باربری اسکندری درجنوب تهران:

باربری اسکندری شرکتی است که در جنوب تهران برای شما مشتریان عزیز ارائه انواع خدمات اسباب‌کشی و اثاثیه منزل در استان تهران را دارد. خدمات اسباب‌کشی در تهران به‌خصوص در جنوب تهران را می‌توانید به باربری اسکندری بسپارید. عزیزانی که در محدوده اسکندری زندگی می‌کنند می‌توانند تنها با یک تماس تلفنی خدمات اسباب‌کشی و باربری را از پرسنل ما دریافت نمایند.

۴.۹/۵ - (۳۱ امتیاز)

باربری اسکندری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری اسکندری برای جلب رضایت مشتریان خود تمامی خدمات خود را به‌صورت نوین و پیشرفته ارائه می‌دهد شما می‌توانید در هر کجای تهران هستید. به مجموعه باربری‌های بار سنتر دسترسی داشته باشید. مدیریت مجموعه بار سنتر برای راحتی کار شما عزیزان شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته از عزیزانی که در محدوده حبیب‌الله زندگی می‌کنند می‌توانند به اتوبار حبیب‌الله دسترسی داشته باشند.

خدماتی که باید برای مشتریان ارائه داد:

باید بدانید اسباب‌کشی کاری نیست که بتوانید بدون برنامه‌ریزی آن را انجام دهید و یا به‌تنهایی آن را انجام دهید به‌همین خاطر ما برای شما عزیزان یک تیم حرفه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب باربری اسکندری به این تیم دسترسی داشته باشید. باربری‌های زیادی در سطح شهر تهران فعالیت می‌کنند که هیچ کدام از آن‌ها خدماتی که ما برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم را ارائه نمی‌دهند. شما می‌توانید با انتخاب باربری اسکندری از خدماتی که شامل چندین سال سابقه و تجربه کاری تیم حرفه‌ای ما هستند بهره‌مند شوید.

و تمامی خدمات این مجموعه برای شما عزیزان ارائه می‌دهند شامل موارد زیر است:

 • ارائه بیمه‌نامه معتبر
 • ارائه بارنامه دولتی
 • استفاده از تیم حرفه‌ای
 • استفاده از خدمات بسته‌بندی و چیدمان
 • نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی
 • ارسال کارشناسان اسباب‌کشی
 • رانندگان حرفه‌ای
 • کارگران نیرومند
 • تجهیزات مدرن بسته‌بندی

این بخشی از خدماتی است که باربری اسکندری برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است. شما می‌توانید برای دریافت این خدمات چندین روز قبل از اسباب‌کشی نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید. تا در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما عزیزان اعزام کنیم. ما در کنار شما هستیم تا لذت یک اسباب‌کشی خوب و بدون دردسر و با تیم حرفه‌ای ما تجربه کنید. دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی وسایل را جابه‌جا کنیم و در کنار شما هستیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز و همشهریان عزیز تهرانی انجام دهیم. حمل بار و اثاثیه منزل شما به‌صورت تخصصی انجام می‌شود ما با ارسال چندین تیم مجرب و آموزش‌دیده به‌صورت شبانه‌روزی در کنار شما دوستان عزیزان هستیم. اگر شما عزیزان در محدوده اسکندری زندگی می‌کنید می‌توانیم به‌راحتی به باربری اسکندری دسترسی داشته باشید و روی افراد ما حساب کنید. تمامی پرسنلی که در این مجموعه کار می‌کنند آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا در کنار شما عزیزان خدمات اسباب‌کشی را انجام دهند. نیروهایی که در این باربری مشغول به فعالیت هستند دارای چندین سال سابقه کاری هستند.

بسته بندی و چیدمان وسایل را به باربری اسکندری بسپارید:

شما می‌توانید برای بسته‌بندی وسایلتان از خدمات بسته‌بندی باربری اسکندری استفاده نمایید. بسته‌بندی وسایل منزل یکی از اساسی‌ترین کارهایی است که باید شما در هنگام اسباب‌کشی انجام دهید. شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی از خدمات ویژه‌ای برخوردار شوید. که توسط افراد آموزش‌دیده و متخصص انجام می‌شود آن‌ها تمامی وسایل شما را از ریز تا درشت بسته‌بندی می‌کنند. زیرا وسایل شما جزو حساس‌ترین و مهم‌ترین مراحل اسباب‌کشی هست. به‌همین خاطر باید با ایمنی کامل آن‌ها را بسته‌بندی کنیم ما برای شما هرکدام از وسایل منزل را بسته‌بندی می‌کنیم تا در هنگام بارگیری صدمه نبینن خیالتان راحت باشد تمامی وسایل منزل شما در کارتن‌های چند لایه قرار می‌گیرند. تجهیزاتی که باربری بار سنتر در اختیار تیم بسته‌بندی قرارداده است بسیار گسترده هست.

نگران صدمه دیدن وسایلتان نباشید زیرا ما به‌درستی تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم با استفاده از چسب‌های مخصوص و نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها و کارتن‌های چند لایه از کوچک‌ترین وسایل تا درشت‌ترین وسایل شما را به‌نحو احسن بسته‌بندی خواهیم کرد.

