باربری اهنگ آماده ارائه خدمات اسباب کشی:

حمل نقل و باربری در محدوده اهنگ فقط با انتخاب باربری اهنگ شما می‌توانید با انتخاب باربری اهنگ از تمامی خدمات اسباب کشی و باربری بهره مند شوید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان هست.

۴.۷/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری اهنگ

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری اهنگ با سال‌ها تجربه در عرصه اسباب کشی توانسته خدمات مفید و ارزنده ای را به شما عزیزان ارائه بدهد شما می‌توانید با تماس با شماره‌های بالا روز دلخواه اسباب کشی خود را توسط پرسنل ما هماهنگ کنید تا بدون هیچ اتلاف وقتی برای شما خدمات اسباب کشی را انجام دهیم.

بسته بندی به روش باربری اهنگ:

اولین مرحله اسباب کشی هماهنگی با یک باربری مناسب هست که تمامی خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام دهد شما می‌توانید با انتخاب باربری اهنگ تمامی خدمات اسباب کشی از صفر تا صد را به ما بسپارید ما با بسته بندی مناسب برای شما عزیزان درد سرهای اسباب کشی را به صفر خواهیم رساند. شما می‌توانید تمامی وسایل خود را به ما بسپارید و بسته بندی شده آن‌ها را تحویل بگیرید تیم بسته بندی باربری اهنگ در این راستا اموزش‌های کامل را دیده اند و همواره در تلاش هستند تا خدمات اسباب کشی را به صورت پیشرفته‌تر ارائه دهند تیم باربری بارسنتر با استفاده از همچون موارد زیر بسته بتدی را برای شما عزیزان انجام خواهند داد:

  • استفاده از سلفون‌های مخصوص
  • استفاده از نایلون‌های حبابدار برای مقاومت وسایل شما در برابر اسیب دیدگی وشکستگی
  • ارائه بابل رپ، ضربگیرها
  • استفاده از کارتن‌های چند لایه مخصوص باربری بارسنتر
  • استفاده از بهترین دستگاه‌های چسب زن

تیم بسته بندی ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته بسته بندی برای شما عزیزان تمامی وسایل را با استفاده از اصولی‌ترین روش ممکن و رعایت نکات استاندارد بسته بندی خواهند کرد.
تمامی وسایل را در نایلون‌های حبابدار بسته بندی و درون کارتن‌های مستحکم قرار خواهند داد و با استفاده از چسب‌های مخصوص آن‌ها را بسته بندی خواهند کرد.

بسته بندی اثاثیه شما با کارتن‌های ضدضربه، سلفون، نایلون حبابدار و … انجام می‌شود تا در حین جابه جایی به آن‌ها اسیبی وارد نشود. بسته بندی مبلمان شما با سلفون انجام می‌شود که دچار خط و خش نشوند ما مبلمان شما را با استفاده از سلفون‌ها بسته بندی خواهیم کرد و قسمت تاج مبلمان را با استفاده از نایلون‌های حبابدار بسته بندی خواهیم کرد تا در حین جا به جایی نشکنند. همچنین ظروف شما ابتدا در روزنامه و سپس در داخل کارتن‌های محکم بسته بندی می‌شوند و با استفاده از ماژیک‌ها بر روی کارتن‌های آن‌ها نام اشیا نوشته می‌شود تا در حین جا به جایی به آن صدمه ای وارد نشود.

پس از بسته بندی اثاثیه شما توسط کارگران اثاث کشی حرفه ای جابه جا شده و در داخل ماشین‌های باربری اهنگ بارسنتر چیده می‌شوند. و چیدمان اثاثیه را طوری انجام می‌دهند که حتی الامکان تمام وسایل شما با یک سرویس تمام شود و هزینه کم‌تری متحمل شوید ما برای ایمنی بیشتر از موکت‌ها برای کفپوش ماشین‌های باربری استفاده کرده ایم تا در حین جابه جایی وسایل شما آسیبی به آن‌ها وارد نشود. اثاثیه شما توسط کارگران با دقت تمام حمل می‌شود و تضین می‌شود که هیچ خسارتی متحمل نخواهید شد در صورت بروز هرگونه خسارت جای هیچ نگرانی نیست زیرا تمامی بارهای شما توسط شرکت باربری اهنگ بیمه معتبر خواهد شد و در صورت بروز هرگونه مشکل تمامی خسارت پرداخت خواهد شد.

اسباب کشی در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط بارسنتر:

بالاترین سرعت در ارائه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه جهت کسب رضایت مشتریان کیفیت نهایی کار برای مجموعه باربری بارسنتر بسیار با اهمیت هست به همین خاطر روند سرعت در اسباب کشی باعث نمی‌شود چیزی از کیفیت ما کم شود. این اطمینان را به شما می‌دهیم که وسایل شما را به‌سلامت به مقصد می‌رسانیم و در مقصد نهایی می‌توانید با انتخاب تیم بسته بندی تمامی وسایل را به صورت منظم و بسته بندی شده تحویل بگیرید. بهترین هدیه ما به شما امنیت در ارائه خدمات و ارائه بیمه ‌نامه رسمی هست ما با در نظر گرفتن بیمه نامه معتبر برای شما عزیزان به شما این تضمیین را خواهیم داد که بار خود را بدون هیچ مشکلی در مقصد مورد دلخواه خود تحویل خواهید گرفت.
ارسال بار از تهران به هر نقطه ای از کشور و یا حتی باربری برون شهری، بین شهری تخصص ما هست و ما هرنوع باربری که شما بخواهید را برای دوستان عزیز جا به جا خواهیم کرد حتی شما می‌توانید خرده بار‌های خود را به ما بسپارید. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی بدون هیچ محدودیتی از سرویس‌های ما استفاده نمایید فقط کافیست اطلاعات خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید.

شما می‌توانید با انتخاب باربری اهنگ از تخفیف‌های ۴۵٪ این مجموعه برخوردار شوید. و شبانه روزی و هفت روز هفت در خدمت همشهریان و مشتریان عزیز هستیم با تخفیف‌های ویژه، اگر در منطقه آهنگ هستید می‌توانید از خدمات باربری ما بهره مند شوید.

هزینه‌های باربری اهنگ با تخفیف‌های ویژه:

مطمنا هزینه‌های باربری نمی‌تواند نرخ و قیمت ثابتی داشته باشد به دلیل نوع بار نوع خدمات بدین صورت که اول باید مشخص شود چه نوع  باری را قرار است جا به جا نمایید و یا اثاثیه منزل است یا اینکه کالاهای اداری، وبعد از آن نوبت می‌رسد به انتخاب ماشین‌های باربری که شما می‌توانید مشاورات لازم را در این باره با کارشناسان ما در میان بگذارید. تا آن‌ها شما را راهنمایی کنند و بتوانند با توجه به شرایط اسباب کشی قیمت ثابتی را به شما بازگو کنند که برای این موضوع باید تماس بگیرید و کارشناسان باربری اهنگ بار سنتر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد و تمامی مشاورات لازم جهت یک اسباب کشی را به شما ارائه خواهند داد. بارسنتر خدمات اثاث کشی حمل بار سنگین و جابجایی اثاثیه منزل را انجام می‌دهد و شما می‌توانید حتی برای جا به جایی خرده بارها به باربری ما اطمینان کنید زیرا ما با استفاده از وانت بار و نیسان بارها این خرده بارها را برای شما حمل خواهیم کرد. با انتخاب باربری اهنگ بارسنتر شما می‌توانید از خدمات ویژه حمل بار و اثاثیه بهره مند شوید.

شما می توانید برای انتخاب ماشین‌های باربری بارسنتر مانند کامیون و ایسوزوها، هیونداها، ماشین‌های vip یا سایر خودروهای باربری مورد نظر خود برای جا به جایی و یا اسباب کشی با کارشناسان مجرب و کار آزموده باربری اهنگ بارسنتر در تماس باشید. بارسنتر حمل بار از تهران به هر نقطه مورد نظر یا هر شهر مورد نظر را به راحتی برای شما انجام خواهد داد ماشین‌های باربری بارسنتر همگی مجهز و استاندارد هستند و با کیفیت و موکت کاری شده مخصوص حمل بار در کم‌ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت به شهر و شهرستان‌ها برای جا به جایی هر نوع بار.
سوالی که برای بیشتر مشتریان مجموعه بارسنتر پیش می‌اید این سوال است که آیا با توجه به این که این ماشین آلات مخصوص باربری بارسنتر ایا می‌تواند تصمیین کند که وسایل و بارهای ما به سلامت به مقصد می‌رسند. جواب این است که ما در اغلب موارد که با بارهای حساس برخورد می‌کنیم و تمامی ماشین‌های باربری ما به صورت مسقف و غیر مسقف هستند و با اسنفاده از موکت‌ها کف پوشی شده اند تا در حین جا به جایی به وسایل شما اسیبی وارد نشود به اینصورت از شکستن لوازم حساس و ظریف جلوگیری خواهد شد. اولین کاری که راننده موظف به انجام آن است چک کردن تمامی وسایلی که در ماشین‌های باربری چیده شده است که مطمن شود تمامی وسایل به خوبی جا گیر شده اند، یک شرکت باربری معتبر بار شما را بیمه می‌کند و شما می‌توانید با انتخاب باربری اهنگ از بیمه نامه معتبر بار خود مطمن باشید، تمامی شعبات باربری ما مثل اتوبار میدان رسالت تمامی بار‌ها را بیمه خواهند کرد.

ما با شعبه‌های مختلف در تهران در کنار شما هستیم :

ارائه خدمات باربری اهنگ در منطقه آهنگ برای عزیزانی که در این محدوده زندگی می‌کنند دسترسی به باربری را آسان نموده است متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل اثاثیه منزل , حمل لوازم اداره‌ها و شرکت‌های تجاری به صورت حرفه ای با کادری خوش اخلاق , مجرب و کاربلد با تجربه اماده هستند تا در هر ساعتی از شبانه روز به شما عزیزان خدمات پیشرفته و نوینی را ارائه دهند.

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اهنگ بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اهنگ استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اهنگ کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند