شرکت اتوبار و باربری بلوار کاوه

4.9/5 - (22 امتیاز)

 

اسباب کشی و حمل اثاثیه و لوازم گوناگون میتواند یکی از امور خسته کننده برای هر شخصی باشد. ما پیشنهاد میکنیم که قبل از اثاث کشی با کسب اطلاعات کافی، یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی را انتخاب کنید. در این صورت شما اطمینان خواهید داشت که در طی فرایند حمل بار، اسباب و اثاثیه شما آسیب نخواهد دید و حمل و نقل شما باکیفیت و به سرعت انجام خواهد گرفت. باربری بلوار کاوه با چندین سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات باربری برای ارائه خدمت به شما هموطنان و مشتریان آماده است، اتوبار و باربری بلواره کاوه در تمامی مناطق استان تهران دارای فعالیت است شما می‌توانید با تماس با باربری بارسنتر هماهنگی‌های لازم را برای شروع و حمل اسباب و لوازم خود را انجام دهید.

یکی از مواردی که در طی فرایند جست‌وجو و انتخاب یک شرکت باربری معتبر برای اثاث کشی باید مد نظر قرار دهید، قیمت باربری منصفانه و همچنین خدمات باکیفیت به نسبت به نرخ های ارائه شده است. یک شرکت مناسب معمولاً نرخ قیمت‌های معقول و منطقی ارائه می‌کند و نباید نرخ قیمت آن خارج از لیست قیمت و نرخ اتحادیه باشد. شرکت ما خدمات اتوبار و حمل بار را به کلیه نقاط کشور و شهرستان های مختلف به مشتریان و هموطنان گرامی ارائه میکند.

باربری بلوار کاوه یکی از با تجربه ترین مراکز حمل بار در استان تهران می باشد که با استفاده از روش های نوین و به روز حمل وسایل و چیدمان و بسته بندی اصولی می تواند در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن نسبت به حمل و انتقال اقلام مختلف اقدام نماید. لیست خدماتی که شرکت بارسنتر ارائه می‌دهد: حمل اسباب‌ و کالا توسط کارکنان متخصص برای حمل بار منزل و اداره ها و چیدمان آنها در خودروهای باربری برای حمل به محل مورد نظر مشتری و همچنین حمل وسایل از وسایل نقلیه باری در هنگام رسیدن به مقصد مورد نظر که با بدون هیچگونه صدمه و خسارتی به اشیا و وسایل مشتریان صورت میگیرد.

کادر فنی حرفه ای و متخصص در بسته بندی به شکل مدرن

باربری منطقه 4 از کارگران ماهر و مورد اعتماد در حمل لوازم استفاده می کند. پرسنل باید زمان دقیق باربری را به شما اعلام کرده و کارگران آن به‌موقع به محل موردنظر شما اعزام شوند. مشاوران هم‌چنین باید مکان دقیق بارگیری و مکان تخلیه را از مشتری بپرسند و توصیه‌های قبل از اسبابکشی را به شما بگویند. حمل بار توسط نیروی متخصص آشنا با فنون بسته بندی روز دنیا انجام می گیرد، بنابراین بهترین شیوه برای بسته بندی لوازم شما در نظر گرفته می شود.

اگر شما بسته بندی دقیق و مطمئن و مناسبی داشته باشید باید وسایلتان را به شکل صحیح دسته بندی کنید که همین امر سرعت و کیفیت را در حمل اثاثیه بسیار بالا می برد و باعث می شود که خسارتی به آنها وارد نشود و سالم به محل جدید خود برسند. کالاهایی که می خواهید کارکنان اتوبار و باربری بلوار کاوه منتقل کنند به گونه ای بسته بندی میشوند که در هنگام حمل و انتقال توسط متخصصان باربری و اتوبار بلوار کاوه دچار مشکل و صدمه و یا شکستگی و خط خوردگی نشوند. همچنین اگر در هنگام  حمل بار و بسته بندی وسایل منزل خود به مشکل برخوردید می توانید از مشاوره رایگان برای بسته بندی صحیح برخوردار شوید. 

حمل و نقل ایمن با خودروهای مطمئن در باربری بلوار کاوه

باربری بلوار کاوه با استفاده از ماشین آلاتی همچون وانت بار ، ایسوزو، نیسان بار ، کامیون و کلیه خودرو های باکیفیت باری همچنین وظیفه حمل بار از تهران به نواحی مختلف و همینطور شهرستان را بر عهده دارد. همچنین استفاده از ماشین های باربری استاندارد هنگام برای باربری های شما امکاناتی را ایجاد کرده است که اجناس شما در حین باربری توسط باربری هنگام صدمه ای نبینند و دچار خط و خش و یا رنگ پریدی و یا شکستگی نشوند. رانندگان حمل بار نیز تسلط کامل به مسیر و خیابان های مختلف را به صورت کامل دارند و بدین ترتیب میتوانند با سرعت کافی و از طریق بهترین مسیر کلیه وسایل شما را حمل کنند.

حفظ ایمنی اسباب و اثاثیه منزل شما برای ما بسیار ارزشمند است و این مسئله کاملا برای پرسنل باربری واضح است و کارکنان ما به نحوی آموزش دیده اند که برای حفظ سلامتی اجناس مشتریان تمام تلاش خود را می کنند. همچنین کلیه وسایل و اقلام شامل بیمه رایگان میشوند و در صورت رخ دادن حوادث ناگهانی شرکت بیمه گذار کلیه هزینه ها و خسارات را به مشتری به صورت تمام و کمال پرداخت میکند تا مشتری ضرری نبیند. در نهایت کلیه هزینه های دریافتی در شرکت ما با خدمات ارائه شده و کیفیت ارائه شده همخوانی کامل داشته و تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر داریم.

خیابان بلوار کاوه و حمل و نقل در این حوزه

بلوار کاوه از خیابان های اصلی محله قیطریه و دولت محسوب می شود. محله قیطریه تهران در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. محله قیطریه تهران یکی از محله های مرفه نشین و لوکس تهران به شمار می رود. سایر خیابان های این منطقه شامل بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان کریمی و خیابان سهیلی می باشد.

خیابان شهید کلاهدوز نیز در حواشی همین منطقه قرار دارد. این خیابان از چهارراه پاسداران در شرق آغاز می‌شود، در طول مسیر به ترتیب از چهارراه دلبخواه (خیابان اختیاریه)، چهارراه دیباجی، چهارراه قنات، بلوار کاوه و سه‌راه نشاط عبور کرده و در غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. باغ و سفارت انگلستان در این خیابان قرار دارد.

رانندگان و کارکنان ما در باربری بلوار کاوه تمامی مسیر ها و خیابان ها و محله های تهران را به خوبی میشناسند و میدانند چه زمانی فرایند اسباب کشی را انجام دهند تا به ترافیک برخورد نکنند و چه مسیری سریع تر و ایمن تر است. شما هم میتوانید با خیالی آسوده کالای گرانبها و لوکس خود را به کارکنان باربری بسپارید و نگرانی بابت آسیب و صدمه دیدن به انها نداشته باشید.

برای دریافت خدمات باربری و حمل بار در نزدیکی های بلوار کاوه مشتریان میتوانند با کارشناسان و مشاوران ما در باربری بارسنتر تماس بگیرند و اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. پشتیبانی اتوبار به صورت شبانه روزی اماده پاسخگویی نیازهای مشتریان میباشد. همچنین کلیه خدمات ارائه شده با تخفیف های ویژه برای هموطنان گرامی عرضه میگردد. با استفاده از لینک ها و شماره های تماس پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

باربری بلوار کاوه

 

اطلاعات کامل تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
بهترین قیمت در باربری بلوار کاوه

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری بلوار کاوه انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات باربری بلوار کاوه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری بلوار کاوه خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه میکند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف میشود کلیه هزینه ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.