خدمات چیدمان می‌تواند برای شما عزیزان به بهترین نحو ممکن انجام گیرد. شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان باربری اسکندری تمامی وسایل سنگین خود را در محل خود جای‌گذاری کنید. شما می‌توانید با انتخاب باربری اسکندری لوازمی مثل یخچال، گاز، تلویزیون، لباس‌شویی، و دیگر لوازم برقی خود را نصب و راه‌اندازی کنید تیم چیدمان باربری اسکندری در کنار شما هستند و تمامی خدمات نصب و راه‌اندازی چیدمان دکوراسیون تغییر اساسی را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان یک اسباب‌کشی آسان را تجربه نمایید دیگر لازم نیست که خودتان به‌تنهایی وسایل سنگین را جابجا کنید. قطعا جابجایی وسایل سنگین به‌تنهایی کار دشواری است ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تیم چیدمان را در هنگام رزرو روز اسباب‌کشی توسط کارشناسان ما درخواست کنید. تا با ارسال نیروهای ماهر و آموزش‌دیده تمامی وسایل منزل خود را طبق دلخواه و سلیقه شما دکوراسیون کنند. شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان از خدمات ویژه اسباب‌کشی و باربری برخوردار شوید. تیم  چیدمان باربری اسکندری در کنار شما است تا تمامی لوازمی که درون کارتن‌ها و جعبه‌ها قرار دارد را برای شما باز و در جای خود قرار دهد. پس هنگام تماس با تماس با مشاوران ما تیم چیدمان باربری اسکندری را انتخاب کنید تا از خدماتی که برای شما عزیزان انجام می‌دهند بهره‌مند شوید.

در بارسنتر چه نوع خودرو‍‌های باربری ارائه می‌شود؟

تمامی خودروهایی که در باربری اسکندری استفاده می‌شوند همگی مجهز هستند این شرکت‌ها حمل‌ونقل و باربری اسکندری اداره ماشین‌های گوناگونی اعم از کامیون‌ها، وانت‌بارها نیسان بارها، کامیون بارهای مسقف روباز، کامیون‌های ۶ و ۷ متری، هیوندا‌ها و ایسوزوها است. که همگی به‌صورت موکت بندی و کف‌پوش شده در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌گیرد. به تعداد نیاز مشتریان برای آن‌ها ماشین‌های موردنظر را ارسال خواهیم کرد. تمامی خودروهای مورد استفاده در باربری اسکندری به‌صورت روزانه از نظر فنی همیشه کاملاً چک می‌شوند. به‌طوری‌که در حین سرویس‌دهی برای آن‌ها مشکلی پیش نیاید و ما به‌همین خاطر تا مطمئن نشویم ماشین را برای شما عزیزان ارسال نمی‌کنیم. اسباب‌کشی شما عزیزان را برای شما به‌درستی با بهترین ماشین‌های باربری انجام می‌دهیم. شما می‌توانید با توجه به نوع بار خود را میزان بار خود ماشین موردنظر خود را برای خودتان انتخاب کنید. و همچنین مشاوران ما می‌توانند راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری به شما عزیزان بدهند. اگر میزان وسایل شما کم باشد می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بارهای باربری اسکندری استفاده کنید. تا از تخفیف‌های ویژه این باربری برخوردار شوید. قیمت‌های وانت‌بار و نیسان بار مقرون‌به‌صرفه است و می‌تواند هزینه کم‌تری را جهت باربری و اسباب‌کشی پرداخت کنید. شما می‌توانید با مشاوران ما جهت انتخاب نوع ماشین و مشاورات لازم را انجام دهید. تا بتوانید از یک اسباب‌کشی بی‌نقص و خوب در کنار تیم حرفه‌ای باربری اسکندری بهره‌مند شوید.

هزینه‌ها در باربری اسکندری زیر نظر اتحادیه است:

نگران پرداخت هزینه‌های گران نباشید قیمت‌ها و تعرفه‌های اسباب‌کشی در باربری اسکندر برای شما زیر نظر اتحادیه باربری تهران مشخص می‌شود. ما با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری تمامی قیمت‌ها را برای شما عزیزان به‌صورت منصفانه در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید با شماره‌های بالا تماس بگیرید و با مشاوران و کارشناسان ما از نظر قیمت به قیمت‌های ثابت اسباب‌کشی را بپرسید. کارشناسان ما شما را با نوع خدماتی که شامل جابجایی و اسباب‌کشی و بسته‌بندی و همچنین چیدمان می‌شود آشنا می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان و بسته‌بندی هزینه‌های متفاوتی را جهت اسباب‌کشی کنار بگذارید اما نگران نباشید. تمامی هزینه‌هایی که در مجموع باربری اسکندری استفاده می‌شود همگی منصفانه هست. مطمئن هستیم که با یک بار مشتری شدن توسط شرکت ما دیگر از هیچ باربری دیگری کمک نخواهید گرفت. تمامی قیمت‌هایی که در باربری اسکندری برای شما عزیزان استفاده می‌شود شامل تخفیف‌های ۴۵% هست. شما می‌توانید با انتخاب باربری اسکندری از تخفیف‌های ویژه این شرکت برخوردار شوید. اما به‌صورت شبانه‌روز در تلاش هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را با نازل‌ترین قیمت و مناسب‌ترین قیمت و همچنین کیفیت بالا تحویل شما مشتریان عزیز بدهیم. شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از قیمت یکسان اسباب‌کشی باخبر شوید. باید بدانید که قیمت‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد.

این عوامل می‌تواند شامل :

 1. تعداد کارگران ارسالی
 2. استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
 3. مسافت طی‌شده توسط ماشین‌ها
 4. استفاده از تیم بسته‌بندی
 5. استفاده از تیم چیدمان
 6. تعداد کارگران ارسالی
 7. تجهیزات بسته‌بندی

می‌تواند در بالا و پایین شدن قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد. هرچند که شما با انتخاب باربری اسکندری می‌توانید از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید. پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف و گران اسباب‌کشی نباشید. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی خدمات را با بهترین قیمت و نازل‌ترین قیمت برای شما همشهریان عزیز تهرانی ارائه دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اسکندری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اسکندری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اسکندری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند