حمل و جا به جایی بارتوسط باربری استخر:

فکر بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه را در خانه با استفاده از روزنامه باطله،کارتن‌های که از مغازه های اطراف خانه پیدا کرده اید را از سرتان بیرون کنید. فقط بسته بندی وسایل سنگین و گران ‌قیمت مثل بوفه، مبل، یخچال‌و… را به باربری استخر بارسنتر بسپارید.

۴.۹/۵ - (۴۱ امتیاز)

باربری استخر

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شرکت باربری استخر با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا در تهران ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان عزیز می باشد و با تضمین صد در صد بار به مقصد و تحویل سلامت وسایل به مشتریان اعتماد مشتریان را جلب کرده است. باربری بارسنتر در محدوده استخر  برای هم استانی های عزیز امکانات بی نظیری را در نظر گرفته است. امکانات ما شامل موارد زیر می باشد.

 • حمل ونقل کالا و وسایل، کالا های اداری، جهیزیه عروس ، اسباب کشی منازل
 • فرستادن کارگران نیرومند و قدرتمند برای جابه جایی وسایل
 • حمل یخچال ساید بای ساید و وسایل سنگین
 • بسته بندی به صورت حرفه ای توسط کادر بارسنتر
 • ارائه ی بیمه نامه رایگان

معرفی خدمات باربری بارسنتر:

 1. شرکت باربری استخر آماده حمل نقل از تهران به تمامی نقاط کشور می باشد در همه مراحل باربری اصل کیفیت و ایمنی را به طور اصولی با استفاده از استاندارد های ایمنی  رعایت می کند.
 2. با ارائه بیمه نامه رایگان باربری را برای شما تضمیین خواهد کرد و همچنین تضمیین سلامت وسایل شما به صورت صد در صد می باشد.
 3. کارگران بارسنتر با دلسوزی تمام برای شما بار را جابه جا می کنند لازم نیست شما نگران آسیب دیدن وسایلتان باشید.
 4. شرکت بارسنتر برای راحتی و سهولت کار در اسباب کشی از تیم بسته بندی و چیدمان استفاده می کند.
 5. باربری استخر در نگهداری و حمل بار بسیار ایمن و قابل اعتماد است و با برنامه ریزی دقیق اسباب کشی را برای شما انجام خواهد داد.

سرویس دهی باربری استخر بار سنتر از وقتی که مورد استفاده مردم  سراسر کشور قرار گرفته است، باعث شده تیم و پرسنل بار سنتر بیش از پیش در تلاش باشد تا خدمات نوین و پیشرفته ای را در اسباب کشی و حمل نقل توسعه بدهد تا همواره رضایت مشتری را به دست آورد.

شرکت بارسنتر همچنین به صورت ۲۴ ساعته در شبانه روز با استفاده از پرسنل با تجربه آماده مشاوره به شما عزیزان جهت امور اسباب کشی می باشد.

بیمه باربری رایگان توسط شرکت باربری استخر:

شرکت باربری استخر  با استفاده از بهترین پرسنل و تجهیزات ممکن  احتمال خسارت های ناشی از اسباب کشی را به صفر رسانده است. از استفاده از بهترین رانندگان گرفته مسلط به جاده  تا نیروهای آموزش دیده بسته بندی اثاثیه .

شرکت باربری بارسنتر با ارائه  بیمه نامه رایگان باربری سلامت وسایل شما را تضمیین خواهد کرد. بیمه حکم یک ضامن را دارد و وجود بیمه باعث آرامش خاطر مشتریان در باربری می شود. شرکت باربری استخر تمامی بارهای شما مشتریان عزیز را بیمه خواهد کرد و در صورت بروز مشکل یا خسارت شرکت بیمه معتبری که بارسنتر با آن طرف قرار داد خسارت وارد شده را پرداخت خواهدکرد.

از این رو  شما مشتری عزیز با انتخاب باربری استخر بارسنتر خیالتان از هربابت مطمن باشد. تنها کاری که قرار است انجام دهید رزرو سرویس باربری  توسط کارشناسان ما در روز دلخواه می باشد ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمت به شما می باشیم.

البته شرکت بار سنتر این امکان را دارد که سقف بیمه باربری را برای شما افزایش دهد. در صورت تمایل به افزایش سقف بیمه باربری، می توانید با کارشناسان ما مشاوره لازم در این جهت را انجام دهید.

شرکت باربری استخر بارسنتر که در محدوده استخر قرار دارد علاوه بر ارائه تعرفه‌های ارزان و کیفیت بالا باربری و اسباب کشی، برای جلب رضایت شما مشتریان شرایط ویژه ای را به عمل آورده است ما با ارائه تخفیف ۴۵% برای شما مشتریان در اسباب کشی تفاوت خود را با سایر باربری های سطح شهر اعلام کرده ایم.

 

برنامه ریزی عملیاتی برای یک اسباب کشی موفق:

در بسته بندی و باربری برای اینکه  کار ها به صورت مرتب انجام شوند تیم ما از قبل برای فراهم کردن یک اسباب کشی بدون نقص برنامه ریزی خواهند کرد تا در هنگام جابه جایی مشکلی پیش نیاید. در این برنامه ریزی که تیم و کادر حرفه ای بارسنتر انجام می دهند طبق تاریخ و ساعت تعیین شده نیرو و تجهیزات مورد نیاز در نظر گرفته خواهد شد و این افراد برای روز تعیین شده  توسط مشتریان کاملاً آمادگی کسب می‌کنند تا در ساعت دقیق به طور منظم در محل اسباب کشی حاضر شوند.البته باید در نظر داشت که زمان اسباب کشی بستگی به شرایط آب هوایی هم خواهد داشت.پرسنل باربری استخر با داشتن یک برنامه ریزی عملیاتی، باربری در بدترین شرایط را هم ممکن می‌سازند.

رانندگان مجرب:

یکی از نگرانی‌های مشتریان این است که آیا راننده ای که قرار است بار آن ها را جابه جا کند به جاده و شرایط آب هوایی مسلط است؟نگران نباشید تمامی رانندگان شرکت بارسنتر با چندین سال سابقه آماده هستند تا به شما خدمت رسانی کنند.

راننده ماشین باربری باید:

 1. مهارت بالایی در رانندگی داشته باشند.
 2. دارای چندین سال تجربه.
 3. دلسوز باشند.
 4. مسلط به راه و جاده ها باشند.
 5. دارای گواهینامه باشند.
 6. مورد اطمینان باشد.

شرکت باربری  در انتخاب کادر اجرایی خود بسیار دقت خواهد کرد.و تمامی رانندگان ما مسلط هستند که حتی در شرایط آب هوایی بد (مانند ریزش برف، باران) رانندگی  را به صورت حرفه ای انجام دهند.

کارگران آموزش دیده و نیرومند بارسنتر:

شرکت بار سنتر بر این باور است  که در هر کاری علم و تخصص باید وارد گردد و فقط نیروی دستی و انسانی لازمه انجام کار نمی باشد.این روزها علم و مهارت در عرصه اسباب کشی بسیار مهم است و باعث می شود کار ها با دقت و نظم بهتری انجام شود. حمل وسایل و بار خصوصاً اگر حساس باشد فقط به نیرو و زور بازو احتیاج ندارد بلکه باید از راه های تخصصی و با استفاده از تجربه آن هارا انجام داد. اگر علم کافی پشت قضیه نباشد بدون شک در حین جابجایی بار احتمال آسیب دیدن به وسایل و اسباب اثاثیه شما زیاد می باشد.

کارگران باربری استخر دقت زیادی در حمل انواع وسایل مانند یخچال ساید، گاوصندوق، بوفه، پیانو، تردمیل و … دارند. و از فنون این کار سر در می آورند. ما تمامی پرسنل و کارگران را آموزش داده ایم تا بر امر اسباب کشی مسلط باشند. این کارگران ماهر و زبده هستند و با تکیه بر توانایی و تجهیزات حمل بار، انواع اثاثیه را در امنیت کامل به ماشین باربری منتقل می‌کنند بدون آسیب دیدن به وسایل شما .

کارگران بارسنتر تخصص ویژه در امر چیدمان وسایل هم دارند و آن ها می توانند در راه اندازی انواع وسایل برقی منزل و نصب وسایل الکترونیکی شما را یاری دهند.چنانچه تمایل داشتید تیم چیدمان بارسنتر پس از پروسه اسباب کشی در مقصد مورد نظر هرگونه وسیله برقی از جمله ماشین لباسشویی، لوستر و وسایل مشابه را نصب می‌نمایند.

برای جابجایی هر نوع کالا در باربری استخر از خودرو های مجهز استفاده می‌شود. اما نوع خودرو در نظر گرفته شده بستگی به میزان و حجم وسایل شما در باربری دارد. به طور مثال برای حمل و جابجایی اثاث منزل باید از کامیون‌های مسقف باربری بارسنتر استفاده کرد. چون هم حجم وسایل زیاد است و هم ایمنی آن ها رعایت می شود. مخصوصا مواقعی که هوا بارندگی است اینگونه وسایل شما هم خیس نخواهد شد. اما زمانی هم که وسایل مورد جابجایی حجم کمتری داشته باشند و فضای کمی را را اشغال کنند. می‌توان از خودرو وانت بار و نیسان بار های بارسنتر برای جابجایی استفاده کرد. در هر صورت شما می‌توانید طبق دلخواه خود و با مشاوره با مشاورین ما ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشاوره شبانه روزی:

مشاورین شرکت باربری استخر به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از تعرفه‌های باربری و مسیر هایی که باربری ما انجام می دهند شرکت باربری بارسنتر اماده ارائه باربری در نقاط مختلف و در مکان های مختلف تهران مثل اتوبار دلاوران که در محدوده دلاوران قرار دارد آمادگی این را دارد که در هر ساعتی از شبانه روز خدمات را برای شما ارائه دهد. براساس میزان بار حتما با مشاوره شبانه روزی در تماس باشید. اگر در رابطه با فرآیند اسباب کشی و حمل نقل بار سوالی دارید می‌توانید با تماس تلفنی با مشاورین بارسنتر مشاوره رایگان هم دریافت نمایید. پس از ارزیابی بر اساس اطلاعات به دست آمده مشاورین ما برای شما نوبت  را در روز دلخواه  ثبت خواهند کرد.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری استخر بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات باربری استخر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری استخر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن