید که خودتان کار بسته بندی اثاثیه و وسایل را خودتان انجام دهید. بسته‌بندی و جابجایی تضمینی انواع وسایل مانند: یخچال ساید بای‌ ساید، پیانو، بوفه، مبلمان و تلویزیون با دقت و بدون آسیب دیدگی تخصص باربری بارسنتر است که با استفاده از چسب، کارتن های محکم، طناب و….. آن ها را بسته بندی کرده و آماده جابجایی می نماید. بهتر است که وسایل هر قسمت را باتوجه به محلی که قرار است در آنجا قرار بگیرد دسته بندی نمایید به عنوان مثال پیشنهاد می کنیم که وسایل مربوط به اتاق خواب را به صورت جدا، وسایل مربوط به هال و پذیرایی را جدا و وسایل مربوط به آشپزخانه را هم جدا بسته بندی نمایید

سایر خدمات بارسنتر :

باربری تهران به میانه | حمل بار تهران به میانه با ۴۵% تخفیف

باربری تهران به سرعین | حمل بار تهران به سرعین با ۳۵%تخفیف

باربری تهران به ابهر بارسنتر پیشنهاد می کند که حتما برچسب هایی را تهیه نمایید و باتوجه به وسایل مربوط به داخل جعبه ها و کارتن هایی که در آن قرار دارند را بر روی کارتن بچسبانید تا مشخص شود که هر کدام از وسایل و اثاثیه های شما در کدام کارتن قرار گرفته است. حفظ امانت و مسئولیت‌پذیری در قبال کار و کارفرما، رعایت حقوق مشتریان، در اولویت کارهای باربری تهران به ابهر بارسنتر می باشد.

 

نکات بهداشتی که در اثاث کشی

باتوجه به این که این روزها مشکل ویروس و بیماری کرونا وجود دارد و افراد را از این موضوع نگران و آشفته کرده است باربری تهران به ابهر بارسنتر با رعایت تمامی موارد بهداشتی خیال مشتریان را از بابت انجام یک جابجایی و اثاث کشی درست و صحیح راحت کرده است. باربری تهران به ابهر بارسنتر این مژده را به مشتریان خود می دهد که کارگران و کارکنان حاضر در باربری تهران به ابهر بارسنتر با استفاده از مواد شوینده و مواد ضدعفونی کننده مخصوص آماده می باشند تا قبل از شروع به کار تمامی وسایل شما را ضدعفونی و تمیز نمایند همچنین تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری تهران به ابهر بارسنتر را از کامیون گرفته تا وانت بار روزانه و به طور مستمر ضدعفونی می شوند. مجهز بودن به انواع خودروهای باربری همراه با تمامی امکانات از ویژگی های باربری تهران به ابهر بارسنترمی باشد. مواقعی که فکر می کنید حجم بار و وسیله هایی که قرار است جابجا کنید کم است می توانید از سرویس باربری تهران به ابهر بارسنتر استفاده کنید. تمامی خودروهای موجود در باربری بارسنتر کاملا سرپوشیده و مجهز می باشند.

 

شرکت بارسنتر شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

 

نیروی انسانی ماهر و سالم و با اخلاق در باربری اثاث منزل بسیار مهم است که باربری بارسنتر توانسته است با استخدام کارگران کاربلد و آموزش دیده این امر را محقق نماید. کارکنان آماده به کار در باربری بارسنتر با پوشیدن لباس های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر می باشند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. باربری بارسنتر در تهران پیشنهاد می کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

 

اسباب کشی منازل ابهر

 • کارگر خانم و آقا برای بسته بندی اثاثیه و حمل
 • کارتن مخصوص برای بسته بندی و استفاده از ضربه گیرهای بادکنکی جهت حمل ایمن اثاثیه
 • معتبرترین و باسابقه ترین باربری تهران به ابهر بارسنتر با آشنایی کامل به کوچه و خیابان ها
 • سرویس ویژه باربری برای جهیزیه عروس ، وسایل شکستنی آشپزخانه ، دستگاه های ورزشی مشابه تردمیل
 • ارائه نیسان و وانت بار با استرچ رپ سراسر ابهر
 • آماده ارائه سرویس به ادارات ، سازمان ، شرکتها و ارگان های مختلف
 • درج مشخصات کامل در بارنامه معتبر برای حمل بار در داخل شهر و خارج
 • استفاده از کارتون سه لابه ، چسب ، فوم ، سلفون ، موکت و پتو برای جابجایی
 • باربری تخصصی و مستحکم مبلمان ، بوفه شیشه ای
 • قیمت مناسب و با انصاف باربری تهران به ابهر بارسنتر
 • آسایش و رضایت مشتریان باربری بارسنتر توسط هزینه مصوب اتحادیه و قوانین مالیات دولتی حمل
 • از راننده تریلی باربری قرارداد و بیمه نامه را بگیرید

سایر باربری ها در تهران

شرکت باربری بارسنتر

باربری تهران به ابهر بارسنتر به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار، امکان رزرو اینترنتی باربری برای بهره مندی و استفاده از شرایط خوب اثاث کشی را در سایت خود فراهم آورده است.
مهم‌ترین و اساسی ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در باربری بارسنتر است و خوشبختانه توانستیم به این هدف برسیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل داخلی شناخته شویم، اثاث کشی خود را از صفر تا صد با خیالی آسوده می‌توانید به ما بسپارید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

بارسنتر با مسئولیت پذیری خود همیشه اثبات کرده است که می تواند از دلواپسی های شما عزیزان کاسته و بهترین خاطره را از اسباب کشی برایتان رقم بزند.

از این رو با خدماتی متمایز متعهد است :

 • اتلاف وقت توسط نیروها صورت نگیرد.
 • وسایل در حین بسته بندی گم نشوند.
 • کارگران در حفظ و مراقبت از وسایل کوشا باشند.
 • بارسنتر اتوباری مطمئن، پیشرو در ارائه خدمات

باربری تهران به ابهر بارسنتر ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد که کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. اگر قصد جابجایی و حمل بار دارید باربری بارسنتر با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل جابجایی یاری خواهد نمود. باربری بارسنتر همواره توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد.

 

خدمات باربری تهران به ابهر بارسنتر

همیشه خوب است که یکسری اطلاعات کلی از شرکت‌های باربری بخواهید مانند این که آیا دارای پروانه کسب و مجوز‌های لازم در حیطه کاری خود هستند. تعداد کارگران حرفه‌ای این شرکت به چه صورت است و این که از چه خودرو‌های باربری برای حمل اثاثیه و لوازم استفاده می‌کنند یا خیر. خدمات بارسنتر بسیار متنوع می باشد که بارزترین این‌ امکانات شامل خدمات ذیل می باشد:

_بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم
_باربری و حمل به شهرستانها
_حمل و جابجایی جهیزیه عروس
_خدمات حمل و باربری وسایل و لوازم آرایشگاهی
_حمل خودرو یا تجهیزات
_اسباب کشی اداری
_وانت بار تلفنی
_اعزام کارگر بسته بندی و اسباب کشی

 

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند